Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Po zainstalowaniu patch`a zacząłem widzieć miny wroga , zaznaczone na czerwono na mapce :o

Wcześniej na pewno tego nie było ... Też tak macie ??

Dużo czasu gram technikiem i z min wpadało sporo punktów, teraz jak każdy widzi miny zaznaczone na mapce to nikt nie wjedzie ....

Edytowane przez rtuber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu patch`a zacząłem widzieć miny wroga , zaznaczone na czerwono na mapce :o

Wcześniej na pewno tego nie było ... Też tak macie ??

Dużo czasu gram technikiem i z min wpadało sporo punktów, teraz jak każdy widzi miny zaznaczone na mapce to nikt nie wjedzie ....

Teraz można spotować miny. Też widziałem dzisiaj miny zaznaczone na mapce. Ciekawe czy ktoś je "zaspotował" czy jest bug i od razu widać ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu patch`a zacząłem widzieć miny wroga , zaznaczone na czerwono na mapce :o

Wcześniej na pewno tego nie było ...  Też tak macie ??

Dużo czasu gram technikiem i z min wpadało sporo punktów, teraz jak każdy widzi miny zaznaczone na mapce to nikt nie wjedzie ....

Było to wyraźnie napisane w spisie rzeczy które łatka zmieniła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotowanie ładunków to strzał w stopę. Po co się bawić w miny, skoro kierowca może je bez problemu ominąć. Chyba że z pozycji kierującego pojazdem nie można zaznaczać.Daliby chociaż w kolorze niebieskim jak własne, żeby było wiadomo że coś tam może być, ale czerwone? Niga pliiiiis.

Edytowane przez Kuba_K_2
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troche poprawili,latarkami juz tak w oczy nie wala,lacznosc jest lepsza ale nie idealna,gralismy we 4 w druzynie to bylo slychac ale tez przerywalo ze czasami koncowki slow tylko,no ale jest lepiej,no i teraz mozna rozwalac wszystkie drzwi garazowe,obok waskiego przejscia gdzie stoi samochod bylo mozna tylko jedne a teraz juz wszystkie 2 hehehe.... A noktowizora wiecej nie uzyje....

Ps. o godzinie 10:30 sciagnalem za pierwszym razem. Moze dla tego ze nie mieszkam w Polsce i nie mam Neostrady hehehehe

Latarek nie osłabili hehehehehe, łączność jest ciągle taka sama hehehe

A to każdy w Polsce ma neostrade ? hehehe

Edytowane przez ToMi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee panowie, bez paniki dobrze się zdziera ten patch, 10min i już się instaluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na waszym miejscu tak nie czekal z prywatnymi meczami,to bylo pewne,ze ich nie dadza.Jakim prawem maja wam udostepniac server skoro wy za niego nie placicie?Nie wiem,czy oni to obiecywali,ale oni duzo pier... i kazdy widzi efektyninja.gif

Mysle,ze rok po premierze,juz nie bedzie tyle ludzi gralo,to moze cos z tego bedzie.

Zastanow sie co piszesz. Skoro w bc2 byly private matche to w 3 czemu tego ma nie byc ? Z reszta to jedna z najwazniejszych rzeczy tak samo jak voice chat. Myslisz ze po co na battlelogu mozna dodac clan tag ? Czemu na kazdym serwie ktos gra z clan tagiem ? Zeby ladnie wygladalo ?. Te wszystkie organizowane turnieje musze sie gdzies rozgrywac, bo innej opcji nie ma.

Wiec nie pieprz glupot kolego.

I niektore poprawki typu spotowanie min/oslabienie igly. Kto to wgle wymyslil ? ...

Iglica i tak byla slaba na helikoptery a teraz jeszcze bardziej ja oslabili. Oni chyba wysluchiwali tylko pojedyncze prosby co dodac do nowego patcha, lub jakis nerd to robil, bo najwazniejsze pomineli, a dodali takie gowna o ktorych nawet nie wiedzialem ...

Edytowane przez Skiba94
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A MI SIE ODBLOKOWALY WSZYSTKIE BRONIE Z WSPOLPRACY O CO CHODZI NIE TO ZEBY BYLO TO ZŁE;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałem jak głupi wbijać te 441k pkt w coopie, a dwa dni później wystarczą chyba 250k na maks broni, LOL :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

220 000 tys jesli dobrze pamietam

zmniejszyli ilosc potrzebnych pkt na odblokowania max 220 k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten patch chyba więcej popsuł niż naprawił. Był zalew min na mapach, że dostawało się kilka beretek za wrogie ładunki- fakt. teraz miny widać lepiej niż wrogów bo spotowane piknie. To praktycznie koniec ery min w tej grze tak jak termocelowników do broni - teraz działa to jak chce a raczej nie działa i nic nie widać, gracza z tym celownikiem można spokojnie nożem zabić jak się chce, masakra :) Kolejna zabawa to Igła i Stinger, jak jest Was 2-3 to macie szanse na zestrzelenie samolotu/helikoptera, w pojedynke nierealne, zapomnijcie nawet o unieruchomieniu. Koniec ery stingerów Igieł bo zwyczajnie bez sensu. Dla pilotów to pierwsza rakieta na klate bez paniki a potem flary i zmiana pozycji- Airwolf wymięka. Mówiąc prosto jedne wynaturzenia zastąpiono innymi. A usas jak masakrował odłamkami tak masakruje, voice chat jak przerywał tak przerywa, latarki dalej na mocy zielonej latarni ;) NIe rozumiem tej pokrętnej logiki EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dobrze ze oslabili stingery i inne dziadostwa!

gra jest zespolowa wiec zeby ustrzelic heli to musisz miec ogarniety sklad!

Tak dalej Dice!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam niecale 180k na co-opie i tez wszystkie wpadly, nawet trophy

Ja musiałem jak głupi wbijać te 441k pkt w coopie, a dwa dni później wystarczą chyba 250k na maks broni, LOL :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też niepotrzebnie wbijałem te punkty <_< Mogliby dać teraz kilka broni nowych, żeby były te punkty na coś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to ten patch ch**a naprawil :/ Party jak rozwalalo tak dalej rozwala, czat ja przerywal tak dalej przerywa, a input-lag jak byl tak dalej jest :/ No, ale dla EA najwazniejsze ze DLC jest juz gotowe do sprzedazy ;) Patch dodal za to maly smaczek na Caspian:

Edytowane przez Żywy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak piszecie, że teraz macie wszystko odblokowane we współpracy, a ja mam nastukane 465k i dalej 1 gwiazdka, a skoro zmniejszyli te poziomy to i mi gwiazdkę powinno dodać.

Co do patcha, to nie wiem czy tylko ja tak mam ale rakieta wystrzelona znika po śmierci :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanow sie co piszesz. Skoro w bc2 byly private matche to w 3 czemu tego ma nie byc ? Z reszta to jedna z najwazniejszych rzeczy tak samo jak voice chat. Myslisz ze po co na battlelogu mozna dodac clan tag ? Czemu na kazdym serwie ktos gra z clan tagiem ? Zeby ladnie wygladalo ?. Te wszystkie organizowane turnieje musze sie gdzies rozgrywac, bo innej opcji nie ma.

Wiec nie pieprz glupot kolego.

I niektore poprawki typu spotowanie min/oslabienie igly. Kto to wgle wymyslil ? ...

Iglica i tak byla slaba na helikoptery a teraz jeszcze bardziej ja oslabili. Oni chyba wysluchiwali tylko pojedyncze prosby co dodac do nowego patcha, lub jakis nerd to robil, bo najwazniejsze pomineli, a dodali takie gowna o ktorych nawet nie wiedzialem ...

Fajnie kolego,ze jestes takim optymistabiggrin.gif Powiem ci jedno,oni maja twoje pieniadze i nic nie muszabiggrin.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do patcha, to nie wiem czy tylko ja tak mam ale rakieta wystrzelona znika po śmierci :/

HAHAHA, mówiłem Entliczku byś nie chwalił dnia przed zachodem słońca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do patcha, to nie wiem czy tylko ja tak mam ale rakieta wystrzelona znika po śmierci :/

tez tak mialem dzis kilka razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotowanie ładunków to strzał w stopę. Po co się bawić w miny, skoro kierowca może je bez problemu ominąć. Chyba że z pozycji kierującego pojazdem nie można zaznaczać.Daliby chociaż w kolorze niebieskim jak własne, żeby było wiadomo że coś tam może być, ale czerwone? Niga pliiiiis.

i bez tego nie były żadnym problemem, jak jechałeś powoli i byłeś blisko nich to nad tymi sojuszników pojawiała się ikonka, zaś nad tymi przeciwnika nie; i można było wyłapać czy jakiś nikczemnik nie podłozył swoich miedzy cudzymi dla zmylenia przeciwnika,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie kolego,ze jestes takim optymistabiggrin.gif Powiem ci jedno,oni maja twoje pieniadze i nic nie muszabiggrin.gif

A wiesz ze gdyby tego nie dodali to by byl strzal w swoja stope bo to PODSTAWA W BFIE.

Od dawna wiadomo ze bf3 bedzie mial wsparcie klanowe w samej grze + duzo opcji na battlelogu.

WIEC KLANOWKI, SPARY, LIGI, CUPY i inne dziadostwa trzeba gdzies rozgrywac czyz nie ? ...

Daj juz se siana

Chcialbym zobaczyc jak ten maszt sie zawala na lecacy samolot lub helikopter. I ciekawe czy mozna go rozwalic c4 + wybrac kierunek w ktory ma spasc. Niedlugo beda filmiki jak jakis koles bedzie siedzial na tym maszcie a drugi bedzie detonowal :thumbsup:

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic ze sterowaniem nie zmienili.

Ja po dluzszym obcowaniu z Call of Duty wlaczajac dzis BF3 poprostu czulem taka masakre (odzwyczailem sie), ze odechcialo mi sie dluzszej rozgrywki.

Co do noktowizora - to juz wiem - Nie bede go uzywal, bo wiecej teraz przeszkadza niz pomaga.

Noktowizor byl przegieciem, ale teraz to go przegieli w drugim kierunku.

Kupa Mosci Panowie.

Smiesza mnie niektore poprawki w tej grze.

Co to kurna znaczy, zeby poprawiac jakis dzwiek rozkladajacego sie w broni trojnogu, a nie poprawic Voice Chatu czy tego pseudo laga?

Rozumiem ze dla tworcow wazniejszy jest odglos jakiejs podstawki w broni, niz jakies tam wymysly graczy.

Tlumiki nie naprawione, bo po co?

Wazne jest ze rozkladajac bron mamy fajny odglos ... kur....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się za pierwszym razem ściągnąć.:) Także obyło się bez zbędnych obelg w kierunku konsoli...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IRNV zwalone na maxa :( Po poczytaniu dzisiejszych postów musiałem sprawdzić to sam i jestem zawiedziony.

Ale cieszę się, że po śmierci nie giną wreszcie claymory. Tylko niestety jak je ktoś podświetli to dają po oczach jak żarówki na mini mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wam tez po wgraniu patcha nie wyszukuje zadnych serwerów? Jedynie moge wejlsc do gry poprzez "szybka gre" :/

Poza tym obawiam sie, ze z tymi updateami powtorzy sie sytuacja z bc2 czyli z kazda łatka beda obnizac damage broni i za jakies 2 miesiace hardcore bedzie wygladal jak normal teraz, a normal bedzie wygladal jak w resistance czyli trza bedzie wpakowac 5 magazynkow zeby dostac killa.

@down DZIĘKI!

Edytowane przez marcizello

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×