Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pisałem co prawdopodobnie będzie w nowym dodatku ; p

hahaha, ale fail ... widać że nie zaglądałem już dawno :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojna główka już studiuje info. o nowy dodatku. Lepiej powiedzcie co z tym patchem do BTK i jak go zaimplementować na swojej konsoli tak żeby było bez kombinowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak refleks ^^

więcej o dodatku

Ja wypisałem bronie ;p

Na tym trailerze zauważyłem już dużo nowych broni, ACW-R (broń technika), L86A1(broń wsparcia, nie mylic z bronią z btk ! ) MTAR -12 (pewnie shotgun, nie wiem, jest pokazana jedynie w tym kto kogo zabija) SPAS - 12 (pewnie shotgun, nie wiem, jest pokazana jedynie w tym kto kogo zabija) i AUG (nie wiem, jest pokazana jedynie w tym kto kogo zabija) Zauważyłem jeszcze SCARL-L, LSAT, P90.Jedna mapka z tych czterech będzie się nazywała "Wieża Ziba(możliwe że będzie inne tłumaczenie tak jak to jest z wyspą Chark, po angielsku jest Kharg island)" I nie wiem czy zauważyliście ale będzie max 16 graczy. Czyli że prawdopodobnie albo będą serwy tylko te mapki i będzie max 16 graczy, albo będzie już personalizacja serwerów i na każdych mapkach będzie po 16.

Lista Broni :

1. ACW-R

2. L86A1

3. MTAR - 12

4. SPAS - 12

5. AUG

6. SCARL-L

7. LSAT

8. P90

9. będzie ?

10. będzie ?

...

Nie że się chwalę tylko... podałem więcej informacji niż jakiś portal ; P

Edytowane przez szyma45
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak na pc, odinstaluj b2k, ściagnij jeszcze raz i zainstaluj. aktualny który masz jest z zbugiem, dla mnie dice wolało wrzucić cały poprawiony zamiast wypuścić jedną łatkę.

na pewno się myle ale ja nie ściagam od nowa prawie 2gb.

Szyma, twoje info które napisałeś ściagnąłeś na pewno z innej strony więc nie wiem czym się chwalić.

Edytowane przez cubeline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam to napisałem ! Sprawdź sobie wszystkie portale a nie znajdziesz takiego info jak moje.

Przykro mi, że nikt nie docenia mojej pracy. ; /

Edytowane przez szyma45
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam :biggrin:

Polecam

ale co ? nowe dlc? już grałeś ?

@Cwir

no stary , wyluzuj. kolo nam coś poleca , nie wiadomo co , a ty mu warnem na dzień dobry :biggrin:

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też polecam. Banana najlepiej :)

Szyma45 doceniam. Co do tego co pisałeś - SPAS12 był w BC2 w kampanii na 100%. Czyli nowe bronie, ale tak naprawdę stare :) ?

EDIT: niestety!

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie grałem niestety (czy stety? ^^) w Bad company 2 ; D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam :biggrin:

Polecam

Ja polecam warna za spam.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak na pc, odinstaluj b2k, ściagnij jeszcze raz i zainstaluj. aktualny który masz jest z zbugiem, dla mnie dice wolało wrzucić cały poprawiony zamiast wypuścić jedną łatkę.

na pewno się myle ale ja nie ściagam od nowa prawie 2gb.

Szyma, twoje info które napisałeś ściagnąłeś na pewno z innej strony więc nie wiem czym się chwalić.

No tak ale co mam odinstalować z Sonki, nie mam czegoś takiego jak BTK. Napiszcie krok po kroku co mam wybrać w menu itp. Tak łopatologicznie. Nie chcę narobić sobie problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem to nie jest tak, że jak ktoś dał slota to nie może pobrac znowu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale co mam odinstalować z Sonki, nie mam czegoś takiego jak BTK. Napiszcie krok po kroku co mam wybrać w menu itp. Tak łopatologicznie. Nie chcę narobić sobie problemow.

Dla mnie porażka, że takiej instrukcji DICE nie umieści na swojej stronie. Tylko ludzie mają eksperymentować... I po forach się dopytywać.

Niby tak marketingowo "super", a tu taka wpadka.

EA powinno im wypożyczyć przynajmniej jednego marketingowca, bo sam wydawca też traci na marce przez takie zagrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale co mam odinstalować z Sonki, nie mam czegoś takiego jak BTK. Napiszcie krok po kroku co mam wybrać w menu itp. Tak łopatologicznie. Nie chcę narobić sobie problemow.

poczekaj na razie, info dokładniejsze może się pokazać niedługo na battlelogu.

ja nie eksperymentuje, na b2k gram broniami podstawowymi więc mi ten bug/glitch broni nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzicie w Narzędzie danych gier i kasujecie pliki Bf3, ten duży plik 1,3gb to Karkand, a ten mały to voip.

______

Jak ktoś ma wersję pudełkową to może mieć 3 pliki, bo jeszcze dochodzi 1st day patch, którego w wersji cyfrowej nie ma :)

Edytowane przez Jechu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzicie w Narzędzie danych gier i kasujecie pliki Bf3, ten duży plik 1,3gb to Karkand, a ten mały to voip.

______

Jak ktoś ma wersję pudełkową to może mieć 3 pliki, bo jeszcze dochodzi 1st day patch, którego w wersji cyfrowej nie ma :)

Hmmm ciekawe, a czy jak poprostu zaczne ściągać BTK bez usuwania pliku to poprostu zastąpię go tym nowym wraz z łatką ... ?

Jak ktoś próbował to dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a obowiązkowe jest pobranie od nowa tego dodatku? mi tam nie przeszkadza ten bug z bronią czy co tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ta aktualizacja B2K już jest czy dopiero jutro przy aktualizacji PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawe, a czy jak poprostu zaczne ściągać BTK bez usuwania pliku to poprostu zastąpię go tym nowym wraz z łatką ... ?

Też się nad tym zastanawiam. Powinno zastąpić, przecież nie będziemy mieli 2óch dodatków na raz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba wejść w "download list" i ściągąć jeszcze raz?A co jak koś ściągał go 2 razy?(na 2 konsole po razie)

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×