Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktos może co stalo sie ze szturmowymi heli?? jedyny plus jaki zauwazylem ze sterownosc havoca wzgledem vipera znacznie sie poprawila ale reszta.... wtf?? celowanie podstawowymi rakietami ..zapominj o celowniku pomocniczym ... rakiety namierzajace ha ha ha wladowalem dzis w havoca 3 serie pod rzad i co ... dopiero operator dzialka mogl se nim zajac... laduje w heli transportowy ... i 1seria 2 , 3, fruwa jak nowy .... ku#!$ a stracenie heli to juz przegiecie np. 1 rpg i nawet nie "wisialem" tylko nadlatywalem na typ od przodu ... nie mowie juz o namierzajacych ktore stracaja po 1 strzela...

szczerze ? ja widzę zmiany tylko na plus: namierzanie jest zauważalnie szybsze, flary nie kasują namierzania, wczoraj latałem z kumplem (cRueala) (głównie ja pilot, on działko) i rządziliśmy w powietrzu (ok 5000 pkt na głowe). Owszem było kilka międzylądowań na naprawe, ale to przez jety przeważnie, lub jesli wrogi heli był blisko i flary nie zdążyły zadziałać. Wrogiego szturmowego zdejmowałem zwyczajnie 2x rakiety HS + ostrzał ffarami zanim rakiety dolecą. Głównym maniakiem helika u przeciwników był "don_berdo" więc nie jakiś tam amator.

link do meczu (prywatny serwer na 500 ticketów):

http://battlelog.bat...84/4/319742169/

Edytowane przez rejczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt namierzanie jest teraz poprawione bo nie "gubi" sie tak czesto ale serio na ognistej burzy w ladowalem dzis w havoca i nic tak samo w tarnspotowy...a co do napraw to jakos lepiej sie teraz przladowoywuje bo heli sie nie rozpieprza a mozna szybko go naprawic.. no ale celownik do rakiet kuuurde mi sie wydaje ze cos spieprzyli jednak przycelowac dzis w czolg nie dalo rady a nie powiem ze latam od wczoraj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale każdej broni z tym spreadem pocisków grubo przesadzili. Szczególnie czuć to na średnich dystansach, gdzie bronie są już dużo słabsze i chyba lepiej wyciągnąć pistolet.

Co do M60E4 to faktycznie niezła kosiara się zrobiła, teraz tylko czekać aż tutaj zacznie się narzekanie na nią, że jest OP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie - czy na wykupionym serwerze też muszę mieć komplet min 8 osób by pograć ?

chodzi mi o wykupienie serwera na dzień z kumplem, wbicia się TYLKO we 2 i po prostu nauki latania i bawienia się 1 vs 1 helikopterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna rzeźnia. Wbicie gwiazdki za broń to będzie kwestia jednej-dwóch gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie - czy na wykupionym serwerze też muszę mieć komplet min 8 osób by pograć ?

chodzi mi o wykupienie serwera na dzień z kumplem, wbicia się TYLKO we 2 i po prostu nauki latania i bawienia się 1 vs 1 helikopterem.

Jako administrator możesz sam biegać i się wszystkim bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metro 24/7 lekka przesada często sie konsola zawiesza

ale punktów idze nawalic :biggrin:

http://battlelog.bat...18/4/214590236/

szkoda że ping mam 3 kreski tylko

ile ticketów tam jest i ile czasu trwa taka runda ?

wczoraj serwer na 500 ticketów w miare wyrównana walka i jedna mapa 40 min :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metro 24/7 lekka przesada często sie konsola zawiesza

ale punktów idze nawalic :biggrin:

http://battlelog.bat...18/4/214590236/

szkoda że ping mam 3 kreski tylko

ej gdzie są takie serwery metro 24/7 i z jaką giwerką smigach :D można na PS3 pobiegać na tym serwerze?? ja do tej pory wbiłem tylko raz na serwer metro gdzie było po 1500 ticketów :D ale admin wyrzucał ludzi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ustawione 1700 ticketów to nawet ze 2 można wbić :). Ino musi być wyrównanie

Edytowane przez kosmala96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej gdzie są takie serwery metro 24/7 i z jaką giwerką smigach :biggrin: można na PS3 pobiegać na tym serwerze?? ja do tej pory wbiłem tylko raz na serwer metro gdzie było po 1500 ticketów :biggrin: ale admin wyrzucał ludzi???

W USA zach bodajże

a runda ponad godzine trwa

brak regeneracji zdrowia jak się nie uleczysz to biegasz z 1%

a admin nie wyrzuca ludzi nawet na nim nemezisa miałem i mnie nie wyrzucił

SorryForWinning jest adminem serwa

a i zabronione są odłamki

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USA zach bodajże

a runda ponad godzine trwa

brak regeneracji zdrowia jak się nie uleczysz to biegasz z 1%

a admin nie wyrzuca ludzi nawet na nim nemezisa miałem i mnie nie wyrzucił

SorryForWinning jest adminem serwa

a i zabronione są odłamki

Kolego Ty śmigasz w składzie czasami z Sumo_Pl? czy mi sie zdaje? no to ciekawe ustawienia serwera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOO ! to biorę na próbe i robię szkołe latania haha !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest teraz z Igłą? Wczoraj nie mogłem nic namierzyć, Littlebirdy latały mi nad głową i ani razu nie pojawił się znacznik... Mam nadzieje, że to tylko błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOO ! to biorę na próbe i robię szkołe latania haha !

Powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno : wczoraj siedząc na citv w czołgu mogłem namierzać puste pojazdy stojące np. na respie. nie wiem czy operator p-ztki to widział i mógł odpalić rakietę w pusty pojazd , ale wydaje mi się że przed paczem takiej akcji nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Kosmala - trzeba miec wyrownane druzyny, zeby to mialo rece i nogi na Metro. Swoja droga nasza dzisiejsza gra byla wyrownana przy tych 700 ticketach ;) I duzo osob bylo stad - oczywiscie na serwerze Jawora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie nie mogę kupić serwera... wiecie co z tym jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa - DICE rzucilo tylko okreslona czesc serwerow, ktore mozna bylo kupic. Maja ruszyc na full z wynajmem serwerow do tygodnia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno : wczoraj siedząc na citv w czołgu mogłem namierzać puste pojazdy stojące np. na respie. nie wiem czy operator p-ztki to widział i mógł odpalić rakietę w pusty pojazd , ale wydaje mi się że przed paczem takiej akcji nie było.

Mozna. Dzis rozwalalem czolg ktory sie respil na sekwanie z jawelina. I zawsze jak druga rakieta juz szla to ktos wsiadal i wpadaly fragi :)

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra to syf, syf i jeszcze raz syf - teraz tylko bandy szturmowców rzucających pełno apteczek pod nogi bo zdrowie jak dzikie... Miny znikają, iar ma odrzut jak armata - nie da się grac - poza tym walisz w gościa magazynek a on ... żyje bo ma kamizelkę i apteczkę pod nogami. Największy błąd to ochrona po odrodzeniu, koleś się obraca, gotowy go wycelowania i napierdala jak dziki - sytuacja, bignę, patrze stoi, wale serie a on pod ochrona haha.

JEST GORZEJ NIŻ BYŁO, NIE DA SIĘ GRAĆ !!!

Edytowane przez cwir
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przesada, przesada. Choć by Dice góry przeniosło i zmieniało tą grę w każdy inny sposób to i tak będzie narzekanie :happy: Ciekawe jak na forach w innych krajach Europejskich. Jeżeli tam jest dość spokojnie to oznacza że gra jest OK, wiadomo że Polak zawsze narzeka i będzie narzekał.

Ja odbieram te narzekania w sposób taki - grał sobie przysłowiowy Kowalski w BFa przed patchem (narzekał), przyzwyczaił się do tego wszystkiego ... nagle bęc .. szereg poprawek (w prawdzie coś nowego, zmiana) i lipa gra jest do dupy ale poczekajcie jakieś parę tygodni i wszystko się ulula :laugh: dalej będziemy grać z bananem na twarzy :banana:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo lepiej się grało jak było... już wolę kamperów na autostradzie niż to co jest teraz - wieczorem robię drugie i ostatnie podejście, póki co nie mam chęci tego widzieć. Dali też dupy z serwerami - skoro mają to dać w ciągu tygodnia to po co było wypuszczać cokolwiek, klapa.

Jak coś robić to raz z porządnie, kiedy następny pacz ? Za miesiąc ? Dwa ? W ogóle ?

Pacz poprawiający pacza to kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×