Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

jak to nie masz? chyba nie grałeś w BF2 tam nie ma takich problemów. Przecież z tym się nie da grać!

Jak się nie da grać?? Chcesz powiedzieć że jesteś taki dokładny że te ułamki sekund różnicy widoczne na jego filmikach uniemożliwiają Ci grę? Jeśli tak to sprzedaj konsolę i daj se siana może..

Lagi macie we łbach chyba....

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie da grać?? Chcesz powiedzieć że jesteś taki dokładny że te ułamki sekund różnicy widoczne na jego filmikach uniemożliwiają Ci grę? Jeśli tak to sprzedaj konsolę i daj se siana może..

Lagi macie we łbach chyba....

to jest błąd gry. Ten koleś co wysłał filmik na którym widać było opóźnienie nawet nie wie, że to lag i reszta też tak twierdzi. Jak można grać z takim opóźnieniem? wyskakuje Ci ktoś zza drzewa a Ty falujesz celownikiem bo nie możesz trafić. Pograj sobie w BF2 to będziesz wiedział na czym polega różnica.

może i da się do tego przyzwyczaić ale po co mamy XXI wiek i gry na takim poziomie z takim błędem nie powinny się pojawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie coś jest spartolone. W becie jak sobie dałem max czułość to nie umiałem zapanowac nad analogiem :D

Tutaj z kolei wydaje mi się, że jest troszeczkę szybciej niż max. w BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy da się włączyć polskie napisy mając angielskie xmb? w opcjach widzę tylko włączenie polskiego dubbingu. A idealnie byłoby oryginalny głos i polskie napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chopaki, to nie wina gry :) zmiencie sobie te WYMUSZANE zwiekszenie Hz, ze niby do szybkich scen itp. Wlaczcie sobie tryb GRA; i wylaczcie te wspomagacze co niby maja zwiekszyc czestotliwosc framerate. Moge nagrac z wlaczonym tym trybem i wylaczonym. roznica jest wielka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chopaki, to nie wina gry :) zmiencie sobie te WYMUSZANE zwiekszenie Hz, ze niby do szybkich scen itp. Wlaczcie sobie tryb GRA; i wylaczcie te wspomagacze co niby maja zwiekszyc czestotliwosc framerate. Moge nagrac z wlaczonym tym trybem i wylaczonym. roznica jest wielka

nagraj jak możesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, zaraz wrzuce link. umie ktos konwertowac filmik z aparatu cyfrowego, zeby mniej ważył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy BF3 na PSS będzie miał DRM, tak jak było to z Crysisem 1. To w końcu też EA... Jeśli tak się stanie to bye bye zrzutki. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co kaman? Przecież na Crysisa też ludzie tworzą grupy na GT.

P.S: @cwir

Ładnie to tak kraść loga od Rockstara? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak popłynął w górę próbowałem skorygować ale koleś był szybszy :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co kaman? Przecież na Crysisa też ludzie tworzą grupy na GT.

P.S: @cwir

Ładnie to tak kraść loga od Rockstara? :P

Nie będę pisać czy się zrzucałem czy nie, ale Crysis 1 miał oficjalnie ogłoszony DRM, więc nie wiem... zdjęli DRM?

Do kolegi wyżej: http://pl.wikipedia.org/wiki/Digital_rights_management

W skrócie: grą która ma DRM nie podzielisz się z ludźmi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę pisać czy się zrzucałem czy nie, ale Crysis 1 miał oficjalnie ogłoszony DRM, więc nie wiem... zdjęli DRM?

Może i Crysis 1 miał "DRM" ale nie ma. Na 110%

Dzisiaj kupiłem używkę BF3 bez pass Keya, może ktoś mi powiedziec ile mniej więcej kosztuje ten pass key? na PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chopaki, to nie wina gry :) zmiencie sobie te WYMUSZANE zwiekszenie Hz, ze niby do szybkich scen itp. Wlaczcie sobie tryb GRA; i wylaczcie te wspomagacze co niby maja zwiekszyc czestotliwosc framerate. Moge nagrac z wlaczonym tym trybem i wylaczonym. roznica jest wielka

Ja zwykle jestem sceptyczny. Ale czy mógłbyś wrzucić linka ew. jakieś bardziej szczegółowe informacje co zmieniałeś? ;) Pewnie na każdym tv nazywa się to inaczej, sprawdzić nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie skończyłem grać w BF3 i jestem pod wrażeniem. I mam do was pytanko, czy ktoś jest chętny żeby ze mną pograć w tryb współpracy (dopiero jutro bo dzisiaj nie mogę)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i Crysis 1 miał "DRM" ale nie ma. Na 110%

Dzisiaj kupiłem używkę BF3 bez pass Keya, może ktoś mi powiedziec ile mniej więcej kosztuje ten pass key? na PSS?

Dokładnie 36 zł:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra niech mi ktoś napiszę jak grać w trybie hardcore? W szybkiej grze rozumiem jest to niemożliwe? A jak grać w opcji z wybieraniem serwerów? Bo zwykła opcja gry jest wkurzająca.

Będę wdzięczny za te niewielką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super gra aczkolwiek trudna :)

Co w niej trudnego skoro w hardcore można grać za pierwszym podejściem to nie jest trudna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem,i jedno to gra w multi ZAJEBISTA(przepraszam za to określnie). Jak się dowiedziałem że mapy na konsolach będą mniejsze to byłem zdnenrowany po dzisiejszej grze biję się w serce. Mapy są PRZEOGROMNE i uważam że mapy powninny zostać ale powiększyć liczbę graczy do 32 bo troche czasami nudnawo. Grafika. Hmm... Porownując do Pecetów to troszkę słabo,ale nie jest źle.

PS.

Macie jakiś poradnik jak latać samolotami i helikopterami bo ciężko się lata :thumbsup: Startuje i lece do góry na mapie Szczyt Jakiś Tam i Jeb w gorę,albo szybka ewakuacja i spadachron. Poradnik na YT OD zaraz. Może macie jakieś sprawdzone sposoby na latanie Helikopterami i samolotami? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym wydac oficjalne oswiadczenie!!!

Jako ze poczuwam sie do bycia "ojcem" tematu o input lagu na tym forum (to ja go pierwszy zauwazylem i o tym napisalem), chcialbym calkowicie odciac sie od tego tematu. Po tym co przeczytalem na ten temat w tym watku nie chcialbym zeby ktokolwiek identyfikowal mnie z teoriami wypisywanymi przez "uczonych forumowiczow". Wiekszych idiotyzmow w zyciu nie czytalem ani nie slyszalem.

Dla mnie problem przestal istniec, przyzwyczailem sie do takiego sterowania i gra mi sie przecudownie. Gra jest zajebista i niech to bedzie moje oficjalne stanowisko w tej sprawie.

Jak czytam, ze opoznienie pada w stosunku do konsoli zalezy od trybu ustawionego w TV, to poprostu zalamuje rece, i zaczynam sie obawiac ze ktos moglby pomyslec ze i ja tak uwazam. Czasem zastanawiam sie czy warto bylo poswiecac tyle lat na szkole i studia.

Dlatego jeszcze raz prosze nie identyfikowac mojej osoby z genialnymi teoriami wyglaszanymi w tym watku.

Dziekuje.

Jak ktos chce pograc to zapraszam.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie przeszkadza Ci żeńskie towarzystwo na polu walki...

Nie no co ty, chłopaków wręcz by zachęcało ... :laugh:

PS. A co do tego inpunt laga to u mnie też występuje, ale myślę, że trzeba się przyzwyczaić i ustawić czułość pod siebie - nie wydaje mi się, że każdy ma super tv i nie ma tego IL, więc równowaga nadal jest :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja na ten temat została zakończona 2 strony wstecz przez @Killa

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym wydac oficjalne oswiadczenie!!!

Jako ze poczuwam sie do bycia "ojcem" tematu o input lagu na tym forum (to ja go pierwszy zauwazylem i o tym napisalem), chcialbym calkowicie odciac sie od tego tematu. ...

:biggrin: Gdyby tak się dało (poprzez opublikowanie oświadczenia) zaprzeczyć "ojcostwu" to Państwowy Fundusz Alimentacyjny by zbankrutował, Bartku Drogi! No niestety...tak to już jest - raz "wytryśniesz" w złym czasie i jużeś Ojciec! Ale miło się czyta, że da się przyzwyczać i BF3 daje frajdę!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×