Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

@up kliknij R3 i odznacz mapy z BtK bo po wgarniu patcha one są tylko zaznaczone

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że będzie gorzej- 20 minut pobierania i za pierwszym razem się patch zainstalował :)

Próbował ktoś wysadzić tą wysoką antenę na Kaspianie ?? Dzisiaj obklejałem ją C4, dawałem też ładunki na linki które ją przytrzymują i nic. Powinni dodać drabinkę w tej antenie tak jak na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostało: 107 min.

masakra z tym paczem. wszyscy się chyba rzucili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeglądaliście trofea z BtK? srebrne jest niezłe :D

Wszechstronny wojownik

Nie ginąc, zabito po jednym przeciwniku przy pomocy: karabinu szturmowego, myśliwca, czołgu (WTF!)

pozostałe wydają się nie trudne, aczkolwiek kto wie :) ..

Co to kurna znaczy, zeby poprawiac jakis dzwiek rozkladajacego sie w broni trojnogu, a nie poprawic Voice Chatu czy tego pseudo laga?

Rozumiem ze dla tworcow wazniejszy jest odglos jakiejs podstawki w broni, niz jakies tam wymysly graczy.

weź koło i puknij się w czoło, może pomoże :D

to są proste błędy które poprawiasz podmieniając pliki, adresy etc. poprawienie takich błędów dla programisty to jak puszczenie przez ciebie bąka, więc jeżeli może to poprawić to dlaczego miałby się z tym wstrzymywać do czasu aż upora się z voice chatem, którego już tak łatwo się poprawić nie da :(

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego trofeum to widzę to tak - wsiadam do jeta, ubijam kogoś po czym katapultuję się do czołgu i niszczę wrogą jednostkę, a następnie wysiadam z niego i z karabinku i rozwalam wroga :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnosnie beretki wlka pojazdami powietrznymi-czy jak bede leciał z kumplem heli on steruje ja za karabinkiem i zabije 6 wrogów to mi wpadnie czy trzeba zabic heli?, drugie pytanie dotyczy beretki karabin szturmowy -trzeba zabic 7 wrogów-wystarczy jedna bronia czy trzeba np2 bo na batellogu jest napisane za pomoca karabinów szturmowych-z góry dzieki za info pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Wpadnie.

2. Wpadnie jak zabijesz kilkoma broniami, albo jedną. Znaczy chodzi mi że wpadnie jak będziesz zmieniał te karabiny szturmowe.

Edytowane przez Myfonick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 wrogów jednym karabinem. Możesz być pasażerem - strzelcem w śmigłowcu szturmowym, ofiary z miniguna się nie liczą (o ile dobrze pamiętam).

No i baretki, nie beretki.

Co do tego trofeum to widzę to tak - wsiadam do jeta, ubijam kogoś po czym katapultuję się do czołgu i niszczę wrogą jednostkę, a następnie wysiadam z niego i z karabinku i rozwalam wroga :D

Ja to widzę inaczej. Granica Kaspijska, dostaję się na antenę, karabinem strzelam headshota pilotowi jeta, wskakuję do jego lecącej maszyny, pruję na respawn przeciwników, pojedynczym strzałem z działka zdejmuję wrogiego snajpera w krzakach, w locie wyskakuję z jeta i wbijam do T-90. Potem tylko porządek w okolicy czołgiem i voila, trofeum wpada :pardon:

Edytowane przez Kuba_K_2
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnosnie beretki wlka pojazdami powietrznymi-czy jak bede leciał z kumplem heli on steruje ja za karabinkiem i zabije 6 wrogów to mi wpadnie czy trzeba zabic heli?, drugie pytanie dotyczy beretki karabin szturmowy -trzeba zabic 7 wrogów-wystarczy jedna bronia czy trzeba np2 bo na batellogu jest napisane za pomoca karabinów szturmowych-z góry dzieki za info pozdrawiam

pierwsze tak, drugie 7 zabić karabinem szturmowym tz. karabinami tylko i wyłącznie dostępnymi dla assalta raczej nie ważne jakim,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choćby nie wiem jak się starali utrudnić zdobycie baretek czy trofeów, to nigdy nie przebiją tego co było w BC1, np. 50 roadkilli motorówką, 20 headshotów w rundzie, 4 roadkille heli w rundzie, 15 zabić granatem w rundzie czy chociażby zabicie 5 wrogów w 2 sekundy (w sumie w BF3 to możliwe) :D

Tak więc nie ma źle i nie histeryzować :tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie że po ściągnięciu patcha nie wyszukuje dobrze drużyn. Jak wchodzę w ustawienia drużyny nie mogę opuścić zespołu ani wyszukać nowego. Co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żaden patch... tylko mydlenie oczu. Zmuszanie nas do sciagniecia Dodatku ktory wyjdzie w grudniu.

Przeciez oni sobie z nas jaja robią. Lista rzeczy które niby ten patch "poprawia" jest tak dluga ze nikomu sie tego do końca czytac nie chce.

A teraz czy wyjdzie jakiś normalny patch co naprawia bledy ktore naprawde nie pozwalaja normalnie grać ? A niby kiedy i po co przeciez BtK juz mamy na swoich konsolach wystarczy tylko 100kb i juz odblokowany.

ŻENADA

Gram na pieprzonym 576p bo inaczej sie nie da...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto stwierdził, że BtK już jest w tym paczu ? Przecież to zupełna głupota by była, co z ludźmi którzy w ogóle tego nie chcą ? Nie mają limitek nie będą też kupować map packów. Trochę mi się w to wierzyć nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto stwierdził, że BtK już jest w tym paczu ? Przecież to zupełna głupota by była, co z ludźmi którzy w ogóle tego nie chcą ? Nie mają limitek nie będą też kupować map packów. Trochę mi się w to wierzyć nie chce.

elo..przeciez sciagnales juz mapy w tym paczu..masz juz je w wyszukiwarce serwerow...teraz dostaniesz tylko klucz pewnie 100kb...a kto nie zaplaci nie dostanie klucza ....wiadomo co tyle zajmuje w tym paczuthumbsup.gif

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi najbardziej przeszkadza rozmowa na chatcie szczegolnie jak sie gra powyzej dwoch w skladzie i tyle do reszty idzie sie przyzwyczaic . Mam nadzieje ze szybko to naprawia mimo tege i tak Batek jest najlepsza gra na rynku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawilem sie dzis ustawieniami konsoli (PS3) i wiem ze pewnie kazdy z Was to juz wie ale rzeczywiscie zmniejszajac rozdzielczosc nie ma tego imput laga.

Jak zmniejszylem na 570p (nie pamietam ile dokladnie to jest) to mam dokladnie takie sterowanie jak w Bad Company 2 (czyli dla mnie idealne - celownik chodzi sztywno).

Gra oczywiscie wyglada jak kupa, ale za to jest komfort w sterowaniu.

Im wieksza rozdzielczosc tym gorzej.

Przy 720p juz go czuc, a jak ustawilem 1080p to kur............ jakbym gral w Killzone 2

Nie po to kupilem kilka dni temu TV full HD zeby teraz grac na rozdzielczosci jakiegos CRTka i na pewno nie bede juz zmniejszal tych ustawien.

Pier...ole, nie gram poki nie naprawia to jakims patchem. Jestem zly jak cholera (bo myslalem ze moze to ten patch rozwiazuje).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA, mówiłem Entliczku byś nie chwalił dnia przed zachodem słońca :D

I żeś wykrakał. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że po pathu dużo bardziej wpływ na strzelanie mają zastosowane "nakładki" - przy tłumiku trudniej ustrzelić z daleka, a bez lasera trudniej z biodra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo..przeciez sciagnales juz mapy w tym paczu..masz juz je w wyszukiwarce serwerow...teraz dostaniesz tylko klucz pewnie 100kb...a kto nie zaplaci nie dostanie klucza ....wiadomo co tyle zajmuje w tym paczuthumbsup.gif

tak samo bylo w bc2 z vipem,mapy kazdy mial zainstalowane ale vipa nie miali nie mogl na nich grac. CZy tak ?Czy sie myle :biggrin:

moj wpis z battleloga z tego granatnika, nie znam matmy albo nie wiem co .1 kill mam tym .zabic na min 3.5 i celnoss 166% :unsure:

m320.png?v=1628729kit-icon-assault.png?v=1628729 M320

servicestar-31x31.png 0m 17s 3.53 166.67%

Edytowane przez piotrek86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żaden patch... tylko mydlenie oczu. Zmuszanie nas do sciagniecia Dodatku ktory wyjdzie w grudniu.

Przeciez oni sobie z nas jaja robią. Lista rzeczy które niby ten patch "poprawia" jest tak dluga ze nikomu sie tego do końca czytac nie chce.

A teraz czy wyjdzie jakiś normalny patch co naprawia bledy ktore naprawde nie pozwalaja normalnie grać ? A niby kiedy i po co przeciez BtK juz mamy na swoich konsolach wystarczy tylko 100kb i juz odblokowany.

ŻENADA

Gram na pieprzonym 576p bo inaczej sie nie da...

Ja tez niestety pozostaje nam 576p bo inaczej nie da sie celowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj starczyło mi sił zaledwie na kilka rund, muszę powiedzieć, że komunikacja działała bez zająknięcia. Czasami gdzieś ucięło końcówkę wyrazu, ale generalnie bez zarzutu i to w pełnym squadzie. Chłopacy z plutonu na innych serwerach też to zauważyli, więc jednak coś tam chyba zostało naprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj starczyło mi sił zaledwie na kilka rund, muszę powiedzieć, że komunikacja działała bez zająknięcia. Czasami gdzieś ucięło końcówkę wyrazu, ale generalnie bez zarzutu i to w pełnym squadzie. Chłopacy z plutonu na innych serwerach też to zauważyli, więc jednak coś tam chyba zostało naprawione.

Dokładnie ja też to stwierdzam. Dziś do gry dołączyłem po 21. Wcześniej, tu na forum, wielu z Was narzekało iż nic w tej kwestii się nie poprawiło, ale wg. mnie również jest lepiej. Nie jest idealnie, ale lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawilem sie dzis ustawieniami konsoli (PS3) i wiem ze pewnie kazdy z Was to juz wie ale rzeczywiscie zmniejszajac rozdzielczosc nie ma tego imput laga.

Jak zmniejszylem na 570p (nie pamietam ile dokladnie to jest) to mam dokladnie takie sterowanie jak w Bad Company 2 (czyli dla mnie idealne - celownik chodzi sztywno).

Gra oczywiscie wyglada jak kupa, ale za to jest komfort w sterowaniu.

Im wieksza rozdzielczosc tym gorzej.

Przy 720p juz go czuc, a jak ustawilem 1080p to kur............ jakbym gral w Killzone 2

Nie po to kupilem kilka dni temu TV full HD zeby teraz grac na rozdzielczosci jakiegos CRTka i na pewno nie bede juz zmniejszal tych ustawien.

Pier...ole, nie gram poki nie naprawia to jakims patchem. Jestem zly jak cholera (bo myslalem ze moze to ten patch rozwiazuje).

Kolego jak ty ustawiles 1080p skoro ta gra obluguje tylko max 720?pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×