Skocz do zawartości
Emir

Fifa Uefa Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już dzisiaj dostałem swoją sztukę Euro:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak wrażenia ? jak w porownianiu z demem sie prezentuje? , spadki framerate'u ? jak z AA ? jakieś bugi ? bo w przypadku fify08 demo dużo sie różniło od pełnej na korzyść fulla oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sie fajnie ale jeszcze musze sie wczuc w klimat;p Od demka lepsze.Bugów nie zauważyłem narazie.Spadków tez chyba nie ma;p i co to AA bo nie jestem wtajemniczony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jak wrażenia ? jak w porownianiu z demem sie prezentuje? , spadki framerate'u ? jak z AA ? jakieś bugi ? bo w przypadku fify08 demo dużo sie różniło od pełnej na korzyść fulla oczywiście

w przypadku fify 2008 w demie była taka możliwość ze gdy piłka została uderzona bardzo mocno i trafiła np w innego piłkarza ten sie przewracał i leżał na murawie a w pełnej wersji mimo mocnego strzało zawodnicy stoją jak słupy z drewna.

ale reszta w full już na plus jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mathof tego to nie zauważyłem

xfazi AA to Anty Aliasing Anty ząbki chodziło mi o to czy widać ząbki , poszarpania na krawędziach czy jest gładko ? bo to mnie raziło w demku wydaje mi sie ze nawet bardziej niż w Fifie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No - gra wymiata. Nareszcie AI potrafi zaatakować, ale też i ja mogę się przedrzeć pod bramkę. Narazie słabo mi idzie, bo jestem na etapie przestawiania się na FIFowe sterowanie (strzał O), ale gra już sprawia wielką radość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No - gra wymiata. Nareszcie AI potrafi zaatakować, ale też i ja mogę się przedrzeć pod bramkę. Narazie słabo mi idzie, bo jestem na etapie przestawiania się na FIFowe sterowanie (strzał O), ale gra już sprawia wielką radość.

mozna zmienic sterowanie na ,,pesowskie'' przynajmniej w fifie 08 w euro nie gralem ale po filmikach widac ze next genowa fifa idzie w dobrym kierunku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi. Co bardziej opłaca się kupić, EURO 2008 czy nowego PESA? W EURO grałem tylko w demo a w PESA tylko w starsze wersje i PES zawsze bardziej mi się podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pes 2008 to gra tak nie dopracowana ze lepiej nie mowic. Kup sobie euro albo fife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi. Co bardziej opłaca się kupić, EURO 2008 czy nowego PESA? W EURO grałem tylko w demo a w PESA tylko w starsze wersje i PES zawsze bardziej mi się podobał.

jak chcesz grać w PESa to pozostań przy starej odsłonie, bo szóstka oprócz starej grafiki ma o wiele lepszy gameplay...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz grać w PESa to pozostań przy starej odsłonie, bo szóstka oprócz starej grafiki ma o wiele lepszy gameplay...

Wiem w starszą wersję PESA gram na PC. Czyli rozumiem że na PS3 lepiej kupić EURO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem w starszą wersję PESA gram na PC. Czyli rozumiem że na PS3 lepiej kupić EURO.

zdecydowanie. Na PC też nie opłaca się kupować PES2008, bo gameplay ma te same błędy, a online "działa" tak samo jak na PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 08 juz dogonila na remis PES 06,

a Euro 2008 teraz prowadzi (EURO 08 | 3:0 | PES 2008) / (EURO 08 | 3:1 | PES 06) dla porownania (FIFA 08 | 2:2 | PES 06)

to taka moja statystyka :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko - czy u Was też po boisku nie biegają sędziowie (zarówno główny jak i liniowi) ? Bo u mnie sędzia pojawia się tylko gdy jest faul na kartkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak bylo w kazdej fifie i zawsze jest ;p

w starych FIFAch był sędzia, nawet liniowi się pojawili chyba w 2002, coś tak mi się kojarzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak jest ktoś chętny zapykać meczyk to zapraszam

Mój PsnID: Fabregas-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was ma kałuże na boisku bo ja juz gram w full version od 6h i mam co najwyzej błoto oraz przesiąkniecia ale kałuży anie śladu. Z tego co wdzialem to na Xboxie 360 sa wiec nie rozumiem ich braku na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze bylem zwolennikiem PES i zawsze bede ale, w tym roku Euro pokazalo klase, bardzo ladnie graficZnie, szczegolnie textury twarzy robia wrazenie, sporo wstawek w przerwie meczu, nawet trenerzy ale bez lawki rezerwowych . W kazdym razie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, EA odwalilo kawal dobrej roboty, oby tak dalej i oby PES 2009 byl udany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UEFA EURO 2008 to moja dopiero 2ga gra na PS3. Jak narazie jestem zachwycony

moze ktos podac adres stronki gdzie opisane są chociaz w zarysie triki w tej grze.

Szczegolnie chcialbym sie wkoncy nauczyc wykonywac rzuty rożne i wolne- bo narazie wale na pale- a na pewno jest jakis haczyk.... no i strzaly po ziemi... to tez mission imposible.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wolne, to najlepiej w czasie strzału trzymać l1 wtedy zawodnik uderzy bardzo mocno. Najlepiej wykonywać lampardem lub ballackiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do rożnych to pozostaje chyba tylko obserwacja graczy poruszających się w polu karnym - czekać, aż jakiś zacznie uciekać obrońcy. Jakiejś głębszej filozofii w tym nie ma - nawet w multi doświadczeni gracze wrzucają z rogu piłkę zawsze tak samo, a zazwyczaj jest wybijana przez obrońcę. Pod względem stałych fragmentów Euro jednak znacznie ustępuje PESowi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy widzicie w tym pesie odpaliłem sobie dziś 2008 to zaraz wyłączyłem i wróciłem do euro 2008. Grałem też w pesa 6 lepszy od 2008, ale i tak jak dla mnie gorszy od fify i uefy. Rożne i wolne w uefie są dla mnie o niebo lepsze od tych w pesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie PESEM 2008 to mozna se co najwyzej w kominku palic, ale poprzednie czesci sa mocno grywalne. Ostatnia czesc na ps3 pewnie bylaby podobna, bo sposob gry pozostaje niemalze bez zmian, ale spartolili totalnie animacje i online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×