Skocz do zawartości
Palpatine_79

Platoon: Expendables

Rekomendowane odpowiedzi

kilo - czasu nikt z Nas nie ma zbyt dużo, dlatego też gramy for fun

vasquess, kilo witamy na pokładzie :thumbsup: - załóżcie tylko konta na Battlelogu, proszę.

Zakładam, że jak nas będzie 12-14 os max to i tak co najmniej połowa nie będzie mogła grać danego dnia. Także może skończmy rekrutować do 14 os + 2 os tzw almost ;), które chcą grać z Nami.

Listę póki co zamyka tomalo74, Nasz najstarszy rocznik, zrzucimy się dla niego na dobre bryle to coś ogarnie :whistling:

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D dziękować...dobre bryle albo druga opcja większy TV :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, a jak to będzie z graniem w większej grupie? W menu można skleić squad z maks czterech osób? Ponoć w pełnej wersji będzie wyszukiwarka serwerów i to trochę ułatwi sprawę, będzie można szukać wyludnionych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest lipton... Ciężko wbić na zaproszenie, jak się już uda to max 4 osoby a i tak rozrzuca przypadkowo po teamach. Oby w finalnej to uporządkowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem dzisiaj info, że będzie można tworzyć nawet 12 os teamy na serwerach.

Dzisiaj próbowaliśmy coś zagrać, lecz nie może na jeden serwer dołączyć więcej jak trzech znajomych. Headsety nie działają w ogóle, sam szum w eterze.

anyone that understands what IN GAMe SERVER BROWSERs mean should not even be questioning this.

you will be able to take your entire platoon/ clan and open a room with completely customized setups.

this feature is 100% made to allow clan wars.

you will be able to browse lists of rooms with clans already in them, or create your own room for others to join.

public, private, whatever.

which maps, gamemodes,number of players, custom options ....WHATEVER YOU WANT.

the matchmaking system will basically be for random players.

the people wiht large groups or platoons will be using the server browser. trust me, you will be VERY HAPPY.

this game is going to be the ULTIMATE clan game.

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze koty za płoty :thumbsup:, dzisiaj udało nam sie w trójkę uczestniczyć w kilku rozgrywkach, szkoda tylko ze ja sam po przeciwnej stronie dry.gif, tak czy siak Vincent i Kuba K dzzięki za gre , do zobaczenia znowu na polu bitwy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna zdazyc i dolaczyc sie do plutonu G. ? :)

Normalnie idealna opcja dla mnie, mam w ciagu dnia godzinke wolna - zalaczam gre i szukam wsrod znajomych. Ale ze jako oni rzezniczyli i musiala byc bardzo mocna wczuta, to troche wypadlem z obiegu. Jednakowoz do forumowiczow chetnie postrzelam... tzn z forumowiczami oczywiscie ;)

To jak ? :)

nick: alieen

battlelog: alieen

wiek: 27,5 blush.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie dolanczam.

Jak juz ktos napisal to nie zawsze bedzie pelny sklad do gry wiec lepiej miec wiecej zawodnikow w obwodzie.

PSN id : zXx_UnluckY_xXz

Battlelog id: elo_nowy

wiek: 29

Edytowane przez elo_nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja złożę swą aplikację mimo iż do 30 jeszcze mały kawałeczek, ale grę traktuję tylko i wyłącznie rozrywkowo bez zbędnego spinania się :).

PSN ID: Soulbrighter2004

Wiek: 27

HS jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego chcecie zamknąć rekrutację na 12-14 osobach, wydaje mi się że im więcej ludzi w plutonie tym lepiej. Palpatine_79 jako "plutonowy" możesz sobie dowolnie dobierać żołnierzy na tzw klanówki ( o ile chcecie się w ogóle bawić w takie sprawy) a cała reszta kolegów może sobie po prostu uczestniczyć w zabawie wśród bądź co bądź podobnej grupie wiekowej. Proszę o rozpatrzenie propozycji i ewentualną dyskusję na owy temat. Składam również aplikacje:

Gram w czysto rekreacyjnych celach, jak to kolega deerhunter nazwał "bez zbędnego spinania się"

PSNID: rembix

Wiek: 29

HS: jak najbardziej posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trochę pograłem z cyganem, kuba k i tomala74 pisze trochę bo po kilku minutach mnie wywaliło i nie mogłem już się dołączyć.Wiem, wiem beta..

Aha no i byłem w przeciwnej ekipie.Wiem, wiem beta..;)Komunikacja głosowa w lobby działała ok.

Co do następnych kandydatur to myślę ,że nie warto ograniczać się do 12-14 osób lecz przyjąć więcej, wiem po sobie jak to rożnie bywa z czasem(u was pewnie też).Teraz mogę grać codziennie, ale zdarzały się dłuższe przerwy od pada..firma,rodzina itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią się dołączę do grupy

PSN id: jawosz

Battlelog id: podam jak tylko wróci online (bo nie pamietam - wiecie... nie te lata :P )

HS: jest

Ja tez sie dolanczam.

Jak juz ktos napisal to nie zawsze bedzie pelny sklad do gry wiec lepiej miec wiecej zawodnikow w obwodzie.

PSN id : zXx_UnluckY_xXz

Battlelog id: elo_nowy

wiek: 29

Przepraszam za off ale 2 sprawy:

dołączam a nie dolanczam

oraz

w odwodzie a nie w obwodzie

Nie bierz tego do siebie bo są to często spotykane błędy, ale trzeba uważać ;-)

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też z chęcią przyłączę się do plutonu, oczywiście jeżeli nie jestem za młody

PIR_POLSKA na psn i battlelog

Lat 25

HS jest

Czas jak każdy pracujący człowiek, wieczorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Szanując opinie "osób starszych"<_< dopisuję Wszystkich, którzy się zgłosili do listy. Natomiast będę się upierał, że licza 20 graczy nie powinna zostać przekroczona. Naprawdę wolę grać w węższym gronie, ale kązdego z osobna trochę poznać i porozmawiać i "dupie Maryny" niż grając z anonimowymi osobami.

Jeśli ktoś będzie chciał zrezygnować i zwolni się miejsce będziemy rekrutować kolejnych graczy.

Co do wczorajszej gry...przez ponad 30 min nie mogłem wbić na serwer aby pograć z Wami. Chyba faktycznie działa ograniczenie, że nie może grać więcej niż 4 znajomych. No cóż...nie pozostaje nic innego jak czekać na pełną wersję. A póki jest beta będziemy starali się pograć razem w miarę możliwości.

W pierwszym poście znajduje się lista graczy. Osoby, które nie podały mi konta na battlelogu proszę o info na PW to uzupełnię.

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gitara, pozostaje nam czekać na finalny produkt i lecimy na serwery,

Palpatine_79 - co myślisz o tym żeby każdy się mniej więcej określił jaką klasą gra, myślę że jak będzie to już omówione to będzie łatwiej parę teamów stworzyć, bo podobno ma być jak w BFBC2, teamy 4-o osobowe.

Ja większość czasu gram Inżynierem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze koty za płoty :thumbsup:, dzisiaj udało nam sie w trójkę uczestniczyć w kilku rozgrywkach, szkoda tylko ze ja sam po przeciwnej stronie dry.gif, tak czy siak Vincent i Kuba K dzzięki za gre , do zobaczenia znowu na polu bitwy :thumbsup:

Noo LUZ thumbsup.gif Ja z Kubą_K cieliśmy do 0.30 nie było na nas mocnych biggrin.gif No ale na chwile obecną jedyna opcja to chyba na join,bo przy tworzeniu teamu i tak nas rozdziela,ale próbować można.

Edytowane przez Vin___cent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inkognito --> zgadzam się. Pytanie tylko czy każdy już wybrał dla siebie kasę. Mi póki co najprzyjemnie się gra medykiem. Z checią pare dni pogram inżynierem bo również wydaje mi się ciekawą klasą. Żołnierza wsparcia odrzuciłem na miejscu, nie lubię ciężkich karabinów, a snajper odpadł z miejsca, mimo, że to była moja ulubiona broń w CSie. Kto grał w Csa rozumie dlaczego w Bf3 grać się nim po prostu nie da,

Teamy będą mogły być 4 osobowe jak i 12 osobowe. Przynajmniej tak rozumiem ten tekst który wkleiłem parę postów wyżej (wypowiedź jednego z producentów na temat gry sieciowej)

Jeszcze jedno, wygląda na to, że jesteśmy w komplecie...poproszę propozycję nazwy.

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najwygodniej gra się supportem i medykiem. Inżynierem chwilkę próbowałem, ale raczej z przypadku jak podniosłem sprzęt po martwym koledze.

Palpatine - tylko, że AWP w CS jest skuteczne w 98% trafień i to nie tylko w banię :). No chyba, że ktoś woli scouta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do klas i szczegółów to myślę ,ze trzeba trochę pograć razem i to nie w bete a w pełną wersje.

20 osób w skaldzie optymalnie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Palpatine - tylko, że AWP w CS jest skuteczne w 98% trafień i to nie tylko w banię :). No chyba, że ktoś woli scouta :D

No właśnie to miałem na myśli. Snajper jeden strzał, długie przeładowanie i albo trafisz albo zwykle sam giniesz. Początkujący gracze biegali ze scoutami, ale po chwili admin je blokował <_<

Co najśmieszniejsze, gram medykiem, dobiłem do 17 poziomu i otrzymałem do M4a1 lunetę o zbliżeniu identycznych jak na snajper na starcie x6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie to będę grał głównie jako recon, w mniejszym stopniu jako wsparcie z bronią ciężką. Pozostałe klasy w ogóle mnie nie interesują. Moja dostępność rozpoczyna się ok godziny 21, na pewno we wtorki, czwartki i możliwe że w weekendy.

Pre-order złożony, czekam cierpliwie.

Co do nazwy, nie mam sensownego pomysłu, dostosuję się do decyzji większości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inkognito --> zgadzam się. Pytanie tylko czy każdy już wybrał dla siebie kasę. Mi póki co najprzyjemnie się gra medykiem. Z checią pare dni pogram inżynierem bo również wydaje mi się ciekawą klasą. Żołnierza wsparcia odrzuciłem na miejscu, nie lubię ciężkich karabinów, a snajper odpadł z miejsca, mimo, że to była moja ulubiona broń w CSie. Kto grał w Csa rozumie dlaczego w Bf3 grać się nim po prostu nie da,

Teamy będą mogły być 4 osobowe jak i 12 osobowe. Przynajmniej tak rozumiem ten tekst który wkleiłem parę postów wyżej (wypowiedź jednego z producentów na temat gry sieciowej)

Jeszcze jedno, wygląda na to, że jesteśmy w komplecie...poproszę propozycję nazwy.

Też tak myślałem o klasie Support (do wczoraj grałem assaultem) ale jak sie przytrafi skillowy mecz to dodatkowa amunicja jest po prostu bezcenna,poza tym nie musisz biegac z tzw armatą,wczoraj odblokowałem UMP 45 broń jest doskonała.thumbsup.gif.I nie ukrywam że chcę odblokować clamry smile.gif

Edytowane przez Vin___cent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z tytułu ogólnych.

Czy da się w PS3 tworzyć grupy znajomych? Np. katalog znajomych dla BF3 odręgny od katalogu znajomych Dark Souls?

Mam już taki miszmasz, że masakra :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×