Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem ci że początki bywają bardzo trudne. Też kiedys grałem bardzo długo na pc w fps az nastał czas gdy kupiłem ps2 o grę moh:frontline(ahh zarabista gra) i grając w ta grę całkowicie nie ogarnialem pada,miałem ochotę rzucić padem o ścianę,pamiętam jak mówiłem: trzeba być kompletnym debilem aby grać w fpsy na padzie. Długo nie potrenowalem grania na ps2 bo sprzedałem i kupiłem ps3 i mw2 i dziękuje tek grze nauczyłem się grania na padzie w singlu bo potem musiałem poświęcić parę godzin na naukę w.multi. Teraz nie wyobrażam sobie powrotu do grania w fpsy na pececie bo tak sobie wycwiczylem skila na padzie. Rób tak jak mówię moi przedmowcy. Najpierw graj tylko singla aby do perfekcji ogarnąć pada od ps3,gdy już stwierdzisz że jesteś gotów wejdz do multi i pokaż innym na co cię stać ;)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Święta prawda :thumbsup: Dodam tylko,że wszyscy moi znajomi po przesiadce z PC na PS3 twierdzą identycznie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie... można w jakiś sposób użyć MAVa jeśli się jeszcze go nie odblokowało? Chodzi mi o sterowanie nim a nie o to, że ktoś mnie nim przewiózł.

Pytam bo miałem taką dziwną historię... pewnego wieczoru postanowiłem pograć sobie zwiadowcą. Miałem szczęście i ubiłem drugiego zwiadowcę. Jako, że jeśli chodzi o bronie snajpera nie mam odblokowane praktycznie niczego to ucieszyłem się niezmiernie, iż w prezencie od losu dostałem dużo lepszą snajperkę (już nie pamiętam jaką). Próbując kogoś ustrzelić niechcący na padzie nacisnąłem przycisk odpowiedzialny za użycie MAVa właśnie. Ku memu ogromnemu zdziwieniu mogłem z niego korzystać ale tylko do pierwszej śmierci... Później nie mogłem go wybrać...

No i stąd rodzi się moje kolejne pytanie: WTF?? Glith jakiś?

Edytowane przez sanho21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaden glitch. Normalne,ze zabierajac ekwipunek zabitego kolegi/przeciwnika masz wszystko to co on mial a jak zginiesz to wracasz do swojego setupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaden glitch. Normalne,ze zabierajac ekwipunek zabitego kolegi/przeciwnika masz wszystko to co on mial a jak zginiesz to wracasz do swojego setupu

Nie byłem świadomy :biggrin: myślałem, że zabieram tylko jego broń :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos tutaj pisal, ale patch ktory mial byc wydany w lutym, pojawi sie na wiosne (a to oznacza kwiecien). Takie info padlo na blogu Bf3 z ust Magnusa Trodesson'a.

We are now aiming to get this update out this spring, and will have a clear date closer to release.

Poza tym na GDC (czyli za 3 godziny) w San Francisco, maja oglosci nowy expansion pack. Strzelam, ze to bedzie BF2142. Oby nie, chce dlc w klimatach II wojny swiatowej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Strzelam, ze to bedzie BF2142.

Jak przeczytałem tylko do tego momentu to pomyślałem to samo co Ty później napisałeś :biggrin:

Oby nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie.

Juz naprawde bardzo dawno nie gralem w BF3. Mozna nawet powiedziec, ze jesli chodzi o te gre to siedzialem pod jakims kamieniem od 100 lat :)

Wczoraj przyszedl do mnie znajomy, a poniewaz on wogole nie widzial tej gry w akcji to poprosil mnie bym mu pokazal jak to wyglada.

Prosil takze by byla jakas duza mapa z samolotami, czolgami - no zeby bylo cos takiego zeby mozna bylo poczuc "wielkosc" gry.

Odpalilem wiec odpowiednia mape i chcialem sie przed znajomym pochwalic :) jaki to ze mnie uber niszczyciel helikopterow.

Stinger w lape i dawaj celowac w latajki.

Wystrzelilem 5 czy 6 rakiet w ten sam smiglowiec i nic ... WTF??

Gosc wykrecil w powietrzu baczka, wycelowal we mnie i na tym sie skonczyl moj zywot.

Wzialem zatem javeina z mysla ze pokaze przynajmniej znajomemu jak sie rozwala z daleka czolgi.

3 pociski poszly w jakis czolg. Czolg obrocil lufe i gryzlem ziemie - na kill camerze mialem wyswietlone ze czolg ma nadal 100% HP - WTF??

Potem dostalem z armaty jakim jest usas - no ale to mnie nie zaskoczylo i poszlismy z kolega sie napic - bo juz nie mialem ochoty grac :)

Kolega stwierdzil ze gra jest "super zbalansowana" jesli chodzi o lotnictwo i jak powiedzial - odechcialo mi sie kupowac te gre.

Nie sledzielem za bardzo informacji o nadchodzacym patchu, ale czy jest tam jakas informacja o znerfieniu lotnictwa, albo przynajmniej zboostowaniu czegos czym mozna stracic latajki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ogłosili ?

GDC będzie trwać cały tydzień, równie dobrze mogą na konferencji w piątek to ogłosić.

Ja tam bardziej jestem ciekaw info nt. patcha, a nie kolejnych dodatków, bo jeśli gry nie załatają i nie dadzą priv match to tylko zjem zęby na niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mierniczek

"Latajki" trudno zestrzelić samemu,to fakt.Generalnie trudno w tej grze cokolwiek sensownego zrobić samemu.Goście w czołgu to po prostu rozumieli i co najmniej jeden z nich go naprawiał zamiast np. bawić się w zabijanie MAV'em ;) Wczoraj miałem WIELKĄ PRZYJEMNOŚĆ jeździć czołgiem z gościem,który wykorzystywał moja namierzanie,a gdy straciliśmy czołg i po respie to ja byłem kierowcą - odpłacał się tym samym.Żaden heli nie miał racji bytu na mapie.Byłem w takim szoku i tak świetnie się bawiłem,że po rozgrywce od razu zaprosiłem go do znajomych (dzięki temu mam już dwóch:D).Podsumowując,jeżeli kogoś przerasta umiejętność logicznego myślenia i odrobiny współpracy w tej grze to faktycznie niech się za nią nie bierze:) Pozdrawiam:)

Edytowane przez horned-viper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko odnośnie mapek z dodatku btk . grając na jednej z nich ( niestety nie pamiętam nazwy) moja mini mapka mała zaznaczone drogi w kolorze białym oczojebnym .to jakiś chwilowy bug ?. wogóle mapka miała jakiś taki filtr dziwny że trzeba było w okularach przeciwsłonecznych grać .

ps. mapki btk są ekstra! ( z wyjątkiem tej oczojebnej , gdyby wyłączyli ten filtr pewnie też grałoby się fajnie)

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GDC będzie trwać cały tydzień, równie dobrze mogą na konferencji w piątek to ogłosić.

Ja tam bardziej jestem ciekaw info nt. patcha, a nie kolejnych dodatków, bo jeśli gry nie załatają i nie dadzą priv match to tylko zjem zęby na niej.

No ja się sugerowałem tym, że "za 3 godzny". Widocznie źle zoruzmiałem, albo przeczytałem. Ostatnio non stopem w pracy to nie bardzo mam czas samemu wyszukiwać sobie wszystkich informacji. Słyszałem tylko tyle, że ktoś z DICE śmiał zapytać CO będziemy robić na prywatnych serwerach. LOL No qrwa, grillować i oglądać polskie filmy białoczarne. Przesunięcie patcha z lutego na kwiecień to też są małe kpiny. Ech.

@horned-viper

Tak właśnie myślałem, że Cię skądś kojarzę. Mnie również się bardzo przyjemnie grało. Oby więcej takich meczyków. :)

Edytowane przez Entliczeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko odnośnie mapek z dodatku btk . grając na jednej z nich ( niestety nie pamiętam nazwy) moja mini mapka mała zaznaczone drogi w kolorze białym oczojebnym .to jakiś chwilowy bug ?. wogóle mapka miała jakiś taki filtr dziwny że trzeba było w okularach przeciwsłonecznych grać .

ps. mapki btk są ekstra! ( z wyjątkiem tej oczojebnej , gdyby wyłączyli ten filtr pewnie też grałoby się fajnie)

Zapewne masz na myśli Sharqui Peninsula. Też nic nie widzę na tej mapie, czy to przed siebie czy na minimapce..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Entliczeq

no proszę...świat jest mały :biggrin: dobrze spotkać ogarniętego gracza także poza polem walki :)

Edytowane przez horned-viper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Podsumowując,jeżeli kogoś przerasta umiejętność logicznego myślenia i odrobiny współpracy w tej grze to faktycznie niech się za nią nie bierze:) Pozdrawiam:)

Myślenie ważna rzecz, ważniejsze jeszcze do tego jest obycie się z tymi wszystkimi możliwościami jakie serwuje BF3. Możemy komuś namierzać latajki ale co jeśli on np: zapakował na tanka kartacza? Może najwyżej sobie do kaczek pdstrzelać ;)

No ale najważniejsze, poza zdejmowaniem upierdliwców z nieba i ratowaniem tyłków drużynie jest "duży worek expa" :) Wczoraj osobiście rozdziewiczałem dopiero naprowadzane w czołgu i po pierwszym zdjętym heli komunikaty o punktach przysłoniły mi całą kaspijską granicę :biggrin:

Triple Kill, Punkty za Heli, Obrońca flagi (wisieli nad flagą Charlie), Mściciel i jeszcze ze dwie rzeczy wpadły, blisko 700 punktów za jedno naciśnięcie guzika na padzie. Polecam!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślenie ważna rzecz, ważniejsze jeszcze do tego jest obycie się z tymi wszystkimi możliwościami jakie serwuje BF3. Możemy komuś namierzać latajki ale co jeśli on np: zapakował na tanka kartacza? Może najwyżej sobie do kaczek pdstrzelać ;)

No ale najważniejsze, poza zdejmowaniem upierdliwców z nieba i ratowaniem tyłków drużynie jest "duży worek expa" :) Wczoraj osobiście rozdziewiczałem dopiero naprowadzane w czołgu i po pierwszym zdjętym heli komunikaty o punktach przysłoniły mi całą kaspijską granicę :biggrin:

Triple Kill, Punkty za Heli, Obrońca flagi (wisieli nad flagą Charlie), Mściciel i jeszcze ze dwie rzeczy wpadły, blisko 700 punktów za jedno naciśnięcie guzika na padzie. Polecam!

ja niestety jestem coraz częściej zmuszony do zabierania kartacza , niestety rzadko kiedy ktoś dosiada się na namierzanie , nawet jak leci heli to ta druga osoba ( jeśli jest ) woli bezzensownnie napieprzać do heli z ckmu, zamiast się na chwilę przesiąść. a kartacz czasem mi dupsko uratował gdy jakiś miłośnik c4 kręcił się obok.

@down ,

i tu po raz kolejny ( jak bumerang) wraca temat współpracy . ktoś kiedyś taką świetnią grafikę na forum zamieścił z podpisem "żołnierzu , gdzie jest twój team?!" ( tak jakoś to szło) , taka wlepka powinna być dodawana za free do gry ;)

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, nie neguje kartacza. Jeśli jednak na mapce ogarnięty pilot będzie kosił czołgi to bez sensem jest respienie się na czołgu tylko po to aby przejechać kilkaset metrów z kartaczem i znów zginąć pod udanym nalocie :( Dobrze wyrobić sobie nawyk zmiany ustawień i podjęcia próby ubicia drania przed ruszeniem się z miejsca, nad tym przynajmniej planuje popracować. Niestety, bez towarzystwa ani rusz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zaglądaliście ostatnio na battlelog , ale napisali mi takie info na battlefeed że mam teraz dostęp do rozszerzenia Powrót do Karkand dla gry Battlefield 3

b2k-feed.jpg?v=380

Powrót do Karkand

  • Cztery poprawione mapy
  • Ulepszone zniszczenia
  • Więcej broni i pojazdów

czy to chodzi o jakiś patch ?!?

EDIT: chyba źle odebrałem to info , myślałem że coś poprawiali w tym dodatku , a to porostu informacja że najzwyczajniej mam ten dodatek :(

@down

dodatek kupiłem i aktywowałem w piątek , a info dostałem przed chwilą .w weekend zaglądałem na battleloga i nic nie pisali .

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupiłeś dodatek ?

EDIT/ Wyjaśnione

Edytowane przez MagicKamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Triple Kill, Punkty za Heli, Obrońca flagi (wisieli nad flagą Charlie), Mściciel i jeszcze ze dwie rzeczy wpadły, blisko 700 punktów za jedno naciśnięcie guzika na padzie. Polecam!

a twoj kolega co namierzyl i wykonal tyle samo pracy (jak nie wiecej) zostal zapewne nagrodzony tylko 70 pkt, wiec gdzie tu motywacja DICE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tym jest trochę do dupy... powinno liczyć chociaż połowę za każdego killa i całość za resztę wg mnie oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dupy jest też to, że zestaw javelin + soflam jest praktycznie bezużyteczny przeciwko pojazdom latającym. Skuteczność trafienia takiej rakiety w cel to może z 10% - żadko trafiają w cel. Dodam, że problem ten na PC nie występuje - tam nie problem jest zestrzelić w taki sposób nawet myśliwce...

Edytowane przez tuter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie tez. nie raz mam sytuacje, ze w czolgu namierzam, i w polowie rundy mam jakies 2000 pkt (glownie za przejecia flagi) i ratio 0:0, i patrze na znajomego co czolgiem jezdzi, a on ma 5000 i 15:0

az sie grac odechciewa :/ dobrze, ze w zgranym zespole to mozna sie zamienic i samemu postrzelac, bo z randomami jest to niewykonalne. wystarczy wyjsc, zeby czolg naprawic i juz ci go podpierniczaja. dlatego teraz na minimape patrze i jak widze, ze ktos do mnie biegnie to od razu wsiadam nawet do palacego sie czolgu...

Do dupy jest też to, że zestaw javelin + soflam jest praktycznie bezużyteczny przeciwko pojazdom latającym. Skuteczność takiej rakiety to możę 10% - żadko trafiają w cel. Dodam, że problem ten na PC nie występuje - tam nie problem zestrzelić w taki sposób myśliwce...

tez to zauwazylem. p-z z czolgu w 90% na jednego strzala heli rozwala, a z javelinem to roznie bywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p-z przeciwko heli jest smieszne i lamerskie, imo.

poza tym nierealistyczne i w nowym patchu na szczescie naprawione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy heli transportowych jeden strzał mało kiedy je niszczy. Głównie go unieruchamia.

Po coś to trzecie stanowisko przecież dali... bo jeżeli ma być tylko do namierzania pojazdów naziemnych to nawet nie będzie ono potrzebne.

Edytowane przez pMagnusSl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×