Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

A wysoko leciałeś czy nisko? Bo jak lecisz nisko a igła już leci to jak puścisz ECM to szanse są spore że ta chmura się na lini lotu pocisku pojawi. Jak jesteś wysoko to już ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie testuje i to nie jest jednorazowy przypadek

czesto to sie zdarza ale nie zawsze

to bylo juz nawet przed paczem, ale przed trzeba bylo wlozyc w to troche wiecej skilla. kiedy miales solidny lock juz to wtedy dajesz ECM i musisz sie poruszac tak zeby stinger wlecial w ta chmure, najlepiej do gory i do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wysoko leciałeś czy nisko? Bo jak lecisz nisko a igła już leci to jak puścisz ECM to szanse są spore że ta chmura się na lini lotu pocisku pojawi. Jak jesteś wysoko to już ciężko.

no własnie nisko leciałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa z tymi privami w Polsce. Ta sytuacja niestety obrazuje tylko to, że nasz kraj to jedynie pryszcz na mapie, który przeszkadza... :( Tak naprawdę, to wszyscy mają nas w dupie, bo nikomu nie podskoczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa z tymi privami w Polsce. Ta sytuacja niestety obrazuje tylko to, że nasz kraj to jedynie pryszcz na mapie, który przeszkadza... :( Tak naprawdę, to wszyscy mają nas w dupie, bo nikomu nie podskoczymy...

narazie dali tylko okrojona liczbe serwerow, gdzies wyczytalem ze od nowego tygodnia bedzie full serw. Osobiscie spotkalem 4 polskie prywatne serwery Edytowane przez DonBilson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja większością broni grac nie potrafię a zabijanie 1 sztrzałem ze snajpy u mnie nie dziala z ilu to ma być metrów z bliska wychodzi z daleka (50m) nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@iceice33 musisz walić w górną część klatki piersiowej. Co do ilu metrów to nie jest to sprecyzowane, mam tylko nadzieję, że nie jest to tylko możliwe przy największych obrażeniach broni czyli patrząc na M98B do 15M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wchodze dzis na PSstore bo przez nowego patcha musialem pobrac jeszcze raz BTK i widze cos takiego Battlefield The Ultimate Shortcut Bundle??? nie wiem czy dobrze zarozumialem ale ten pak za kase odblokowuje wszystko w BF3 ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie tez taki problem ze znikly wam bronie za zadania bo ja tak mam dopiero co pobieram karkand i nie wiem czy to dlatego ze jeszcze tego nie pobralem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lag jakby troche zredukwany nie jest to kz3 aczkolwiek brak AA chyba nie gał tutaj żadnej roli bo wszystko wygląda identycznie na pierwszy rzut oka. No chyba że ktoś stoi pod ścianą i obserwuje detale a w akcji tego nawet nie widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtf wbiłem medal przed chwilą adwersarza i wyszłem z gry i patrze że już mam 16 beretek do medalu coś musieli popier........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie jestem zadowolony z tego patcha. :down: Ciężko zabić 2 typków naraz. Bronie mają za duży odrzut. Chyba pora wrócić do BC2 :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam narazie nie oceniam patch-a na + ani na -, osłabił usasa i famasa ale aim laga nie zlikwidował. Co do reszty zmiana to moim zdaniem trzeba trochę czasu żeby to ocenić a nie tak na gorąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale hyba jest bug w heli bo jak wezmiesz zakłuczac ecm to dziala jak flary

Tak jak Cwir napisał - pewnie rakieta z Igły przeleciała przez chaff i zgubiła lock. Dlatego jammer jest najskuteczniejszy przy ucieczce - zostawiasz za sobą chmurę i jest spora szansa że ścigający Cię pocisk w nią wleci. W każdym razie u mnie z ECM wszystko po staremu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem że "ojro" jest już po 8 zł :P

Heh pomylilo mi się :rofl: bo myślałem o dwóch miechach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś potwierdzić, czy M416 na prawdę nie ruszali? Ta broń jest epicka, a z tego co gdzieś widziałem, to miał być bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, wcześniej nie miałem żadnego laga. Teraz po patchu lagi że nie da się grać. Nie pomaga zmiana ustawień w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie coś Panowie o ASVAL bo mam zamiar nią grać ale czekałem na powiększony magazynek i jestem ciekaw jak to teraz działa.

A pacza mogę pobrać dopiero 4 kwietnia więc sam nie sprawdę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ładnie, nie dość, że są online passy to teraz jeszcze za serwer trzeba płacić :D

Ja tego nie rozumiem,na pc od dawna były

keje.Teraz wielki płacz na online passa.Tak samo z serverami, grasz na pubach,lub robisz składkę z kumplami i grasz według własnych zasad.Jeśli ktoś gra klanowo to te prywatne sermwery to super sprawa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie mam trochę nie na temat. Gdzieś czytałem, że ta aktualizacja firmware uszkodził dyski i trzeba była je naprawić lub wymienić. Czy opłaca się teraz aktualizować go, czy lepiej nie ryzykować?

A co do patcha to gra mi się podoba, po wyłączeniu anty aliasingu widzę różnicę w sterowaniu, mapa jest większa i przejrzysta. Wreszcie można pograć spokojnie na metro :).

Edytowane przez MaN17Ski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie jestem zadowolony z tego patcha. :down: Ciężko zabić 2 typków naraz. Bronie mają za duży odrzut. Chyba pora wrócić do BC2 :confused:

oj. za tłudna giełka?

;)

Powiedzcie coś Panowie o ASVAL bo mam zamiar nią grać ale czekałem na powiększony magazynek i jestem ciekaw jak to teraz działa.

A pacza mogę pobrać dopiero 4 kwietnia więc sam nie sprawdę...

ASVAL jest zajebisty. Szybkostrzelny i celny. Bardzo przyjemnie mi się nim grało i jak już wygwiazdkuję wszystko co mam w planie wygwiazdkować to do niego wracam. Jedyną jego wadą był właśnie magazynek. Jak go powiększą to będzie rzeźnik (edit: tzn już jest rzeźnik bo już go powiększyli. napisałem z przyzwyczajenia bo jeszcze nie grałem po paczu). Na 100% zaczniecie tu na niego marudzić że jest OP i kiedy wydadzą pacza :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie rozumiem,na pc od dawna były

keje.Teraz wielki płacz na online passa.Tak samo z serverami, grasz na pubach,lub robisz składkę z kumplami i grasz według własnych zasad.Jeśli ktoś gra klanowo to te prywatne sermwery to super sprawa.

No właśnie o ile online passy uważam za ździerstwo to prywatne serwy są według mnie jak najbardziej wporządku. Na pc jest to już bardzo długo. Ludzie chyba nierozumieją, że to nie to samo co prywatne mecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, wcześniej nie miałem żadnego laga. Teraz po patchu lagi że nie da się grać. Nie pomaga zmiana ustawień w grze.

U mnie bez zmian. Tv lg32ld450. Lag minimalny z ktorym da sie normalnie grac. A na jakims kineskopowym szrocie gra chodzila miodzio, jak bc2 ...

btw. cieszylem sie ze beda privy i bedzie mozna grac klanowki i spary. I jak to teraz bedzie wygladac ? ... zeby zagrac klanowke mam kupic specjalnie serwa za 5 zl na 1 dzien ? ...

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy mi się zdaje czy trochę więcej pastelowo się zrobiło? a co do broni to bez M240/49 się teraz nie ruszam, wyskoczyłem z M4A1 wpakowałem cały magazynek w gościa a on dalej biegnie hmm co jest grane? Widzę za to zaletę noszenia kamizelki na bazarze granaty przestały tak bardzo uwierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×