Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy 115zł za używkę Battlefied3 z niewykorzystanym kodem to dobra cena , czy szukać dalej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak snajperka samopowtarzalna to tylko z acog i do boju :-D Właśnie kończę zbierać blaszki pozostałych klas to trzeba będzie się wziąć za zwiadowce.

Wysłano z MT11i z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 115zł za używkę Battlefied3 z niewykorzystanym kodem to dobra cena , czy szukać dalej ?

Warto ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym polecał m39 emr bardzo dobra likwidujesz celownik w ogóle i proszę szturmowy jak ta lala,

Właśnie ją teraz cały czas gram zwiadowcą z sajgą aby odblokowac jak najszybciej ta broń i robić baretki i zadania dla snajpera :D

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ( wydaje mi się najlepsza ) rada ! Dzięki... tylko skąd tu wziąć ten kolimator jak potrzeba z 200 zabić :biggrin:

SKS chyba mam dostępny - jutro sprawdzę, ale jeśli tak to dobry sposób na gwiazdkę u zwiadowcy...

Też mam zamiar zebrać każdy medal choć do teraz mam tylko jeden :biggrin:

No to sie troche pobawisz z medalem za obrone przekaznikow

Dla mnie nie do wykonania, ale zycze powodzenia :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ją teraz cały czas gram zwiadowcą z sajgą aby odblokowac jak najszybciej ta broń i robić baretki i zadania dla snajpera :biggrin:

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

To życzę powodzenia, bo M39 odblokowuje się za współpracę :P

@gany ten medal jest dla kamperów, a ja nawet tej baretki nie mam i to jedyna która mi została do zdobycia.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ( wydaje mi się najlepsza ) rada ! Dzięki... tylko skąd tu wziąć ten kolimator jak potrzeba z 200 zabić :biggrin:

SKS chyba mam dostępny - jutro sprawdzę, ale jeśli tak to dobry sposób na gwiazdkę u zwiadowcy...

Też mam zamiar zebrać każdy medal choć do teraz mam tylko jeden :biggrin:

Lepsza jest SWD alb MK11. Jak nie masz kolimatora albo holo to całkowicie usuń celownik. Wyjdzie podobnie tylko mniej precyzyjnie.

Swoją drogą również też pograłem taką metodą i bardzo fajnie się gra wtedy snajpkiem. Jak jeszcze trafisz w łeb z takiej odległości to gość nawet nie zdąży zareagować jak go zdejmiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ( wydaje mi się najlepsza ) rada ! Dzięki... tylko skąd tu wziąć ten kolimator jak potrzeba z 200 zabić :biggrin:

SKS chyba mam dostępny - jutro sprawdzę, ale jeśli tak to dobry sposób na gwiazdkę u zwiadowcy...

Też mam zamiar zebrać każdy medal choć do teraz mam tylko jeden :biggrin:

SKS najlepszy na bliższe odległości, szybkostrzelny i duży mag , nie musisz miec go odblokowanego, wystarczy pobrac z psstore "psychical warfare pack", jest on za darmo. Jak chcesz to ze mną może wbijesz baretke za lotnictwo ? ;) Pójdziesz na strzelca i ja już się odpowiednio ustawie ;) Jak byś się zdecydował to dodawaj : szyma45

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beretki za bronie bez problemów wbijałem na Squad DM, snajperka i w teren, na tym trybie jest czasem taki kocioł że bez problemu powinniśmy w całej rundzie uzyskać 7killi ... celujemy jednak w baniak bo jeśli przeciwnik przeżyje to na 99% nas ubije zanim przeładujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegaj z SKS-em ;)

Edit :

As you may recall, we had postponed our scheduled PlayStation Network maintenance session from last Thursday to a time to be announced. It is now determined that maintenance will take place tomorrow (Sunday, March 4).

This significant PSN maintenance period is expected to start at just after noon Pacific and will last for several hours, until approximately 2am Pacific on Monday, March 5. Unlike typical maintenance events, consumers who are already signed-in to PSN will be signed-out, and consumers will be unable to sign in for the duration of the maintenance window. During this time, users won’t be able to access the PlayStation Store, PlayStation Home, Account Management or play online. PSN enabled websites will not be able to service users, including this one.

Please stay tuned to the PlayStation Twitter feed for a notice when PSN is fully back online. We apologize for any inconvenience this may cause.

To jeszcze gorzej bo nawet jak przycwaniakujemy i teraz się zalogujemy to nas wylogują z PSN ;/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie znam, nie planuje skorzystać. Snajperem grałem z przymusu (beretki), nie ma chyba takiej siły aby znów grał tą klasą ....

Jeśli ktoś chce tylko wbić beretkę za snajperki to odradzam kampienie, ot co ;)

Sumjąc powyższe posty; bier SkSa i zapier%}<aj w paszczę lwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol szyma jak z tobą ostatnio latałem to w morzu skończyliśmy :DDDD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię... a co do medali - obrona przekaźników faktycznie nie do zdobycia :( podobnie z zemstą adwersarza, choć to da się zdobyć grając w szturm drużynowy. Właśnie zacząłem się bawić w szturm drużynowy, wcześniej odpuszczałem inne tryby niż podbój. Staram się wbić choć raz tego obrońce przekaźników. Później medale, faktycznie wszystkich zdobyć się nie da ( a nawet gdyby to mi się nie chce ), zabawa z medalami ile się da i zdobywanie gwiazdek ( po jednej ) w każdej broni. Bieganie jako technik z g36c już mi się znudziło :)

Jak zdobyś 5 asyst czujnika ruchu ? to znów ten zwiadowca... :( Jeszcze zostaje mi z trudnych zabić bronią stacjonarną.

:)

Edytowane przez 77rpm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyś 5 asyst czujnika ruchu ? to znów ten zwiadowca... :( Jeszcze zostaje mi z trudnych zabić bronią stacjonarną.

:)

Wystarczy zabrac ze soba jakas normalna bron typu ump albo pdw i w kilka sekund wpadnie 5 asyst na B (tylko trzeba tugs ustawic). Tez nie gram snajperem bo nie lubie. Wole M16A3 albo M4A1 niz te popierdolkowate snajpy. Cieszylem sie,ze nie bedzie QS a teraz zaluje,ze ich nie ma

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Jak zdobyś 5 asyst czujnika ruchu ? to znów ten zwiadowca... :( Jeszcze zostaje mi z trudnych zabić bronią stacjonarną.

:)

Panie Ładny a wiesz że mamy tu wyszukiwarkę ;) Zerknij tutaj i tutaj, sporo cennych porad które mnie pomogły i Tobie zapewne też z pewnością nie zaszkodzą ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
As you may recall, we had postponed our scheduled PlayStation Network maintenance session from last Thursday to a time to be announced. It is now determined that maintenance will take place tomorrow (Sunday, March 4). This significant PSN maintenance period is expected to start at just after noon Pacific and will last for several hours, until approximately 2am Pacific on Monday, March 5. Unlike typical maintenance events, consumers who are already signed-in to PSN will be signed-out, and consumers will be unable to sign in for the duration of the maintenance window. During this time, users won’t be able to access the PlayStation Store, PlayStation Home, Account Management or play online. PSN enabled websites will not be able to service users, including this one. Please stay tuned to the PlayStation Twitter feed for a notice when PSN is fully back online. We apologize for any inconvenience this may cause. To jeszcze gorzej bo nawet jak przycwaniakujemy i teraz się zalogujemy to nas wylogują z PSN ;/

Noon Pacific to u nas 21. 2am Pacific to nasza 11 rano (w poniedziałek).

Jakby się ktoś zastanawiał.. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja i tak nie rozumiem :<

Między 21:00 dziś a 11:00 jutro PSN ma nie działać. Kompletnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ją teraz cały czas gram zwiadowcą z sajgą aby odblokowac jak najszybciej ta broń i robić baretki i zadania dla snajpera :biggrin:

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Ta bron odblokowuje sie w Co-opie : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między 21:00 dziś a 11:00 jutro PSN ma nie działać. Kompletnie.

Nie było jeszcze takiej konserwacji żebym nie mógł grać :) I w cale nie odpalałem specjalnie wcześniej konsoli aby się zalogować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między 21:00 dziś a 11:00 jutro PSN ma nie działać. Kompletnie.

Dzięki, a jest może jakaś wiadomość od Sony co do częstotliwości tych konserwacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze , akurat dziś mam od 21 caaaały wolny wieczór. eh , a miało być tak pięknie...

wczoraj grając w bf'a miałem taki bug . siedząc jako pasażer w czołgu mogłem naparzać z ckmu ile fabryka dała . nie przeładowywał się ani nie przegrzewał. ogień ciągły. było miło :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony dodam, że przy tak dużych otartych lokacjach gra " snajperem " to jest jakaś kpina. BF3 reklamowany jest jako gra, która odwzorowuje pole bitwy. W takim razie proszę mi wytłumaczyć dlaczego zasięg skuteczny SVD jest w okolicach 200 m? Parodia. Przez długi czas grałem w ARMA 2 i jakoś nie umiem przywyknąć do tego by zasięg karabinów snajperskich był w okolicach zwykłego pistoletu. Masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×