Skocz do zawartości
Emir

Final Fantasy XIII

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to okladke widzialbym bardziej na styl FF XIII, czyli zarys jakiejs postaci w 1 kolorze i kozacki napis FF XIII z jakims symbolem charakterystycznym dla danej serii, FF IX np mial taki krysztal duzy.

Nie wiem jak to dokladniej opisac, ale TA okladka, osobiscie mi sie bardzo nie podoba, mimo wszystko i tak pewnie zakupie wersje USA bo bedzie sie bardziej oplacac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowem, wolałbyś tradycyjne logo na białym tle. Każdy by chyba tak wolał, ale SE robi po swojemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co wy? pudełko z grą stawiacie na sztorc obok tv, żeby na nie patrzeć?

I tak wciśniecie to między inne gry i bedzie widoczny tylko bok pudełka z napisam: FINAL FANTASY XIII.

a czy okładka bedzie taka czy sraka.....

/moje zdanie jeno/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale to jest złamanie pewnej tradycji. FF zawsze miało logo na białym tle i wszystko na ten temat. Choiaż w Japonii widywałem rózne wydania starych części, to jednak drastycznych odstępstw od kanonu nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale to jest złamanie pewnej tradycji. FF zawsze miało logo na białym tle i wszystko na ten temat. Choiaż w Japonii widywałem rózne wydania starych części, to jednak drastycznych odstępstw od kanonu nie pamiętam.

Racja.

A jeżeli chodzi o odstępstwa... summony transformersy - innowacja, której de facto najbardziej się obawiam...

A takie rzeczy jak inna okładka, raczej schodzi na boczny plan w kwestii odrębności od pozostałych ff.

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja ze ta okladka to odstepstwo od Tradycji, no ale innowacje w stulu tych "summonow-transformersow" beda a akurat na nie podczas rozgrywki bedziemy patrzec najczesciej:) a pudelko szast na polke czy gdzie tam zas plyta do konsoli, wiec to nowe pudelko przejdzie :) w tloku po zmroku^^

Moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam w sumie wisi jaka jest okładka, ważne aby sama gra nie zawiodła. Oby do premiery w Europie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie obejrzałem filmik (nowy ten z PSN ostatnio sparodiowany) i muszę przyznać że walka na otwartych przestrzeniach to żenada dosłownie poziom PS2.

Prostota graficzna to aż boli.

Ciekaw jestem jakie będą japońskie recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja.

A jeżeli chodzi o odstępstwa... summony transformersy - innowacja, której de facto najbardziej się obawiam...

A takie rzeczy jak inna okładka, raczej schodzi na boczny plan w kwestii odrębności od pozostałych ff.

W poszczególnych odsłonach serii widzieliśmy różne kombinacje w tej materii. Zobaczymy jak to wypali, ale przypomnijcie sobie jak to dziwnie było w VIII, albo rozwiązania z X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo przedstawienie jest głupie i z dolnej półki, mało odkrywcze a zatem mało śmieszne. Jednak warty uwagi jest obraz reakcji ludzi, gdy publicysta pyta ich o 'najbardziej wyczekiwaną grę roku'. Kobita od Pac-Mana powinna dostać jakąś nagrodę pocieszenia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt ostatni trailer z datą wydania był zrobiony jak prezentacja biznesowa dla nadętych bufonów, ale mega wcale się tą parodią nie popisała. Pac-man FTW to było mocne, dokładnie taka sama sytuacja miałaby miejsce gdyby zapytać ludzi o najbardziej wyczekiwany film tego roku, albo płytę z muzą, założe się, że odpowiedzi były by co najmniej "zaskakujące" jak w przypadku gier. Tylko super mega znane "marki verymad.gif "jak oprah w stanach i klan w Polsce będą znane szarej masie

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, którego właściwie nie widziałem wcześniej czyli prawdopodobnie nie było go na tym forum. Prezentuje się całkiem nieźle i w sumie w pewnym momencie te transformerso digimony nawet przekonują mnie do siebie, bo czuć coś takiego że kto je posiada ten ma dużo do powiedzenia i można do nich przywyknąć. Jeszcze zależy jak je wtoczą w cały klimat... czy będą wystarczająco mistyczne.

No i dalej czekam na jakieś info odnośnie scenariusza FF13. W zasadzie zaraz premiera i powinno się już coś wiedzieć. kto najeżdża na kogo i dlaczemu i skąd się biorą bohaterowie i co sobą reprezentują... o co generalnie tam kaman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciekla do sieci ocena z Famitsu, gra dostala 39, czemu nie 40 ? 1 recenzent dal oczko nizej i uargumentowal to faktem iz gra "nie kazdemu moze sie spodobac"

Szczerze, jestem troszke zaskoczony i pytam, co to za idiota dal oczko nizej i pocisnal taki debilny argument skoro bayonetta dostala 40/40 a gra moze sie nie spodobac 50% ludzi poza japonia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe właśnie chciałem to samo napisać ale uprzedziłeś mnie o 1 minutę :) co do historii i poszczególnych bohaterów to sam wolę to odkrywać niż gdzieś czytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciekla do sieci ocena z Famitsu, gra dostala 39, czemu nie 40 ? 1 recenzent dal oczko nizej i uargumentowal to faktem iz gra "nie kazdemu moze sie spodobac"

Szczerze, jestem troszke zaskoczony i pytam, co to za idiota dal oczko nizej i pocisnal taki debilny argument skoro bayonetta dostala 40/40 a gra moze sie nie spodobac 50% ludzi poza japonia :)

Mi się nie podoba i bym tego nie kupił. Jakby mi ktoś dał tą grę to bym grał. Taki DMC dla dziewczyn albo fanów mangi i dużych... oczu... ;)

Tak na dobrą sprawę ten recenzent jest jakiś pieprznięty i chyba zrobił to tylko po to żeby pokazać innym.. "Patrzcie.. jestem wymagający i nie dam FF13 maksimum ptk", a w domu przeciągnie lodówkę pod tv, usiądzie na nocniku i będzie grał aż zemdleje ze zmęczenia.

Z bohaterami nie chodzi mi o streszczenie scenariusza ff tylko o to że np... ta mała planeta to coś tam, duża planeta najechała na małą bo coś tam, są rebelianci którzy bronią czegoś tam a wszystkim dowodzi ktoś tam kto chce pozyskać energię z czegoś tam, a jak to zrobi to na małej planecie zamrze życie :P i w tym momencie zaczyna się akcja ff i poznajemy Lighting która jest jedną z rebeliantek :P

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocena została obniżona o punkt, ze względu na słabą widoczność niektórych elementów podczas walki. Chodziło w szczególności o liczniki zadawanego damagu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta a bayonetta dostała u wszystkich 10 mimo iż biega jak pokraka - tak tandetnej animacji biegu (nie mówiąc już o samym wyglądzie) dawno nie widziałem

no ok ale ja i tak wolę poznać wszystko od początku w grze a potem ewentualnie jak czegoś nie będę wiedział to sobie poszukam na necie :) grając w 7, 8 czy 9 totalnie nic nie wiedziałem jak zaczynałem grać :) (no może z wyjątkiem tego że Aeris ginie ;))

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocena została obniżona o punkt, ze względu na słabą widoczność niektórych elementów podczas walki. Chodziło w szczególności o liczniki zadawanego damagu.

Pewnie oczekiwał Braille'a na TV. No nic. Tak na dobrą sprawę to mnie mało interesuje ocena innych bo i tak wiadomo że to hit i tytuł przez który kupuję się konsolę także na pewno znajdzie u mnie miejsce na półce a że jakiś kintajec na noś narzeka - mało mnie to interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocena została obniżona o punkt, ze względu na słabą widoczność niektórych elementów podczas walki. Chodziło w szczególności o liczniki zadawanego damagu.

to jest powod oficjalny kill, po przeczytaniu bys zmienil zdanie :D - a przynajmniej tak pisza ludzie, juz od dawna nauczylem sie wierzyc w glos ludu xD ...

btw. jesli ten licznik sie zmienil jakos od tego co bylo w demie, to moze, jesli nie, to czepialstwo na sile ;)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dalej czekam na jakieś info odnośnie scenariusza FF13. W zasadzie zaraz premiera i powinno się już coś wiedzieć. kto najeżdża na kogo i dlaczemu i skąd się biorą bohaterowie i co sobą reprezentują... o co generalnie tam kaman.

Co do fabuły, to zarys jest nieco podobny jak w filmie Sky Blue, otóż mamy świat "kakun”, który jest bezpieczny, dostatni i wypas, i mamy świat "zewnętrzny”, w którym grasują monstra, żyje sie gorzej i jest wykorzystywany przez obywateli "kakunu" I tu wkracza Lightning, której się to nie podoba. "Let's destroy"

Jak coś pomyliłem, proszę o poprawę sweat.gif

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do fabuły, to zarys jest nieco podobny jak w filmie Sky Blue, otóż mamy świat "kakun”, który jest bezpieczny, dostatni i wypas, i mamy świat "zewnętrzny”, w którym grasują monstra, żyje sie gorzej i jest wykorzystywany przez obywateli "kakunu" I tu wkracza Lightning, której się to nie podoba. "Let's destroy"

Jak coś pomyliłem, proszę o poprawę sweat.gif

i oto mi chodziło :) nic wiecej nie potrzebuje wiedzieć przed samą grą. Dzięki.

Teraz mogli by wypuścić demo na europę. W sumie kintajce mają grę za blisko tydzień :|

Nam też się coś należy od życia! o! :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam przed chwila skonczylem grac po raz nasty w demo ;) - chcialem zwrocic uwage na te cyferki, i podtrzymuje, wszystko wyglada super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×