Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Co do sterowania to nie wiem o co wam chodzi?Co mieli polepszyć, jak jest idealnie( czułość na maksa + wyłączone wspomaganie)

Stary ,że lag jest to wiem tylko nauczyłem się z tym grać i mi odpowiada.Jak jest teraz "niby" lepiej to dobrze, boję się oby tym polepszeniem nie zepsuli sterowania.

Ja na przykład gram z czułością na piątej kresce. Ja dam mniej to jest za wolno jak dam więcej to jest za szybko to moja optymalna szybkość i mnie ona wystarcza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz tyle razy było to walkowane co to input lag.

Problem laga występuje wtedy kiedy ruszsz gałka a celownik zareaguje pózniej. Ja tak ma a w bfbc2 było super dlatego muszę grać na 576p bo tam tego nie ma i sie gra jak w bfbc2. Nie wiem dlaczego inni tego nie maja albo nie czuja tego bo pierwszy raz grają i tak widocznie im odpowiada, lecz gracze doswiadczeni z poprzedniej wersji bf dostrzegają ten problem i jest to bardzo irytujące ;/ ehh napewno nowego tv nie kupię ;) nic mam nadzieje ze po przyjściu z pracy sam sie o tym przekonam co oni tam zrobili bo nikt dokładnie nie może mi wytłumaczyć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak ogarnąć jakąś inna amunicję? Na 10 poziomie odblokowała mi się jakaś amunicja, ale zbytnio nie wiem gdzie to ustawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak ogarnąć jakąś inna amunicję? Na 10 poziomie odblokowała mi się jakaś amunicja, ale zbytnio nie wiem gdzie to ustawić.

może drużynowa amunicja Ci się odblokowała a ją ustawiasz jak wybierasz broń na samym dole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że jest dupa trochę po tym patchu. Nie wiem czy przed patchem były takie sytuacje ale mnie osobiście nigdy nie spotkało coś takiego, że specjalnie wlatuje we mnie typ myśliwcem, wyrwaca mi go do góry nogami helikopter w powietrzu i sobie spokojnie odlatuje. A już mnie to wkurza bo na 1 serwerze miałem już 3-4 takie sytuacje. Przed patchem z tego co się orientuje to w 98% jak myśliwiec wleciał w mój heli to eksplodował i on i ja. I dla mnie to jest ok, a tak typ we mnie wlatuje ja się rozbijam a on odlatuje....

Jeśli to jest wina patcha to ja dziękuje za coś takiego. Ba po kilku razach sam spróbowałem zrobić coś takiego i również nie eksplodowałem a typa wywróciło w heli do góry nogami.

No i nie wiem czy osłabienie stingera i igły to dobry pomysł. Tym bardziej że dość szybko odnawiają się flary i praktycznie strzelając samemu w heli nie ma szans żeby go rozwalić zanim zregeneruje mu się pancerz.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może drużynowa amunicja Ci się odblokowała a ją ustawiasz jak wybierasz broń na samym dole

druzynowe perki sa od 23 lvlu i co 3 lvle nastepny.Pewnie dostal cos do szotguna .Ja gram caly czas na 576p bo ma CRT tv :biggrin: ii gowno widac same kwadraty :D

VOice chat to piorytet do zrobienia i to olali albo sie jeszcze mecza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy noktowizor (niezla masakra)

Ta "mgła" nie zawsze występuje przy używaniu noktowizora, więc pewnie jest to spowodowane czymś, nie wiem, światłem może? Chociaż to raczej nie to bo używałem na Przeprawie przez Sekwanę. Czasami była "mgła", a czasem nie, chociaż nie miałem czegoś takiego jak ten ktoś na filmiku. Jak używałem to widziałem w zasadzie wszystko. I nawet w takiej formie uważam że to spore udogodnienie, bo ludki nadal świecą się jak lampki na choince i nie ma problem z kropnięciem klienta.

Ale więcej się na temat noktowizora nie wypowiem, bo przed patchem używałem tylko raz i teraz też 4-5 minut i przełączyłem na Acog znowu.

Aha co jeszcze zauważyłem, przed patchem za każdym razem jak wychodziłem z "meczu" i chciałem odpalić "Mój Żołnierz" to wyskakiwał komunikat o niemożliwości połączenia się z serwerami EA, czy coś takiego, dopiero przy 2 próbie wejścia działało. Teraz już ten komunikat nie wyskakuje wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieli zmniejszyc zasieg i zmniejszyli :biggrin: gowno widac teraz hehe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pobieranie patcha kolejno 74%, 73%, 79%, 89%, 68% i freeze.

6 próba w toku.

Czy tylko ja mam taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sie na 85% zatrzymało , wczesniej jeszcze błąd wywaliło, już 3ci raz pobieram :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaczynam ja i dam znac co u mnie

Edytowane przez ROBOpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke zrypali irnv moim zdaniem. Na metrze nic nie widać, a nie takie jest działanie ir i nv. Nie wiem od czego to zależy ale na innych mapach działa nawet poprawnie i tak jakbym tego oczekiwał, oczywiście osłabione troszke bo przeciwnicy im dalej od nas tym mniej świecą, i to jest ok, ale na metrze nie da rady tego używać.  Oprócz tego zmienili parę rzeczy w samolotach. Mam odblokowane wszystko w samolotach i np Beam Scanning czyli szybsze namierzanie, działa teraz tak samo wolno jakby tego nie było. To jest trochę bez sensu bo sprawili że dodatek którego żeby zdobyć trzeba było poświęcić dużo czasu, stał się bezużyteczny.

 

 

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten IRNV mogliby w ogóle usunąć. Gra z nim nie wymaga żadnego myślenia i skilla. Staty typu 20-2 to żaden problem, dobrze, że do znefrili.

To tylko moje zdanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pobrałem za piątym razem, zatrzymywało mi się nawet na 95%, więc jak freezuje to nie ma co czekać, tylko jazda od nowa. Sprawdźcie jak jest u Was ze wspólnym dołączaniem do rozgrywki, czy też rozrzuca tak jak mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj filmik pokazujący podczerwien + scar-h oraz nowe kolory w wyborze druzyny i podsumowanie rundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to skutek masowego pobierania pliku. Wygłodniały tłum rzucił się na patcha:) Jak po południu będe miał problem taki jak Wy podczas downloadu, to poczekam dzień lub dwa i dopiero pobiorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po jednej partii po patchu i pozytywne wrażenia. Zmieniłem jeszcze w tv na tryb do gier i już w pojedynkach 1 vs 1 mam jakieś szanse. Tylko, że w trybie do gier za bardzo rozszerza mi obraz. Przez co tego napisu z lewej w tabelce USA RU nie widzę całego. Da się jakoś ustawić, żeby dopasowało obraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po jednej partii po patchu i pozytywne wrażenia. Zmieniłem jeszcze w tv na tryb do gier i już w pojedynkach 1 vs 1 mam jakieś szanse. Tylko, że w trybie do gier za bardzo rozszerza mi obraz. Przez co tego napisu z lewej w tabelce USA RU nie widzę całego. Da się jakoś ustawić, żeby dopasowało obraz?

Jeśli masz TV Samsunga to jest opcja Auto Scan. Automatycznie dopasowuje krawędzie obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po jednej partii po patchu i pozytywne wrażenia. Zmieniłem jeszcze w tv na tryb do gier i już w pojedynkach 1 vs 1 mam jakieś szanse. Tylko, że w trybie do gier za bardzo rozszerza mi obraz. Przez co tego napisu z lewej w tabelce USA RU nie widzę całego. Da się jakoś ustawić, żeby dopasowało obraz?

W opcjach obrazu masz możliwość dostosowania

Jestem po jednej partii po patchu i pozytywne wrażenia. Zmieniłem jeszcze w tv na tryb do gier i już w pojedynkach 1 vs 1 mam jakieś szanse. Tylko, że w trybie do gier za bardzo rozszerza mi obraz. Przez co tego napisu z lewej w tabelce USA RU nie widzę całego. Da się jakoś ustawić, żeby dopasowało obraz?

Jak to masz jakieś szanse a wcześniej nie miałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagam:)

sciagam:)

KUPA :scare: 98% i stop ,jeszcze raz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że teraz gdy włączymy filtr serwerów mamy już do wyboru nowe mapy z karkandu tylko po zaznaczeniu ich nie chcę znaleść żadnego serwera;/ czyli dodali mapy ale pewnie nie są jeszcze aktywne ale coś się już szykuje.

Edytowane przez magik1122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach obrazu masz możliwość dostosowania

Jak to masz jakieś szanse a wcześniej nie miałeś ?

Opcje obrazu w grze oczywscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×