Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja do Obrońcy przekaźników polecam wejść na jakiś serwer co jest mało osób. Ja wszedłem na serwer na którym było 8 osób, podłożyłem C4 i zaraz przybiegło dwóch kolesi, za minutę znowu dwóch i wpadło mi w pierwszym meczu. Z racji tego, że mało osób było na serwie nie spodziewali się oporu. W następnym meczu z nimi zrobiłem Niszczyciela przekaźników. Teraz tylko Przygwożdżenia zostały. biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Teraz tylko Przygwożdżenia zostały. biggrin.gif

Bim, bam, bom i już mom ;) Wpadło z całej rundy ... Byłem inżynierem jako drugi w czołgu, zginąłem dwa razy w trakcie zbirania przygwożdżeń, cały czas spotowałem wrogów i waliłem obok nich, kompan załatwiał ich działkiem ...

Wbrew pozorom można z tym miewać problemy, miałem odpalony perk przygwożdżenia (o którym pisał Borsuk), a dalsze działania to już wg opisu powyżej ...

Dzięki za rady co do przekaźników; plusy rozdałem, dzisiaj złapie się za rusha którego nie wiedzieć czemu zlałem po całości :beee:

No i złota rada kogoś tam wcześniej; nie ma co się napinać na beretki, trzeba pamiętać co nam brakuje i analizować bieżące sytuacje, za latanie z nożem złapałem się dopiero gdy na mapce z tunelem przez górę (nie pamiętam nazwy) udało mi się zajść dwóch przeciwników i ich zaszlachtować, dopiero po tym próbowałem dozbierać dwójkę brakujących. Na mój niefart liczba ticketów do końca rundy była coś na poziomie 12 i szybko zabrakło mi czasu. Podobnie z przygwożdżeniami powyżej, zacząłem dobijać dopiero po przypadkowym wpadnięciu 4 czy 5 takich asyst ... ;)

Wiem, wiem Ameryki nie odkryłem :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze rozwiązanie z USASAMI to DICE powinna zlikwidowac amunicje odłamkową

sam mam z usas ponad 2000 kili ale nie bardzo przepadam za tą broniąwhistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze rozwiązanie z USASAMI to DICE powinna zlikwidowac amunicje odłamkową

sam mam z usas ponad 2000 kili ale nie bardzo przepadam za tą broniąwhistling.gif

W takim razie tunguske też powinni zlikwidować ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze rozwiązanie z USASAMI to DICE powinna zlikwidowac amunicje odłamkową

sam mam z usas ponad 2000 kili ale nie bardzo przepadam za tą broniąwhistling.gif

Dokładnie siła Usasa jest w odłamkowej amunicji i szybko strzelności broni. Ja nie wiem jakim cudem ten nabój potrafi przelecieć przez dobre 100 metrów! Przecież to robi większe zniszczenia niż granatnik?! WTF. Gdyby wyeliminowali odłamki to prawie nikt by nie chodził z USASem i tym shotgunem zdodatku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie tunguske też powinni zlikwidować ;)

a by mogli jest tyle pojazdów................. napewno bym nie płakałbiggrin.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tunguska jest na piechote mocna .Jak jest pilot ogarniety w miare to tusguska nie stanowi zagrozenia .Ja jak latam na dzialku to bez problemu ja rozwalam tylko pilot musi byc w miare kumaty.A USAS to jak ktos kiedys pisal chalbica kieszonkowa bo nawet hammera rozwala ze 100metrow .Famasa sam uzywalem i juz wrocilem do AEK971 bo famas za szybko sie oproznia i dlugo laduje i oczywiscie najwiekszy minus widac go na mapie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zabił mnie koleś z usasa z lunetą x6 to sobie pomyślałem co to za idiota musi bycwacko.gif

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zabił mnie koleś z usasa z lunetą x6 to sobie pomyślałem co to za idiota musi bycwacko.gif

Faktycznie idiota :/ Kto by pomyślał żeby wykorzystywać broń i gadżety normalnie dostępne w grze :|

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie sposoby na dostanie się do śmigłowca szturmowego, bo ja od godziny próbuję się dostać do choćby jednego, ale cały czas trafiam na gości, którzy tam spontanicznie wsiadają, następnie wzlatują maksymalnie do góry i są rozwalani przez siły powietrzne wroga :/ Później się odradzają i historia się powtarza dry.gif

Edytowane przez HelpUncleSam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie sposoby na dostanie się do śmigłowca szturmowego, bo ja od godziny próbuję się dostać do choćby jednego, ale cały czas trafiam na gości, którzy tam spontanicznie wsiadają, następnie wzlatują maksymalnie do góry i są rozwalani przez siły powietrzne wroga :/ Później się odradzają i historia się powtarza dry.gif

trzeba być szybszym od nich, tyle :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio gralem na wyspie charke czy jakos tak i mialem heli na statku i jakis debil wsiadl na przeciwlotnicze i stracal swoich co startowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ma radę jak szybko obracać się Havociem? O ile Viperem opanowałem już nawet ruch wirowy wokół wroga, to tą ruską krową skręca się godzinę dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ma radę jak szybko obracać się Havociem? O ile Viperem opanowałem już nawet ruch wirowy wokół wroga, to tą ruską krową skręca się godzinę dry.gif

tak samo jak viperem, ja zwalniam przy tym przepustnicę, havoc jest wolniejszy i nic na to nie poradzisz,..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście co na BT zrobili? Jak się najeżdża na medale, to pokazuje np. ile godzin spędzonych w śmigłowcach, na ile, albo w piechocie USA, Super ogólnie mówiąc, albo pokazuje zebrane baretki, na tyle ile jest potrzebnych do medalu. Ktoś mówił, że baretkę przygwożdżenia trzeba robic za 1 życiem, ja wziąłem snajpera na metro, sajga 12k , perk osłona, i wpadło , nie na jednym życiu, bo z tą bronią co chwile ginąłem, ale przygwożdżenia wchodzą dobrze.Myślę, że to różnie, tak jak z baretkami za "Najlepszy gracz"

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście co na BT zrobili? Jak się najeżdża na medale, to pokazuje np. ile godzin spędzonych w śmigłowcach, na ile, albo w piechocie USA, Super ogólnie mówiąc, albo pokazuje zebrane baretki, na tyle ile jest potrzebnych do medalu. Ktoś mówił, że baretkę przygwożdżenia trzeba robic za 1 życiem, ja wziąłem snajpera na metro, sajga 12k , perk osłona, i wpadło , nie na jednym życiu, bo z tą bronią co chwile ginąłem, ale przygwożdżenia wchodzą dobrze.Myślę, że to różnie, tak jak z baretkami za "Najlepszy gracz"

to z Battlelogiem to juz dawno jest thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom można z tym miewać problemy, miałem odpalony perk przygwożdżenia (o którym pisał Borsuk), a dalsze działania to już wg opisu powyżej ...

tak piszecie o tej baretce i chcialem u siebie zobzczyc czxy mam, a tu x2 jest :thumbsup:

pewnie jakbym wiecej rush gral to te baretki za przekaxniki tez by same bez problemu wpadly.

mi np ten USAS calkowicie nie lezy, wedlug mnie za malo celny jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, wcześniej tego nie było,

po ostatnim patchu to zrobili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie siła Usasa jest w odłamkowej amunicji i szybko strzelności broni. Ja nie wiem jakim cudem ten nabój potrafi przelecieć przez dobre 100 metrów! Przecież to robi większe zniszczenia niż granatnik?! WTF. Gdyby wyeliminowali odłamki to prawie nikt by nie chodził z USASem i tym shotgunem zdodatku

Nieprawda, Usasy ze strzałkową ammo też masakrują równo. Nieraz zeszmacił mnie koleś z takim właśnie setupem. Zresztą jest taki gość na serwerach euro o nicku TheKingKazuya czy jakoś tak i chyba zawsze biega z usasem bo ma już kilkanaście gwiazdek. Szlag mnie trafia gdy zbiera tysiące punktów za łatwe killsy. Ja z pacza się nie cieszę bo HS-nie mam i nie mogę mieć bo gram nocą i nie mogę mleć ozorem budząc przy tym rodzinę. Aiming laga(skur*ysyna) nie zlikwidują bo istnieje spore lobby graczy,którzy z uporem maniaka twierdzą,że on nie występuje lub takich co grają na niskiej rozdzielczości 576i :fool: i mówią,że tak można grać-można ale czy trzeba? Nieważne,które bronie znerfią bo i tak zostawią 1 lub 2 lepsze od reszty i to z tymi będą ludzie biegać. Smutny los tego BF-a na konsolach. :ermm:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z baretką adwesarz

Musisz zabic jednego kolesia 5 razy, ale nie ginac ani razu z jego reki. Tzn ze musi byc 5:0 dla Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak piszecie o tej baretce i chcialem u siebie zobzczyc czxy mam, a tu x2 jest :thumbsup:

Ja mam 5x. Ale ja Assaultem grałem cały czas z tym perkiem i często punkty za suppresion miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ostatnim patchu to zrobili

był paskowy i ogólny opis, teraz jest paskowy i szczegółowy opis :) tak szczegółowy jak np. na bf3stats

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×