Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Maksymalnie można mieć 145lvl, przy 24 600 000 exp, a wygląda tak ss100.png

Jak do tej pory nastukałem przeszło 4M exp (10 pułkownik) w poniżej jak 100h, więc nie jest źle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wyluzujcie, to była ironia :P Czy po moich statach (klik) widać, że boostowałem?

Jak wam się gra G3A3? Dla mnie ta broń jest jakaś taka "wolna" i ociężała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale trzeba chyba calymi dniami grać (być nie pracujacym ) bo ja to dziennie max 2-3h gram.

Ludzie wyluzujcie, to była ironia :P Czy po moich statach (klik) widać, że boostowałem?

Jak wam się gra G3A3? Dla mnie ta broń jest jakaś taka "wolna" i ociężała.

ta ja tez bodaj na 147 podstronie dalem ironie i dostałem -27 :D za posta :D a chcialem tylko ładny zarcik zrobic :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale trzeba chyba calymi dniami grać (być nie pracujacym ) bo ja to dziennie max 2-3h gram.

Albo trzeba miec ksywe Jechu^^

Edytowane przez mroczas87
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby mieli wszystkim co chociaż chwilę z robotem się bawili to by im to zajęło rok. Na pewno polecą osoby z pierwszej setki. Może 200 top ale nie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby mieli wszystkim co chociaż chwilę z robotem się bawili to by im to zajęło rok. Na pewno polecą osoby z pierwszej setki. Może 200 top ale nie więcej.

znajac zycie, nikt nie poleci :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po podliczeniu wszystkiego wyszło 41 600 (rekordzik). A staty 60:10.

Ja właśnie w tej sprawie. Gra za cholerę nie sprawia mi ŻADNEJ przyjemności. Cały czas ginę, a jak próbuję pomagać zespołowi, poprzez rzucanie ammo/apteczek lub naprawianie, to spierniczają jak szaleni prosto pod lufy oponentów -_- Reanimacja sux. Nigdy mi nie zalicza kolesia, który leży, z defibrylatora, mimo że dostał impuls prosto w serce O_o Jeszcze inną sprawą jest damage broni. Jest on za mały. Grałem dzisiaj Squad Deathmatch na Kaspijskiej, to miałem kilka razy z rzędu śmierć spowodowaną właśnie (s)hitmarkerami, (NAWET KIEDY STRZELAŁEM DELIKWENTOWI W ŁEB!) wobec czego się wkur...wnerwiłem i wykonałem wszystkim znany manewr zwany ragequitem. Mam już dość ginięcia 5 raz z rzędu w zestrzelonym myśliwcu. Mam już dość hitmarkerów podczas nawalania gościowi w głowę. Mam dość dostawania w dupę od kolesi, którzy nie śpią, tylko siedzą, grają i mają odblokowane super-duper-ultra-power upgrade'y pozwalające im na rozwalenie mnie z dziecinną łatwością. Mam absolutnie dość bycia noobem, który nie ma żadnych unlocków na pojazdach, za wyjątkiem czołgowego, lekkiego KM'u. Mam powoli dość samego Battlefield'a 3, dlatego postanowiłem napisać ten post i razem z nim przekazać kilka próśb:

- Ktoś może dać mi rady jak odblokować flary na myśliwcu, jak nim w ogóle poprawnie latać i nie zostać kaczką do odstrzelenia?

- Bardzo byłbym wdzięczny za jakiekolwiek porady, a propos samej gry (jak sobie podwyższyć K/D, przyjemność czerpaną z rozgrywki, itp.).

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wyluzujcie, to była ironia :P Czy po moich statach (klik) widać, że boostowałem?

Jak wam się gra G3A3? Dla mnie ta broń jest jakaś taka "wolna" i ociężała.

ale konkretne obrazenia zadaje :) w/g mnie to bardziej nadaja sie na karabin wyborowy niz do szturmu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Ktoś może dać mi rady jak odblokować flary na myśliwcu, jak nim w ogóle poprawnie latać i nie zostać kaczką do odstrzelenia?

Chyba najlepszym sposobem jest ustawienie min w dobrych miejscach i latanie myśliwcem aż ktoś w nie wiedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HelpUncleSam . Damage broni nie jest mały, mierz w klate a odrzut zrobi swoje praktycznie same banie polecą. Zaproś do znajomych pogramy :D' PSN ID kosmala71

Edytowane przez kosmala96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Ktoś może dać mi rady jak odblokować flary na myśliwcu, jak nim w ogóle poprawnie latać i nie zostać kaczką do odstrzelenia?

j/w kolega, albo jak grasz snajperem to rozstaw radyjko w dogodnym miejscu w czasie latania kilka razy chlopaki z zespolu zrespia sie na radyjku i bach 200pkt, utrzymuj sie jak najdluzej w powietrzu spotuj selectem zawsze jakies pkt wpadna za dostrzezenie

jesli chodzi o latanie to generalnie nie jast tak zle puki inny samolot nie siadzie nam na ogon, a polega na nabraniu wysokosci potem nawrot na cel, lecimy pod lekkim kontem w dol i zwalniamy, pukamy select byc moze mamy szczescie i ktos zaznaczyl nam jakis pojazd, bierzemy go w celownik i ognia, przelatujemy nad celem, dajemy gazu jednoczesnie wznoszac sie odlatujemy troche, nawrot i tak w kolko :) walka powietrzna to juz inna para kaloszy ...

Edytowane przez Duch_75
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dlatego w tej broni używam tego "strzału pojedynczego". Ten odrzut jest dla mnie za duży. Ale poćwiczę nią jutro, może się do niej przekonam. Nie wiem czym różni się G3 od G3A3, ale G3 w BC2 grało mi się o wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dlatego w tej broni używam tego "strzału pojedynczego". Ten odrzut jest dla mnie za duży. Ale poćwiczę nią jutro, może się do niej przekonam. Nie wiem czym różni się G3 od G3A3, ale G3 w BC2 grało mi się o wiele lepiej.

Zamontuj raczke, dokrec tlumik i nie bedzie tak rzucal :) W BC2 ogolnie duzo latwiej sie strzelalo, wydaje sie ze w BF3 DICE poszlo bardziej w "realna" strone jesli chodzi o mechanike strzelania jak i modele broni

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki za rady. Później nią spróbuję trochę więcej pograć i odblokować dodatki :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wykonać ten efektowny atak nożem? Jak próbuję, to po prostu "dźgam" przeciwnika, a ja chce to zrobić tak jak w single..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz być z tylu bądź z boku przeciwnika wtedy zrobisz efektowny atak nożem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 -_- Reanimacja sux. Nigdy mi nie zalicza kolesia, który leży, z defibrylatora, mimo że dostał impuls prosto w serce O_o Jeszcze inną sprawą jest damage broni. Jest on za mały. Grałem dzisiaj Squad Deathmatch na Kaspijskiej, to miałem kilka razy z rzędu śmierć spowodowaną właśnie (s)hitmarkerami, (NAWET KIEDY STRZELAŁEM DELIKWENTOWI W ŁEB!) wobec czego się wkur...wnerwiłem i wykonałem wszystkim znany manewr zwany ragequitem. Mam już dość ginięcia 5 raz z rzędu w zestrzelonym myśliwcu. Mam już dość hitmarkerów podczas nawalania gościowi w głowę. Mam dość dostawania w dupę od kolesi, którzy nie śpią, tylko siedzą, grają i mają odblokowane super-duper-ultra-power upgrade'y pozwalające im na rozwalenie mnie z dziecinną łatwością. Mam absolutnie dość bycia noobem, który nie ma żadnych unlocków na pojazdach, za wyjątkiem czołgowego, lekkiego KM'u. Mam powoli dość samego Battlefield'a 3, dlatego postanowiłem napisać ten post i razem z nim przekazać kilka próśb:

Irytują mnie podobne rzeczy. :D Zwłaszcza jak na krótkim (bardzo krótkim dystansie) widzę jak kolesiowi odskakuje główka od mojego pocisku, a tu się okazuje, że raz typowi zostało 50% życia to jeszcze ja oglądam jak biegnie sobie dalej, a ja czekam na respa. :) Co jest z tymi defibrylatorami ? Czasami raz wcisnę i hop jedziemy, a czasami naciskam i naciskam i naciskam i dupa. :D No i terminatorzy w czołgach, niezniszczalni kolesie. Ale ja w przeciwieństwie do Ciebie nie denerwuje się aż tak bardzo, myśliwce sobie odpuściłem, przynajmniej na razie, nie umiem tym latać, może kiedyś uda się nauczyć. :D Heli potrafię dolecieć do punktu docelowego i się nie rozbić czyli nie jest źle, przyjdą prajvat mecze to się będzie można nauczyć wszystkiego. :)

PS. Z nożem to też są niezłe cyrki. leży sobie 2 typów jednego zabijam nożem i czekam i czekam i czekam i czekam i 2giego już niestety nie mogę zabić nożem, ba nawet nie chce machnąć nim, czasami to mam ochotę się pochlastać sam. :D

 

Edytowane przez Entliczeq
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ani razu na Conquest'cie, w trybie normalnym, nie grałem pojazdem przeciwlotniczym. Moglibyście mi napisać, na jakich mapach one są na rasz'u czy jeszcze innych trybach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Z nożem to też są niezłe cyrki. leży sobie 2 typów jednego zabijam nożem i czekam i czekam i czekam i czekam i 2giego już niestety nie mogę zabić nożem, ba nawet nie chce machnąć nim, czasami to mam ochotę się pochlastać sam.

W czasie animacji kosy można łyknąć piwa i odpalić papierosa o ile uda się ją wsadzić kolesiowi który leży w krzakach.Dwie czy trzy kosy pod rząd chyba nie wykonalne.tak samo długo trwa zmniana broni czy przeładowanie rpg.Wybór broni i dodatków w meni w czasie gry to jakaś katastrofa trzeba się naklikać ze czasami po powrocie do gry już ta broń jest nie przydatna.Gra mnie strasznie irytije i zaczynam powoli wracać do bf2 a w 3 chyba tylko będzie gra ze znajomymi lub by sobie podnieść ciśnienie.mam nadzieję ze coś poprawią z czasem w tej grze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reanimacja sux. Nigdy mi nie zalicza kolesia, który leży, z defibrylatora, mimo że dostał impuls prosto w serce O_o

Bo to nie jest tak jak w bc2 ze mozesz go reanimowac dopoki sie nie zrespi, masz nad nim i na mini mapce znacznik "impulsu" i wtedy mozesz. Gdzies po 10 sekundach znika.

A co do nabijania punktow na 1 rzeczy do samolotu, to odpal conquesta na kaspijskiej granicy i lataj dookola lotniska wroga i obstrzeliwuj samoloty na pasie. Czesto jest tak ze samolot jest pusty, ale pelno ludzi sie sepi non stop na niego zeby polatac i wystarczy zrobic szybko zawrot i pociagnac go z karabinku. Punkty murowane.

Edytowane przez Skiba94
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świętoszki się znaleźli. Melisy nie pije :-) widzę ze już nic z jajem nie można napisać bo się wszyscy burza. Panowie więcej luzu.

świętoszki się znaleźli. Melisy nie pije :-) widzę ze już nic z jajem nie można napisać bo się wszyscy burza. Panowie więcej luzu.

To nie bylo napisane z jajem. Jesli ktos ma takie poczucie humoru to congrats. Dla mnie to zwykla chamowa byla

Wczoraj znalalzem godzinke zeby pograc w BF3 (tydzien przerwy) no i trafilem na piekny serwer gdzie byl rape w naszym wykonaniu przez kilka rund. Ta gra nigdy nie bedzie dawac wyrownanych skladow na publikach

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waszym zdaniem jaki dodatek lepszy do helikoptera : flary czy gaśnica ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waszym zdaniem jaki dodatek lepszy do helikoptera : flary czy gaśnica ?

Latasz z kumplem - gasnica, on jako gunner Stealth + Flares; latasz sam - z flarami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waszym zdaniem jaki dodatek lepszy do helikoptera : flary czy gaśnica ?

Zależy jaki helikopter, szturmowy, czy zwiadowczy. Do szturmowego to tak jak Bas napisał, a do zwiadowczego ja preferuję flary, ciężko zdążyć z gaśnicą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to w BF3 wgl nie potrafie sterować myśliwcami, heli jeszcze jako tako ale wgl w BC bylo lepiej ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×