Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli ten dodatek Close Quarters wyjdzie przed patchem to nie da się grać na takich mapach w ogóle.

całą frajde popsuje amunicja odłamkowa, rpg i granatnik.

jedyny plus to nowe bronie, na pc mogą zrobić jakieś zakazy na broń, na ps3 nie ma takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ten dodatek Close Quarters wyjdzie przed patchem to nie da się grać na takich mapach w ogóle.

całą frajde popsuje amunicja odłamkowa, rpg i granatnik.

jedyny plus to nowe bronie, na pc mogą zrobić jakieś zakazy na broń, na ps3 nie ma takiej opcji.

Nie za bardzo rozumiem o jakim patchu masz na myśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż BF3 ma straszne błedy(aim lag),nie wyważone bronie(USAS) czy też przeróżne małe błedy(MAV,Pech itd). To i tak tą grę kocham :D I znając życie to dam się oskubać z kasy EA i DICE kupując wszystkie dodatki. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż BF3 ma straszne błedy(aim lag),nie wyważone bronie(USAS) czy też przeróżne małe błedy(MAV,Pech itd). To i tak tą grę kocham :biggrin: I znając życie to dam się oskubać z kasy EA i DICE kupując wszystkie dodatki. ;)

W zupełności się z Tobą zgadzam, na pewno też wydam mnóstwo kaski na wszystkie dodatki, chociaż serce boli :pinch:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowości o bf3 możesz znaleźć na battlelogu , niestety tylko po wejściu na english forum, na polskim nikt się nie zajmuję tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej połykam wszystkie dodatki bez popitki bo nie ma dla mnie na PS3 lepszego fpsa niż BF3 i kwestia jest tego czy będę sobie pluł w brodę,że wtopiłem czy nie.Kupując BtK nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na to dlc.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b2k było najwyraźniej betą bo aktualnie każdy musi pobrać jeszcze raz ten dodatek ze względu na glitch broni z b2k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b2k było najwyraźniej betą bo aktualnie każdy musi pobrać jeszcze raz ten dodatek ze względu na glitch broni z b2k.

A jeśli ja pobrałem przedwczoraj BtK to myślisz, że muszę go powtórnie pobierać aby nie było wspomnianych błędów, czy raczej już pobrałem naprawione, bo jeszcze nie odpalałem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam skasować jakoś stare B2K czy jak mam to zrobić ? On pobierze się sam przy włączaniu gry czy po prostu wejść na sklep i ściągać od nowa cały dodatek ?

Co poprawili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka osób napisało wcześniej, pobierasz jeszcze raz z ps store b2k jeśli bronie z dodatku b2k masz nad głową.

nie trzeba usuwać tego co masz, wystarczy pobrać i zainstalować jeszcze raz.

poprawili chyba to

http://youtu.be/Ix8vKiK4pEs

Edytowane przez cubeline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cubeline: Złapałem dziś tego samego buga :biggrin: Swoją drogą ciekawy sposób na ogień zaporowy :P

@LionelPL: Ja mam tak samo. Nie kupię nowej gry, a skolekcjonuję wszystkie dodatki do BF'a.

Czy wy też zauważyliście, że MG36 zyskało na popularności? Nagle każdy Support z tym łazi :biggrin: Przed chwilą zajrzałem do statystyk jechu87 (jecha? ) i też ma sporo killi tą bronią.

Po ogarnięciu rankingu Supportów mogę śmiało powiedzieć, że PKP rządzi. Patch zmniejszy recoil i będzie miód.

Edytowane przez Furai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne moje pytanie z cyklu : " czy wy też tak macie " ,

Samoczynnie przerzuca mnie do drużyny przeciwnej, na początku myślałem że może mam coś opcjach poprzestawiane, albo może ktoś z drużyny przeciwnej przechodzi. Ale to niemożliwe. Raz na jakiś czas poprostu robi się ze zgranych teamów losowanie na chybił trafił i cała radocha z gry kumplami idzie w pi..u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej połykam wszystkie dodatki bez popitki bo nie ma dla mnie na PS3 lepszego fpsa niż BF3 i kwestia jest tego czy będę sobie pluł w brodę,że wtopiłem czy nie.Kupując BtK nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na to dlc.

Ja też nie do końca jestem zadowolony z BF3 jako całość,ale bankowo kupię wszystko co tylko wyjdzie bo poprostu uwielbiam tę grę z całą masą jej błędów-każda nowinka przynajmniej przez jakiś czas daję sporo "fanu" i gotów jestem za to zapłacić :happy:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni: Niestety, nie ma co liczyć na kompletny Team przez wszystkie rozegrane mecze. Po dodaniu kumpli do drużyny i wejściu do gry okazuje się, że jesteśmy w przeciwnych frakcjach. Dzisiaj miałem podobną sytuację. Grałem z nieogarniętymi towarzyszami, na początku kolejnej gry zmieniłem zespół i ku mojemu zaskoczeniu, okazało się, że jestem ciągle w tym samym. Gra sama wrzuciła mnie do przeciwnego a ja cofnąłem zmianę. Trzeba liczyć na łut szczęścia.

PS. Granie w Battlefield'a na konsoli ma to do siebie, że trzeba czekać w nieskończoność żeby wyjść z gry/zmienić tryb. Aby przyspieszyć ten proces wylogowywałem się z PSN'a. Gra automatycznie przerywała ładowanie. Po wykonaniu takiego "tricku" mogłem swobodnie się zalogować i wyszukać nową grę. Po ostatnich przerwach technicznych wszystko poszło w pi..u. Owszem, wyloguje się, ale żeby ponownie zagrać, muszę wyłączyć i włączyć grę. Będąc w menu gry nie ma mowy o powtórnym logowaniu. Wszystko na przekór użytkownikom ;/

Edytowane przez Furai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie co do konta origin - zarejestrowałem się na powyższej stronie, ale jak powiązać moje konto ea/origin z psn? Jest mi to potrzebne do zalogowania się na battlelog.battlefield.com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie..

mam pytanie - od wczoraj wgrze online przy każdym załadowaniugry mam poziom 0 i żadnych broni itp.w profilu wszystko ok, właściwie widać.. przed wczoraj doszedłwm do pułkownika (ale mam 150 punktów a do zdobycia 230 000) i nie wiem czy coś się skopało czy tak ma być.. podpowie ktoś..

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@artstarz: Wchodzisz do gry przez Szybką grę czy wyszukujesz na liście? Może na HC grasz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Furai,

Tak ,tak wiem że nie ma szans na wbicie z ziomkami na jeden serwer razem. Ale mnie przerzuca ( lub kumpli ) do obozu przeciwnika po kilku wspólnych rundach , mimo że tego nie chcemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, miałem tak samo. Gra sama z siebie potrafi poprzerzucać graczy i po kilku minutach okazuje się, że jeżdżę w jednym czołgu z osobą, którą wcześniej ubiłem :P Nic na to nie poradzisz. Mimo tego i tak gram. ^^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne moje pytanie z cyklu : " czy wy też tak macie " ,

Samoczynnie przerzuca mnie do drużyny przeciwnej, na początku myślałem że może mam coś opcjach poprzestawiane, albo może ktoś z drużyny przeciwnej przechodzi. Ale to niemożliwe. Raz na jakiś czas poprostu robi się ze zgranych teamów losowanie na chybił trafił i cała radocha z gry kumplami idzie w pi..u.

to prawda mnie też to mocno wkurza, jest tak jak to ująłeś: " cała radocha z gry kumplami idzie w pi..u." :confused:

Ale i tak "kocham" tą gre mimo jej nielicznych błędów, :biggrin: Nie da się zrobić gry idealnej, miejmy nadzieję, że w przyszłości wyjdą jakieś łatki, lub po prostu zastosują to w następnych częściach, ale i tak Battlefield 3 to dla mnie jak na razie najlepszy FPS w jakiego grałem :triangle: :x: :square: :cicle:

Edytowane przez podczacha98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@podczacha98: Pozwól, że zacytuję fragment recenzji: "Ale powtarzam od czasów pierwszego "Terminatora" - jeśli usterki scenariusza widzisz dopiero po wyjściu z kina, to się już nie liczy". Tutaj jest podobnie. Co z tego, że są błędy, skoro każdy rozegrany mecz daje masę "funu". Do premiery ostatniego DLC ta gra będzie idealna.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą, i mój poprzedni post jak najbardziej nie miał znaczyć, że mi się bf3 nie podoba, tylko po prostu mówię, że żadna gra nie jest idealna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zupełności się z Tobą zgadzam, na pewno też wydam mnóstwo kaski na wszystkie dodatki, chociaż serce boli :pinch:

Bo grasz na PC;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×