Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie- w jaki sposob mozna zmienic widok z zza pojazdu w BF3? Probowalem juz wszystkiego (niby napisane jest, ze trzeba nacisnac analog prawy, ale nic sie nie dzieje). W BC2 dzialalo i o wiele latwiej w ten sposob sterowalo mi sie pojazdami niz z ich wnetrza. Prosze o odpowiedz i pozdrawiam.

Dobrze jest napisane, widok zmieniasz wciskając R3. Być może grasz na serwerach HC - tam jest tylko widok ze środka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie- w jaki sposob mozna zmienic widok z zza pojazdu w BF3? Probowalem juz wszystkiego (niby napisane jest, ze trzeba nacisnac analog prawy, ale nic sie nie dzieje). W BC2 dzialalo i o wiele latwiej w ten sposob sterowalo mi sie pojazdami niz z ich wnetrza. Prosze o odpowiedz i pozdrawiam.

taaa trzeba wcisąć R3 - przynajmniej u mnie tak działa

ej wy też tak macie że jak wrócicie do gry od nowa musicie ustawiać broń? przed patchem tak nie było

Edytowane przez Peny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie- w jaki sposob mozna zmienic widok z zza pojazdu w BF3? Probowalem juz wszystkiego (niby napisane jest, ze trzeba nacisnac analog prawy, ale nic sie nie dzieje). W BC2 dzialalo i o wiele latwiej w ten sposob sterowalo mi sie pojazdami niz z ich wnetrza. Prosze o odpowiedz i pozdrawiam.

Dokladnie tak jak piszesz, R3, czyli nacisniecie prawej galki, jesli grasz na HC to moze nie dzialac, zazwyczaj widok 3osoby na pojazdy w tym trybie jest wylaczony

naciśnij prawy analog (R3)

tutaj lista zadań do wykonania aby odblokować nowe bronie

powodzenia w odblokowaniu MG36 (get 50 suppression assist - z pozdrowieniami dla Smoq'a :D )

MK3A1 JACKHAMMER chyba najpotezniejsza produkowana seryjnie srutowka na swiecie, juz slysze te lamenty ;)

Edytowane przez Duch_75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gram wylacznie na HC :) dzieki za informacje! POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naciśnij prawy analog (R3)

tutaj lista zadań do wykonania aby odblokować nowe bronie

powodzenia w odblokowaniu MG36 (get 50 suppression assist - z pozdrowieniami dla Smoq'a :D )

Jako że uwielbiam shotguny zaczynam polowanie na tego JACKHAMMER-a ;) Ciekawe czy przebije USAS-a

Edytowane przez Urban
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo..Karkand jest konkretny czuc moc na maxa ci co nie znaja planszy beda miec problem z ogarnieciem jest max duza, alejki, budynki.itd..

destrukcja jest napewno wieksza niz w mapach w podstawie budynki sie sypia na leb z kazdej strony ktos strzela ohmy.gif...ludzie musza zostawiac ammo i apteczki bo bez tego ani rusz...ammo sie szybko konczy ...czolgi szybko sie rozwala w alejkach ...jak dla mnie bomba ..pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jednym z zadań jest haslo zabij palnikiem..wtf?:D da się w ogole,probowal ktos?jaki damage?ciezko czy jak?

te zadania mozna wykonywac tylko naDLC mapach czy tez na normalu?ja niestety pogralem tylko 5 minut na Island Wake ale widok koparki nie zapomniany..:] beka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze w bf3 bedzie inaczej ... Moze sie zlituja chociaz w dobie trzepania kasy na wszystkim moga to olac ...

może jak dodadzą prywatne pokoje to będzie opcja wyłączenia map z dodatków, póki voice czat sssie to mnie to wali czy będzie mnie wywalać czy też nie (chociaż btk mam więc na razie nie będzie), druga sprawa to bardziej przeszkadzaja mi te ich rotacje, czasem mam ochote pograc na mapach z lotnictwem, a tu wchodze na kaspijska na 10 kuponow przed koncem, a potem bazar, metro, techeran, kanały (po stronie ruskich z 1 heli vs 2 :()

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem, posiadam limitke, sciagnalem dodatek (pomarańczowe trójkąciki mi zniknęły) ale nadal nie mogę się połączyć do serwera z mapkami z dodatku, wrzuca mnie na serwer ze standardowymi mapami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak wygląda sprawa z dodatkiem dla osób kupujących gre z pss. Kupiłem wtedy kiedy dodawali dodatek. Jak to pobrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyrzucania z serwerów:

Q: WHY DO I GET RETURNED TO THE MAIN SCREEN?

A: If you do not have Back to Karkand and join a server running a Back to Karkand map in its rotation, you will eventually be returned to the main menu and a message will appear telling you that you did not have the appropriate content installed. You will never risk joining a Back to Karkand server via the Quick Match functionality if you don't have this expansion pack.

Źródło: http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2011/12/06/how-to-go-back-to-karkand-on-ps3.aspx

A co do dodatku - zadzwoniłem z pracy do żony, przemogła jakoś niechęć przed osławionym "pipnięciem". I zainstalowany już na mnie czeka ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulowac zony

Dołaczam do tych którzy "zagłuszają" piknięcie chrząknięciem czy też udają że nic takiego sie nie stało ;) Miałem zamiar pograc dzis w nocy ale wyglada na to ze synek wyspal sie w poludnie i nie da tacie pograc zanim mama wroci z pracy :( Gdyby ktos znal sposob na pikniecie prosze o info!

Ja rowniez kupilem skladkowo z psn z dodatkiem - wchodzisz na konto z ktorego pobierales batka szukasz "karkand" wyjanduje Ci sie dodatek i jest za free - tylko downoad - reszty tlumaczyc nie trzeba :)

Dodatek juz zainstalowany ale kiedy go przetestuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy kupili grę z PSS przed 31.10 dodatek jest za darmo. Nie wiem jak wygląda sprawa z 5 osobami, bo nie wiem ile osób z ktorymi się zrzucałem ściągało dodatek. Mi osobiście się pobiera, tak jak wcześniej napisałem - za FREE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak są Mikołajki to powiedz tatusiowi, pewnie Ci kupi DLC.

Jeszcze 30 min i wale z roboty do domu... chyba nie wytrzymam i sie zwolnie :D

nie mam 15 lat jak ty. I pewnie nie wracasz z pracy tylko z gimnazjum .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tez wzuca do serwerow z innymi mapami o co tu chodzi ;/ malo tego nie gra sie na tych normal mapach ale stoi w miejscu WTF plis help ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wake Island jest zajebiste :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyrzucania z serwerów:

Q: WHY DO I GET RETURNED TO THE MAIN SCREEN?

A: If you do not have Back to Karkand and join a server running a Back to Karkand map in its rotation, you will eventually be returned to the main menu and a message will appear telling you that you did not have the appropriate content installed. You will never risk joining a Back to Karkand server via the Quick Match functionality if you don't have this expansion pack.

Źródło: http://blogs.battlef...and-on-ps3.aspx

A co do dodatku - zadzwoniłem z pracy do żony, przemogła jakoś niechęć przed osławionym "pipnięciem". I zainstalowany już na mnie czeka ;-)

jako autor tematu o "pipnięciu" muszę stanąć w obronie mojej żony. 25 października kiedy ukazało się BF3, zabrała dziecko i wyszła z domu na 6 godzin zostawiając mnie z kratą piwa. :D

ale czekam z utęsknieniem na łatkę która to pipnięcie wyłączy.

.... swoją drogą zamiast tego pipnięcia mogli zrobić odgłos syknięcia kapsla od butelki... :D

Edytowane przez Peny
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ci co kupili gre w 5 to niestety ale obowiązują zasady z 18 listopada, czyli dodatek mogą pobrać tylko 2 osoby z konta gdzie została kupiona gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam 15 lat jak ty. I pewnie nie wracasz z pracy tylko z gimnazjum .

thanks-for-the-info.jpg

Przez to granie w Battlefielda zapomniałem ile mam lat... :fool: :fool: Ale dzięki Tobie już mi się przypomniało. Zwijam na chate, kupuje DLC i jazda :D

Edytowane przez Shatan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55zl!! jaki zal ! kupilem karte PSN dzis rano za 50zl a tu taki :| zal to sobie pogralem bo przeciez nie bede kupowal drugiej za 50zl ech

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55zl!! jaki zal ! kupilem karte PSN dzis rano za 50zl a tu taki :| zal to sobie pogralem bo przeciez nie bede kupowal drugiej za 50zl ech

Zawsze możesz zapłacić kartą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zapłacić kartą :)

wiesz jeszcze nie pracuje i ciezko mi skombinować drugie 50zl ;P po to zeby 5zl ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie gralem na 3 mapach szturm na karkand wyspa wake i jescze jakas niepamietam nazwy ale wiem ze na jedna z flag na tej mapie nazywa sie stacja TV i jest to taki bardzo bardzo wysoki budynek z ktorego widok jest zajebisty mapy jak najbardziej na duzy +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz jeszcze nie pracuje i ciezko mi skombinować drugie 50zl ;P po to zeby 5zl ...

Wydaje mi sie że jak doładujesz zdrapka za 50zł to z karty pobierze Ci 5zł :) a jak nie masz karty to poczytaj o wirtualnych z ING banku :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×