Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

Socus: mam tak samo jak ty...(po patchu 1.05). Z tego co czytałem, to ogólnie sporo osób ma ten problem

Wyłącz w konsoli neta, wtedy gra Ci się włączy.

Edytowane przez DeCoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie jeśli macie ochotę pograć w gran turismo 5 online z fajną paczką ludzi zapraszam na gt5.clioklub.pl i bierzemy się do działania ze stroną gt5 z waszą pomocą zrobimy fajne zawody pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze,

co sądzicie o pomyśle utworzenia "PS3SITE GT5 RACING SCHOOL".

Założenie są następujące:

- jeździmy online bez napinki, bez punktów, bez rankingów, bez kar cielesnych ot tak dla zabawy, nauki, praktyki itp.,

- powyższe nie oznacza "wolnej amerykanki" obowiązuje ogólny regulamin wyścigów online, osoby notorycznie naruszające jego postanowienia, działające w sposób umyślny są wywalane ze szkoły,

- w grze kary i uszkodzenia ustawione na max., nikt nie mówi tutaj, iż nauka jest łatwa,

- dopuszczamy wspomagacze typu ABS, TCS, Linia jazdy i koniec (Kto chce robi on, jak nie robi off), opony dowolne,

- terminy i częstotliwość wyścigów do ustalenia,

- tory, liczba okrążeń, pogoda, pora dnia i samochody do ustalenia,

- proponowany cykl tygodniowy tzn. np. 3 razy w tygodniu jedziemy określony jeden tor (bez żadnych zmian), samochodem spełniającym ustalone wcześniej warunki regulaminu (każdy wyścig może być innym) daje to możliwość poprawienia swoich wyników, przez lepsze ustawienie auta, lepszy jego wybór, zdobycie doświadczenia itp.,

- co tydzień zmieniamy tor, samochody itd.,

- obecność na wszystkich wyścigach nie jest obowiązkowa, jednak po wcześniejszym zapisaniu się na dany wyścig, rezygnacja ze startu wymaga zgłoszenia w odpowiednim czasie, żeby nie blokować ograniczonej liczby miejsc,

- nie zakładam wręczania jakiś nagród, celem jest dobra zabawa, zdobywanie doświadczenia i ewentualna satysfakcja z wygrania wyścigu.

Jeśli będą chętni to założę stosowny temat i zamieszczę w nim co trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pojeżdżę bez „napinania”, szczególnie w dni powszednie do południa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze,

co sądzicie o pomyśle utworzenia "PS3SITE GT5 RACING SCHOOL".

Super pomysł !! Jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze,

co sądzicie o pomyśle utworzenia "PS3SITE GT5 RACING SCHOOL".

Jeśli będą chętni to założę stosowny temat i zamieszczę w nim co trzeba.

Więc do dzieła bo chętnych na pewno będzie sporo.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc do dzieła bo chętnych na pewno będzie sporo.....

Jak na chwilę obecną, faktycznie jest sporo chętnych, aż czterech biggrin.gif. Nie mniej jednak, po wczorajszych doświadczeniach (mój pierwszy występ online) stwierdzam, że ta jazda ma się nijak do tej offline. Samochody zachowują się inaczej, czasy okrążeń są gorsze i ogólnie to inna bajka. W celu ogarnięcia się w rozgrywkach sieciowych, konieczny jest trening i testy ustawień aut w tych właśnie warunkach, ponieważ nawet super precyzyjny setup bryki zrobiony offline nie wróży jej właściwego zachowania podczas wyścigu online. Tak więc, w najbliższym czasie założę stosowny temat i przedstawię w nim swój punkt widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Daj znać w tym wątku co nie przegapię.

Edytowane przez necrid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z was ma podobny problem ? Otóż dołączam do pokoju, w którym jechany jest wyścig . Wyścig się kończy , u mnie robi się czarny ekran i nagle pojawia się menu główne ? poza tym zauważyłem częstsze disconecty , ktoś coś poradzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wraz z dwoma kolegami ktorzy niedawno zakupili konsole wraz z GT5 bedziemy jezdzic dzisiaj online. Jazda fair, ale bez zadnych spiec i niepotrzebnych nerwow. Uszkodzenia male, samochody z garazu online. Zrobimy prawdopodobnie kilka wyscigow, po kilka/kilkanascie okrazen kazdy. Jezeli ktos jest chetny to jak najbardziej zapraszam - poprostu dodajcie mnie do znajomych (PSNID: DoloresHaze) i dolaczcie do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Goraco zapraszam do wziecia udzialu w lidze na stronie http://www.gt5-liga.com.pl.. Jest juz rozpisany terminarz na dokladnie 2 miesiace. Ogolnie juz sie zaczelo, ale z racji braku chetnych (a dokladnie wycofania sie niektorych) poszukujemy konkretnych driverow, ktorzy mieliby ochote poscigac sie w kazdy wtorek o godzinie 21. Oczywicie zaczniemy wszystko od nowa. Przejechalismy dopiero 3 sesje z 9. Mile widziane uwagi oraz propozycje co do aut, tras i ograniczen.

Kto chetny dawac na forum pisac co i jak. Zalezy nam na regularnych spotkaniach tak, ze jesli nie jestes pewien, ze dasz rade wystartowac w kazdy wtorek, zastanow sie dwa razy zanim sie zapiszesz. Punkty uciekaja za nieobecnosc i znika sens rozpisywania tabeli.

30414538629451950736_thumb.jpg

Pozdrawiam

Wirazka

Edytowane przez wirazka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja tak czy mam czy wy też że cała konsola jest podpięta pod sieć itp. i w gran turismo 5 wywala error że nie może "estabilish the connection" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie mam problem z GT5, a mianowicie chcialem zgrac powtorki moich wyscigow na kompa. Wszystko zgralem na pendriva ale na komputerze mam pliki z zakonczeniem ".0" i powtorki 6mb sa podzielone na 3 czesci kazda po 2, wiecie jak to polaczyc i czym ewentualnie odpalic?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie mam problem z GT5, a mianowicie chcialem zgrac powtorki moich wyscigow na kompa. Wszystko zgralem na pendriva ale na komputerze mam pliki z zakonczeniem ".0" i powtorki 6mb sa podzielone na 3 czesci kazda po 2, wiecie jak to polaczyc i czym ewentualnie odpalic?

pozdro

Nie odpalisz powtórki z GT5 na kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz nagrać aparatem bądź kamerą obraz na tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, jak telefonem nagrywalem to zacinal obraz, wiec trzeba bedzie cos pozyczyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Czy jakikolwiek użytkownik PS3site gra jeszcze w to ? Bo ja w przeciągu 1-3 maja dostaję ps3 razem z tą grą i chętnie zagram online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dudnią o tym wszyscy a ty chcesz grać online. PSN nie działa HELOŁ!:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, jak oni jeszcze nie wiedzą co się stało itd.:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×