Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie byłem świadomy :biggrin: myślałem, że zabieram tylko jego broń :sweat:

Po straceniu MAV'a musisz go sobie zebrać w skrzynce z amunicją grając na snajperze

Odpalilem wiec odpowiednia mape i chcialem sie przed znajomym pochwalic :) jaki to ze mnie uber niszczyciel helikopterow.

Stinger w lape i dawaj celowac w latajki.

Wystrzelilem 5 czy 6 rakiet w ten sam smiglowiec i nic ... WTF??

Gosc wykrecil w powietrzu baczka, wycelowal we mnie i na tym sie skonczyl moj zywot.

Wzialem zatem javeina z mysla ze pokaze przynajmniej znajomemu jak sie rozwala z daleka czolgi.

3 pociski poszly w jakis czolg. Czolg obrocil lufe i gryzlem ziemie - na kill camerze mialem wyswietlone ze czolg ma nadal 100% HP - WTF??

Potem dostalem z armaty jakim jest usas - no ale to mnie nie zaskoczylo i poszlismy z kolega sie napic - bo juz nie mialem ochoty grac :)

Kolega stwierdzil ze gra jest "super zbalansowana" jesli chodzi o lotnictwo i jak powiedzial - odechcialo mi sie kupowac te gre.

Nie sledzielem za bardzo informacji o nadchodzacym patchu, ale czy jest tam jakas informacja o znerfieniu lotnictwa, albo przynajmniej zboostowaniu czegos czym mozna stracic latajki?

Helikoptery mają coś takiego jak flary, które mylą wykierowane w nie rakiety

Po zginięciu ze strony czołgu podane 100% hp dotyczyło życia kierowcy, a nie pojazdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p-z przeciwko heli jest smieszne i lamerskie, imo.

poza tym nierealistyczne i w nowym patchu na szczescie naprawione

W takim razie co według Ciebie w BF3 jest realistyczne?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu jakiś "ekspert" od czołgów i może udzielić kilku rad? Chodzi mi o zestaw broni/dodatków z jakimi jeździcie. Coraz częściej trafiam na "osobniki" posiadające rakiety P-Z i mam wrażenie, że szybciej od nich ginę niż od zwykłych strzałów.

I z innej beczki: Na jakich mapach mogę znaleźć Tanguskę? Ostatnio dorwałem się do niej na Wyspie Wake i raz (chyba) widziałem ją na Kanale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a twoj kolega co namierzyl ...

Grałem z bratem :) Wszystko zostało w rodzinie ;)

... wykonal tyle samo pracy (jak nie wiecej) zostal zapewne nagrodzony tylko 70 pkt, wiec gdzie tu motywacja DICE?

A na serio to po zestrzelonym heli przesiadaliśmy się miejscami, dlatego jak ktoś już tu pisał, warto grać z kimś kto Cię nie wydyma za expa. No ale fakt, takie namierzanie powinno być lepiej wynagradzane.

Przy heli transportowych jeden strzał mało kiedy je niszczy. Głównie go unieruchamia ...

Fajnie musi wyglądać taki unieruchomiony heli wiszący nad mapą ;) Easy target :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu jakiś "ekspert" od czołgów i może udzielić kilku rad? Chodzi mi o zestaw broni/dodatków z jakimi jeździcie. Coraz częściej trafiam na "osobniki" posiadające rakiety P-Z i mam wrażenie, że szybciej od nich ginę niż od zwykłych strzałów.

I z innej beczki: Na jakich mapach mogę znaleźć Tanguskę? Ostatnio dorwałem się do niej na Wyspie Wake i raz (chyba) widziałem ją na Kanale.

co do ustawień drugiej broni w czołgach to wszystko zależy ....od tego jak i gdzie chcesz grać . p-z to kierowana rakieta którą żeby odpalić musisz mieć kompana w kabinie który będzie namierzał cel ( musisz mieć odblokowane trzecie miejsce w czołgu) , ew. jakiś snajper ustawi solfam ( takie cudo do namierzania latających). dalej do wyboru masz kartacz , ciężki karabin i lekki karabin ( jeśli się nie mylę) . do tych sprzętów nie potrzebujesz drugiej osoby do obsługi,zmiana między działem a bronią dodatkową to wciśnięcie trójkąta. kartacz to taki odpowiednik shootguna , ciężki karabin dość wolno strzela ale jak trafi w piechotę to zgon na miejscu, lekki karabin to takie gówienko , czasem trzeba mocno się napocić aby piechura zabić. czego używać ? wszystko zależy od tego jak plansza i czy więcej jest przeciwników w pojazdach czy "z buta".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni: Siedząc sam w czołgu mogę namierzyć wroga i odpalić pocisk P-Z wtedy i tylko wtedy gdy siedzi ze mną trzecia osoba? Coś tu nie tak... Albo ja coś pomieszałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie - siedząc w czołgu możesz namierzać pojazdy lądowe z p-z. A jak Siedzi ktoś na 3 miejscu lub posiada soflama (snajper musi rozstawić gdzieś) i namierzy heli lub jeta to możesz i powietrzne namierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namierzyć i odpalić pocisk P-Z możesz sam, wystarczy klepnąc :triangle: , poczekać na namierzenie celu i wcisnąć klawisz odpowiedzialny za strzał. Solfam i CITV mają tą przewagę, że są szybsze i łatwiej namierzyć cele w powietrzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solfam i CITV mają tą przewagę, że są szybsze i łatwiej namierzyć cele w powietrzu.

Nie łatwiej namierzyć cele w powietrzu tylko w ogóle się da namierzyć cele w powietrzu. Sam z czołgu heli nie namierzysz. Javelinem też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utrata celownika , dźwięku , obrazu itp,itd. Niektórzy nazywają tą grę bugfield, co nie zmienia faktu że czasem irytująca lecz ciągle wciągająca . Dawno nie grałem tak namiętnie w coś co jest tak niedopracowane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie co według Ciebie w BF3 jest realistyczne?...

grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi bardzo czesta znika ta metryczka czy jak to tam nazwac w granatniku m320 i pozostaje ladna szczerbinka ktora mozna ladnie wycelowac i przez ktora cos chociaz widac. Mimo tego ze praktycznie strzelam bez celowania to bez niej lepiej sie gra. A buga mam dosc czesto.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi raz znikł całkowicie hood, tak, ze nie wiedziałem kto jest ze mną a kto nie :P

Ja mam stały zestaw na czołg

opancerzenie

Lekki KM

termowizja

Jadę na punkty i zwykle ratio nie spada poniżej 3,5 (gdy gram cały czas na czołgu)

aktualnie mam 520 spm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika

Grafika powiadasz? Powiem ci że BF3 na PS3 zbytnio niczym się nie wyróźnia na tle innych gier na chelbaka pod kątem grafiki. Zapowiadali tak hucznie że to bedzie rewolucja graficzna na PC,ale na konsolach też bedzie OK a co im wyszło ładna grafika na PC,ale bez rewelacji i rewolucji a na konsolach to troche bida :/ Brak HD tylko "704p" no i nawet konsolowy BF3 nie zbliżył sie do KZ3,GoW 3 czy Xboxowego Gears of Wara. A realistyczna grafika? To niestety,ale Crysis 2 na PS3 miał bardziej według mnie realistyczniejszą grafikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Filmik bardzo pomysłowy, aczkolwiek literówka się trafiła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto, bo? Reklamujesz swój kanał? :angry:

I czy od razu musiałeś robić filmik, bo nie masz z kim grać?

I btw. Battlefield masz źle napisane.

Edytowane przez Myfonick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam gorąco wszystkich battlefield'owiczów konsolowych do zobaczenia filmiku - tych nie konsolowych graczy także

Dzieki pozdrawiam

WARTO :)

http://www.youtube.com/watch?v=yGiAD6aexyQ&feature=youtu.be

Stary, z całym szacunkiem, ale czy nie warto było poprostu zgłosić akces do któregoś z kilku plutonów których linki można znaleźć na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Poszukuję osób do wspólnej rozgrywki w BF'a 3.

mój PSNID: Blitz_GeR244

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy pomysł jest dobry, lecz tutaj po literówkach na pewno bym nie napisał do typa :P pomysł ciekawy ale wykonanie nie najlepsze, ale nie neguje go ponieważ sam bym na takie coś nie wpadł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... WARTO ...

Zwróć mi 1:14 z mojego życia ;)

Filmik może być, pytanie tylko dlaczego nie dałeś psnid, a może przeoczyłem? Większość tu obecnych nie cierpi na brak towarzystwa do grania, wątpię by chciało im się składać podania na twoim PW na youtubie w oczekiwaniu na furtkę do Twojej friendlisty.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fake! Widać w drugiej połówce filmiku jak rzuca AMMO, na 70h grania jeszcze nigdy nie widziałem by ktoś to robił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×