Skocz do zawartości
Emir

Final Fantasy XIII

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety tak jest. Im bardziej infantylnie wygląda i sie zachowuje, tym większej liczbie chłopaczków się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno nie grałem w żadnego finala ( jak pojawi się VIII na psn to od razu kupuje ;) ), ale po zobaczeniu jak wygląda interakcja bohaterki z krawędziami różnych chodników to przestraszyłem się. Kilku centymetrowy występek w ziemi, a bohaterka zachowuje się jakby przy niej znajdował się wielki blok. Ale jeżeli przebieg fabuły będzie wystarczająco wybuchowo-melodramatyczny( jak to w każdym finalu ) to będzie ok.

W sumie ten filmik wyżej jest pierwszym filmikiem jaki oglądam od czasu traileru z E3 ( i pewnie jest ostatnim aż do czasu zakupu gry w marcu :P ).

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno nie grałem w żadnego finala ( jak pojawi się VIII na psn to od razu kupuje ;) ), ale po zobaczeniu jak wygląda interakcja bohaterki z krawędziami różnych chodników to przestraszyłem się. Kilku centymetrowy występek w ziemi, a bohaterka zachowuje się jakby przy niej znajdował się wielki blok. Ale jeżeli przebieg fabuły będzie wystarczająco wybuchowo-melodramatyczny( jak to w każdym finalu ) to będzie ok.

W sumie ten filmik wyżej jest pierwszym filmikiem jaki oglądam od czasu traileru z E3 ( i pewnie jest ostatnim aż do czasu zakupu gry w marcu :P ).

FF8 chyba juz jest na PSS US :) ale nie dam sobie reki uciac :P

sorki za offa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jakos nie przypadły do gustu te postacie banda dzieciaków i jakis murzyn, brakuje troche jakiejś charyzmatycznej postaci typu Auron (FF X) ale byc może maja ciekawe osobowości czego nie można ocenic po paru filikach .

Oby nie wyszło z tego Kingdom Hearts .

O wykreowany świat i system walki jestem spokojny to dalej stary dobry fajnal :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jakos nie przypadły do gustu te postacie banda dzieciaków i jakis murzyn, brakuje troche jakiejś charyzmatycznej postaci typu Auron (FF X) ale byc może maja ciekawe osobowości czego nie można ocenic po paru filikach .

Oby nie wyszło z tego Kingdom Hearts .

O wykreowany świat i system walki jestem spokojny to dalej stary dobry fajnal :P

Dokładnie to samo napisałem stronę wcześniej.

W sumie jakby każdy final wyglądał tak samo to też nie dobrze...

Odnośni dialogów. Czy przypadkiem nie robią z ang wersją tak że również ruch warg jest dopasowany do mowy? przecież to by się od razu rzuciło w oczy jakby dali dubbing na suchą japońską wymowę.

Z tym niedoczekaniem.. również nie mogę wytrzymać... no oni teraz w to GRAJĄ!!! aaaaAAAAa... ale z drugiej strony już zapomnieliśmy za pewne... premiera miała być w czerwcu :) jest dobrze.

tutaj gameplay z gór :)

Mi brakuje troche po walce tego motywu.. ty ty ty ty TY ty Tyyyyt ty Tyyyy :)

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyh, a ja z 6 zmyslem pisalem o tym z pol roku temu i kazdy mowil ze przesadzam :D oby snow nie okazal sie lalusiem (w demie nie byl wiec jestem dobrej mysli) to bedziemy miec lidera druzyny, lightning tylko udaje clouda, tak na prawde rozryczy sie nie raz (moge sie zalozyc - raz nawet widzialem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darkman, dokładnie, też o tym pomyślałam. Fascynują mnie te różnice kulturowe, różnice w odbiorze pewnych rzeczy smile.gif

I pomyśleć, że jeśli będziemy się zachwycać grą, nie czując tych wszystkich niuansów, to jak bardzo zachwycają się Japończycy, którzy "są w temacie"? tongue.gif

Ch3rrY, wydaje mi się, że ruchy warg z angielskim dubbingiem w trailerach na oficjalnej stronie FFXIII mi się gryzły, ale teraz zgłupiałam. Lecę sprawdzić. (Zresztą ruchy warg to jedno, a gestykulacja, mimika to drugie - i głównie to mi się tak gryzło.)

(Edit: Dobra, sprawdziłam i rzeczywiście wygląda, jakby zmodyfikowali ruchy warg pod angielski :o Ale nie wygląda to tak dobrze jak przy japońskiej wersji ;))

Wciąż ślinię się na muzykę, która leci podczas bitwy. Coś mi się wydaje, że na początku będę specjalnie przedłużać walkę, byle tylko móc odsłuchać całość tongue.gif

(Btw, ciekawe, jak mocno Cenega zamuli whistling.gif)

Edytowane przez germini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla Japończyków jej bieg jest po prostu "kawaii" ;P

dla mnie kawaii byloby gdyby biegala bez tej kiecki ^____^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FF8 chyba juz jest na PSS US :) ale nie dam sobie reki uciac :P

sorki za offa

Już jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(Btw, ciekawe, jak mocno Cenega zamuli whistling.gif)

Cenega wydawcą FFXIII ? Mam nadzieje, że nie jest to potwierdzona informacja bo trzeba będzie zamawiać z allegro <_< ...

Edytowane przez Kabu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby kogoś ciekawiło to tutaj jest intro z gry

Wstydźcie się wszyscy Ci, którzy oglądali. Ja poczekam aż mi ta gra wpadnie w łapska i zobaczę to w całej glorii i chwale na odpowiednim sprzęcie a nie spedalonym pececie (chyba sam się obraziłem, nieważne :P ) Takie wisienki powinny być zostawiane na deser, a niechaj mi tu który jeszcze zapoda filmik końcowy za tydzień lub dwa, a psami poszczuję. APELUJĘ! :scare: Ludzie, szanujmy się. Teraz muszę się wzbraniać przed wchodzeniem w ten dział bo za chwilę, zaczną się spoilery z tłumaczonych japońskich blogów i nim dobiję do marca to z suspensu zostanie sito.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstydźcie się wszyscy Ci, którzy oglądali. Ja poczekam aż mi ta gra wpadnie w łapska i zobaczę to w całej glorii i chwale na odpowiednim sprzęcie a nie spedalonym pececie (chyba sam się obraziłem, nieważne :P ) Takie wisienki powinny być zostawiane na deser, a niechaj mi tu który jeszcze zapoda filmik końcowy za tydzień lub dwa, a psami poszczuję. APELUJĘ!  :scare: Ludzie, szanujmy się. Teraz muszę się wzbraniać przed wchodzeniem w ten dział bo za chwilę, zaczną się spoilery z tłumaczonych japońskich blogów i nim dobiję do marca to z suspensu zostanie sito.

AMEN 

od kilku dni boje się uruchomić kompa żeby broń boże czegoś nie zobaczyć / przeczytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstydźcie się wszyscy Ci, którzy oglądali. Ja poczekam aż mi ta gra wpadnie w łapska i zobaczę to w całej glorii i chwale na odpowiednim sprzęcie a nie spedalonym pececie (chyba sam się obraziłem, nieważne :P ) Takie wisienki powinny być zostawiane na deser, a niechaj mi tu który jeszcze zapoda filmik końcowy za tydzień lub dwa, a psami poszczuję. APELUJĘ! :scare: Ludzie, szanujmy się. Teraz muszę się wzbraniać przed wchodzeniem w ten dział bo za chwilę, zaczną się spoilery z tłumaczonych japońskich blogów i nim dobiję do marca to z suspensu zostanie sito.

Święte słowa, ja obejrzałem tylko jeden trailer z gameplay'a żeby zobaczyć jak gra będzie mniej więcej wyglądać. Nie wiem po co oglądać setki filmików z tysiącami spoilerów, i do tego czytać jeszcze wyczerpujące info o postaciach... Przecież dowiecie się wszystkiego podczas gry ! Pamiętam jak siedziałem przed telewizorem jak zaczarowany przy każdym filmiku we wszystkich Finalach w jakie grałem (szczególnie te nieme miały wyjątkowy klimat), i nie wyobrażam sobie abym miał oglądać intro z FFXIII nie na konsoli przy prawdziwej grze i bez pada w ręku.

Edytowane przez Kabu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jakos nie przypadły do gustu te postacie banda dzieciaków i jakis murzyn, brakuje troche jakiejś charyzmatycznej postaci typu Auron (FF X) ale byc może maja ciekawe osobowości czego nie można ocenic po paru filikach .

Oby nie wyszło z tego Kingdom Hearts .

O wykreowany świat i system walki jestem spokojny to dalej stary dobry fajnal :P

ja nic nie chce mowic, ale Kingdom jest swietna gra :] co oczywiscie pokazuja recenzje i ilosc sprzedanych kopii :) powiem szczerze, ze chcialbym aby niektore z FF trzymaly taki rowny poziom jak KH... oczywiscie nie mowie tutaj o FF7 czy FF10... a zupelnie nie widze w czym taki FF9 jest bardziej dojrzaly fabularnie od KH? Wkurza mnie jak ktos widzac Myszke Miki od razu szufladkuje gre w dziale do 7 lat :]

i jezeli bede przy FF13 bawil tak genialnie jak przy KH2 to zaplace za to kazde pieniadze...

jezeli pochopnie was ocenilem to przepraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstydźcie się wszyscy Ci, którzy oglądali. Ja poczekam aż mi ta gra wpadnie w łapska i zobaczę to w całej glorii i chwale na odpowiednim sprzęcie a nie spedalonym pececie (chyba sam się obraziłem, nieważne :P ) Takie wisienki powinny być zostawiane na deser, a niechaj mi tu który jeszcze zapoda filmik końcowy za tydzień lub dwa, a psami poszczuję. APELUJĘ! :scare: Ludzie, szanujmy się. Teraz muszę się wzbraniać przed wchodzeniem w ten dział bo za chwilę, zaczną się spoilery z tłumaczonych japońskich blogów i nim dobiję do marca to z suspensu zostanie sito.

w tym intrze nie ma nic co by Ci zespoilowalo przyjemnosc. i tak go nie obejzysz zapewne :P to to jest to intro ktore ma napisy o tworcach gry i pomieszane sceny z ronych trailerow ktore juz widziales.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym intrze nie ma nic co by Ci zespoilowalo przyjemnosc. i tak go nie obejzysz zapewne :P to to jest to intro ktore ma napisy o tworcach gry i pomieszane sceny z ronych trailerow ktore juz widziales.

A poza tym to jest intro... nic ci nie zepsuje gry bo wcześniej grać nie bedziesz. i tak bedziesz musial je zobaczyć wpierw żeby zacząć grać wiec ocb? i mógłbym dalej lać tak wode, ale już chyba rozumiesz :) Równie dobrze nie powinieneś czytać i oglądać głownych bohaterów bo przecież poznasz ich w grze. no ale przeginać też nie można i jak ktoś wstawi końcowy filmik w taki sposób: "zobaczcie" to sie bardzo zdenerwuje, kapiszi ? ;D

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się martwić o tą produkcję. Przez największe internetowe forum w Japonii przetoczyła się fala krytyki najnowszego dzieła Square. Oto najważniejsze zarzuty:

The whole game is completely linear until halfway through [approximately 20 hours].

There are hardly any towns.

The party is always fixed. The whole game just repeats the movie-battle sequence over and over [in fact the progression is closer to movie-run-battle-run-movie-boss-movie-run-battle…].

There are rather a lot of movies.

Moving around is like a long marathon.

The whole game system is just a clone of FF10.

You can’t flee battles [You can’t avoid most battles either as there is no sneaking past enemies, including weak ones].

Your party is completely healed after each battle.

If the main character in your party dies it is game over [There are only ever 3 characters in battle, often less, and often fixed].

The best tactic is almost always endlessly attacking. There is next to no strategy or skill involved.

The summons’ transformation scenes are a joke [i.e. Odin turning into a horse].

The story is rubbish… [spoilers omitted, but complaints centre on Snow’s constant and cringe inducing insistence that he is a hero and will “protect” whatever it is the antagonists are menacing this time]

Shopping is only done at “online” shops on save points, with no proper shops to be found.

However, this doesn’t matter as you hardly ever get any money [and you can never buy anything more powerful than what you already looted].

There have been next to no changes from the demo.

The status screen displays no real information.

There are only 8 items usable in combat [For that matter, there are hardly any weapons or accessories, and the “crafting” system mostly consists of spending drops to upgrade their 2 stats].

There are no levels.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się martwić o tą produkcję. Przez największe internetowe forum w Japonii przetoczyła się fala krytyki najnowszego dzieła Square. Oto najważniejsze zarzuty:

wiekszosc z tego jakos strasznie mnie nie odstrasza, ale mam nadzieje, ze ta fabula bedzie dobra :/ bo FF bez fabuly jest dla mnie zwyczajnym jrpgiem jakich pelno... :(

chyba jednak skusze sie na tego F8 na swieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tam jest napisane "There are no levels."??????????????????????????????????

Ja w to nie wierzę żeby pozbawili graczy tego co (prawie :) ) najbardziej przyciągało ich do gry.

Czyli że co? nie ma maksowania???????? nie rozumie nie rozumie nie rozumie....

Powiedz że to głupi żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że nie ma levelowania było wiadomo już od dawna. Nasz poziom (skill?), podnosi się automatycznie wraz z fabułą (czyli rzygucha). Mnie bardziej martwią takie rzeczy jak brak miast, sklepów, mało przedmiotów, liniowość i brak taktyki w walkach. Coś mi się zdaje, że to kolejna gra casual friendly. Automatyczne leczenie drużyny po każdej walce? Nice.... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat samo leczenie po kazdej walce mi nie bedzie przeszkadzac jezeli te walki beda wymagaly jakiejs taktyki i skupienia.... jezeli ta gra faktycznie jest takim niewypalem to miejmy nadzieje, ze kwadratowi naucza sie na bledach i w nast czesci pokaza nam nie tylko dobra grafike...

zreszta zawsze mamy FF13 Versus :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się martwić o tą produkcję. Przez największe internetowe forum w Japonii przetoczyła się fala krytyki najnowszego dzieła Square. Oto najważniejsze zarzuty:

No to mnie przekonałeś żebym nie kupił tej gry :unsure:

Dawać dwunastkę w HD! @%$# Albo chociaż White Knight Chronicles...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie będzie aż tak koszmarnie :P Chociaż teraz czytałem, że gra się automatycznie. po sznureczku idziemy i ciach, ciach, boss, filmik, ciach, ciach, boss , filmik, koniec chaptera i następny to samo. Final podzielony na chaptery? Kolejna gra na retardów LOL. Anyway... jakby ktoś chciał pooglądać na żywo jak gościu gra to :

http://www.justin.tv/popos6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wam powiem że się zawiodłem :(

W FF zawsze była jakaś liniowość bo trzeba było iść z fabułą ale w tym momencie jesteśmy niewolnikami scenariusza.

To film nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×