Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam 2 pytania:

1.Czy w co-opie też można używać HSa???

2.Jak zmienić ustawienia na battlelogu aby był po Polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam 2 pytania:

1.Czy w co-opie też można używać HSa???

2.Jak zmienić ustawienia na battlelogu aby był po Polsku.

1. Tak.

2. Zjeżdzasz na sam dół strony, tam gdzie jest linijka z prawami autorskimi i kikasz 'Change language'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam 2 pytania:

1.Czy w co-opie też można używać HSa???

2.Jak zmienić ustawienia na battlelogu aby był po Polsku.

1.Tak i działa znakomicie nie to co w multi.

2.Dopisujesz w przeglądarce na końcu adresu pl luz zjeżdżasz na dol strony i masz "© 2011 EA DIGITAL ILLUSIONS CE AB. All rights reserved. Version: 162 Change language"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się w BF3 mapa tylko i wyłącznie dla jetów i innych pojazdów lotniczych :D wyobrażacie sobie 24 osoby tylko w pojazdach lotniczych ? Coś jak Coral Sea .

tany tany

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się w BF3 mapa tylko i wyłącznie dla jetów i innych pojazdów lotniczych :D wyobrażacie sobie 24 osoby tylko w pojazdach lotniczych ? Coś jak Coral Sea .

tany tany

Omg to ile jest tych map w bfie 1943. Sciagnalem wczoraj i ciagle gram na 1 tryb conquest. Nie widze nigdzie zeby mozna bylo wybierac swoja mapke. Wiec wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

map z tego co wiem jest chyba 3. w CQ to tylko Iwo Jima, Guadacanal i Wake Island

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

map z tego co wiem jest chyba 3. w CQ to tylko Iwo Jima, Guadacanal i Wake Island

To bida totalna, sadzilem ze bedzie troszke wiecej. Bo granie ciagle na tym samym sie troche nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bida totalna, sadzilem ze bedzie troszke wiecej. Bo granie ciagle na tym samym sie troche nudzi.

ee tam nie zgodze sie z toba :) wazna jest grywalnosc :D jezeli dobrze sie gra to mozna grac nawet kilka lat na 3-4 mapach :D pamietam jak sie wlasnie tyle gralo w pamietnego MOHAA hunt---V2---bridge---omaha :D i tak non stop :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pamieta ktos lodz podwodna z bf 1942:D niech dzadza takie rozne pojazdy jescze i mapka dla jetow tez powinna byc:D a najlepiej walka na morzu statki plus samoloty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też działa na nerwy czułość celownika? Dla mnie to jest tragedia, niemożliwym jest spierniczyć aż tak bardzo celownik... Gratulacje! PS.Jaką Wy macie czułość? Na ile kresek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też działa na nerwy czułość celownika? Dla mnie to jest tragedia, niemożliwym jest spierniczyć aż tak bardzo celownik... Gratulacje! PS.Jaką Wy macie czułość? Na ile kresek?

Ja mam domyślną wartość i gra mi się OK. Kwestia ogarnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pamieta ktos lodz podwodna z bf 1942:D niech dzadza takie rozne pojazdy jescze i mapka dla jetow tez powinna byc:D a najlepiej walka na morzu statki plus samoloty :D

Jasne...a gdzie broń biologiczna? Mozliwość taktycznej broni nuklearnej? A działalność wywiadowcza? Czy czasem nie przesadzamy w oczekiwaniach? Niech poprawią system komunikacji przez HS`y i dołączanie do squadów...i niech już nic więcej nie dodają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dzisiaj zdobyć 3 najważniejsze (dla mnie) baretki: Suppression Ribbon, M-COM Attacker oraz M-COM Defender. Nie jestem wybitnie dobry jeśli chodzi o Rush, jednak okazuje się że jak chcę to potrafię. Postanowiłem sobie dzisiaj zdobyć obydwie baretki M-COMa, Suppression wpadło zupełnie przypadkowo i to bodajże dwa razy w jednym meczu. M-COM Attacker zrobiłem na metrze z F2000 IRNV oraz M320 SMOKE. Z granatami dymnymi jest to dziecinnie łatwe, zdarzało się że w dymie przechodziłem obok grupki 3-4 przeciwników i wychodziłem z tego bez draśnięcia. Pake podkładałem chyba z 10 razy bo przeciwnicy nie noobili i rozbrajali - bardzo mi się podobał ten meczyk ( raporcik: http://battlelog.bat...55/4/216724662/ )Jeśli chodzi o M-COM Defender to była mega kamperka ale zarazem niezły fun. Polecam do tego mapę Firestorm. Wybieramy Supporta z C4, obklejamy M-COMA "B" i idziemy schodkami do góry 2 "piętra". W podłodze jest tam kratka przez którą doskonale widać M-COMa, i polecam na prawdę wejść tam wyżej bo wchodząc jedynie na pierwsze "piętro" giniemy o wiele częściej. Warto również wcześniej rozwalić dwie biało-zielone bodajże beczki zaraz koło tej kratki w podłodze bo zdarza się że czołg strzela gdzieś obok i te beczki wybuchają zabierając nas ze sobą. Tak więc "B" obklejone C4 i kampimy, ktoś podchodzi plantować - BOOM. Schodzimy znowu obkleić i wracamy do góry. Wystarczy 4 razy obronić jednego M-COMA i baretka wpada. Raporcik: http://battlelog.bat...7/4/216724662/ Z ważniejszych baretek pozostało mi jedynie: Melee Ribbon oraz Stationary Emplacement Ribbon. Ta pierwsza wydaje się oczywista, natomiast jeśli chodzi o drugą to chętnie przeczytam wszelkie sugestie: jaka mapa, jaki tryb itd. Pzdr \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ Coś jest nie tak z wprowadzaniem tekstu, nie oddziela linijek tylko łączy wszystko w jedną (nieestetyczną czasami) całość. Też tak macie ?

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po sieci krąży plotka jakoby kolejne dlc do bf3 (w przeciągu 6 miesięcy od premiery(?)) miałoby być zlokalizowane w NYC, jak to prawda to byłoby cholernie zajebiście polatać heli na pełnej prędkości miedzy budynkami tak jak w scenie z godzilly ;), chociaż zawiodę się ale nie zdziwię jeżeli drapacze chmur będą tylko tłem dla nowych map ;(

Stationary Emplacement Ribbon -> dowolny rush z pojazdami (caspian, firestorm, teheran), zajmujesz stacjonarną wyrzutnię rakiet i kosisz pojazdy lub snajperów ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stationary Emplacement Ribbon -> dowolny rush z pojazdami (caspian, firestorm, teheran), zajmujesz stacjonarną wyrzutnię rakiet i kosisz pojazdy lub snajperów ;)

Ja to zrobiłem na Bazarze CQ. Moim zdaniem najłatwiej bo zawsze duża afera jest w pobliżu :P

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się boostować na normalnych serwerach ? Słyszałem że jedynie na HC. Broń Boże nie pytam się o to bo chcę boostować czy coś. Pytam ponieważ spotkałem wczoraj kolesia który na CQ Metro NORMAL miał 0 kills, 3 deaths i 38.000 punktów. Specjalnie nie grałem żeby patrzeć cały czas na tabelkę i punkty rosły mu jak ciasto w piecu - powoli ale non stop bez przerwy. 20 do 50 punktów na sekundę. Koleś nazywa się Jason-57---MW. W ciągu jednego dnia spotkałem go dwa razy na różnych serwerach. Najciekawsze jest to że w raporcie meczu widać go normalnie - ma orzełka na 93 levelu, natomiast przełączając się na jego profil ma on zerowe staty i rangę i w dodatku jest ikonka BF3 PC a nie PS3. http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/9118566/4/216724662/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się boostować na normalnych serwerach ? Słyszałem że jedynie na HC. Broń Boże nie pytam się o to bo chcę boostować czy coś. Pytam ponieważ spotkałem wczoraj kolesia który na CQ Metro NORMAL miał 0 kills, 3 deaths i 38.000 punktów. Specjalnie nie grałem żeby patrzeć cały czas na tabelkę i punkty rosły mu jak ciasto w piecu - powoli ale non stop bez przerwy. 20 do 50 punktów na sekundę. Koleś nazywa się Jason-57---MW. W ciągu jednego dnia spotkałem go dwa razy na różnych serwerach. Najciekawsze jest to że w raporcie meczu widać go normalnie - ma orzełka na 93 levelu, natomiast przełączając się na jego profil ma on zerowe staty i rangę i w dodatku jest ikonka BF3 PC a nie PS3. http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/9118566/4/216724662/

Chyba się da bo też raz na Normalu na Metro (CQ) widziałem jak koleś stał na końcu mapy na swoim spawnie, w tej strefie w którą nie może wejść przeciwnik, i najprawdopodobniej naprawiał robocika. Stał przed robotem, starałem się do niego strzelać ale jak tylko oberwał to gdzieś uciekał, do robota nie strzelałem bo szkoda mi było ammo. Ale później patrze że ten koleś znowu stoi przed tym robotem, patrze na wyniki na typ miał 0 zabitych ze 3 śmierci i ok 20 000 tyś punktów.

Pewnie ktoś z mojego teamu strzelał w robota, a on naprawiał, bo inaczej chyba się nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po sieci krąży plotka jakoby kolejne dlc do bf3 (w przeciągu 6 miesięcy od premiery(?)) miałoby być zlokalizowane w NYC, jak to prawda to byłoby cholernie zajebiście polatać heli na pełnej prędkości miedzy budynkami tak jak w scenie z godzilly ;), chociaż zawiodę się ale nie zdziwię jeżeli drapacze chmur będą tylko tłem dla nowych map ;(

Stationary Emplacement Ribbon -> dowolny rush z pojazdami (caspian, firestorm, teheran), zajmujesz stacjonarną wyrzutnię rakiet i kosisz pojazdy lub snajperów ;)

To,ze DLC wyjdzie to nie mam watpliwoscibiggrin.gif.Bez tego gra zdechnie,te 9 map co dostalismy IMO to najgorsze mapy w historii BF.Kiedys narzekalem na mapy z BC2,BF2 ale porownujac je z BF3 to byly one zajebistesmile.gif Jedynie uratowac ta gre,moze Back to karkand.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wszedłem na Rusz, grałem tam do tej pory mało i jakież było moje zdziwienie jak mi niemalże od samego początku do prawie samego końca :) wszyscy w koło jechali dupsko aż iskry leciały. :( Jakiż tam panuje chaos przynajmniej dla mnie, nie wiedziałem gdzie mam biec, gdzie iść, kto do mnie strzela, na Demavendzie zanim dobiegłem do pierwszych mcomów to ze 3 razy mnie snajperzy zdjęli. Jednak nieznajomość map jest mega hednicapem a do  tego próbowałem jeszcze biegać z "nowymi" ganami dla supporta, nigdy więcej takich eksperymentów nie będę przeprowadzał. :D:D

 SmoQ

Da się boostować na metrze, stoją z robotem w ognisku i naprawiają. Widze, że się plaga tego powoli zaczyna robić. Niech zacznie DICE wreszcie czyścić im staty. ;/

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu w profil cheatera, czy jakiegokolwiek gracza w prawym górnym rogu masz maleńki trójkącik z wykrzyknikiem. To opcja raportowania. Piszesz czym koleś przewinił itd. Dice regularnie banuje cheaterów z rankingów.

Potwierdzam, Wreszcie wzieli sie za banowanie! :pardon:

Przez ostatni tydzien numer 1 na TOP liscie byl gosc o wdziecznym nicku FUCK EA czy jakos tak :teehee: mial zero killi i 45mln pktow

Dzisiaj gosc zniknal jak kamfora :laugh:

Ile to godzin musial sie biedak nameczyc zeby gdzies na ustronnym miejscu z kumplami naprawiac swoje robociki he he ...wkoncu..wyrwali chwasta...

Ale wciaz pierwsze miejsca rankingu to sami wzorcowi boosterzy...kiedy ich zczyszcza???? Byle jak najpredzej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też działa na nerwy czułość celownika? Dla mnie to jest tragedia, niemożliwym jest spierniczyć aż tak bardzo celownik... Gratulacje! PS.Jaką Wy macie czułość? Na ile kresek?

Ja gram na maksymalnej czułości.

@SmoQ_88Możliwe, że trzymał robota w jakimś ogniu. Robot się palił a on cisnął punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jasne...a gdzie broń biologiczna? Mozliwość taktycznej broni nuklearnej? A działalność wywiadowcza? Czy czasem nie przesadzamy w oczekiwaniach? Niech poprawią system komunikacji przez HS`y i dołączanie do squadów...i niech już nic więcej nie dodają.

Masz racje kolego tak sobie gdybam ;p jak gdzies wyczytalem gracze chcą nowosci ale w tym samym czasie szukaja starych dobrych cech gry;p ale mogli by dodac privae match jeszcze do tych hs'ow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×