Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie najbardziej ciekawi ile sobie EA zażyczy za te dodatki. Ile BtK kosztował?(ja nie kupowałem bo mialem za darmo z EL).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Firestormie o mało mnie szlag nie trafił ze złości. Trzy razy rozbijałem śmigło o "niewidzialną ścianę". Po prostu lecę i nagle jeb - you commited suicide. Na dużej wysokości, ot tak. Porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Granie w Battlefield'a na konsoli ma to do siebie, że trzeba czekać w nieskończoność żeby wyjść z gry/zmienić tryb. Aby przyspieszyć ten proces wylogowywałem się z PSN'a. Gra automatycznie przerywała ładowanie. Po wykonaniu takiego "tricku" mogłem swobodnie się zalogować i wyszukać nową grę. Po ostatnich przerwach technicznych wszystko poszło w pi..u. Owszem, wyloguje się, ale żeby ponownie zagrać, muszę wyłączyć i włączyć grę. Będąc w menu gry nie ma mowy o powtórnym logowaniu. Wszystko na przekór użytkownikom ;/

nie musisz sie wylogowywać, jak jesteś w menu po meczu gdzie czekasz 30 sek to wchodzisz w XMB, trójkąt na jakiegoś kolege co też gra w bf3 i klikasz join sesion, odrazu cie wywala to menu i zazwyczaj pisze że nie możesz dołączyć bo sesja jest już pełna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zamierzam trochę pograć snajperem, ale nie za bardzo wiem którą snajperkę wybrać i jak ją ustawić.

Doradzi ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej ciekawi ile sobie EA zażyczy za te dodatki. Ile BtK kosztował?(ja nie kupowałem bo mialem za darmo z EL).

Podobnież 60 złoty mają sobie liczyć, czyli taktyka Actizłodzieji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo grasz na PC;)

Nie, mylisz się, bo gram na PS3 :biggrin:

Panowie, zamierzam trochę pograć snajperem, ale nie za bardzo wiem którą snajperkę wybrać i jak ją ustawić.

Doradzi ktoś ?

Nie wiem jak Wy, ale mnie się najlepiej gra M29 EMR lub SKS

Edytowane przez podczacha98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnież 60 złoty mają sobie liczyć, czyli taktyka Actizłodzieji.

Jak wiesz jest wolny rynek i każdy producent ma prawo ustalać ceny swoich wyrobów na poziomie takim jaki uważa za stosowny-klient nie jest zobowiązany do zakupu jego produktu.

Proste-nie pasi cena,nie kupuję.

Używasz słowa"złodzieji",czy ktoś ci coś ukradł????

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zamierzam trochę pograć snajperem, ale nie za bardzo wiem którą snajperkę wybrać i jak ją ustawić.

Doradzi ktoś ?

ja latam z sks'em + holo mav lub soflam zależy czy coś lata nad głową :) polecam niezła maszynka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wcześniej nie grałem w tryb "Współpraca", raz że w sumie fajna zabawa, dwa ze szybko można odblokować KH2002 dla szturmowca.

I cholera świetnie sie nim gra. Niezła alternatywa dla Famasa (którego niebawem osłabią) oraz M16A3. Ktoś już grał KH2002 ? Jakie wrażenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, mylisz się, bo gram na PS3 :biggrin:

Nie wiem jak Wy, ale mnie się najlepiej gra M29 EMR lub SKS

A to sygnaturka mnie zmyliła bo wcześniej było na niej pc:)

Nie wiem czemu wcześniej nie grałem w tryb "Współpraca", raz że w sumie fajna zabawa, dwa ze szybko można odblokować KH2002 dla szturmowca.

I cholera świetnie sie nim gra. Niezła alternatywa dla Famasa (którego niebawem osłabią) oraz M16A3. Ktoś już grał KH2002 ? Jakie wrażenia ?

Ja grałem tą bronią i uważam,że to 1/3 Famasa i 1/2 M16 czyli dla mnie słaba no ale jeśli nią kosisz to dobrze;)

Misje współpracy są lepsze od tych z kampanii. Zawsze to mówiłem i gdyby dali je jako SP to może by zawalczyli z CoD-em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wcześniej nie grałem w tryb "Współpraca", raz że w sumie fajna zabawa, dwa ze szybko można odblokować KH2002 dla szturmowca.

I cholera świetnie sie nim gra. Niezła alternatywa dla Famasa (którego niebawem osłabią) oraz M16A3. Ktoś już grał KH2002 ? Jakie wrażenia ?

Ja grałem, ale jkoś ten karabinek mie nie podpasił, brakuje mi ognia ciągłego, za to strasnie dobrze gra mi się M16A3

Edytowane przez podczacha98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym są pojazdy plot. ? ^^

Pojazdy przeciwlotnicze. Np. tunguska na kanałach/szturm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to sygnaturka mnie zmyliła bo wcześniej było na niej pc:)

Możliwe bo niedawno naprawiłem ten błąd :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie te Famasy i USASY juz wkur.................. !!!!!!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiesz jest wolny rynek i każdy producent ma prawo ustalać ceny swoich wyrobów na poziomie takim jaki uważa za stosowny-klient nie jest zobowiązany do zakupu jego produktu.

Proste-nie pasi cena,nie kupuję.

Używasz słowa"złodzieji",czy ktoś ci coś ukradł????

A jakbyś poszedł do sklepu i zauważył, że chleb jest po 10zł to też byś uważał, że wolny rynek itd.?

Nikt mi nic nie ukradł, ale po prostu uważam, że liczenie sobie 6 dych za głupie 4 mapy to nielekka przesada. No ludzie, przecież oni jakby to wycenili na 100zł to i tak masa by się rzuciła. Acti ma szczęście, że hype na głównie serie MW sam się nakręcił i teraz zbierają kokosy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko

dzis podnioslem bron pewnego technika. miala 52 albo kolo tego pestek.

magazynek przeladowywal jakby taka butelka pod bronia i byla poziomo do broni

czy to ta za wspolprace?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko

dzis podnioslem bron pewnego technika. miala 52 albo kolo tego pestek.

magazynek przeladowywal jakby taka butelka pod bronia i byla poziomo do broni

czy to ta za wspolprace?

Prawdopodobnie chodzi o PP-19, mozna ja odblokowac za zadania ogolne w dodatku Back to Karkand.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś poszedł do sklepu i zauważył, że chleb jest po 10zł to też byś uważał, że wolny rynek itd.?

Nikt mi nic nie ukradł, ale po prostu uważam, że liczenie sobie 6 dych za głupie 4 mapy to nielekka przesada. No ludzie, przecież oni jakby to wycenili na 100zł to i tak masa by się rzuciła. Acti ma szczęście, że hype na głównie serie MW sam się nakręcił i teraz zbierają kokosy.

Chyba gdzieś się pogubiłeś--porównywanie zakupu(ceny) chleba do zakupu gry jest mało trafione.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KH-2002 jest spoko tylko trzeba się przyzwyczaić do braku ciągłego ognia i dziwnego ułożenia zestawu szczerbinka/muszka, a po odblokowaniu pomocy naukowych do celowania już jest ok. Całkiem dobry jest też M416 i AEK-971. Natomiast jak ktoś gra w DM, to warto poeksperymentować z karabinkami typu P90, PDW-R - przy pomyślnych wiatrach, a właściwie pingu, można na jednym magazynku dwie, trzy osoby ustrzelić. Przeładowanie tych broni jest też na tyle szybkie, że ciężko zginąć. Ze strzelb niezłą alternatywą dla USAS jest MK3A1, ale ma jeden błąd - jeśli spróbuje się strzelać podczas przeładowania, to wygląda jakby był do dyspozycji cały magazynek pomimo, że jeszcze nie jest przeładowany do końca i nie ma odrzutu.

Ostatnio zauważyłem też ciekawy motyw na podboju na mapie Wielki Bazar. Przy fladze B jest balkon, na który można się wpakować używając MAV. Na początku stale się dziwiliśmy dlaczego giniemy pomimo, że nie ma nikogo w pobliżu i w końcu zauważyliśmy, że na tym balkonie trzy osoby siedziały i nas tłukły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ostatnimi czasy hmmm...jakiegoś mega pecha.Gdzie nie wejdę to zawsze kończy się tak samo, czyli "twój zespół przegrał".To jest po prostu fatum,za każdym razem to samo.Wczoraj na Wyspie Chark zostaliśmy zepchnięci na respa! Jeszcze tego nie doświadczyłem na tej mapie grając po stronie Amerykanów.Każdy wyjazd czołgiem kończył się zniszczeniem przez heli bądź samolot.Nikt nie namierzał i nikt nie wykorzystywał namierzania do walki z lotnictwem.Połowa drużyny za to bardzo zgrabnie...uciekła - i to nie nowicjusze,a "orzełki".Mam nadzieję,że to tylko przejściowy pech.Już się zastanawiałem i myślałem nad tym,że zacznę Was dodawać "na pałę" do znajomych to może tą drogą trafię na serwery z normalną,zaciętą walką:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pech jak pech, wejście do gry tylko po to aby zobaczyć napis informujący o jej zakończeniu na mój gust jest BUG'iem który DICE powinno zniwelować. Rozwiązanie jest proste i oczywiste, wystarczyłoby uniemożliwić losowe wejście do rozgrywki gdzie np: którejś ze stron pozostało >10-20 ticketów. Można? Można!

Mnie natomiast dopadły wczoraj trzy kolejne disconnecty i każdy z innego powodu, wpierw wlazłem do rozgrywki na Sekwanie, przy przejściu do flagi C udało mi się na starcie skosić 5 przeciwników, podczas przeładowywania dostałem kick-out'a do menu gry, ponowne wejście, w międzyczasie doszedł kosmala i zaczynało się robić ciekawie. Nie na długo bo błąd usługi PSN rozłączył mnie z rozgrywką (zakładam że coś gra namieszała), nie wiedzieć czemu nie mogłem się połączyć, pomogło dopiero zrestartowanie konsoli. Po ponownym uruchomieniu gry i powrocie na serwer do kosmali i jego kumpla w trakcie zabawy, w jednym z kulminacyjnych momentów gra zawiesiła konsolę :(

Wkur#(%łem się, wyłączyłem wszystko w pizdu i poszedłem do wyra. Wybaczam tej grze wszystkie błędy i niedociągnięcia, nie narzekam i z dziką radochą czerpię garściami przyjemność z rozgrywki. Jeśli jednak nie mogę w ogóle pograć to już jest jakiś ku#%a SKANDAL !!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×