Skocz do zawartości
Palpatine_79

Platoon: Expendables

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie z tytułu ogólnych.

Czy da się w PS3 tworzyć grupy znajomych? Np. katalog znajomych dla BF3 odręgny od katalogu znajomych Dark Souls?

Mam już taki miszmasz, że masakra :whistling:

Nie pozostaje ci nic innego jak Kajet thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro trzeba sie zadeklarować to proszę. Ogólnie w grę wchodzi Support albo inż. Wolę jednak zabawę z DUŻYMI pukawkami, i ta klasa najbardziej mi odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic. Lecytynę kupię i będzie ok.

Zostały tylko dwie os. które nie podały battleloga, pododajcie się nawzajem do friendsów na BT jak i PSN i będziemy zakładać Pluton....tylko wciąż nie mamy nazwy...no chyba, że zostajemy przy Expendables

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odnośnie deklarowania klas. Mieliśmy grać na luzie, uważam więc że każdy powinien grać tym, czym akurat najlepiej mu się gra i ma wczuwę :smile: Co do nazwy to wydaje mi się, że zaproponowana przez Vin___cent'a jest ok, nie jakaś wydumana i w dodatku z jajem.

Odnośnie spotkań w becie, myślę że wczorajszy sposób na 4 w menu plus reszta na join będzie jedynym rozwiązaniem, do tego czat tekstowy jak wczoraj żeby sygnalizować koniec rundy, wtedy są największe przetasowania. Szkoda że rozrzuca nas w przypadkowy sposób, ale z kolei jak wczoraj dobiłem do Vin__centa przez Join, to trzymało nas w jednym squadzie do samego końca.

Pluton możesz już założyć, zawsze można dopisać kolejną osobę.

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vin___cent jak wczoraj grałeś miałeś przed ID klan tag - PL, jak to zrobiłeś?Chyba jestem ślepy bo nigdzie nie widzę takiej opcji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to widziałem chyba u dwóch osób.

BTW wracając do dołączania do gry. Jeśli wrzuca do przeciwnych drużyn, trzeba obserwować tablicę wyników. Jak zwolni się miejsce w drugiej drużynie można walnąć Switch Team, często się trafia do squadu ze znajomym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to widziałem chyba u dwóch osób.

BTW wracając do dołączania do gry. Jeśli wrzuca do przeciwnych drużyn, trzeba obserwować tablicę wyników. Jak zwolni się miejsce w drugiej drużynie można walnąć Switch Team, często się trafia do squadu ze znajomym.

Chyba wiem - na Battlelogu w EDIT PROFILE jest opcja Edit soldier image and clan tag. Ja wstawiłem PL

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z checia dolacze do teamu. Do 30 zostalo mi zaledwie 11 miesiecy. Ulubiona klasa to... wszystkie klasy procz recona ( chyba ze z krotka bronia typu UMP ).

HS jest. Czas jest. BF3 dzien pierwszy jest.

PSNid: Augiash

Battlelog: Augiash

Edytowane przez Augiash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem - na Battlelogu w EDIT PROFILE jest opcja Edit soldier image and clan tag. Ja wstawiłem PL

ZGADZA SIĘ thumbsup.gif

Myślę że Klan Tag powinniśmy opracować swój.

Edytowane przez Vin___cent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zauwazylem informacje o maxymalnej liczbie 20 osob. Coz jak miejscie sie zwolni to mozna mnie dodac. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZGADZA SIĘ thumbsup.gif

Myślę że Klan Tag powinniśmy opracować swój.

może [30+] :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kwestię podziału klas to uważam, że nie ma sensu dzielić się przed wydaniem gry. To gdzie mamy luki, problemy wyjdzie w czasie pierwszego tygodnia gry. Ale ważne jest też to, by nie było sytuacji w których cały team wali do jednego pomieszczenia, tak że nie można się przez futrynę przebić. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załóżcie taki pre pluton na battlelogu, bo jak ich nie skasuja to nikt nam ew. nazwy nie zajmie,...

co do klas to asfalt, engi, support .... nieraz snajpię z CKM'u więc klasa snajper jest mi do tego nie potrzebna :D w bc2 przez 50% gry snajperem biegałem z shotgunem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załóżcie taki pre pluton na battlelogu, bo jak ich nie skasuja to nikt nam ew. nazwy nie zajmie,...

Jutro z rana się tym zajmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze by było bo jeden pluton o nazwie ''Expendables'' już istnieje tyle że na PC... a jakieś propozycje na nasz clan tag? moja to [30+]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie pisać, ale napiszę, bo powoli zaczyna mnie to wkurzać. Dlaczego wymagacie wieku 30 lat? Młodszy nie może grać dla relaksu? Dlaczego np. 17-sto letnia osoba już w klanie nie może być? Dlaczego? Bo jest mniej rozwinięty? Bo ma pryszcze i pewnie nie umie się zachować? Sorry, ale niektórzy jadą na stereotypach i to zaczyna być wnerwiające.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może dlatego ze ktoś tak chce? w bf3 bedą grały setki osób, beda dziesiątki klanów, znajdziesz coś dla siebie,..nic nie stoi na przeszkodzie bys sam zalozyl swoj klan i rekutowal od jakiego wieku ci sie zyczy,.

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie dlatego, że większość z Nas grała w klanach innych gier, które skupiały też graczy 30+, a na dniach wychodzi BF3 i w podobnej kategorii wiekowej i podobnym klimacie chcemy sie POBAWIĆ w nowej grze. A z czasem gra staje się tylko pretekstem do spotkania, bo rozmawiamy głównie o dupach, wódce i polityce, i przeplatamy je niewyszukanymi żartami, a z czasem te spotkania przenosimy na stół z wódką gdzieś w centralnej Polsce. Tak to mniej więcej wygląda :tongue: A na poważnie...tak bardzo przeszkadza Ci granie z rówieśnikami?

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie pisać, ale napiszę, bo powoli zaczyna mnie to wkurzać. Dlaczego wymagacie wieku 30 lat? Młodszy nie może grać dla relaksu? Dlaczego np. 17-sto letnia osoba już w klanie nie może być? Dlaczego? Bo jest mniej rozwinięty? Bo ma pryszcze i pewnie nie umie się zachować? Sorry, ale niektórzy jadą na stereotypach i to zaczyna być wnerwiające.

Kolego, stało się tak bo grupa starszych userów postanowiła zagrać w węższym gronie - rówieśników. To nie jest przejaw rasizmu, głupoty czy pogardy dla innych, ot "ciągnie swój do swego" w tym wypadku "swoi" to goście koło trzydziestki.

Każdy z tych "Expendables" będzie sobie grał również poza klanem i na pewno prędzej czy później wspólnie (z Tobą i innymi) wbijemy na serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem nie pisać, ale napiszę, bo powoli zaczyna mnie to wkurzać. Dlaczego wymagacie wieku 30 lat? Młodszy nie może grać dla relaksu? Dlaczego np. 17-sto letnia osoba już w klanie nie może być? Dlaczego? Bo jest mniej rozwinięty? Bo ma pryszcze i pewnie nie umie się zachować? Sorry, ale niektórzy jadą na stereotypach i to zaczyna być wnerwiające.

No troche głupie ale powiem ci że jak dobrze grasz to znajdziesz łatwo. Ja jakoś jeszcze nie mam tej 17 nastki a klan mam i to dobry :) a jakoś nikt nie mówi że robie przypał albo coś, bo jak się śmiejemy mówimy głupoty to wszyscy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na Battlelogu wisi mi zaproszenie do friendsów od kogoś "niewidzialnego" (nie wyświetla nazwy użytkownika). Kojarzycie? Może ktoś z Was skasował konto?

EDIT:

O! Nasz pluton już w fazie organizacji, najs :smile:

Edytowane przez azrael88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×