Skocz do zawartości
Emir

Fifa Uefa Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

co wy widzicie w tym pesie odpaliłem sobie dziś 2008 to zaraz wyłączyłem i wróciłem do euro 2008. Grałem też w pesa 6 lepszy od 2008, ale i tak jak dla mnie gorszy od fify i uefy. Rożne i wolne w uefie są dla mnie o niebo lepsze od tych w pesie.

nie da się zaprzeczyć, że w wielu aspektach PES (nawet 2008) jest lepszy niż FIFA/EURO. Ogólnie w EURO gra się przyjemniej, bo komputer gra lepiej, a i online nie laguje. Gdyby tylko wyszedł patch do PES2008 poprawiający online do poziomu z PES6 to gra byłaby hitem, a tak z komputerem gra się bardzo cienko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy komuś udalo sie strzelić PŁASKO po ziemi czy w tej wersji wogole nie ma takich strzałów?

wszedlem dzisiaj w gre online- nie jest źle - tylko ze wszyscy mnie łoją do zera ech - tak to jest- patriota- a Polska jest słabiutka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy komuś udalo sie strzelić PŁASKO po ziemi czy w tej wersji wogole nie ma takich strzałów?

wszedlem dzisiaj w gre online- nie jest źle - tylko ze wszyscy mnie łoją do zera ech - tak to jest- patriota- a Polska jest słabiutka

w sieci najczęściej gram Francją (na początku stawiałem na Polskę, ale jednak różnica w między Żurawskim i Henrym jest za duża), Włochy są też niezłe (Buffon to chyba najlepszy bramkarz w grze) i często mają ogromne szczęście (słupki, poprzeczki)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy pełna wersja Euro 2008 chrupię tak samo jak demo podczas przerywników?Kupiłbym sobie ale jeśli chodzi tak samo jak demo to mam tą gre głęboko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy pełna wersja Euro 2008 chrupię tak samo jak demo podczas przerywników?Kupiłbym sobie ale jeśli chodzi tak samo jak demo to mam tą gre głęboko.

no niestety spadki się zdarzają, na powtórkach nawet mocne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie kupuję kurcze chyba rzeczywiście trzeba się przyzwyczaić że klatkujące gry są już standardem na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to nie kupuję kurcze chyba rzeczywiście trzeba się przyzwyczaić że klatkujące gry są już standardem na konsole.

ja bym kupił, bo przecież powtórek nie oglądasz cały czas. No i nie ma płynniejszej piłki nożnej na PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam gra nie klatkuje:)) będe sprzedawał gierke za jakiś tydzień ktoś chętny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile eviltomek? Bo ja sie na razie zastanawiam. W demo gra mi sie bardzo fajnie, fakt ze przycina na powtorkach ale to w fifach byl standard. Doszedlem do wniosku ze jesli jakies pilki na ps3 bede kupowal to raczej tylko turniejowe, to jest jednak pamiatka do ktorej sie wraca (pamietacie word cup 2002 z golami z polowy boiska? ) a tak jak sie kupi Fife 200x to po roku wlasciwie przestaje sie grac a i kupca nawet ciezko znalezc. W kazdym razie z tego co czytam Euro 2008 na konsole next gen jest dobrze dopracowane i poki co najlepsza pilka po Pesa schrzanili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuję kupić tą grę na PS3. Pytanie. Warto??? Jeśli mozna prosze przedstawic całokształt, jak ta gra się ma. Bo coś ciężko mi się zdecydować ;p Demo, które ściągnąłem na PC z neta nie podoba mi się. Ale to demo.... a jak się ma ta gra na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje tobie zakupić FiFe 09 we wrzesniu jesli nie grales w fife na nex-gen

UEFA Euro to jak co 4 lata jest mozna by powiedziec ulepszona wersja poprzedniej tzn. ,,taki patch do fify08" jest pare nowych rzeczy ale w dalszym ciągu to samo co bylo w fifie 08.

Ale jesli masz wielka chec wygrac z Niemcami ;] to UEFA Eouro 2008 jest calkiem dobre.

P.S tak jaka juz kiedys mówiłem FIFA na PC jest sto lat za murzynami wiec nigdy nie kieruj sie tym co jest na PC bo to konwersja z PS2 ;] an a PS3 jest zupelnie inna pod kazdym wzgledem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... no sam nie wiem... mam dylemacik między EURO 2008 a PES 2008... oczywiście na PS3. Nie wiem co wziąć. Na PC mam PES 2008 i jest super. Zeby nie powiedzieć bardzo bardzo super. Po prostu jest good ale czegoś mi brakuje... i teraz nie wiem, czy wziąć PES 2008 czy EURO 2008 na PS3... Bo jeśli mam grać w to samo co na PC (mowa o PES 2008) to wolę wziąć na PS3 coś nowego... w tym przypadku EURO 2008. No... chyba ze wersja PES 2008 na PS3 a na PC różni się czymś..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC PES08 jest dobry tak jak mowisz ale na PS3 to juz slabo jak w singlu daje jeszcze rade to w multi jest bardzo zle.

Wiec PES08 nie jst za bardzo udanym produktem konami. Jesli zamierzasz grac z kolegami to bierz PES.

I ogolnie w wydaniach gier z numerkiem 08 to PES jest dobry na PC a na PS3 slabszy a znowu Fifa na PC jest slaba a na PS3 bardzo dobra i w tym roku Fifa na PS3 króluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jesli mowisz ze Fifa a EURO 2008 są podobne, a w dodatku twierdzisz, ze Fifa na PS3 króluje tak wiec i EURO 2008 na PS3 jest good pewnie??? Nie chcę grać przez neta bo nawet nie mam konsolki do neta podłączonej, chodzi mi o granie z kumplami na drugim padzie Tak więc nie wiem... chyba jednak bym sie skusił na EURO 2008 tylko nie jestem pewien jeszcze coś... Czy piłkarze nie są mali w tej grze? Bo we Fifie zawsze mi się kojarzy, że piłkarze jacys tacy mali byli... a w PES było i jest spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nalepiej żebyś sie zapytal kogos kto aktualnie gra w PES08 na PS3 ja gralem zaraz po premierze i PES po prostu przycinał nie wiem jak jest teraz, wyszly patche jakies ale to nic nie zmienilo.

Ale jesli kupisz Euro to proponuje ci podpiąć PS3 do sieci i zagranie online z kims bo zabawa jest przednia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno pes2008 jak i uefa euro przycinają z tą różnicą że euro tnie na przerywnikach mocnawo za to pes2008 tnie prawie cały czas chodzi dużo gorzej niż wersja na pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak strzelac po ziemii, lub jakos efektownie;d

lekko naciskasz strzał - będzie słaby, ale po ziemi A efektownie to podczas strzału chyba R1 (albo L1, nie pamiętam). Wiem, że jeden odpowiada za jakieś efektowne uderzenie, a drugi za lobowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram obecnie w PESa z kumplem i jest slabo, przede wszystkim graficznie no i czasem chrupnie.

Gierka troche nadrabia grywalnoscia ale ta publicznosc... jak z psxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie... Brać Fifę 08 czy Uefa Euro 2008 ?? Fifę wziął bym ze względu na "zwykłe" drużyny. Ale jeśli EURO jest o wiele lepsze od fify to brał bym Euro. Co radzicie??

A "finezyjne" strzały robi się trzymając L1 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja mam pytanie... Brać Fifę 08 czy Uefa Euro 2008 ?? Fifę wziął bym ze względu na "zwykłe" drużyny. Ale jeśli EURO jest o wiele lepsze od fify to brał bym Euro. Co radzicie??

A "finezyjne" strzały robi się trzymając L1 ;p

Bierz euro na poczatku moje braciakowi sie nie pdoobalo ateraz cale dnie po 5 osob graja..jest zajebista tyle ci powiem najlepsza pilka w jaka kolwiek gralem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi powiedz, co jest lepsze w euro. Prosił bym o konkrety ;] Bo jeśli jest to to samo, tylko z lekko poprawioną grafiką, ale za to bez drużyn, to nie ma sensu brać euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim adnimacje zachowanie pilkarzy.Zastawianie sie ciałem to full wypas

cieszenie sie po strzeleniu bramki jest fajna sprawa bo specjalnych "cieszynek" trzeba sie nauczyc.

wogole w porowniaiu z fifa 08 euro wypada lepeij -euro jest napewno szybsze.

gra online to wypas...zobaczyc jak wkrzuony Niemiec wychodzi z servera po batach od polski .bezcenne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale w euro masz 16 drużyn. Czy granie nimi cały czas nie nudzi? W Fifie możesz wybierać spośródsetek drużyn, gdy znudzi Ci się gra jedną, wybierasz inną. Poznajesz ich "style", no i masz tryb menadżerski, który (przynajmniej mi), dawał najwięcej frajdy (po graniu z kolegą na 2-gim padzie) w czasie offline`owej gry. Tutaj jest jeden turniej. Czy rozgrywanie jednego turnieju w kółko nie jest po jakimś czasie nużące?

EDIT: Głównie chodzi mi o to żebym miał co robić w wakacje. Mam poprostu podejrzenia, że Euro mi się znudzi, że jest za mało rozbudowane itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale w euro masz 16 drużyn. Czy granie nimi cały czas nie nudzi?

do wyboru są wszystkie drużyny europy, nie tylko finałowa 16stka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×