Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym sterowaniem myśliwcami/helikopterami to faktycznie lipa...wszyscy mają je już tak wymaxowane,że jak się próbuje nauczyć polecieć czymkolwiek to przygoda trwa kilka sekund...o ile nie zginie się w nich jeszcze na ziemi...Ostatnio zauważyłem też nowy "trend"...latanie na MAV'ie na dachy lub na Teheranie na drogę na górze.Wczoraj miałem przypadek,że 3 snajperów siedziało w tym miejscu i kosiło respa.Tragedia nie gra...

Na każdego cwaniaka jest sposób. Wystarczy pomyśleć i być cierpliwym. Nad takimi graczami jak Ci snajperzy masz przewagę, bo są bezbronni siedząc na górze i nie spodziewając się ataku :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co-op masz misję,gdzie korzysta się z Viper'a.Tam potrenuj,a jak już opanujesz hel... to,korzystaj z niego na polu walki. Trening czyni mistrza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co się ostatnio dzieje na serwerach to jakaś masakra. :D Wszyscy tak mają czy tylko ja mam takie szczęście, że albo można kogoś na respie gwałcić, albo można być na respie gwałconym. Próbowałem dzisiaj stawić jakiś opór, ale za cieńki w uszach jestem na to. Strzelanie do kogoś kto się przed chwilą zrespił mnie jakoś nie bawi zbytnio, znów bycie zamkniętym jeszcze mniej. Bronić się przed tym nie wiem czy jest jakiś sposób zwłaszcza gdy 90% ludzi zaraz ucieka. Wczoraj w pewnym momencie zostałem tylko ja i jeszcze jeden gostek przeciwko całej drużynie przeciwnika. Grać się odechciewa tylko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opalca sie kupic powrot do karkand?A jezeli tak,to czy sprzedawany jest osobno dodatek np. na allegro do ps3 tak jak na pc?Bo zakup przez PSS nie wchodzi w gre,te dodawanie kart kredytowych itp. to nie dla mnie.Dlatego zalezy mi na tym zeby kupic dodatek na allegro albo gdzies w sklepie.Jest taka mozliwosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już krew mnie zalewa ilość zawieszeń konsoli w ciągu tego tygodnia to już przekroczyła normę. Gra idzie w odstawkę do póki DICE nie wyda łatki. No bo ile można.

Najczęściej na mapach z B2K ale nie zawsze, więc myślę że jest to głównie wina tego DLC bo przed instalacją nie działy się u mnie takie rzeczy.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam przedpremierową wersję BF3, po wpisaniu "Powrot do Karkand " dostaje online pass, instaluje sie po chiwli, natomiast nadal nie mam informacji, że dostałem przepustke, tym bardziej nie ma (do ściągniecia) samej zawartośći dodatku. W wyszukiwanych serwerach również nie mogę grać na tych z dodatku. Co robię nie tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam przedpremierową wersję BF3, po wpisaniu "Powrot do Karkand " dostaje online pass, instaluje sie po chiwli, natomiast nadal nie mam informacji, że dostałem przepustke, tym bardziej nie ma (do ściągniecia) samej zawartośći dodatku. W wyszukiwanych serwerach również nie mogę grać na tych z dodatku. Co robię nie tak ??

dodatek sciagasz z PSS i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak. Wpisuje kod który miałem w pudełku. Ściąga się online pass (ok 100kb) trwa instalacja i nic dalej. A na PSS nadal widnieje cena 55 zł mimo, że wpisałem wcześniej kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już krew mnie zalewa ilość zawieszeń konsoli w ciągu tego tygodnia to już przekroczyła normę. Gra idzie w odstawkę do póki DICE nie wyda łatki. No bo ile można.

Najczęściej na mapach z B2K ale nie zawsze, więc myślę że jest to głównie wina tego DLC bo przed instalacją nie działy się u mnie takie rzeczy.

a ja się dziwiłem dlaczego mi się zawiesza battlefield 3 ostatnio przy wczytywaniu jakiejś mapy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bardzo ciekawe co piszesz, ale ja wchodząc w ustawienia wyjścia wideo PS3 > HDMI > niestandardowe: mam do wyboru rozdzielczość 576p, 720p, 1080i, 1080p.

tak jak napisałem wcześniej sprawdzałem na każdej i najpłynniej gra chodzi jak jest ustawiona na 576p, 720p.

mój telewizor nie "poci się" przy innych grach jak assasin creed, gran turismo, soul calibur przy rozdzielczości ustawionej niestandardowo na 576p, 1080p, ewentualnie automatycznie.

nie jestem ekspertem ale widze wyraźnie dużą różnice.

Gra jest ZROBIONA w rozdzielczości 720p (własciwie to 704p) i tylko w takiej chodzi jeżeli nie wierzysz to odwróć pudełko z grą i przeczytaj. To,że ustawisz sobie większą rozdziałkę (1080p) w opcjach wyświetlania to pic na wodę ponieważ gra podlega wtedy upscallingowi i wygląda gorzej niż w rozdzielczości w której została zrobiona. Tu nie chodzi o RAM tylko po prostu zmuszasz konsole żeby stawała na głowie i zrobiła coś z niczego stąd te problemy. RR7 chodzi w full hd odpal to zobaczysz różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawałek to Mind Heist z trailera Incepcji.

Ja kiedyś próbowałem usmażyć palnikiem Mava i nie weszło, więc nie wiem od czego to ma niby zależeć.

Ja znalazlem porzuconego mava. Posmalilem go z 5 sekund i zaliczylo new weapon unlocked :turned:

no koles dobrze zagral ale tez troche farta mial ...a jak wpadl po schodach to nie wiedzial gdzie ma strzelac tylu kolesi bylobiggrin.gif wycofka i granatbiggrin.gif ...pc jak nic na konsoli tylu kolesi w jednym miejscu jeszcze nie widzialem ...ale filmik dobry dobry..pzdr

No jak na konsoli po 12 osob w teamie jest to nigdy nie znajdziesz tylu ludzi w 1 miejscu. Co prawda czesto sie zbieraja w tamtym miejscu (i na bocznych schodach), ale nie caly team :P

Byl taki podobny filmik tylko ze koles sie wpieprzyl do nich z c4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cubeline

Wiesz co to znaczy natywna rozdziałka,a nie skalowana? Tak jak pisali koledzy wyżej BF3 chodzi w 720p(704p) a to że ty sobie ustawisz FULL HD to nic ci nie da. Twój TV przeskaluje(rozciągnie obraz) do rozdziałki 1080p,ale to nigdy nie będzie wyglądało jak prawdziwe Full HD. Natywne 720p wygląda lepiej niż skalowane 1080p.

A gier które chodzą NATYWNIE w Full HD na PS3 można policzyć na palcach 1 ręki. PS3 by po prostu nie wyrobiło.

Po zrobieniu sobie dłużej przerwy w BF3(2tygodnie) gra mi sie o wiele lepiej. I się nie dziwie osobą narzekających na USAS. Moim zdaniem tą broń powinni osłabić bo daje za dużo przewagi na polu bitwy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś cały dzień miałem problemy z dołączaniem się do serwerów, czy to przez szybką grę czy manualnie. Wylogowywałem się z PSN, restartowałem grę, konsolę i router. Nic nie pomogło, dalej musiałem się pomęczyć z 15 min żeby się dostać do jakiejś gry. Cały czas dostawałem komunikat Serwer pełny / Nie udało się dołączyć. Sprawdź ustawienia sieci. Czy ktoś ma jakieś rozwiązanie na to? Tylko ja mam taki problem czy wam też się zdarza?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha smoqu no dzis bylo pare ciekawych rzeczy:D ale pech niestety dopadl Ciebie:D szkoda ze hs nie maszz;) mi coraz czesciej sie zdarza pasc przez pech normalnie sobie biegnac ..niestety;p idzie sie zirytowac;P podobnie jak znikajace granaty i rakiety po smierci:P mam jeszcze jedna ciekawa sytuacje-jade sobie czolgiem nie byl obklejony c4 100% mial i gosciu mnie jedna rakieta rpg rozwalil..ja sie pytam wtf?albo 1 rakieta i odrazu unieruchomienie i 40% w czolgu? ja czegos tu nie rozumiem czy co?jak ja strzelam to chyba z 4-5 rakiet trzeba..tak samo igla..zeby namierzyc to chyba z 30 sec..tak jakby czekala az laskawie gosciu kierujacy gdzies sie skryje

Widzisz, żeby unieruchomić czołg trzeba dobrze wycelować w gąsienice i wtedy czołg nie jest zdatny do poruszania się dalej. Strzały w wieżyczkę też są bardzo skuteczne...

Wiecie, co mnie wkurza? Debile, co spieprzają przed moją naprawą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, żeby unieruchomić czołg trzeba dobrze wycelować w gąsienice i wtedy czołg nie jest zdatny do poruszania się dalej. Strzały w wieżyczkę też są bardzo skuteczne...

Wiecie, co mnie wkurza? Debile, co spieprzają przed moją naprawą...

Tu nie chodzi o zepsucie gąsienicy :) Chodzi o zepsucie silnika żeby się zaczął palić. Najlepiej strzelaćw tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś cały dzień miałem problemy z dołączaniem się do serwerów, czy to przez szybką grę czy manualnie. Wylogowywałem się z PSN, restartowałem grę, konsolę i router. Nic nie pomogło, dalej musiałem się pomęczyć z 15 min żeby się dostać do jakiejś gry. Cały czas dostawałem komunikat Serwer pełny / Nie udało się dołączyć. Sprawdź ustawienia sieci. Czy ktoś ma jakieś rozwiązanie na to? Tylko ja mam taki problem czy wam też się zdarza?

Dzisiaj cos mało było wolnych serwerów. A jak juz były to z nazwą (niepamietam dokladnie) z taka składnią:

infbf3ps3 plus jakis numer

Wejscie na te serwery graniczy z cudem. O ile wogole da sie na nie wejsc.

A poza tym to czesto gesto dzisiaj serwery padały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dziś pierwszy raz grałem na amerykańskich serwach i powiem wam że parówy tam grają że bania małabiggrin.gif a tak to wyglądało

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/20846516/4/214590236/

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/20849486/4/214590236/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie mam problem, bo ustawiając na Europę mam tylko serwery UK, z którymi w ogóle nie łączy i przez szybką grę również nic :/

P.S. co ciekawe, ustawiliśmy z ciekawości na Asia i dołączył od razu :D

Edytowane przez BubuPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w ogóle jakaś lipa z tymi serwerami.Jak się już dostałem do konsola się zawiesiła,a potem ciągle problem,żeby się gdzieś wbić.W sumie odpoczynek dobrze zrobi...mam wrażenie,ze im dłużej gram tym jestem gorszy ;\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cubeline

Wiesz co to znaczy natywna rozdziałka,a nie skalowana? Tak jak pisali koledzy wyżej BF3 chodzi w 720p(704p) a to że ty sobie ustawisz FULL HD to nic ci nie da. Twój TV przeskaluje(rozciągnie obraz) do rozdziałki 1080p,ale to nigdy nie będzie wyglądało jak prawdziwe Full HD. Natywne 720p wygląda lepiej niż skalowane 1080p.

A gier które chodzą NATYWNIE w Full HD na PS3 można policzyć na palcach 1 ręki. PS3 by po prostu nie wyrobiło.

Po zrobieniu sobie dłużej przerwy w BF3(2tygodnie) gra mi sie o wiele lepiej. I się nie dziwie osobą narzekających na USAS. Moim zdaniem tą broń powinni osłabić bo daje za dużo przewagi na polu bitwy.

Siemanko - sory za noobowe pytanie, ale czy w Xross media bar jak ustawie w ustawieniach wyjście Video 720 p to BF 3 odpali się w trybie 720 p ? Chodzi mi o to czy to są opcje wyświetlania głownego ekranu aplikacji itp czy też gier.

Edytowane przez simonides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam przedpremierową wersję BF3, po wpisaniu "Powrot do Karkand " dostaje online pass, instaluje sie po chiwli, natomiast nadal nie mam informacji, że dostałem przepustke, tym bardziej nie ma (do ściągniecia) samej zawartośći dodatku. W wyszukiwanych serwerach również nie mogę grać na tych z dodatku. Co robię nie tak ??

Panowie nikt nic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

czy może mnie ktoś oświecić jak się można dostać do budynku przy A na Podboju na Autostradzie do Teheranu? Chodzi mi o ten taki wielki budynek, gdzie są też garaże etc. obok niego też stoi humvy. Dziś mnie stamtąd zdjęło paru snajperów i za cholerę nie wiem jak sie tam dostali :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nikt nic ?

A jesteś pewien, że to wersja limited, czy to jakiś dziwny preorder made in Empik czy Media ? Bo jeśli masz edycje limitowaną to po wpisaniu OP nie powinno być problemu z pobraniem B2K, od razu powinieneś mieć opcję download bez żadnych opłat. Będziesz pewnie musiał z supportem na Battlelogu porozmawiać w przeciwnym razie.

@Up

Wlecieli na Mav'ach.

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego problemu z B2K, to wydaje mi się że były dwie wersje "limitki". Jedna bez B2K a druga z. Pewnie kupiłeś tą pierwszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to zakup pre-order aluminiowe opakowanie..kilka dodatków + B2K właśnie (kod)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×