Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

dobra panowie krótka piłka, jak wrażenia z singla? :teehee: ... moja płytka dopiero w piątek będzie, i się zastanawiam czy nie olać singleplayer i nie wskoczyć od razu w sieć, bo większość z was komentuje z małym entuzjazmem, szkoda czasu czy warto?

Zacznij od tego i tego, ale moim zdaniem single jest na wysokim poziomie. Odpal na hardzie, to gdy bedziesz po raz 10 powtarzal ktorys moment, wkurzysz sie i pojdziesz na multi :P

_______________

jestem po 4h sesji z ziomkami z klanu fS. Na tyle gra nas wciagnela (ja pierwszy odszedlem, oni pewnie jeszcze graja :D).

Powiem tyle, gra sie fenomenalnie, ale moj skill z bc2 sie w bfie 3 nie przydaje ? Dlaczego ?

Jest calkiem inna fizyka gry. Wyskakuja mi kolesie, ja w nich pakuje, pakuje i nic, bo PADAM. Zauwazylem ze nie ma kolosalnych wynikow (statsy 50-0), tylko max osoba miala 15 killsow.

Mam nadzieje ze w patchu z private matchami poprawia takze voice chat w grze, bo wkurzajace jest gdy ciagle przerywa jak ktos gada.

Mozolnie mi idzie odblokowywanie dodatkow do broni, oraz ciezej jest ubic przeciwnika.

Nie moge takze dopasowac pod siebie czulosc, ciagle kombinuje i kombinuje ale w niektorych akcjach po prostu celownik lata po calej mapie, a w niektorych gdy koles mi wyskoczy obok, nawet nie zdaze w niego wycelowac ..

Polecam gre dla niezdecydowanych bo warto. W piatek zrobie sobie nocke z single playerem i mam nadzieje ze do rana go na hardzie przejde.

Mialem 1 funny moment na granicy kaspijskiej. Dorwalem jeta wiec postanowilem sobie troche pocwiczyc latanie, no i latam sobie robie petelki szybkie zwroty itd itp. Lecac do gory nogami nie zauwazylem anteny (nie ta wielka bialo czerwona rura po srodku, tylko inna gdzies z boku mapy). No i w nia przywalilem ale udalo mi sie katapultowac. Wyskoczyl napis ze za 10 sekund zgine, tak wiec chcialem biec w pole strefy ale utknalem w kamieniach. Nagle uslyszalem jakies zgrzyty, patrze do gory a antena mi spada na leb, i mnie zabila :)

Edytowane przez Skiba94
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Z tym celowaniem... Dlatego ja zacząłem grać na SP. Na MP bym się wkurzał z tego powodu, że nie ogarniam celowania (czułość za mocna, za słaba itd); przejdę grę - w miare się nauczę celować i jazda w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tez troche dziwne, bo o ile przy BC2 i Homefront zdarzalo sie to kazdemu, tak przy BF3 nie kazdemu. Ja zagralem 2 misje singla, 6 misji kooperacji i 6h multi i nie zawiesila sie ani razu.

U mnie to samo zadnej zwiechy a w bfbc2 zdazalo sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co z tym input lagiem, swoją kopię pewnie będę miał dopiero do 2ch dni, ale i na forum EAUK ludzie piszą cośo tym, a faktem jest, że DICE wprowadziło deadzone to sterowania, więc możliwe, że w tym leży problem - na obu filmikach od DJYano widać lag i delay w obrocie, kto nie widzi, to trudno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge takze dopasowac pod siebie czulosc, ciagle kombinuje i kombinuje ale w niektorych akcjach po prostu celownik lata po calej mapie, a w niektorych gdy koles mi wyskoczy obok, nawet nie zdaze w niego wycelowac ..

Slyszalem, ze w stosunku do bety zmniejszyli jakies 40%. Teraz niby max w BF3 jest nieco wyzsze od maksymalnej czulosci BFBC2.

Mozna "gotowac" granaty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co z tym input lagiem, swoją kopię pewnie będę miał dopiero do 2ch dni, ale i na forum EAUK ludzie piszą cośo tym, a faktem jest, że DICE wprowadziło deadzone to sterowania, więc możliwe, że w tym leży problem - na obu filmikach od DJYano widać lag i delay w obrocie, kto nie widzi, to trudno :)

Najlepsze jest to,ze niektorzy "eliminuja" ten "ficzer" zmiana ustawien wyswietlania tv :laugh:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można, granat od razu zostaje wyrzucony - jak w Becie. Z dupy.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem, ze w stosunku do bety zmniejszyli jakies 40%. Teraz niby max w BF3 jest nieco wyzsze od maksymalnej czulosci BFBC2.

Mozna "gotowac" granaty?

Nie można gotować:( Dzisiaj testując ten feature rzucilem sobie granata pod nogi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można, granat od razu zostaje wyrzucony - jak w Becie. Z dupy.

Pzdr.

Ja pie%^le, co za glab w DICE wpadl na ten pomysl. Na blaszaku mozna, przynajmniej w becie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos z innej beczki, gram w zasadzie tylko Support-em (lubie duzo amunicji i potezna sile ognia :thumbsup:) i powiem wam ze jezeli wszystkie dodatkowe zabawki zolnierzy oraz dodatki do pojazdow tak bardzo zmienia rozgrywke to jestem pod wielkim wrazeniem :D

Dokladnie mowie tu o mortarze ktory w becie byl zablokowany (a udalo mi sie go juz odblokowac), w rushu oczywiscie na otwartych terenach (pierwsza baza mcomow na Metro bez jakichkolwiek zabudowan) zmienia KOMPLETNIE rozgrywke !!! mozna praktycznie kilkanasice metrow za respem rozstawic sobie to cacko i naparzac po kamperach ukrytych w krzakach lub obstrzeliwac m-comy lub zmienic pociski na dymne i dac mozliwosc uzbrojenia !!! Dla mnie cos pieknego :) az strach pomyslec co bedzie dalej :)

Edytowane przez Dzibada
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :)

Poradziłem sobie z tym Lagiem na celowniku! Panowie otóż trzeba założyć majtki na lewą stronę i gra się normalnie xD Sorki,ale wieczorem siadam na forum i czytam,że lag był przez TV to nie wiem czy się śmiać czy płakać.W Multiplayer wczoraj tylko pograłem 41 min i nie bawiłęm się zbyt dobrze bo trafiłęm na kiepską mapkę a za drugim razem Death Match na Operation metro również nie było za ciekawie.Dziś męczyłem singla.Jak na razie najlepsza dla mnie misja to ,,Towarzysze'' Czekam na headseta z reklamacji i w między czasie będę do was dołączał do gry i nie ignorujcie mnie z powodu brak HS.Nie wiem czemu DICE zdecydowało się na to aby nie można było przytrzymać granatu w ręce...Jak dla mnie w niektórych sytuacjach taka możliwość ratuje życie,ale cóż.Może w patchu to wprowadzą,ale muszą ludzie pisać na forum żeby tak się stało.

Edytowane przez RossoNero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :)

Poradziłem sobie z tym Lagiem na celowniku! Panowie otóż trzeba założyć majtki na lewą stronę i gra się normalnie xD Sorki,ale wieczorem siadam na forum i czytam,że lag był przez TV to nie wiem czy się śmiać czy płakać.W Multiplayer wczoraj tylko pograłem 41 min i nie bawiłęm się zbyt dobrze bo trafiłęm na kiepską mapkę a za drugim razem Death Match na Operation metro również nie było za ciekawie.Dziś męczyłem singla.Jak na razie najlepsza dla mnie misja to ,,Towarzysze'' Czekam na headseta z reklamacji i w między czasie będę do was dołączał do gry i nie ignorujcie mnie z powodu brak HS.Nie wiem czemu DICE zdecydowało się na to aby nie można było przytrzymać granatu w ręce...Jak dla mnie w niektórych sytuacjach taka możliwość ratuje życie,ale cóż.Może w patchu to wprowadzą,ale muszą ludzie pisać na forum żeby tak się stało.

Nie masz HS? Odpadasz;) nie no luzik ja z checia pogram bo czekam na piotrasa (miał miec dzisiaj gierke ale nie ma hehe, pozdro mistrzu). A z tymi hsami i tak są nieraz klocki z przerywaniem i niemożliwością zrozumienia kompanów - pewnie kolejny fix hehe. Ja mam na razie 13 chyba lev i gra mi sie dobrze (aczkolwiek spamuje fora ea/dice z tym lagiem - nie tylko na ps3 jest to gó... usprawnienie, na pc też się skarżą). Widzimy sie na fildzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak co-op? Gra się normalnie czy też są jakieś banany? Bo z tego co piszecie ja sobie multi daruje i na start wezmę się za singla. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mają te lagopodobne historie:

Myślałem, że też nie mam żadnych opóźnień i że to wina mojej nieumiejętności sterowania. Jakież było moje zdziwienie kiedy pogrzebałem w ustawieniach telewizora..

Dla tych co mają LCD Sony:

wyłączcie tryb THEATRE,

w SCENE włączcie GRA

Od teraz nie ma żadnych opóźnień, nie wierzyłem że to może pomóc dopóki nie sprawdziłem.

Poza tym przy wyłączonym theatre obraz jest bardziej ostry, polecam pogrzebać w ustawieniach tym, którym wydaje się że coś jest nie tak ze sterowaniem :)

Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez Lingerine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinach grania w singla i multi dokonałem kilku zaskakujących odkryć, hehe.

Otóż aimlag, który tak bardzo mnie wpienia w singlu i jest naprawde spory, w multi jest o wiele mniejszy i już tak nie przaszkadza.

Dajcie znać jak to u Was wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zawieszania sie konsoli, to zdazylo mi sie to 3 razy (raz singiel, dwa razy co-op).

Kolejny patch powinien to naprawic

Edytowane przez kamon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh panikosiejcy.. Wqrwilem się w końcu, rozpakowałem moją grę w wersji polskiej, zridimowałem kod na moim koncie UK i zainstalowałem Online Pass, odpaliłem grę, sciągnałem i zainstalowałem patcha, gra się odpaliła, ani słowa po polsku - menu, głosy wsio po angielskiu, wbiłem w Multi, gra potwierdziła że online pass successfuly activated plus pare pukawek i dogtagów, odpaliłem Find Match, odnalazł w pół sekundy, wbiłem, pobiegałem dookoła, snosch-laga nie znalazłem, wyłączyłem grę i nie uwierzyłem że dobę leżała w folii bo na forum napisali że nie będzie działać online...

Obserwację tematu wyłączyłem, tym co grę mają polecam grać a nie te bzdury czytać, tym co na grę nadal czekają polecam zagrać w coś innego i sobie humoru nie psuć, a wszystkim polecam wyluzować trochę bo takiego steku bzdur jak wczoraj i dziś w tym temacie to dawno nie widziałem... <_<

Nara

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam powyższe, mam tak samo ...

I teraz żeby nie było; strzał ostrzegawczy

Rzygam już od kasowania offtopu o telewizorach, inputach, srutach i innych duperelach, kolejny skrajny offtop wypierd)*$$@le razem z autorem (ban terminowy), jak komuś to nie pasuję to niech się obrazi, wielu awanturników poszło w pizdu z tego z forum i zwisa nam to; ważniejsza od ilości jest jakość więc jeśli ktoś ma potrzebę zdzierania naskórka z opuszków klepiąc w klawiaturę to pliiisss na temat lub we właściwym ku temu miejscu .... miłej dyskusji :thumbsup:

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki doszedł już ktoś z was do końca? Chodzi mi o CO-OP ;p.Jak się prezentują mapki? Miałem okazję zagrać na pierwszej i drugiej mapie.Ta pierwsza w,której odpieraliśmy atak wroga.Żołnierze i czołgi trza było wyeliminować.Druga misja była z helikopterem,jeden strzela z działa a drugi pilotuje.Niestety nie wiem co było za tymi górami nad,którymi lecieliśmy bo Kolega Skiba się o nie rozbił...:D Wiadomo,że misja z pokazów Gamescom jest klimatyczna,Zostają jeszcze dwie.

Edytowane przez RossoNero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest u was z komunikacja podczas gry online ? W lobby przed rozpoczeciem gry, wszystko ladnie, pieknie slychac, ale jak sie juz gra rozpocznie to ledwo mozna zrozumiec swoich towarzyszy.

(Headset od Sony)

Edytowane przez NaLandy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nic nie zawiesza,grafika super,tylko w singla zaczalem i juz na parkingu sie zatrzymalem,najpierw na wysokim gralem i konca nie widac,caly czas wyskakuja ci muzulmanie zza winkla,jak chce wyjsc dalej to sie nie da... Co jest?

A multi jest super,wole ten tryb gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki doszedł już ktoś z was do końca? Chodzi mi o CO-OP ;p.Jak się prezentują mapki? Miałem okazję zagrać na pierwszej i drugiej mapie.Ta pierwsza w,której odpieraliśmy atak wroga.Żołnierze i czołgi trza było wyeliminować.Druga misja była z helikopterem,jeden strzela z działa a drugi pilotuje.Niestety nie wiem co było za tymi górami nad,którymi lecieliśmy bo Kolega Skiba się o nie rozbił...:D Wiadomo,że misja z pokazów Gamescom jest klimatyczna,Zostają jeszcze dwie.

Lepiej pójść na żywioł i samemu odkrywać. Staram się nigdy nie oglądać trailerów, gameplay'i, bo to znacznie zmniejsza imersje ;)

Dla niecierpliwych:

Obrona konwoju (IRAN) - Helikopter (jakieś góry i miasteczko)

Odbijanie cywila (w mieście, noc)

Czyszczenie wieżowca (biura) - Pomoc przy odbijaniu zakładników, snajperki (Paryż)

Unieszkodliwienie celu i bomby ( metro i bank)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, otóż kupiłem ps3 z bf3 i bf1943. Kod do bf1943 był w pudełku z bf3 ale problem w tym, że kiedy go wpisuje to wyskakuje komunikat, który mówi że kod jest niepoprawny... Wiem, że napewno dobrze go wpisuje... Ktoś może wie w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PSS jest info że dla wszystkich którzy będą mieć B3 do piątku będzie za darmo Back to karkand, dobrze rozumiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×