Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Niech kolega zrobi na twojej konsoli swój profil.I będziesz mógł wtedy ściągnąć ten dodatek.(pamiętaj aby nie usuwać profilu!!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech kolega zrobi na twojej konsoli swój profil.I będziesz mógł wtedy ściągnąć ten dodatek.(pamiętaj aby nie usuwać profilu!!!)

Jest też prostszy sposób ,poprostu zassać dodatek z ps store za 36 pln.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też prostszy sposób ,poprostu zassać dodatek z ps store za 36 pln.

Hey okoni,

sądzę że kolega chce isć na łatwizne i raczej szuka "lewego" sposobu.

MichalEEEk,

Ja takiego czegoś nie praktykuje ale kolega suchy właśnie podpowiedział Ci jak to zrobić.

Edytowane przez MagicKamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takiego czegoś nie praktykuje ale kolega suchy właśnie podpowiedział Ci jak to zrobić.

Też tego nie praktykowałem na początku a potem zaczęły się akcje z wycinaniem części gry i dawaniem jej jako DLC i stwierdziłem skoro oni nas ruchają to ja ich też będe ruchał.

Edytowane przez princ18
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tego nie praktykowałem na początku a potem zaczęły się akcje z wycinaniem części gry i dawaniem jej jako DLC i stwierdziłem skoro oni nas ruchają to ja ich też będe ruchał.

Nie powiedziałem że jestem przeciwko :happy: Finansowo nie stoję jakoś na wysokim szczeblu, mam wiele dużo ważniejszych wydatków niż gry. Na pewno będę szukał tanich rozwiązań lub oczekiwał na promocje, tak jak to było z B2K :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie 2 zadania dla inzyniera, jak najlatwiej rozwalic pojazd wrogi palnikiem? zazwyczaj jak poleca 2 rpg to goscie wysiadaja i ciezko dokonczyc dzielo palnikiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie 2 zadania dla inzyniera, jak najlatwiej rozwalic pojazd wrogi palnikiem? zazwyczaj jak poleca 2 rpg to goscie wysiadaja i ciezko dokonczyc dzielo palnikiem....

Najprostsza metoda żeby wbić dwa za jednym razem (bo gościa w zadaniu też trzeba zabić palnikiem) to poszukać kogoś na Mortalu i usmażyć go + jego mortala :)

Gdzieś na yt znajdziesz nawet filmiki do tego.

Pozdr

Edytowane przez piotrmorka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prościej jeszcze usmażyć wrogi przekaźnik radiowy :)

Edit: nie przekaźnik tylko radio beacon. Nie wiem jak to się nazywa w polskiej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy serwery Dice hc beda tak zmixowane cały czas? zapomnieli zostawić kilka serwerów hc z samym podbojem, szturmem i tdm.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy serwery Dice hc beda tak zmixowane cały czas? zapomnieli zostawić kilka serwerów hc z samym podbojem, szturmem i tdm.

normalne też tak mają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A TDM z jakim trybem się przeplata ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi wczoraj merdał przy skrzynce z magiczną nazwą "internet", w związku z czym postanowiłem skończyć kampanię. Aż do misji Between a rock & a hard place miałem wszystkie misje zaliczone na hardzie. Tą, jak i pozostałe do końca, mogłem rozegrać tylko na easy. Po skończeniu kampanii spróbowałem powtórzyć te misje na hardzie, i się nie dało - dalej jest tylko opcja easy, reszty zaznaczyć nie mogę.

What.The.Fuck.?

Kampanii grać od nowa nie będę, jest tak beznadziejna jeśli chodzi o samą rozgrywkę, że płakać mi się chciało. Odłożenie jej na prawie pół roku też mówi coś o tym, jak bardzo mi się podobała. Idzie ten mój problem jakoś naprawić, czy mogę sobie na wsze czasy darować singla ?

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tego nie praktykowałem na początku a potem zaczęły się akcje z wycinaniem części gry i dawaniem jej jako DLC i stwierdziłem skoro oni nas ruchają to ja ich też będe ruchał.

Lepiej tego nie można było napisać. Bardzo dobra wypowiedź. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej tego nie można było napisać. Bardzo dobra wypowiedź. :)

no niestety, wyciskają kasę ze wszystkiego co się da . trochę łatwiej to przełknąć jak ma się pensję 1500 euro , trochę gorzej jak ma się 1500 złoty na rękę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A TDM z jakim trybem się przeplata ?

Podbój/Szturm/Tdm na 24 os. albo tdm/druz dm na 16 os.

rano zauważyłem że dice wymyślił super nazwy dla swoich serwerów... chyba nie wiedzą czym się zająć.

patcha nadal nie widać, chcą wypuścić nowe dlc tylko po co.

Edytowane przez cubeline
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam nadzieję ,że ten mix serwerów jest tylko chwilowy.Bo jak po każdej rozgrywce muszę zmieniać serwer żeby ,grac w ten tryb co chcę to lipa. Poza tym wczoraj w nocy nie było ani jednego serwera hc w trybie squad rush 4x4. Liczę ,że wszystko szybko wróci do normy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się teraz żebym grał ciągle podbój czy tylko ten mix?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu coś kombinują? Jeśli to prawda to DICE strzela sobie w stopę... Ktoś tu chyba nie wziął pod uwagę graczy konsolowych. Na głupią zmianę trybu muszę poświęcić kilka (cennych) minut ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się teraz żebym grał ciągle podbój czy tylko ten mix?

możesz zagrać sam podbój na 4-5 mapach, standardowe mapy z mapami b2k.

sprawdz nazwe serwera i później mapy które są, w wyszukiwarce ustaw sobie żeby ci pokazało hc podbój.

poza tym można zagrać podbój/szturm i zesp. dm., np. metro podbój, metro szturm i metro zesp dm., tak samo z serwerem podbój/szturm, jeśli mi się coś nie poje...

co do samego zesp dm można zagrać na serwerze maks 16 os. zesp dm/ druz dm tylko tutaj już gorzej bo o 8em osób jest mniej.

Edytowane przez cubeline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym patchu ,który wyjdzie,będzie osłabiony famas i usas?. Mogli by coś zrobić z broną (Wsparcia),która jest moim zdaniem mało skuteczna w porównaniu z bronią medyka i technika.Nie dość,że ma słabą celność ,to jeszcze brak hitmarkera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rafal76: Z tego co pamiętam to FAMAS będzie miał 25 naboi. Bronie Wsparcia zostaną poprawione czego przykładem jest mniejszy recoil w PKP Pecheneg. Pełną listę zmian znajdziesz na forum Battlelog'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce się szukać, na battlelogu jest napisane wszystko co bedzie w patchu...

m27 dla wsparcia to odpowiednik dla medyka m416, dla technika g36c

m416

Zaprojektowany w Niemczech karabin M416 to konstrukcja bazująca na rozwiązaniach zastosowanych w karabinie M16, tyle że bardziej od niego niezawodna. Właściwie jest połączeniem M16 i G36. M416 to karabin bezawaryjny i celny, a umiarkowany odrzut i szybkostrzelność czynią z niego broń o wszechstronnym zastosowaniu.

m27

M27 to oparty na M416 karabin, który wszedł na wyposażenie Piechoty Morskiej w 2011 roku i ma stopniowo zastępować M249. Posiada cięższą, dłuższą lufę oraz większy magazynek, umożliwiający prowadzenie intensywniejszego ognia przykrywającego przy zachowaniu charakterystycznej dla M416 mobilności. M27 jest fabrycznie wyposażony w dwójnóg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym patchu ,który wyjdzie,będzie osłabiony famas i usas?. Mogli by coś zrobić z broną (Wsparcia),która jest moim zdaniem mało skuteczna w porównaniu z bronią medyka i technika.Nie dość,że ma słabą celność ,to jeszcze brak hitmarkera...

tak , w tym paczu mają osłabić usasa dając mu większy odrzut ( co sprawi mniejszą celność) i famasa ( będzie miał mniej pestek w magazynku) , poprawione zostaną też inne bronie ( na plus- korekty w celu zmniejszenia recoilu) ale niestety nie pamiętam nazw pukawek . gdzieś wcześniej było o tym wspominane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdziwe zdzierstwo , zanim kupie nowe dlc to chyba raczej poczekam z pół roku na kolejną obniżkę ceny.

a czy naprawią aim laga w tym patchu?

można kliknąć na link i poszukać.

Edytowane przez cubeline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×