Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, wczoraj mu blachę zdarłem i miał coś innego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, wczoraj mu blachę zdarłem i miał coś innego :P

Nie był z DICE bo miał blachę ilość zabić helikopterem chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gościu z DICE ?

Każdy może wpisać sobie w clan tag DICE. Chodziło o dogtaga na którym miało być napisane:

DICE-Dog-Tag-2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, jak zrobić tą baretkę z supression assists? Tylko tego mi brakuje, a od usilnego starania się o nią staty mi spadają :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym uważał bo ostatnio widziałem gościa na serwerze z 77:0 i ładnie kosił. Coś za ładnie jak dal mnie.

77:0, no wynik ciekawe. Albo gość jest majster naprawdę, albo coś nie jest do końca wporzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie slynne wplywanie pod mape w vietnamie moze jest cos podobnego ... Oby nie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może gdzie i za ile można kupić sam kod Online Pass do Battlefielda 3 działający na polskim koncie z wersją UK?

Mam wersje UK z amazona i potrzebuje dwa kody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, jak zrobić tą baretkę z supression assists? Tylko tego mi brakuje, a od usilnego starania się o nią staty mi spadają :/

Chyba najłatwiej na Metro CQ, bo dużo ticketów jest. Strzelaj do każdego kogo widzisz, a wiesz że nawet nie trafisz. Najlepiej support z SAW i powiększony magazynek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem konsoli PS3. Na razie mam jedną grę GT5 i chcę kupić Battelfielda 3 i mam jedno pytanie.

Czy lokalizacja polskiej wersji Battelfielda 3 jest dobra czy lepiej zamówić wersje angielską np. z amazon.co.uk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem konsoli PS3. Na razie mam jedną grę GT5 i chcę kupić Battelfielda 3 i mam jedno pytanie.

Czy lokalizacja polskiej wersji Battelfielda 3 jest dobra czy lepiej zamówić wersje angielską np. z amazon.co.uk?

Nawet jak kupisz wersje PL to możesz włączyć oryginalne angielskie dialogi.

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najłatwiej na Metro CQ, bo dużo ticketów jest. Strzelaj do każdego kogo widzisz, a wiesz że nawet nie trafisz. Najlepiej support z SAW i powiększony magazynek :D

Starałem się zrobić na metro z shotgunem, ale maks miałem może ze 4. A przez strzelanie by nie zabić ląduję gdzieś na dnie tabeli co później brzydko wygląda :P

Zresztą musi się do tego przytrafić dobry mecz bo ktoś musi dobijać tych ranionych, przygwożdżanych, a nie zabitych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starałem się zrobić na metro z shotgunem, ale maks miałem może ze 4. A przez strzelanie by nie zabić ląduję gdzieś na dnie tabeli co później brzydko wygląda :P

Zresztą musi się do tego przytrafić dobry mecz bo ktoś musi dobijać tych ranionych, przygwożdżanych, a nie zabitych.

ja nabiłem tą baretkę biegając za drużyną i strzelając całą rundę tylko z pistoletu. Dobiłem może z 2 przez cała mapkę. Tryb conquest. Spróbuj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak kupisz wersje PL to możesz włączyć oryginalne angielskie dialogi.

Czy na pewno?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na pewno?

Mam wersje PL a gram z angielskimi dialogami bo preferuję właśnie takie. Czyli na pewno, ale możesz poczekać aż inny forumowicze Ci to potwierdzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na pewno?

potwierdzam, ponadto masz jeszcze ruskie, niemieckie, hiszpanskie i francuskie (bynajmniej u mnie tak jest).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, ponadto masz jeszcze ruskie, niemieckie, hiszpanskie i francuskie (bynajmniej u mnie tak jest).

Czyli po włączeniu tej opcji wszyscy gadają po angielsku. Obie strony.... :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie :

https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0Ag42gMGK9WrwdHRfa0JhdW9TR1E0bjBueWVSQjc0V0E&type=view&gid=15&f=true&colid0=2&filterstr0=No&sortcolid=-1&sortasc=true&rowsperpage=250

Są statystyki broni itp. Jest tam zakładka Mini-Map Visibility, jak należy to rozumieć?

Są bronie z Yes i No, jak to się przekłada na grę i w takim wypadku co z tłumikami?

Jeśli broń posiada Mini-Map Visibility, NO to czy potrzebny jest tłumik aby nas nie było słuchać oraz widać na mapie ? O co chodzi panowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po włączeniu tej opcji wszyscy gadają po angielsku. Obie strony.... :(

ruskie gadają tylko po rusku (a przeklinają po polsku wtf?) nie ważne czy ustawisz język polski czy angielski; gadają szybko, czcionka mała, i albo czytam tekst albo oglądam to co sie dzieje na ekranie :(

Na stronie :

https://docs.google....rowsperpage=250

Są statystyki broni itp. Jest tam zakładka Mini-Map Visibility, jak należy to rozumieć?

Są bronie z Yes i No, jak to się przekłada na grę i w takim wypadku co z tłumikami?

Jeśli broń posiada Mini-Map Visibility, NO to czy potrzebny jest tłumik aby nas nie było słuchać oraz widać na mapie ? O co chodzi panowie?

te z no są niewidoczne jak założysz tłumik, supp to skrót od Suppressed- tłumiona;

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ruskie gadają tylko po rusku (a przeklinają po polsku wtf?) nie ważne czy ustawisz język polski czy angielski; gadają szybko, czcionka mała, i albo czytam tekst albo oglądam to co sie dzieje na ekranie :(

te z no są niewidoczne jak założysz tłumik, supp to skrót od Suppressed- tłumiona;

Nawet podczas zwykłego strzelania czy tylko podczas wykorzystania broni podwieszonych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz wytłumić granatnik (wg mnie sam wystrzał nie powinien sygnalizować pozycji)? możesz dogadać się z jakimś kumplem i sprawdzić na dużych mapach jest tam od groma ustronnych miejsc;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×