Skocz do zawartości
Palpatine_79

Platoon: Expendables

Rekomendowane odpowiedzi

Pluton założony. Nazwa zarezerwowana, tag również, całą resztę można zmieniać do woli wg preferencji. Logo tymczasowe zrobione na szybkiego.

Czy ktoś wie jak usunąć kogoś z friendsów na BT ?

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na Battlelogu wisi mi zaproszenie do friendsów od kogoś "niewidzialnego" (nie wyświetla nazwy użytkownika). Kojarzycie? Może ktoś z Was skasował konto?

EDIT:

Mam to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluton założony. Nazwa zarezerwowana, tak również, całą resztę można zmieniać do woli wg preferencji. Logo tymczasowe zrobione na szybkiego.

Czy ktoś wie jak usunąć kogoś z friendsów na BT ?

Profile --> Freinds --> i obok znajomego pojawi Ci się krzyżyk, klik i już go nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluton założony. Nazwa zarezerwowana, tag również, całą resztę można zmieniać do woli wg preferencji. Logo tymczasowe zrobione na szybkiego.

Aplikacja wysłana, proszę o wciągniecie w szeregi "E"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja na logo

expandb.jpg

Oczywiście wspólnie byśmy to jakoś rozwinęli, na tle polskiej flagi ??... taka mała propozycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja na logo

Oczywiście wspólnie byśmy to jakoś rozwinęli, na tle polskiej flagi ??... taka mała propozycja

Bardzo ladna grafika, sam to posklejales?

Pozatym jestem bardzo pozytywnie zaskoczony Battlelogiem. Duzo ciekawych funkcji, chaty, statystyki i przedewszystkim wsparcie klanowe :) Mam nadzieje ze co niektore funkcje beda rownierz dostepne z poziomu ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INKOGNITO: eleganckie logo, faktycznie w jakiś dyskretny sposób zaznaczył bym jeszcze przynależność PL i tyle.

BTW, długo czekaliście na włączenie do klanu? Ja mam cały czas "application sent".

Edytowane przez azrael88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główne logo pochodzi z plakatu filmowo

Expendables

Dodałem tylko logo battlefield, mogę to wrzucić na polską flagę lub coś w ten deseń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie dostałeś zaproszenia od Palpatina?

Nie. byłem akurat na battlelogu, wszedłem w platoons i widzę że "E" już jest więc kliknąłem Join. No i czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmu Expendables niestety nie widzialem ale jesli bedziemy wygladac jak ekipa na plakacie to jestem za! Z ciekawosci wrzucilem "expendable" do google translatora i wyszlo: "rozchodowe" oraz "przeznaczony na stracenie" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inkognito od kiedy to Polacy sensownie tłumaczą tytuły filmów? :D Moim wiecznym faworytem w tej kategorii jest jak zawsze "Dirty Dancing", czyli według nas "Wirujący seks" ;).

Augiash i my właśnie tacy jesteśmy. Jak bohaterowie filmu. Starzy wyjadacze, którzy już nie są nikomu potrzebni, a jednak jak się za robotę zabiorą to nie zostaje nic do pozbierania ^^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy logo i klan tag :thumbsup: Fajnie skrót wyszedł [ExP] experience/doświadczenie, pasuje do nas :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klan tag wyszedł super. To pomysł Kuby. Jak będziecie mieli logo wyślijcie mi na maila to wrzucę.

Póki co lista os. które dołączyły już do Expendables:

kating

elo_nowy

PIR_POLSKA

Augiash

kubaskype

piast80

Soulbrighter2004

ma3x_ghost

Vin___PL___cent

fresherprince

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W becie tagi chyba nie są wyświetlane, może i w menu coś tam widać, ale w grze ni hu hu. Miejmy nadzieję że nie wywalą wszystkiego z Battleloga na koniec bety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

również jestem zainteresowany przystąpieniem do Plutonu.

PSN: eXiDe_PL

Battlelog: PL_eXiDe_PL

HS: jest

Wiek, w lutym stuknie 28 ;)

Pzdr.

Edytowane przez eXiDe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dołączyłem, także mamy skład, nazwę, logo i teraz pozostaje czekać na pełną wersję gry oraz jak wspomniał Kuba, by nie usunęli nam wszystkiego z Batteloga ;).

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klan Expendables, 30-latkowie, stare konie. Godzina trzynasta, ludzie w pracy a tu na battlelogu: 11 friends online.:teehee: To się nazywa ciężka robota, buahhaha :biggrin:

Edytowane przez azrael88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klan Expendales, 30-latkowie, stare konie. Godzina trzynasta, ludzie w pracy a tu na battlelogu: 11 friends online.:teehee: To się nazywa ciężka robota, buahhaha :biggrin:

Ciii bo się wyda.

Jest mały kłopot, nie widzę opcji do wstawiania własnych grafik pod logo :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że będzie dodana w full wersji, dziś mi wyskoczyło ze battlelog to również wersja beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że w finalnej wersji będzie taka możliwość. Jak nie to będziemy "skazani" na tą czerwoną czaszkę, która w sumie nie jest taka zła.

Azrael przecież nie można poświęcać się całości pracy, bo by człowiek zwariował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klan Expendables, 30-latkowie, stare konie. Godzina trzynasta, ludzie w pracy a tu na battlelogu: 11 friends online.:teehee: To się nazywa ciężka robota, buahhaha :biggrin:

11 online + 1 playing hehe:)

Ja o tej porze moge sobie pozwolic tylko na bycie online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×