Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

Nie za bardzo rozumiem co miałeś na myśli mówiąc "czuje kiere". Co do treningów online to pierwsze słyszę, ale to super sprawa biggrin.gif Na czym to będzie polegało? Np. ktoś bardziej zaawansowany ode mnie jedzie za mną i mówi co mógłbym poprawić? Jest o tym jakiś temat na naszym forum, bo chyba przegapiłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wiesz różnie to bywa

Są tacy co wymiatają na padzię czy kierownicy a są też tacy co wymiatają na obu kontrolerach

A o treningach to tylko wie kilka osób które rozmawiały ze mna przez HS-a

Na forum nie było nic o tym pisane

Ale już niedługo napiszę o tym na amidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał - ale blisko jesteśmy. Dosłownie nie o grubość lakieru, a samego podkładu pod lakier thumbsup.gif

Tak jak Drift_Master i pewnie takźe Ty - widziałem juź oczyma wyobraźni 52.999 s.

Dzisiaj (to znaczy juź wczoraj) ze trzy godziny jechałem i niestety nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeny, wymęczyłem dzisiaj top10 po jakichś 3 godzinach jazdy pinch.gif Pierwszy i trzeci sektor potrafię pojechać znacznie lepiej, ale za każdym razem jak widzę czas na niebiesko to prawie zawału dostaję i wszystko idzie na nic... Czarusia już pewnie nie dogonię, poza tym muszę pilnować tyłów, bo wyprzedziłem krisia dosłownie o grubość lakieru wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuj Drift_Master. Co to jest trzy godziny. Zaraz będziemy siedzieć całe dnie z GT5.

Te moje ósme miejsce to jedyny mój punkt w rankingu "granturismostats.vvvgamer.com".

Mnie to trochę śmieszy, ale w Londynie muszę pojechać niektóre zakręty driftem - tak jakoś to czuje.

Ciekawe, czy z boku moja jazda tak wygląda ?

Przypomniało mi się, że po tym jak wszedłem pierwszy raz do top10 otworzyłem z radości szampana.

To był właśnie Londyn Reverse tylko wtedy w hondzie amuse S2000.

P.S. Chyba czas zapytać o przyszłość ścigania w time trialach na ps3site.pl.

Ja bym nic nie zmieniał, nie każdy ma czas na online, a tak można jechać o każdej porze dnia i nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie a propo gt5 to ja chyba zrobię sobie ~2 tygodniową przerwę w jakichkolwiek rozgrywkach (oprócz driftu), żeby nacieszyć się samym gt. Mam nadzieję, że savey będzie można kopiować, bo normalnie grę chcę przechodzić na swoim normalnym profilu, a GTPL wykorzystywać tylko do online.

Btw Jeśli możecie to mówcie do mnie Czarek, bo nie lubię zbytnio tego nicku smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kopiowania save`ów ktoś na GTPlanet pisał:

Unfortunatly UnionStrike, i just read on tekken90's thread that the game save of GT5 is copy protected. Now how stupid is that ?? Why PD ??!

Po cichu też miałem nadzieję, że będę mógł save skopiować, bo chciałbym się zapisać do GTPL i tam grać online a grę przechodzić na swoim normalnym koncie... Wygląda na to, że jedynym wyjściem będzie odblokowanie licencji i zdobycie wystarczającej ilości $ drugi raz... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało czasu na jeżdżenie miałem, mój czas 0'55.521, nie mogę się zalogować żeby wkleić potwierdzenie, może jutro wieczorem się uda to wkleję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że czas już przeszedł na pożegnanie się z eventami w GT5P.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za rywalizację i motywację do ścigania się.

Do zobaczenia w GT5. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50967274880455168009.png

No i to by było na tyle w GT5P wracam do GT5.

Do zobaczenia na torze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie w gt5 jest jakis TT gdzie mozna zobaczyc na ktorym miejscu na swiecie nasz czas jest??? Bowiem krece czas TT i poprawiam ale nic nie wyskakuje ze awansowalem na pozcyje 1234 w rankingu online tego toru np? Zatem moze ktos mi pomoze w tej kwestii, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zmieniłem swój PSNid.

Od dziś: Patryk-1980

Czekam na zaproszenia i pozdrawiam :)

Ps. Również dziękuje Wam za wspaniałą walke w GT5Prologue :)

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem nawiązać połączenie z kolegą i wyskakuje błąd 742 spotkał się ktoś z tym???

gospodarz pokoju widzi wchodzącą osobę do pokoju i zaraz wychodzi, a wchodzący dostaje komunikat o błędzie 742.

Próbowałem też połączyć się z jakimś Angolem dołączyłem do pokoju słyszałem go w HS ale to trwało jakieś 5 sekund. i znowu to samo błąd 742

trochę danych może istotnych:

JA- zabezpieczenia na routerze NAT 2 prędkość normalna czyli 1.5mb

KOLEGA- zabezpieczenia na routerze NAT 3 prędkość szybka czyli szybsza niż 1.5mb

gramy często w inne gry i niema problemu z połączeniem między nami.

Tłumaczę się tym że serwery jeszcze tego nie ogarniają bo jest wielkie BOOM i są pewnie czerwone od naporu graczy.

HELP :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie sir siekiera też nie moge znalezc żadnych rankingów on line

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może dlaczego nie mogę dołączyć do żadnego wyścigu Online? Kupiłem Civica Type-R i nigdzie nie moge nim pojeździć :/ Co wejdę do pokoju to się nie da!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj odpalając konsole i włączając grę dostałem wiadomość, że póki co granie online jest niedostępne z powodu przeciążenia serwera... zalecali też o odłączenie konsoli od neta... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzis juz wszystko ladnie smiga,czasem konsola wiesza sie przy aktualizowaniu aktywnych pokoi.

Chetnie sie poscigam dodawac w ciemno %)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również zaraz jak wrócę z pracy spróbuję pośmigać online ... również przyjmuje od wszystkich zaproszenia do PSN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie Panowie, udało się dzisiaj bez problemu i bez dłuższego czekania polączyć z jakimś pokojem.... tylko nie wiem co dalej... wszedłem na tor, i mam jakąś jazde na czas... jakby kwalifikacje... bo jest tabela z wynikami ,i jak nacisnie się start, to jest opcja ROZPOCZNIJ WYSCIG, wciskam i dalej jadę te kwalifikację... przejechałem możę z 10 okrążeń a tu dalej wyściug nie ma.... jak zrobić żeby był wyścig ?? :( a co najgorsza nie mogłem opuścić pokoju ... nie chciał wyjść za żadne skarby... io musiałem wyłaczyc gre :(

macie tez cos takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie z wami pośmigam :rolleyes: Także wysyłajcie mi zapro na PSN: EvilGucio. Tylko mam nadzieję, że pojeździmy jakimiś bardziej normalnymi samochodami a nie same szatany po 500km ;)

Edytowane przez EvilGucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni kierowcy, bardzo proszę o dodanie mnie do znajomych:

PSN: mkalwaj

I do zobaczenia na torze :)

PS: mam nadzieję, że rozwiążą problem z serwerami bo na chwilę obecną lipa, naprawdę lipa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×