Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czegoś nie rozumiem wybieram w szybkiej grze Drużynowy Deathmatch .Wygrałem 5 rund ale nie zalicza mi tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie ale:

Na pewno grasz w drużynowy deathmatch a nie zespołowy deathmatch ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe info z Twittera:

Starting tomorrow, you can re-download a new, patched version of BF3: Back to Karkand on PS3. This will fix the weapon animation bug.

Edytowane przez lhotse78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Posiadam Battlefield'a 3 Edycję Limitowaną zawierająca B2K. Chciał podzielić się dodatkiem z kolegą,

tylko nie wiem czy zadziała to tak jak w przypadku kupowania dlc na pół.

DLC normalnie znajduje się w liście pobieranych plików z psn. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ci nie wyszło wklejenie pełnego info o tym.

po przeczytaniu całego info wydaje mi się że wklejenie niepełnego tekstu było zamierzone. tak naprawdę ważne są tylko pierwsze dwa zdania. resztę można pominąć .

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Personalizacja serwerow... zalezy jak to rozumiec?

czy orientuje sie ktos czy w tym bedzie mozna ustawic ilosc ticketow?

jaram sie pc-towym zespolowym DM 2000 ticketow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, szukam serwerów na których grają tylko polacy (najlepiej z HS). Napiszcie mi jak je znaleźć.

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cubeline twitter ma ograniczenie w ilości znaków ;) , ale tak jak napisał okoni została w nim zawarta najważniejsza informacja

Edytowane przez lhotse78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe info z Twittera:

Starting tomorrow, you can re-download a new, patched version of BF3: Back to Karkand on PS3. This will fix the weapon animation bug.

Zamiast dać pacza naprawczego to dali możliwość pobrania jeszcze raz dobrej wersji Karkandu.

Fajnie niech mi jeszcze dokupią 2 GB limitu do mojego netu bo 1.3 GB downloadu to nie mało i bez limitu miesiąc pobierania(sic!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem test w bf3 mianowicie: grając na mapce "Przeprawa przez sekwane" klasą wsparcie miałem na wyposażeniu miny claymore. Widząc czołg podbiegałem do niego i operator myślał że mam C4 i wysiadł z pojazdu, a ja wsiadłem :) i cała mapa była nasza. Udało mi się to zrobić 2x na tej mapce, niezły ubaw :) Polecam na innych mapkach dodam, że to nieco ryzykowne posunięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś w temacie patha widmo ?

Luty dawno się skończył a dalej lipa. Błędy nie poprawione, pm brak.

Fragu, daty nie podali oprocz info że ma być wiosną ... Są spekulacje że będzie razem z pierwszym DLC jak to zazwyczaj robią ale też były plotki o połowie kwietnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co z ta personalizacja serwerow czy bedzie mozna ustawic tak ze 1500 fragow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za tym , zeby prywatne serwery byly bez rankingu. chyba rozwiazywalo to by wiekszosc problemow z meczami klanowymi a i za duzo "niedzielnych" graczy by tam nie gralo. skila w helikopterach by mozna szlifowac bez spiny ....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna ustawic zeby byly bez rankingu

ja osobiscie ubolewam nad tym ze na ps3 jest tak malo fragow...

na mapkach typu Wyspa chark spokojnie moglobybyc ze 350 ticketow a na metrze 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze mozna grac 1000 ticketow, a ludzie i tak na konsolach narzekaja ze mapy sa za male ... dla 24 graczy. ja tam zawsze mam kogo zabic (jak i ktos moze mnie zabic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a na metrze 1000

1000 ticketów na USAS party, dziękuję, postoję. Od kiedy ludzie biegają z USAS'ami ta mapa straciła dla mnie całą magię. Gdyby się dało zbanować odłamki, jednak nie mam złudzeń, że tak zaawansowanych opcji nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzykacz a czy liczba fragow bedzie?

1000 fragow bez usasow rpg bylo by miod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to im podziekuje za te "poprawki" z B2K ... Niech lepiej patcha dadza, bo tak jak napisal Bzykacz na Metrze to sie praktycznie nie da grac normalnie, bo co to za przyjemnosc, jak z kazdej strony widac pociski wystrzelane z USAS'ow. W sumie na Bazarze rowniez mozna tego doswiadczyc, ale juz w mniejszym stopniu. Fascynujacym faktem jest natomiast wchodzenie ludzi grajacymi USASami tylko na Metro i ewentualnie Bazar ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzykacz a czy liczba fragow bedzie?

1000 fragow bez usasow rpg bylo by miod

Nie mam pojęcia, jednak gdybym miał postawić pieniądze to pewnie tak, myślę, że będą wszystkie te opcje jakie są obok serwa gdy chcesz na jakiś wejść przez wyszukiwarkę + jakieś podstawowe jak fragi, rotacja map itp. itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam dziwny problem straciłem M1911 i nie wyświetla mi sie przy wyborze. Cy wy też tak macie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy ludzie biegają z USAS'ami ta mapa straciła dla mnie całą magię.

Dokładnie, w pierwszy miesiąc po premierze, jak jeszcze tego badziewia tyle nie biegało, ta mapa była zupełnie inna. A teraz hurrrra i ogień tam gdzie flaga nie przejęta jeszcze i dup dup dup z każdej strony. Zawsze zaczynam czymś innym ale po kilku glebach z usasa też go biorę. Żeby ją przyspieszyć i grać kolejną. Na bazarze jeszcze się da pograć innymi brońmi. Metro = USAS.

A już największe zjeby to kiedy trafi się serwer z większością ludzi z rangą poniżej orła, którzy USASa jeszcze nie mają i jeden kozak z orłem co z tą armatą biega i zadowolony że ma 30-5... Na TDM albo SQDM się tak zdarza często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×