Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

... i Tomo na zdrowie :*

Miłej dyskusji, łap plusa ode mnie na poparcie dobrych intencji o których pisał Cwir. Zamykam tym samym 2 stronicową dyskusję o niczym! Miłego gadania na temat BF3! Korzystając z okazji że mamy nową stronę to na wejściu ważny komunikat;

VOICE CHAT!!!! ZOSTAŁ NAPRAWIONY VOICE CHAT! NIC WIĘCEJ.

Patch naprawiający więcej rzeczy będzie później...

@Down

Plusy podnoszą poziom reputacji widoczny w Twoim profilu (obecnie poziom 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daleko szukać nie musiałem ---> Twoj avatar + chęć pomocy w grze wszystkim i zawsze to musi być coś na rzeczy :P

takie tam, ale daj na wino :whistling:

Miłej dyskusji, łap plusa ode mnie na poparcie dobrych intencji o których pisał Cwir. Zamykam tym samym 2 stronicową dyskusję o niczym! Miłego gadania na temat BF3! Korzystając z okazji że mamy nową stronę to na wejściu ważny komunikat;]

a co dają te plusy i dziękuje za niego

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A co z klaksonem jest, czy nie ma? Dzisiaj obadam VOIP i sprawdzę, czy naprawili :) A w DUŻYM lutowym patchu mogli by dodać opcje robienia screenow jak za czasow Bad Company (select+start) i zapisuje się na battlelogu. Achh... Marzenia :D

Edytowane przez miela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z klaksonem jest, czy nie ma? Dzisiaj obadam VOIP i sprawdzę, czy naprawili :)

a podobno ja bez matury nie umiem czytać ze zrozumieniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a podobno ja bez matury nie umiem czytać ze zrozumieniem...

Powinienem zrobić osobny akapit dla sprawy z VOIP :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinienem zrobić osobny akapit dla sprawy z VOIP :D

ale piszesz na temat klaksonu, a jest podane że tylko i wyłącznie VOiP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mówcie czy porobili coś z broniami? Osłabili Usasa ?

Najważniejsze naprawione :)

Wkońcu będzie można normalnie pogadać o dupie Maryli podczas gry :)

Kobiecie chyba dam kilka setek na zakupy aby sobie pograć i potestować patcha

I kto to mówi :D (30 gwiazdek usas-12)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zauważyliście, że w BTR90 użycie termowizji zoomuje trochę obraz. Nie jest to może duży bug ale do normalnego jeżdżenia trzeba wyłączać termo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zauważyliście, że w BTR90 użycie termowizji zoomuje trochę obraz. Nie jest to może duży bug ale do normalnego jeżdżenia trzeba wyłączać termo.

Tak, pisze nawet na ekranie że jest zoom x1.5 albo coś w ten deseń (nie pamiętam) więc nie jest to bug.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych testach muszę powiedzieć,że komunikacja naprawiona,pełen skład i wszystko słychać (bez żadnych przycinek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych testach muszę powiedzieć,że komunikacja naprawiona,pełen skład i wszystko słychać (bez żadnych przycinek).

no, dobra wiadomość . ważne że sprawdzone.

a ile się naprodukowali , nakombinowali i naściemniali przy tym ?! a że ramu brak , a że gra za bardzo zaawansowana na konsolę, itp,itd. można ? można ! trzeba tylko trochę chcieć !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a co do wymuszania ściągania, żyjemy w czasach gdzie internet w Polsce jest coraz szybszy i tańszy :P...

Oo właśnie się dowiedziałem,że nie mieszkam w Polsce dry.gif Widocznie to prawda,że człowiek uczy się całe życie :wacko:

Na przyszłość prosiłbym o nie wypowiadanie się za wszystkich w kwestii ja mam wyje*any internet w Polsce więc wszyscy mają bo to nie prawda. Patch z VOIP, naprawą laga i balansem broni powinien być day one ale DICE dali ciała i NIC ich nie usprawiedliwia. Wszystko co nie jest DLC z broniami i mapami to jest wymuszane sciąganie. DICE siedzą w sieciowych strzelaninach FPP od bardzo dawna i nie mają prawa odwalać takiej maniany jaką już odwalili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to to jeden z argumentow malkontentow (zjebany voip) poszedł w niepamięc :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie jaki boosterski meczyk znalazłem ;)

http://battlelog.bat...51/4/228793462/

Nie rozumiem takich ludzi.

Ja pierdziele! Ktos to moglby gdzies zglosic....

i to jak widze Polacy....

Banda oszustow :-(

japierd, jakie padalce.

Reported all. Teraz widac na jakim poziomie stoi klan MAFIAAA

Poswiecilem 10 minut na zgloszenie tych debili. Mam nadzieje ze sie nimi zajma.

Wlasnie, to juz kolejna osoba boostujaca z klanu MAFIAA.....tam chyba same takie asy :confused::scare:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wieża rozwala się sama jak zostanie jednej z drużyn mało ticketów. Nie wiem ile ale chyba 20.

Samemu tez mozna ja powalic.

Jakby ktos chcial to podaje przepis: wystarczy oblozyc jej nozki 6 x C4 i wiezyczka leci w dol..... wiec mozna :thumbsup:

Potem sobie mozna odejsc na wieksza odleglosc i w spokoju podziwiac jak upada...ladny widok :pardon:

Edytowane przez dab
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten patch jest jakiś dziwny. Staty mi osłabił. Wcześniej kosiłem równo. Teraz ledwo co K/D powyżej "1" trzymam. Bullet damage chyba mniejszy, przeciwnicy 100 razy bardziej ogarnięci. Coś jest nie tak. Albo to po prostu wynik mojej kilkudniowej przerwy w postaci LoL'a :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem ten patch tylko i wyłącznie poprawił VOIP(który działa bardzo dobrze), a z doświadczenia wiem, że w FPS nawet jeden dzień nie grania dużo robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) przeciwnicy 100 razy bardziej ogarnięci. (...)

Ja tak mam na co dzień i nie narzekam :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten patch jest jakiś dziwny. Staty mi osłabił. Wcześniej kosiłem równo. Teraz ledwo co K/D powyżej "1" trzymam. Bullet damage chyba mniejszy, przeciwnicy 100 razy bardziej ogarnięci. Coś jest nie tak. Albo to po prostu wynik mojej kilkudniowej przerwy w postaci LoL'a :P

Tez mialem przerwe i gralem w LoL-a ;D, ale dzisiaj jak troche pogralem to x3 pierwsze miejsce na serverze mialem w 5 meczach ;) i K/D 1,5. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z USASem czy bez? :rolleyes:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko...chodzi o szturm a dokładniej o myśliwce (bodajże jakiś Thunderbolt czy coś) jak latam tym samolotem w trybie szturmu i np. przed chwilką zniszczyłem nim dwa inne myśliwce i parę oso-=[\b zabiłem a punkty mi się nie zaliczyły do myśliwców tylko jako zwykle kille...dlaczego??? kedys też grałem w szturm i miałem tak samo ;/ Tez tak macie??? Z góry dzięki za odp. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko...chodzi o szturm a dokładniej o myśliwce (bodajże jakiś Thunderbolt czy coś) jak latam tym samolotem w trybie szturmu i np. przed chwilką zniszczyłem nim dwa inne myśliwce i parę oso-=[\b zabiłem a punkty mi się nie zaliczyły do myśliwców tylko jako zwykle kille...dlaczego??? kedys też grałem w szturm i miałem tak samo ;/ Tez tak macie??? Z góry dzięki za odp. Pzdr

Tak, tylko frogot (czy jakoś tak[z obrony]) zalicza pkt i kile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×