Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

... sprzedałem mu chyba z 2 heady i oprócz tego kilka w klate z SV98, pojawiało się że go trafiam a i tak przeżył. A potem zniknał :)

Z tymi hedami to pojechałeś ostro :D

Przy hedach jest przelicznik dla broni 2x, na klate i inne 1x a na nogi 0,9x

Jezeli bron ma minimum 59 to x2 daje 118 energi. Wiec powinien pasc na strzała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego wniosku to raczej nie możliwe, ponieważ po oddaniu strzału przy celowniku pojawiły się jak by to powiedzieć cztery dodatkowe kreski oznajmujące trafienie chyba, że się mylę :)

Te cztery dodatkowe kreski które ci się pojawiają nazywa się hitmarkami taka mała podpowiedź na przyszłośc :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi hedami to pojechałeś ostro :D

Przy hedach jest przelicznik dla broni 2x, na klate i inne 1x a na nogi 0,9x

Jezeli bron ma minimum 59 to x2 daje 118 energi. Wiec powinien pasc na strzała.

nic nie pojechał, koleś był zlagowany i mógł walić w niego do bólu. Ja miałem taka sytuacje z M98B:

4x head + 2 x klata i koleś nie padł. Co daje 4 x 95x2 + 2x95 = 900 dmg a mi kill nie wpadł. Jak zmieniłem magazynek i spojrzałem w tamto miejsce, kolesia nie było, zwłok nie było - tylko napis przy nicku "zszedł".

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"rejczu" i "matiash91" dzięki wielkie za info :)

Pograłem trochę M98B i jest nawet ok poza tym, że w dwóch podobnych sytuacjach strzeliłem (oczywiście trafiając) z tej broni w gościa biegnącego na mnie (był kilka metrów ode mnie) i przeżył zabijając mnie :) ludzie z dice powinni jednak takimi cudami też się zająć.

Edytowane przez DEL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam pytanko...co znaczą w tabeli wyników gracze zaznaczeni na zielono???

Z tego co zauważyłem to zawsze jest ich chyba trzech ;)

Z góry dzięki za odpowiedź

Pzdr

dobre ..heheheh...od razu mi sie humor poprawil ..hehe

Edytowane przez dannykato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D@eldery

wyluzuj , nie każdy zjadł zęby i dorobił się siwych włosów na serii battlefield :D

Nie no, ja sam nie zjadłem zębów na tej grze. Tylko wydawało mi się to dość oczywiste, szczególnie że tych samych typków widać też nie wchodząc nawet w scoreboard. :)

No ale ok ok, luzuję, luzuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO karabiny wyborowe(przynajmniej te mocniejsze) powinny zabijać jednym strzałem w klatę. Przecież w rzeczywistości z tych karabinów da się zabić 2 kolesi, którzy stoją za sobą. Ja wiem, że to gra, ale trochę to spaprali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał76 warto ;)

A co do snajperek to ja tą klasą gram tylko na HC. W becie na normalu chyba padali na 1 strzał.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam zdarzyło mi się to na razie raz, ale można trafić na typków co przyjmują sobie strzały ze snajpy w głowę i biegną niczego sobie. Ostatnio własnie takiego typka spotkałem na caspian border. Za cholere nie szło go ubić.

Dzięki za odpowieć co do MAVa, szczerze nie miałem o tym pojęcia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USAS-12 to południowokoreańska strzelba automatyczna skonstruowana pod koniec lat 80. XX wieku, broń produkowana jest przez koncern Daewoo.

USAS-12 działa na zasadzie odprowadzania gazów prochowych z przewodu lufy, ryglowanie następuje przez obrót zamka. Zastosowano dość długi ruch zamka, lufa została umieszczona stosunkowo nisko aby zmniejszyć podrzut. Broń zasilana jest z pudełkowych magazynków jednorzędowych na 10 naboi lub magazynków bębnowych mieszczących 20 naboi (początkowo magazynki pudełkowe mieściły 12, a bębnowe 28 naboi), tylna część magazynka bębnowego może być wykonana z półprzezroczystego tworzywa sztucznego. Kaliber USASa wynosi 12, komora nabojowa ma długość 70 mm. Kolba stała, chwyt pistoletowy oraz łoże zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Podstawa muszki znajduje się nad rurą gazową, celownik mechaniczny został zamontowany na chwycie transportowym. Strzelba posiada mechanizm spustowy z przełącznikiem rodzaju ognia, dźwignia przełącznika znajduje się nad chwytem pistoletowym po obu stronach broni. Przełącznik rodzaju ognia pełniący również funkcję bezpiecznika umożliwia strzelanie ogniem pojedynczym oraz ciągłym.

USAS-12 jest ciężką oraz skuteczną strzelbą, która dzięki zasilaniu z wymiennych magazynków posiada bardzo dużą szybkostrzelność praktyczną.

FAMAS (Fusil Automatique de Manufacture d'Armes de St. Etienne) to francuski karabinek automatyczny skonstruowany jako następca karabinu samopowtarzalnego MAS 49 oraz pistoletu maszynowego MAT 49. Prace nad bronią rozpoczęto pod koniec lat 60., karabinek został skonstruowany przez P. Tielle. Broń po raz pierwszy zaprezentowano na francuskich targach SATORY, FAMAS F1 został wprowadzony do uzbrojenia armii francuskiej w 1977r. FAMAS jest obok karabinka Steyr AUG jednym z pierwszych produkowanych seryjnie karabinków automatycznych skonstruowanych w układzie bez kolby właściwej (Bull pup

ogolnikowe opisy ulubionych broni w bf

dzieki za ciekawe info! :thumbsup:

Ciekawe, ze te jedne z lepszych broni sa juz tak wiekowe? Nie ma ich nowszych- lepszych odpowiednikow?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:DDD Tak też myślałem :)

Jeszcze jedno pytanko odnośnie broni. Odblokowałem broń np. u szturmowca i na niektórych mapkach mogę nią grac a znowu na niektórych w ogóle jej nie mam do wyboru...czy tak ma być???

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za ciekawe info! :thumbsup:

Ciekawe, ze te jedne z lepszych broni sa juz tak wiekowe? Nie ma ich nowszych- lepszych odpowiednikow?

Nie ma nic lepszego niż stary poczciwy USAS. Ja śmigam tą armatą i po prostu wszystko furczy wokół.Nawet specjalnie nie muszę celować tylko napingalam w ziemię lub po ścianach.Polecam wszystkim :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic lepszego niż stary poczciwy USAS. Ja śmigam tą armatą i po prostu wszystko furczy wokół.Nawet specjalnie nie muszę celować tylko napingalam w ziemię lub po ścianach.Polecam wszystkim :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

może w lutym dadzą bębnowe magazynki :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic lepszego niż stary poczciwy USAS. Ja śmigam tą armatą i po prostu wszystko furczy wokół.Nawet specjalnie nie muszę celować tylko napingalam w ziemię lub po ścianach.Polecam wszystkim :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

jestes moim miszczem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:DDD Tak też myślałem :)

Jeszcze jedno pytanko odnośnie broni. Odblokowałem broń np. u szturmowca i na niektórych mapkach mogę nią grac a znowu na niektórych w ogóle jej nie mam do wyboru...czy tak ma być???

Pzdr

np.:AK-74M jest bronią rosyjską i możesz nią grać tylko po stronie ruskich, a np.:M16A3 jest bronią amerykańską i możesz nią grać tylko po stronie amerykańskiej (z tego co widzę na battlelogu można odblokować potem te same bronie i mieć je po obu stronach konfliktu).wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwalają mnie kolesie z DICE. Wypuszczają jako stabilną wersję grę z banalnymi babolami (nie da się tego nie wykryć), a później mówią przy okazji patcha "impossible to play". Niech się nie dziwią, że gracze mówią "impossible to pay". Momentami aż się dziwię jak można wydawać tak niedorobione produkcje (nie tylko BF3), zrozumiałbym gdyby autorem był jakiś urząd sponsorowany z budżetu państwowego ale firma która ma zarabiać sprzedając swoje produkty... jaja po prostu.

@christophpoland1: Ty serio? Czy tak tylko trolujesz?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, 150MLN $ poszlo na kampanie reklamowa, wiec nic dziwnego ze zabraklo kasy na dorobienie gry whistling.gifAle OK, powiedzmy ze w lutym naprawia VOIP, a co z input-lagiem? Bedziemy czekac kolejne 4 miesiace?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre wiadomości! Najprawdopodobniej w patchu, który ma wyjść z lutym naprawią Voice Chat!

Źródło: http://mp1st.com/201...ps3-next-month/

Jesli uda im sie naprawic tego voipa to trzeba teraz spamowac o prywatne mecze. Wieje nuda bez zadnych turow, sparow, klanowek etc. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni też zmienić te automatyczne zmiany broni, bo grając wsparciem jakoś bardziej mi przypadł RPK a w zależności od strony konfliktu zmienia mi się ta broń na M27 pomimo wbicia już 2 gwiazdek supportem.

Mam nadzieję też, że coś się zmieni z Aim lagiem. Bo poprawki MG36 i innych broni DLC już zapowiadali jakiś czas temu.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli uda im sie naprawic tego voipa to trzeba teraz spamowac o prywatne mecze. Wieje nuda bez zadnych turow, sparow, klanowek etc. .

może te prywatne mecze to jest fragment ".. more than that I’ll keep to myself at the moment.", bo wątpię by był to niedziałający klakson w jeepach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam małą prośbę.( broń boże nie chcę aby mój post został odebrany jak przechwałki czy wywyższanie się). czy jest jakiś sposób na wbicie się na serwery z ludżmi troszkę bardziej ogarniętymi w bf3? jakieś filtry trzeba włączać/powyłączać? jestem graczem powiedzmy średnim , mającym jakieś tam doświadczenie w serii battlefield i trochę dziwi mnie fakt że czasem z wynikiem pkt 2000 jestem w czubie tabeli.choć wiem że runda poszła mi kiepsko. nie wiem czy poprostu mam pecha i trafiam na ekipy nazwijmy to słabo ograne. zna ktoś jakieś "magiczne sztuczki " aby pograć z ludźmi którzy rzucą ammo , podniosą czy zaasekurują?

@down

widzisz, to mnie mocno zastanawia że ludzie nie rzucają tych paczek ammo czy medkitów . pomoc w ten sposób jest bardzo punktowana . wystarczy podłożyć w dobrym miejscu , a potem cieszyć z tego że prawie połowa punktów wpadła za darmoszkę.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam małą prośbę.( broń boże nie chcę aby mój post został odebrany jak przechwałki czy wywyższanie się). czy jest jakiś sposób na wbicie się na serwery z ludżmi troszkę bardziej ogarniętymi w bf3? jakieś filtry trzeba włączać/powyłączać? jestem graczem powiedzmy średnim , mającym jakieś tam doświadczenie w serii battlefield i trochę dziwi mnie fakt że czasem z wynikiem pkt 2000 jestem w czubie tabeli.choć wiem że runda poszła mi kiepsko. nie wiem czy poprostu mam pecha i trafiam na ekipy nazwijmy to słabo ograne. zna ktoś jakieś "magiczne sztuczki " aby pograć z ludźmi którzy rzucą ammo , podniosą czy zaasekurują?

Na PS3 nie ma zadnego bo nawet privaty nie dzialaja. Na PC mozesz na serwer klanowy wbic. Niestety matchmaking pozostawia wiele do zyczenia i ciezko o wyrownane mecze,apteczki,ammo (chociaz to pkt dla ludzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×