Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak Wy ale ja mam problemy ze squadami. Udało sie komuś kiedyś stworzyć 4-osobowy squad i w tym samym squadzie dołączyć do gry ? Ja próbowałem kilkanaście razy, ani razu sie nie udało...

jak dla mnie to strasznie rozbija rozgrywkę bo w 90% przypadkach dopasowywało mnie do squadu z ludźmi, którzy nie mieli pojęcia co to gra zespołowa ...

Pozdrawiam

ten problem ma kazdy, ale wczoraj udawalo nam sie go pominac.

Moj patent byl taki, ze jak bylo nas 4, to szukalem serwera gdzie jest 8 wolnych miejsc, czyli 16/24. Bo jak szukalem takich 20/24, to rozrzucalo nas po obu stronach. Bo zazwyczaj jest tak, ze ilosc wolnego miejsca dzieli sie po polowie na kazdy team, wiec jak jest was 4, to szukajcie serwerow z 8 wolnymi miejscami.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co przeszli singla pytanie.

Ile jeszcze mi zostalo gry singlowej?

Jestem w momencie gdy scigalem tego Karakova (znajaz zycie pewnie pomylilem nazwisko).

Gosc na koncu wsiadl do helikoptera i chcial uciec, ale szybko podbieglem zlapalem sie krawedzi i po malej szamotaninie obaj wpadlismy do basenu

Pytam dlatego bo szczerze mowiac mam pomalu dosc rozgrywki solowej, ale postanowilem (zreszta zawsze tak robie), ze najpierw skoncze singla, zanim odpale multi

Edytowane przez Tomo
Poprawiono spoiler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj po małych problemach w końcu udąło mi się zagrać. Gra wymiatacz dla mnie... :D musiałem parę meczy rozegrać żeby przestać być kaczka na strzelnicy... ostatnio grałem cały czas w KZ3 i tam nawet nieźle mi szło a tutaj rzeź. Sterowanie lepsze w KZ3 tutaj trzeba się przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, bo nie ma osobnego, a nie chce mi się czytać o singlu.

1. Jak utracę połączenie z EA online, to już nie mogę ponownie wbić na serwer; muszę zakończyć grę i odpalić od nowa. Ktoś podobnie miał, czy TYLKO mi się kur.. jeb..

U mnie też ten błąd pojawia się, restart gry i wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam nieco odmienny problem ze squadem i dołączaniem. We wtorek popołudniu jeszcze problemu nie było, próbowaliśmy ze znajomym pograć i wszystko działało jak należy, łączenie w squad i dołączanie razem do drużyny, natomiast we wtorek wieczorem i wczoraj już nie udało się wogóle razem połączyć. Tworzenie squadu działa normalnie, komunikacja w menu squadu jest bezproblemowa, podczas łączenia z mapką nadal się słyszymy, lecz gdy mapa się załaduje to okazuje się że lądujemy na tej samej mapie jaka nam się ładowała lecz na innych serwerach, próbowaliśmy kilkakrotnie i zawsze to samo, bez znaczenia czy do łączenia była używana wyszukiwarka serwerów i łączenie do tych z większą ilością wolnych slotówczy też przez szybkie wyszukiwanie gry. Zdarza się to komuś?

Kilka słów do samej gry, po niespełna 8h gry online zaczynam się przyzwyczajać do sterowania, ale napewno jest ono nieco inne niż było w becie w którą grałem około 30h, ciężko mi nawet wytłumaczyć na czym ten problem polega, czy to ten słynny inputlag czy jak to tam zwać, cały czas walcze i szukam odpowiedniej czułości, bez skutku. Mam nadzieje że uda się to jakoś opanować, w szybkich akcjach czasami mam wrażenie że celownik żyje własnym życiem, dostaje jakiejś akceleracji, czasami mam nawet problemy z trafianiem w drzwi w budynkach :)

Mapy bardzo przyjemne, aczkolwiek niektóre momentami wydają się zbyt wielkie, jeśli nie trafi się pojazdu albo nie ma się na kim odrodzić to trzeba czasem zbyt długo naginać na miejsce akcji (gdzie przeważnie dostaje się kulkę z krzaka i naginanie trzeba powtórzyć ;)) Ogólnie architektura i klimat bardzo przypadły mi do gustu.

Na temat grafiki nie chcę się wypowiadać, mogę jedynie powiedzieć że metro wygląda znacznie lepiej niż w becie, od jakości tekstur po oświetlenie.

Mam wrażenie że od bety zmienił się nieco recoil broni, przynajmniej w M416.

Reasumując jestem pod ogromnym wrażeniem i mam nadzieje że problemy z dołączaniem squadów zostaną wyeliminowane, na poprawe sterowanie niestety nie liczę. Najważniejsze że klimat i miodność rozgrywki jest na wysokim poziomie i ciężko się oderwać, występuje u mnie syndrom jak u mojego syna, tato jeszcze jedna mapka, jeszcze jedno odblokowanie :)

Do zobaczenia na polu bitwy

Pzdr

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miskiz EA napisaly mi instrukcje co zrobic zeby bylo lepiej ;) Co jest absurdalne

"Poniżej znajdują się wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów, które mogą wystąpić w czasie gry w trybie online na konsoli PLAYSTATION 3. W celu lepszego rozwiązania problemu zalecamy wykonać wszystkie wskazówki po kolei.

KROK 1

Wyłącz modem od zasilania i odczekaj ok. 3 min. Następnie włącz modem ponownie. Po wykonaniu tej czynności spróbuj jeszcze raz uruchomić konsolę i sprawdź połączenie.

KROK 2

Jeśli korzystasz z bezprzewodowego podłączenia do Internetu lub na łączu jest router, spróbuj podłączyć konsolę PS3 za pomocą kabla bezpośrednio do modemu. Jeśli połączenie działa, problem z grą online najczęściej jest spowodowane przez router.

KROK 3

Media Server Connection pozwala innym urządzeniom do łączenia się z PS 3. Często Media Server Connection jest znaną przyczyną problemów z trybem online

Proszę spróbować wyłączyć Media Server Connection:

1. Przejdź do głównego menu PS 3

2. Przejdź do Settings

3. Wybierz Ustawienia sieci

4. Wybierz Media Server Connection i wybierz opcję Wyłącz.

KROK 4

Jeśli używasz routera, spróbuj wyłączyć firewall na routerze, aby sprawdzić, czy istnieje konflikt. Jeśli to rozwiązuje problem, skontaktuj się z producentem routera w celu upewnienia się czy router jest poprawnie skonfigurowany.

Upewnij się, że poniższe porty umożliwiające grę online są otwarte. Są to porty, które muszą być otwarte w obu kierunkach przychodzących i wychodzących:

UDP 3658 (peer to peer)

TCP 6000 (VOIP)

KROK 5

Spróbuj usunąć potencjalne błędy w plikach aktualizacji gier. Proszę spróbować usunąć wszystkie aktualizacje, które znajdują się w: główne menu PS3 – Game – Game Data Utility . Następnie pobrać powinie dostępne patche.

KROK 6

Możesz także spróbować utworzyć nowe konto PlayStation Network.

Naciśnij przycisk PS kontrolera i wejdź na PLAYSTATION 3 menu.

Wybierz kartę Użytkownicy.

Wybierz opcję Utwórz nowe konto użytkownika i naciśnij przycisk X.

Wprowadź nazwę konta i zalogować się na konto użytkownika.

Wybierz zakładkę Znajomi.

Wybierz Zapisz się na Playstation Network i naciśnij przycisk X.

Uwaga: Przy tworzeniu nowego konta PlayStation Network użyj innego, ważnego adresu e-mail.

Jeśli nadal masz problem, kliknij łącze Kontakt z Nami w menu po lewej stronie. W polu tekstowym proszę odpowiedzieć na poniższe pytania aby dostarczyć jak najwięcej informacji, jak to możliwe:

1.Jaka jest Twoja nazwa konta PLAYSTATION 3 ? Jaki jest adres e-mail z nią powiązany?

2. Szczegółowy opis na temat wydarzeń, które doprowadziły do problemu (Prosimy o podanie komunikatu o błędach).

3. Czy uruchamiane są inne programy podczas gry? (tzn., odtwarzacze muzyczne, programy pobierające, przeglądarki internetowe).

4. Czy ta gra działała wcześniej poprawnie w trybie online?

5. Jaki rodzaj połączenia masz?

6. Czy twoje połączenie internetowe jest wspólne (np. w miejscu pracy, szkole czy w mieszkaniu)?

7. Czy masz jakieś inne urządzenie podłączone do routera lub modemu?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miskiz EA napisaly mi instrukcje co zrobic zeby bylo lepiej ;) Co jest absurdalne

"Poniżej znajdują się wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów, które mogą wystąpić w czasie gry w trybie online na konsoli PLAYSTATION 3. W celu lepszego rozwiązania problemu zalecamy wykonać wszystkie wskazówki po kolei.

KROK 1

Wyłącz modem od zasilania i odczekaj ok. 3 min. Następnie włącz modem ponownie. Po wykonaniu tej czynności spróbuj jeszcze raz uruchomić konsolę i sprawdź połączenie.

KROK 2

Jeśli korzystasz z bezprzewodowego podłączenia do Internetu lub na łączu jest router, spróbuj podłączyć konsolę PS3 za pomocą kabla bezpośrednio do modemu. Jeśli połączenie działa, problem z grą online najczęściej jest spowodowane przez router.

KROK 3

Media Server Connection pozwala innym urządzeniom do łączenia się z PS 3. Często Media Server Connection jest znaną przyczyną problemów z trybem online

Proszę spróbować wyłączyć Media Server Connection:

1. Przejdź do głównego menu PS 3

2. Przejdź do Settings

3. Wybierz Ustawienia sieci

4. Wybierz Media Server Connection i wybierz opcję Wyłącz.

KROK 4

Jeśli używasz routera, spróbuj wyłączyć firewall na routerze, aby sprawdzić, czy istnieje konflikt. Jeśli to rozwiązuje problem, skontaktuj się z producentem routera w celu upewnienia się czy router jest poprawnie skonfigurowany.

Upewnij się, że poniższe porty umożliwiające grę online są otwarte. Są to porty, które muszą być otwarte w obu kierunkach przychodzących i wychodzących:

UDP 3658 (peer to peer)

TCP 6000 (VOIP)

KROK 5

Spróbuj usunąć potencjalne błędy w plikach aktualizacji gier. Proszę spróbować usunąć wszystkie aktualizacje, które znajdują się w: główne menu PS3 – Game – Game Data Utility . Następnie pobrać powinie dostępne patche.

KROK 6

Możesz także spróbować utworzyć nowe konto PlayStation Network.

Naciśnij przycisk PS kontrolera i wejdź na PLAYSTATION 3 menu.

Wybierz kartę Użytkownicy.

Wybierz opcję Utwórz nowe konto użytkownika i naciśnij przycisk X.

Wprowadź nazwę konta i zalogować się na konto użytkownika.

Wybierz zakładkę Znajomi.

Wybierz Zapisz się na Playstation Network i naciśnij przycisk X.

Uwaga: Przy tworzeniu nowego konta PlayStation Network użyj innego, ważnego adresu e-mail.

Jeśli nadal masz problem, kliknij łącze Kontakt z Nami w menu po lewej stronie. W polu tekstowym proszę odpowiedzieć na poniższe pytania aby dostarczyć jak najwięcej informacji, jak to możliwe:

1.Jaka jest Twoja nazwa konta PLAYSTATION 3 ? Jaki jest adres e-mail z nią powiązany?

2. Szczegółowy opis na temat wydarzeń, które doprowadziły do problemu (Prosimy o podanie komunikatu o błędach).

3. Czy uruchamiane są inne programy podczas gry? (tzn., odtwarzacze muzyczne, programy pobierające, przeglądarki internetowe).

4. Czy ta gra działała wcześniej poprawnie w trybie online?

5. Jaki rodzaj połączenia masz?

6. Czy twoje połączenie internetowe jest wspólne (np. w miejscu pracy, szkole czy w mieszkaniu)?

7. Czy masz jakieś inne urządzenie podłączone do routera lub modemu?"

Co lepsze te problemy są także na Xbox. Kompletnie wywala i trzeba robić reset połączenia. Łatka na BF3 mile widziana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yoshi

Bardzo fajnie się oglądało. Mam nadzieję, że nagrasz jakiś filmik gdzie latasz odrzutowcem, z chęcią bym obejrzał. :)

PS.Sterowanie w odrzutowcach jest podobne do samolotów w BF1943?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrazenia z gry mam identyczne jak Hardgip troszke wyzej. Natomiast nurtuje mnie jedna sprawa. Na liscie serwerow w ostatniej kolumnie sa kreseczki (cos ala zasieg w komorkach) i zakladam ze to jest ping. Ale oznaczaloby to ze do wszystkich serwerow na swiecie mam taki sam ping. Jak jest u was? I czy lepiej jak jest duzo kresek czy malo ? Bo lagi zdarzaja sie potworne a kreski sie nie zmieniaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yoshi

Bardzo fajnie się oglądało. Mam nadzieję, że nagrasz jakiś filmik gdzie latasz odrzutowcem, z chęcią bym obejrzał. :)

PS.Sterowanie w odrzutowcach jest podobne do samolotów w BF1943?

Myślę że dziś coś nagram ze sprzętem latającym. Wczoraj próbowałem w Cooperativie polatać śmigłowcem(druga misja) i za każdym razem kończyło się to lądowaniem w stylu TU-154 <_< . Mam nadzieję że w końcu opanuję pilotaż hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nathrent przy poznawaniu mapy nie ludzie z mojego towarzystwa nie korzystają z czołgów. Skoro ty tak poznajesz mapę ty gratuluje skila. Nie każdy robi tak jak Ty. Chciałeś ze mnie zrobić lame ale Ci się nie udało. :-) ps. Bzykacz nie dołączyłem dziś bo kampanie kończyłem :-)

zle mnie zrozumiałeś tyle, chodziło mi o to ze siedząc w czołgu jesteś niemal nieśmiertelny :) i spokojnie ubijesz ratio 2.0 i więcej :),

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast wczoraj miałem takie problemy z grą multi:

- nie słyszałem sie czasami ze składem

- ni mogłem sie do osób ze składu dołączyc jak mnie zabili

-nie widzielismy infor o broni po prawej stronie ekranu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- ni mogłem sie do osób ze składu dołączyc jak mnie zabili

Jak grałeś w obronie na rush, a twoja drużyna była za daleko paczek to normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał ktoś taką sytuację, że przy wciśnięciu 'select' zeby zobaczyć wyniki pojawiał się Wam tylko najlepszy gracz w przeciwnej drużynie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto umie latać odtrzutowacami??? ja ich nie ogarniam na padzie. Na pc bez problemu myskza i klawiatura. tutaj sa za szybkie jakies rady??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lataj na widoku z kabiny..

ster (L) prawie wogole nie działa (chyba, że ja nie ograrniam tego)

trzeba nadrabiać dziobem (R i latac w miarę nisko - no chyba, ze walczysz z innym myśliwcem.

tak latając nawet jednego jeta strąciłem :).

edit. no i patrze na horyzont oczywiście. a tak wogóle to lata się świetnie. tylko ciężko kogoś ustrzelić z tego działka. czekam na jakieś rakietki

Edytowane przez cyra22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie : )

mam pytanie związane z BF3 (może i głupie, no ale nie wiem o co chodzi). Preordera złożyłem w empik.com, dzisiaj dostałem gierkę :biggrin: ale ! w środku miałem tylko online pass'a, co z dodatkami, które były oferowane w edycji limitowanej ? (pakiet spec. uzbrojenia, nieśmiertelniki, ekwipunek Specact ) bo nie widzę bym to miał odblokowane. Czy to mi się później odblokuje czy powinienem otrzymać jeszcze jakieś kody ? <_< Dzięki ; p

Edytowane przez sqal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie : )

mam pytanie związane z BF3 (może i głupie, no ale nie wiem o co chodzi). Preordera złożyłem w empik.com, dzisiaj dostałem gierkę :biggrin: ale ! w środku miałem tylko online pass'a, co z dodatkami, które były oferowane w edycji limitowanej ? (pakiet spec. uzbrojenia, nieśmiertelniki, ekwipunek Specact ) bo nie widzę bym to miał odblokowane. Czy to mi się później odblokuje czy powinienem otrzymać jeszcze jakieś kody ? <_< Dzięki ; p

na: pakiet spec. uzbrojenia, nieśmiertelniki, i mundury powinny być 3 dodatkowe kody.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×