Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie moze ktos wie czemu w broni AS VAL w info o niej pisze ze ma 30 ammo w magazynku a w rzeczywistosci 21 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

Jeśli dobrze wyczytałem z battleloga (a mój angielski nie jest za dobry) to można tym strzelić we wrogi pojazd i wtedy nasi towarzysze mogą szybciej go namierzyć.

Po co się głowić skoro serwis jest dostępny w ojczystym języku http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze ktos wie czemu w broni AS VAL w info o niej pisze ze ma 30 ammo w magazynku a w rzeczywistosci 21 ?

Błąd Battlelog'a, niemodyfikowany prawdziwy VAL ma 20 naboi w magazynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamierzam w końcu kupić HS Sony, bo moja słuchawka BT Samsunga jest beznadziejna. Pytanko czy nadal ścina głos w squadzie i nie idzie pogadać i trzeba Teamspeak na laptopie uruchamiać? Czy jest już z tym lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest lepiej niż było na początku ,ale dosyć mało rozmawiam bo niestety mam czas na grę w większości wieczorem,a tu córy spać chcą:whistling: .

Danny-fajna sprawa :thumbsup:

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś mi doradzić jak nauczyć się grać snajperem ? A i na jakich zasadach jest ten prawy nieśmiertelnik za odrodzenia na radyjku ?:biggrin:Oi jak najłatwiej go zdobyć :P

Edytowane przez iceice33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Interesuje mnie czy w BF3 da się grając systematycznie, zbierając przyzwoitą ilość punktów za każdym razem nabić szybko wysoki lvl ? Jak te lvl lecą? Celuję w trophy (to za 45lvl bodajże)... Tak z ciekawości pytam.... ?

I jeszcze jedno w innych FPS bardziej się odnajduję jako infiltrator, który biega w szarankach pzreciwnika i zabija z bliskich odległości... Czy w tej sytuacji BF jest dla mnie?

Edytowane przez puma111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Interesuje mnie czy w BF3 da się grając systematycznie, zbierając przyzwoitą ilość punktów za każdym razem nabić szybko wysoki lvl ? Jak te lvl lecą? Celuję w trophy (to za 45lvl bodajże)... Tak z ciekawości pytam.... ?

I jeszcze jedno w innych FPS bardziej się odnajduję jako infiltrator, który biega w szarankach pzreciwnika i zabija z bliskich odległości... Czy w tej sytuacji BF jest dla mnie?

No pewnie ze jest dla Ciebie. Jesli Shotgun to Twoja ulubiona bron, to masz mnostwo map gdzie mozesz grac jesli chodzi o TDM. Jednak malo widuje sie ludzi z shotgunami (tzn ja malo widze. U mnie w grupie moze ma ich 2 osoby na 12).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Interesuje mnie czy w BF3 da się grając systematycznie, zbierając przyzwoitą ilość punktów za każdym razem nabić szybko wysoki lvl ? Jak te lvl lecą? Celuję w trophy (to za 45lvl bodajże)... Tak z ciekawości pytam.... ?

I jeszcze jedno w innych FPS bardziej się odnajduję jako infiltrator, który biega w szarankach pzreciwnika i zabija z bliskich odległości... Czy w tej sytuacji BF jest dla mnie?

średnio 2,5-3h na level dla średniego gracza, ci wyskillowani potrafią szybciej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyć amunicję na multi?

Sorry, ale dawno nie grałem w BF3 i teraz wracam na dobre.

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyć amunicję na multi?

Sorry, ale dawno nie grałem w BF3 i teraz wracam na dobre.

Amunicję dostajesz od innych graczy, którzy grają żołnierzem wsparcia i rzucą skrzynkę z interesującą Cię zawartością... :)

Zawsze też możesz podnieść broń z pola walki.. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Defibrylatora używasz wciskając R1 na ciele sojusznika. Zdobędziesz go po 4000 pkt u asfalta. Wyciągasz go strzałką w lewo albo w prawo (już nie pamiętam). Musi być nad ciałem taki "znaczek pulsu". Znika on jak sojusznik będzie mógł się już odrodzić (minie czas przez który musi czekać).

Amunicję masz w wsparciu pod lewym albo prawym (też nie pamiętam) przyciskiem. Chyba że chodzi ci o to jak skończy ci się amunicja. Musisz poprosić wsparcie selectem, a jak ci ni wyrzuci to zbieraj kity przy ciałach. Jak trafisz na wsparcie to będziesz mógł wyrzucić sobie ammo, a jak na jakąś inną klasę to będziesz miał przynajmniej chociaż trochę ammo (jeżeli wcześniejszy użytkownik jej nie wystrzelał).

Edytowane przez Myfonick
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnio miałem mega komiczną sytuację!!! Koleś zaszedł mnie od tyłu wbił mi kosę i co?!?! I JA PRZEŻYŁEM A ON ZGINĄŁ I DOSTAŁEM JEGO NIEŚMIERTELNIK LOL!!! Tego jeszcze nie grali :whistling:

Ps. I co z tym banowaniem boosterów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś miałem niespodziewaną akcję na kanałach przy nabrzeżu, widzę przeciwnika strzelającego zza osłony, lecę na niego z boku, jestem tuż obok niego, wciskam r2.png Leci kosa, a tu nagle widzę innego kolesia, który niczym ninja wbija mi nóż w facjatę. Odbijam jego uderzenie, koleś pada, nieśmiertelnik w kieszeni, a tamten drugi stoi sobie obok spokojnie, jakby nigdy nic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie perków SQUAD (ammo, sprint, etc.). Czy działają zawsze kiedy je wybierzemy, czy tylko kiedy jesteśmy squad leaderem?

edit w dół: dzięki!

Edytowane przez azrael88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie niektórzy to mają skilla :thumbsup: 32-0, gościu był niesamowity :P Po takim to widać że tej rangi sobie nie wyboostował :biggrin:

20111120211757.jpg

Edytowane przez Shatan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, niezly koles, ciekawe kim gral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, niezly koles, ciekawe kim gral

Wsparciem. Gościu był tak niemożliwy że ani razu nie straciliśmy flagi :teehee: :teehee:

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozesz wrzuc linka do meczu z battleloga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gościu z DICE ?

Panowie niektórzy to mają skilla :thumbsup: 32-0, gościu był niesamowity :P Po takim to widać że tej rangi sobie nie wyboostował :biggrin:

20111120211757.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×