Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos może opisać różnicę w użytkowaniu m249 przed i po "paczu",jest to moja ulubiona giwerka :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zainstalowaniu narzekac......................................... na patch

LoL ;) Dobre, dzięki za odpowiedź ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a myslalem ze tylko mi ciezko kogos ubic z kazdej broni. Plecki z m249 5 typom zrobilem i doslownie z 40 pociskow polecialo a 1 zabilem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie pasuje mi to, że rundy rozpoczynają się odrazu bez żadnego odliczania - często jest, że coś zmieniam, ustawiam po chwili się odradzam a w bazie nie ma żadnego pojazdu i kawał z buta trzeba lecieć. To na zdecydowany minus" zgadzam się, do tego skasowali też ilość drużyn (a,b,c,d,e,f,g,h) co moim zdaniem też jest niekorzystne bo wbijasz z kumplem i wbija was do 2 rożnych teamów i za chiny ludowe nie da się grac w jednym bo są tylko 3 (a,b,c)... Osłabienie działka w jetach.... zabawa w powtórne ściąganie BtK.. to trochę żenujące... pierwsze wrażenia wiec na minus.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze , ten pacz to jest kurwa jakaś totalna bzdura i parodia. Zwiechy konsoli co pół godziny,jeszcze tak nie miałem. Lag jak był tak jest. I co oni popierdolili z giwerami, już nie mówię o tym że przy dłuższych i na dalszą odległość seriach trudno trafić , to akurat realne. Chodzi mi o to że dziś miałem tak kilkanaście razy strzelając się 1 na 1 z wrogiem z kilku metrów , oboje waliliśmy w siebie po magazynku i nikt nie padł. Nawet wyjęcie drugiej broni nic nie pomagało, jakbyśmy oboje ślepakami strzelali. Normalnie patch made in poland- co by tu jeszcze spierdolilć panowie.

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a myslalem ze tylko mi ciezko kogos ubic z kazdej broni. Plecki z m249 5 typom zrobilem i doslownie z 40 pociskow polecialo a 1 zabilem.

ja akurat z broni nie mam problemu ubic tylko mam problem z pojazdami

tu na przykład metro

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/37991768/4/214590236/

jedno co mi się podoba to tylko raz zginąłem z USASA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez przesady aż tak źle to nie jest - włączyłem sobie na chwilę metro i grało się, o dziwo, w miarę(tzn. wiadomo że świniarnia wokół B, ale chyba bez jednego USASa, a i FAMASem mnie nikt nie odstrzelił). 3 ziutków sprzątnąłem od tyłu na jednym magu z M27 więc chyba aż tak źle nie jest. Zwiech ponad normę nie widzę, laga też nie za dużo - no generalnie to szau nima, ale jest ok z tego co widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te prywatne serwery to kpina. znajomy jeden wykupił - opcji mało, VIP pasy nie działają jak trzeba, lagi jak cholera.... aż się odechciewa grać

Jak w ciągu tygodnia nic się nie zmieni to te 90zeta (za 30 dni) wole przeznaczyć na coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważył ktoś że strzelby są totalnie bezużyteczne nawet w swoim przeznaczeniu na bliskie kontakty ? Przed patchem dwie tuby i leży a teraz to cały magazynek w półdystansie a chop dalej biega i jeszcze cie zabija wtf ;f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważył ktoś że strzelby są totalnie bezużyteczne nawet w swoim przeznaczeniu na bliskie kontakty ? Przed patchem dwie tuby i leży a teraz to cały magazynek w półdystansie a chop dalej biega i jeszcze cie zabija wtf ;f

Zauwazylem juz przed patchem,ze sa totalnie bezuzyteczne wiec nic sie nie zmienilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem juz przed patchem,ze sa totalnie bezuzyteczne wiec nic sie nie zmienilo

Nie zgodzę się, 870Mcs wymiata dalej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli 3 strzaly w klate i dalszy bieg oponenta nazywasz wymiataniem to chyba mamy inne bronie. Te shotguny nie maja nic wspolnego z tymi z BC2. Duzo slabsze niz powinny byc

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze się z tobą NFL. 870Mcs zabija za 1 razem, jak ja gram to tak jest teraz jak i przed patchem było. Bardzo dobrze mi się gra tą bronią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie jak u Was z czatem głosowym? Bo u mnie coś dziwnego po patchu, podłączam słuchawki z micro przez usb jak zawsze i lipa... pojawia się znaczek, że sprzęt jest wykrywany w grze ale nikt mnie nie słyszy... :( ja tez nikogo nie słyszałem, żeby gaworzył w jakimkolwiek języku... chyba zamiast drobnych poprawek jakie chcieli gracze m in. znerfienie usasa to Dice przekopało cała grę do góry nogami a rakiety które nie dolatują do celu jak giniesz nadal nie dolatują.. ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego skasowali też ilość drużyn (a,b,c,d,e,f,g,h) co moim zdaniem też jest niekorzystne bo wbijasz z kumplem i wbija was do 2 rożnych teamów i za chiny ludowe nie da się grac w jednym bo są tylko 3 (a,b,c)...

Zanim zgodnie z trendem zaczniesz biadolić na pacza to upewnij się że masz na co. Drużyn jest domyślnie 3, ale możesz sobie tworzyć nowe jak Ci nie pasują te co są.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi osobiście dobrze się nie gra..wręcz koszmarnie..jazda czołgiem to czasami nie ma sensu pół przelotu i Cię nie ma..dziwnie to wszystko porobili a recoile przesadzone wg mnie.

Ciężko się z kimś strzelać na dystans a już technik to nie ma szans. To tylko moje noobowskie zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu ta gra odzyskała kolor:d drzewa i trawa są zielone:d

Chyba wiem czemu oni chowali to niebieskim "czymś".Jak zobaczyłem niektóre teksury do ps2 sie przypomniało:d.

Kurde,coraz ciężej znaleść pełna grę 10vs10 8vs8.Chyba coraz mniej ludzi w to gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie składów Alpha, Beta, Charlie itd. Są wszystkie co przed patchem. Żeby stworzyć np. Delta trzeba najpierw opuścić obecny i stworzyć nowy w "Drużyna i zespół".

Co do HS, to te na BT działają normalnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

recoil w broniach jest tak ******, że sie łapałem za głowe i zastanawiałem grając medykiem, jaką bronią mam grać żeby kogokolwiek zabić, normalnie jak pistolety na wode, jedyna broń jaka mi teraz przypadła jak i wcześniej też przed patchem to kh2000, broń potrafi kosić równo, a co do reszty to szkoda gadać, moja jedna z ulubionych broni czyli as val też jest zdupiona, co z tego że jest teraz 30 naboi w magazynku, jak powiększyli odrzut tej broni tak, że zanim kogoś zabijesz to władujesz pół magazynka, czyli wychodzi na to samo co przed patchem, na dodatek nie da sie prawie nikogo zabić na dalsze odległości przed ten recoil... czołgami i innymi pojazdami narazie nie grałem więc sie nie wypowiadam, co do serverow to moge powiedzieć że jest to bardzo fajna sprawa, dzisiaj grałem tylko moje 3 ulubione mapki cały czas na powyżej 500 ticketsach i wyniki można przy tym osiągnąć bardzo wysokie.

Edytowane przez cwir
wulgaryzmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie takie dziwne zjawisko po upgrade, że bronie, które wcześniej wbiliście na max-a teraz nie są wbite?

Chodzi mi o max zdobytych dodatków do broni.

Co jest grane?

Edytowane przez piotrmorka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

recoil w broniach jest tak chujowy, że sie łapałem za głowe i zastanawiałem grając medykiem, jaką bronią mam grać żeby kogokolwiek zabić, normalnie jak pistolety na wode, jedyna broń jaka mi teraz przypadła jak i wcześniej też przed patchem to kh2000, broń potrafi kosić równo, a co do reszty to szkoda gadać, moja jedna z ulubionych broni czyli as val też jest zdupiona, co z tego że jest teraz 30 naboi w magazynku, jak powiększyli odrzut tej broni tak, że zanim kogoś zabijesz to władujesz pół magazynka, czyli wychodzi na to samo co przed patchem, na dodatek nie da sie prawie nikogo zabić na dalsze odległości przed ten recoil... czołgami i innymi pojazdami narazie nie grałem więc sie nie wypowiadam, co do serverow to moge powiedzieć że jest to bardzo fajna sprawa, dzisiaj grałem tylko moje 3 ulubione mapki cały czas na powyżej 500 ticketsach i wyniki można przy tym osiągnąć bardzo wysokie.

Też zazwyczaj grałem KH2002 przed paczem, teraz zmienili Rate oF Fire z 850 na 800, wiec mamy mniejsza szybkostrzelnosc (co niestety widac w grze), jednak bron jest bardziej celna.

Czas PRzeladowania to okolo 2,9 sekund, bardzoooo dlugooo. Alternatywa dla mnie jest M16A3 , przeladowanie 1,9 sekundy i dosc niezla celnosc.

Jak to teraz jest z tlumikami i dlugimi lufami ?

Tłumik zwieksza celnosci powoduje ze jestesmy niewidocazni na mini mapie.

Dluga lufa zwieksza celnosc na duze dystanse ale zmniejsza celnosc przy strzelaniu z biodra ?

W opcjacj jest mozliwosc wlaczenia i wylaczenia antylisingu (czy jakos tak) co to zmienia w praktyce?

Edytowane przez Kufir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie takie wrażenie, że osłabili M4A1 I M416?

Żeby kogoś zabić muszę wywalić cały magazynek wyjąć pistolet i go dobić :/

Zauważyliście, że teraz na serwerach jest więcej wysokich lvli?

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanko posiada ktoś swój własny server ?

Wykupił

Xoomnięte ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×