Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Wczoraj ktoś (sorry, że nie pamiętam i nie chce mi się szukać :P) wrzucał info, że między 9 a 10 UTC będzie konserwacja na serwerach.

EDIT: autorem tej wieści - linkin120289

@up - Entliczeq, też tak mam co jakiś czas. Wchodzę w filtr serwerów i włączam/wyłączam, którąś z mapek i zazwyczaj to pomaga. W innym wypadku robię "szybką grę" i konkretnej mapy w trybie szukam.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ktoś (sorry, że nie pamiętam i nie chce mi się szukać :P) wrzucał info, że między 9 a 10 UTC będzie konserwacja na serwerach.

EDIT: autorem tej wieści - linkin120289

@up - Entliczeq, też tak mam co jakiś czas. Wchodzę w filtr serwerów i włączam/wyłączam, którąś z mapek i zazwyczaj to pomaga. W innym wypadku robię "szybką grę" i konkretnej mapy w trybie szukam.

No właśnie przez szybką grę łączy się na ogół bez problemu, spróbuję z tym odznaczaniem mapek, może to coś pomoże. Jak nie to się będę męczył na razie na serwerach w USA. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ,że to nie program bar i gorące krzesła bo już dawno bym z niego wyleciał...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerwa na konserwacje serwów miała być godzinna bodajże.

Ja w jeszcze innej sprawie przy okazji. Od jakiegoś czasu gdy używam serwer browsera to na europejskich serwerach jaką bym mapę nie wybrał to mam same 0/24, z niczym też nie mogę się połączyć bo nie ma gospodarza serwera, to tylko taka moja przypadłość czy ktoś też tak ma, gram z konieczności na USA. Ostatnio ciągle siędzę w pracy i gram mało a forum czytam jeszcze mniej, więc może coś przeoczyłem.

U mnie to samo. Dzieje się tak ponieważ większość serwerów jest pełna (można zobaczyć opcją "pokaż pełne serwery"). Ale to też jest dziwne bo wcześniej nie było problemu z wejściem na serwer EU i zawsze jakieś 1 miejsce wolne było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ee tam miny ;) nie ma lepszej frajdy niż jeep + 3 x C4 na masce... wysiadasz podczas jazdy kilkanaście metrów przed czołgiem i detonujesz :)

No ostatnio gość mi tak zrobił, po czym wsiadłem ponownie do czołgu i ten sam gość próbował chyba jeszczeze 4 razy powtórzyć swój wyczyn jednak tak łatwo sie nie dałem i jak tylko widziałem jeepa od razu boom za nim do mnie dotarł, raz sie nawet udało z 3 gościami w środku :) po 4 zgonach typek dał sobie spokój :biggrin:

Edytowane przez Longer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio gość mi tak zrobił, po czym wsiadłem ponownie do czołgu i ten sam gość próbował chyba jeszczeze 4 razy powtórzyć swój wyczyn jednak tak łatwo sie nie dałem i jak tylko widziałem jeepa od razu boom za nim do mnie dotarł, raz sie nawet udało z 3 gościami w środku :) po 4 zgonach typek dał sobie spokój :biggrin:

Widać że są jeszcze uparci ludzie w tym kraju:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że gdzieś wcześniej już o tym było ( ale dawno) i proszę o radę . wiem że w czołg najlepiej walić z tyłu, ew. z boku ( przód jest najlepiej chroniony) , ale czy jest konkretnie jakieś czułe miejsce ( wieżyczka, gąsienice?)

Z tyłu wystarczą 2 RPG chyba, że koleś ma pancerz to 3. Jest jeszcze jedno czułe miejsce( o którym o ile mnie pamięć nie myli pisał longer), łączenie między wieżyczką a korpusem czołgu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu wystarczą 2 RPG chyba, że koleś ma pancerz to 3. Jest jeszcze jedno czułe miejsce( o którym o ile mnie pamięć nie myli pisał longer), łączenie między wieżyczką a korpusem czołgu.

dokładnie czasem sie zdarza że wystarczy 1 RPG lub jeden strzał z czołgu żeby unieruchomić czołg waląc od frontu więc nie wiem dokładnie czy to łączenie czy po prostu jest jakieś magiczne miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu lub przodu strzał w złączenie unieruchamia. Na pancerzu dodatkowym nie testowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

E tam podobno to bujda jest może bug albo co mi się to TYLKO na kaspijskiej zdarza nigdzie indziej nie miałem czegoś takiegobiggrin.gif

Edytowane przez iceice33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie zdarzalo dosyc czesto ale to wszystko zalezy pod jakim katem i gdzie walisz czy to bok tyl czy przod

i mozna po 1 strzale unieruchomic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez to kiedys testowalem. Koles siedzial w czolgu z 10m odemnie a ja w budynku spokojnie sobie przecelowalem w te czule miejsce w zlaczeniu i dupa. Dostal 2 rakiety idealnie w punkcik a on stal i dalej strzelal w budynki. Z gory tak samo probowalem (ognista burza, siedzialem na dachu koles podemna). I juz nie raz mialem ze wyjechalem czolgiem za plecy jakiegos typa i strzelilem mu w dupsko z 2 razy a nie zostal unieruchomiony.

To jest jakas loteria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W przypadku strzałów w przód obrażenia są zawsze takie same. Przy strzelaniu w bok lub tył ma znaczenie kąt uderzenia rakiety. I tak w przypadku tyłu najczęściej są to 2 strzały.

Tutaj szersze info:

http://symthic.com/?...bf3&sb=vehicles

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu autorów tyle teorii... Mi osobiście często zdarza się, że jednym strzałem z RPG/SMAW w tył unieruchamiam czołg a często nawet po jednym strzale już jest wrak (być może nie był w 100% sprawny). Kiedyś albo na Kharg Island albo na Ognistej Burzy, nie pamiętam dokładnie, byłem na jakimś rusztowaniu, torach nad drogą. Widzę, że jadą jakieś 2 czołgi, chciałem z góry trafić i jak się przesuwałem bliżej krawędzi spadłem ;) W locie wystrzeliłem, trafiło centralnie w wieżyczkę i rozwaliło czołg. Po jednym strzale. Takie kamikadze trochę było bo sam od mocy pocisku się zabiłem :biggrin: Albo mam szczęście do "felernych" czołgów albo to bug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grając wczoraj wieczorem odkryłem nowe ( jak dla mnie ) sku..ysyństwo w grze . mianowicie.

po kilku przegranych rundach , zacząłem dociekać czemu mimo kilku orzełków w zespole dostajemy w dupę. jak się okazało jeden z kolesi chyba nie załapał się do drużyny przeciwnej ( lub przeszedł do naszej z premedytacją- miał ten sam skrót w klantagu) i dostarczał wozy opancerzone konkurencji, albo wsiadał na respie do auta/ czołgu i siedział na miejscu kierowcy , uniemożliwiając korzystanie. je.ana pała , kiedy strzelałem do niego z przodu specjalnie mnie taranował.muszę pogrzebać w battlelogu , bo wydaję mi się że takie zachowanie nadaje się do działu "mendy".

@ tomo

:shok: :shok: :shok:

yyyyyyy, kuźwa nie wiem co powiedzieć po tym co napisałeś !? druga konsola ?? drugi tv?? ja jebie , nie ogarniam ! dobrze że jeszcze fbi i kgb w tą zabawę nie uwikłali. choć trochę wczoraj pograłem to raczej problemu ze znaleźieniem tej cioty mieć nie będę . gość mimo że grał całe mecze punktów zbierał w granicach 100-200.

tez trafilem na podobna sytuacje na Bazarze - podboj - gosc co chwila podstawial przeciwnej druzynie woz bojowy kolo ich respa i tak w kolko....a jak wsiadlem do niego to pojechal na bok i stal...czekal a wyjde.. :angry: typowa menda, :down::fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez trafilem na podobna sytuacje na Bazarze - podboj - gosc co chwila podstawial przeciwnej druzynie woz bojowy kolo ich respa i tak w kolko....a jak wsiadlem do niego to pojechal na bok i stal...czekal a wyjde.. :angry: typowa menda, :down::fool:

Było nagrać taką akcję i zaraportować, ban murowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było nagrać taką akcję i zaraportować, ban murowany :)

No niestety nie mam konsoli z ta opcja :pardon:

Wiem, ze trzeba sobie to podogrywac itd..ale jakos nigdy nie mam czasu sie w to wgrysc.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzał w tył czołgu (bez dodatkowego pancerza) pod mniej więcej kątem prostym zawsze powoduje unieruchomienie, drugi niszczy. To jest fakt i tu nie ma miejsca na dyskusję. Zdarzają się sytuacje gdzie czołg dostaje strzał w przód i zostaje z 20% HP ale wydaje mi się, że jest to albo jakiś bug albo np. obok była mina lub C4.

Dzisiaj sam zniszczyłem czołg ze 100% HP 1 strzałem z RPG. Zbyt optymistycznie podszedłem do kwestii manewrowania pomiędzy jakimś śmieciem na ziemi wskutek czego podbiegł do mnie support z C4 i nawet udało mu się je podłożyć. Zarządziłem szybką ewakuację z pojazdu a support który mi zaminował czołg po prostu do niego wsiadł, pewnie się uczeszył z darmowego czołu jednak radość ta nie trwała zbyt długo ponieważ za pomocją RPG zdetonowałem podłożone przez niego ładunki niszcząc jego niecny plan, czołg i podkopując jego wiarę w siebie.

No i jako ostatnie stwierdzam, że nie można dostać baretki za 1, 2, 3 miejsca jeżeli się utraci połączenie z serwerem. Punktów dzisiaj miałem uciułane na 3 miejsce ale pod sam koniec pojawił się napis "Utracono połączenie z EA Online", baretki nie dostałem... chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie maly rekordzik z C4 dzis strzelilem. 26 killi z C4 :D Tak nieogarnietych czolgistow nigdy nie widzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o niszczeniu czołgów to się pochwalę: zniszczyłem wczoraj czołg granatem :biggrin: - podczas rushu na mapce "Strike at Karkand", technik z mojej ekipy unieruchmił czołg przy drzwiach budynku w którym się schowałem; czołg stał i palił się, więc posłałem mu granat na wypadek gdyby ktoś z niego wyszedł; po chwili granat eksplodowałi wpadły mi punkty za zniszczenie pojazd i za fraga :thumbsup: Koleś musiał się zdziwić co było przyczyną jego śmierci.

BTW

Jak fragować MAVem? Miałem ostatnio mecz podczas którego latały 4 MAVy wroga. Koleie byli nieźli bo co cgwile kogoś zabili. Jeden z nich miał ponad 4 tysiące zabić przy pomocy MAVa.

Bawiłem się tym sprzętem i ni cholery nie udało mi się nikogo zabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz trzymać jednocześnie L2 i R2 wtedy mav będzie leciał tak ładnie prosto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz go w glowe tracic ;p to jest trudne i raz mi wyszlo na bazarze na alejce, tam jest wasko i lecisz i "cos" trafisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja parę osób ubiłem z MAVa ale nie widzę w tym nic ciekawego. Granie w ten sposób jest strasznie monotonne i nudne.

@HarDy trzeba przelecieć przez gościa na maksymalnej prędkości. Troszkę poćwicz a ogarniesz, bo nie jest to nic trudnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo..ja jak juz slysze dzwiek tego latajacego qwna to juz mnie bierze....jak bym mial to caly czas nad glowa to bez kitu odpuscilbym chyba ta gre biggrin.gif..peace

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ma ktoś może wersje francuską gry ? Podobno jest w pełni spolszczona, (przy polskich ustawieniach konsoli) chcę się upewnić u kogoś kto takową posiada.

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×