Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

A to przepraszam sory, z podniecenia nie zauważyłem :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to kogoś interesowało to wstępne analizy sprzedaży w 1 tygodniu wskazują:

~

Xbox 2.2 miliona

PS3 1.5 miliona

PC 500k

Nieźle, ale dupy nie urywa.

Tylko 500k Niech mi ktos powie,ze multiplatformy na PC nie zdychaja.shok.gif Wychodzi na to,ze ludzie wola kupic gre za x2 wieksza cene z mniejsza iloscia graczy,30fps oraz gorsza grafikabiggrin.gif.Jesli gry konsolowe niosa taki zysk,to jaki jest sens tworzenia zajebistych silnikow pokazujacych moc PC?Przeciez im tylko chodzi o zarobekthumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ktoś na forum narzekał na an-94 - powiem tak - broń jest potężnie silna, ale za to ma duży odrzut. Na bliskie starcie full auto jest mega skuteczne. Na daleki dystans jest mega celna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego ze juz jakies 4 osoby w tym temacie o tym pisaly ;)

Przejrzałem kilka stron i nie znalazłem, mówimy o tych samych nieżmiertelnikach z Act of Valor?

original.png

Jeśli tak, to wchodzą wam bez problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem kilka stron i nie znalazłem, mówimy o tych samych nieżmiertelnikach z Act of Valor?

original.png

Jeśli tak, to wchodzą wam bez problemu?

Tak o tych, i ona są dla US tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem kilka stron i nie znalazłem, mówimy o tych samych nieżmiertelnikach z Act of Valor?

original.png

Jeśli tak, to wchodzą wam bez problemu?

Tak o te , dzialaja tylko na koncie us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym serecznie pogratulowac naszym forumowym kolegom, tzw wymiataczom, starej gwardii, ktorzy robia ustawki na tzw boostowanie punktow. Zbieraja ekipe w meczu, po czym uzbrajaja mcomy i rozbrajaja, i tak w kolko, nabijajac mega ilosci pkt. Nie bede mowil kto, ale zainteresowani pewnie wiedza. Jesli tak ma wygladac wymiatanie w BF3, to wielki szacun panowie. Klasa sama w sobie.

Minął tydzień, prawie równo, a tu już takie rzeczy... Przykro się robi gdy myślę, że ktoś może czerpać przyjemność z tego typu gierek... Jednak to lepsze niż statek i czołg podziemny, przynajmniej nikogo nie denerwują. Także powodzenia życzę takim osobom. Swoją drogą, łatwo można sprawdzić kto się bawi w takie rzeczy przez battlelog'a, jest podgląd do ostatnich meczy znajomych i można dowiedzieć z kim tak naprawdę sie gra hehe :ermm:

Jedna kwestia mnie zastanawia, jak oni plantują i rozbrajają to co robi reszta graczy na serwie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba wykręciłem swój rekord na rundę - 12650 :) Powoli w maszynach latających mam coraz więcej pierdółek i walki powietrzne nabierają kolorów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba wykręciłem swój rekord na rundę - 12650 :) Powoli w maszynach latających mam coraz więcej pierdółek i walki powietrzne nabierają kolorów :D

Jechu...ty chyba domu nie masz....non stop poligon! :thumbsup:

Przy okazji musze wam doniesc :teehee: wlasnie zakonczylem sesyke 2 godzinna w multi i ani razu - co warto podkreslic - ANI RAZU nie wywalilo nie, nie rozlaczylo z serwerem, nie zawiesilo przy starcie lub podczas gry, no w ogole nic...az dziwne :blush:

Prawie mi brakowalo tej zawieszki co plansze....teraz dopiero poczulem moc tej giercy...ehhhhhhhhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę niezły jest mortar na mapach typu bazar, chyba ze 3 combat efficiency pod rząd dzięki niemu dostałem :D Oczywiście celując w uliczkę(wiecie którą :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy wy też się tak wku**iacie grając ? Czasem mam ochote pada roz**bać :D nie wiem czemu.. grajac w bc2 jakoś bardziej lajtowo podchodzilem a teraz to masakra :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie niszcza te respawny na TDM..masakra jakas..nie idzie czasami ugrac jakiegos dobrego wyniku bo goscie sie respia na plecach..koszmar;p ale ogolnie gra pozytywna-denerwuja tylko duze mapy..szukasz i szukasz przeciwnika..;) no coz;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu one są "losowe". Ale już nie masz pretensji jak Ciebie zrespi za plecami wroga, hmm? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie niszcza te respawny na TDM..masakra jakas..nie idzie czasami ugrac jakiegos dobrego wyniku bo goscie sie respia na plecach..koszmar;p ale ogolnie gra pozytywna-denerwuja tylko duze mapy..szukasz i szukasz przeciwnika..;) no coz;p

Wczoraj pograłem trochę w TDM to większość przeciwników kampi gdzieś w krzakach albo w budynkach... nie wspominając o respawnie :D

Edytowane przez klensi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minął tydzień, prawie równo, a tu już takie rzeczy... Przykro się robi gdy myślę, że ktoś może czerpać przyjemność z tego typu gierek... Jednak to lepsze niż statek i czołg podziemny, przynajmniej nikogo nie denerwują. Także powodzenia życzę takim osobom. Swoją drogą, łatwo można sprawdzić kto się bawi w takie rzeczy przez battlelog'a, jest podgląd do ostatnich meczy znajomych i można dowiedzieć z kim tak naprawdę sie gra hehe :ermm:

Jedna kwestia mnie zastanawia, jak oni plantują i rozbrajają to co robi reszta graczy na serwie ?

To po czesci Twoja wina ;) (zart!) kazdy chce byc taki jak Ty, tylko malo kto moze. ;)

Prosta sprawa, jak mozna miec przegrane 5h w multi, i miec 3000 HEALS. No mozna ;) Dalej nie chce mi sie wymieniac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o co wam chodzi? Wiem że składy rozwala itp. Ale ktoś już kiedyś o tym pisał. Dołączajcie do serwerów gdzie jest mniej graczy. Jesli jest was 3 to dołączcie do serwera gdzie brakuje 6/7 osób (18/17 na 24).

Co prawda rozwali was z drużyn ale co za problem w opcjach pozbierac sie w kupę? Niech jeden wyjdzie z drużyny i dołaczy do jakiejś pustej np. Echo i wyśle zaproszenia do kumpli. W ten sposób będziecie razem grali. Wiem bo sam tak robię a przeważnie gram z 2/3 kumplami. Wystarczy troche pomyślec i obadac opcje a nie spamować na forum.

Co mnie wkurza to komunikacja głosowa. Jeśli gra się we dwóch to jeszcze jako tako ale już 3/4 to masakra. No i czasami lagi. Reszta mi pasi w 100%:)

Tak tylko żeby jeszcze były takie serwery, zawsze jak wbijam to jest 22-23/24 graczy i nie ma opcji razem wbić (przynajmniej w tych godzinaczh w których najczęściej gram czyli 16-19) Bawiłem się tam troche opcjami ale jak nas rozwalało do przeciwnych drużyn (najczęściej tak sie działo) to jak chciałem zmienić drużyne to pisało że równowaga na serwerze zostałaby zachwilana. Może za mało sie bawiłem tymi opcjami. Mogłbyś mi dokładnie wyjaśnić (albo ktoś obeznany) jak mamy połączyć sie w 1 sqad w 2-3 osoby jak nas porozwala do przeciwnych drużyn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko żeby jeszcze były takie serwery, zawsze jak wbijam to jest 22-23/24 graczy i nie ma opcji razem wbić (przynajmniej w tych godzinaczh w których najczęściej gram czyli 16-19) Bawiłem się tam troche opcjami ale jak nas rozwalało do przeciwnych drużyn (najczęściej tak sie działo) to jak chciałem zmienić drużyne to pisało że równowaga na serwerze zostałaby zachwilana. Może za mało sie bawiłem tymi opcjami. Mogłbyś mi dokładnie wyjaśnić (albo ktoś obeznany) jak mamy połączyć sie w 1 sqad w 2-3 osoby jak nas porozwala do przeciwnych drużyn?

zawsze na koncu listy serwerow jest conajmniej kilkanascie w ktorych jest mniej graczy.

Aby polaczyc sie w 1 squad:

- jesli porozwalalo was po stronach, to w opcjach druzyny, jest cos takiego jak zmien Team. wtedy przeskakuje sie z druzyny przeciwnej do swojej. Potem opuszczacie swoje squady (jesli nie jestescie w jednym) i wybieracie sobie squad z listy: Alpha, Beta, Charlie itd i do niego dolaczacie. I to wszystko.

Czasem nie da sie zmienic strony, bo wyskakuje napis ze to zaburzy rownowage itd. to trzeba troche poczekac, jak sytuacja kadrowa na serwie sie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Czasem nie da sie zmienic strony, bo wyskakuje napis ze to zaburzy rownowage itd. to trzeba troche poczekac, jak sytuacja kadrowa na serwie sie zmieni.

Wszystko fajnie do momentu kiedy nie gramy akurat na pełnym serwerze, ja głównie na takie trafiam i jeśli rozgrywka się fajnie układa to wkurzające jest jej opuszczanie bo gra nie umożliwiła dołączenia jako skład ...

Ludzie o co wam chodzi? Wiem że składy rozwala itp. Ale ktoś już kiedyś o tym pisał. Dołączajcie do serwerów gdzie jest mniej graczy. Jesli jest was 3 to dołączcie do serwera gdzie brakuje 6/7 osób (18/17 na 24).

Co prawda rozwali was z drużyn ale co za problem w opcjach pozbierac sie w kupę? Niech jeden wyjdzie z drużyny i dołaczy do jakiejś pustej np. Echo i wyśle zaproszenia do kumpli. W ten sposób będziecie razem grali. Wiem bo sam tak robię a przeważnie gram z 2/3 kumplami. Wystarczy troche pomyślec i obadac opcje a nie spamować na forum.

Co mnie wkurza to komunikacja głosowa. Jeśli gra się we dwóch to jeszcze jako tako ale już 3/4 to masakra. No i czasami lagi. Reszta mi pasi w 100%:)

Nie napinaj się tak, opcja dołączania jako skład jest spier$*$#(ona i nic dziwnego że ludzie się wkurzają i wylewają żale na forum, miałem niezłego facepalma jak się z braciakami i kumplem ustawialiśmy w 4 na granie. W lobby pogadanka jak to se pogramy, odpal serwa i ch00j oni w trójkę razem a ja sam, serwer pełny więc przepinanie niemożliwe, pewnie że można wychodzić, wchodzić, szukać ale dlaczego? To zbędna strata czasu, nerwówka, durny kompromis ...

Ale co tam, rozumiem że jak jedziesz z rodziną na wycieczkę to też wsiadacie część do Waszego auta a pozostali do fur sąsiadów, następnie randomowo robicie przesiadki aż do momentu gdy wszyscy do kupy znajdziecie się w jednym bolidzie ;) To nawet zabawne ... nieprawdaż?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napinaj się tak, opcja dołączania jako skład jest spier$*$#(ona i nic dziwnego że ludzie się wkurzają i wylewają żale na forum, miałem niezłego facepalma jak się z braciakami i kumplem ustawialiśmy w 4 na granie. W lobby pogadanka jak to se pogramy, odpal serwa i ch00j oni w trójkę razem a ja sam, serwer pełny więc przepinanie niemożliwe, pewnie że można wychodzić, wchodzić, szukać ale dlaczego? To zbędna strata czasu, nerwówka, durny kompromis ...

Ale co tam, rozumiem że jak jedziesz z rodziną na wycieczkę to też wsiadacie część do Waszego auta a pozostali do fur sąsiadów, następnie randomowo robicie przesiadki aż do momentu gdy wszyscy do kupy znajdziecie się w jednym bolidzie ;) To nawet zabawne ... nieprawdaż?

Po 1 nie napinam się.

Po 2 pisałem jaki serwer wybierać w ok 90% zawsze jesteśmy po tej samej stronie barykady tylko że w innych zespołach.

Ok niech sobie placza na forum nie mam nic przeciwko ale zróbcie osobny temat. Battlefield 3 błędy czy coś takiego. Człowiek wchodzi na forum żeby poczytać opinie graczy o samej rozgrywce a tu... .

Tak samo było z tym niby lagiem. A ty zamiast tracić czas na wymyślanie mi przykładów to zrobił byś coś w tym temacie. Pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie do momentu kiedy nie gramy akurat na pełnym serwerze, ja głównie na takie trafiam i jeśli rozgrywka się fajnie układa to wkurzające jest jej opuszczanie bo gra nie umożliwiła dołączenia jako skład ...

Dokładnie też na takie trafiam i odkąd gram nie widziałem chyba serwera gdzie by było mniej niż 20 osób być może takie godziny co i tak nie zmienia faktu że opcja dołączenia squadem do gry jest spartolona. Był niby wczoraj jakiś update serwerów jednak jakoś nie zauważyłem niczego na + no może troche mniej lagów w ogóle to co zawierał ten update to jakieś popierdólki, zajeli by sie pierwszorzędnymi sprawami czyli dołączanie jako squad do rozgrywki, komunikacja no i te FPS nieszczęsne gdzie momentami jest ich około 20. Lałbym ich tam wszystkich w tym DICE za tak poważnie niedoróbki.

Dzięki snoosch za wyjaśnienie dzisiaj sie tym pobawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zasze wciskam PS na padzie odnajduje kolege i daje "dolacz do sesjii" zawsze dziala ale musi byc miejsce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo Elo...sluchajcie gra ktos z was M416 plus granatnik? Gram assaultem m416 + under slug rail i za chiny nie moge znalezc jak sie go uzywa;( .. wiem ze lewy krzyzak w czasie gry ale ja mam tam rzucanie apteczek...widzialem jak kolo gra ta bronia z granatnikem wiec o co chodzi ? Moze ktos mnie oswiecic jak ktos z was gra ta klasa z ta bronia bo dostaje juz bialej goraczki z tym ... wielkie dzieki ...pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo Elo...sluchajcie gra ktos z was M416 plus granatnik? Gram assaultem m416 + under slug rail i za chiny nie moge znalezc jak sie go uzywa;( .. wiem ze lewy krzyzak w czasie gry ale ja mam tam rzucanie apteczek...widzialem jak kolo gra ta bronia z granatnikem wiec o co chodzi ? Moze ktos mnie oswiecic jak ktos z was gra ta klasa z ta bronia bo dostaje juz bialej goraczki z tym ... wielkie dzieki ...pzdr

przy wyborze klasy, wciskasz trzy (lub cztery) razy R1 potem O i zamiast apteczki wybierasz Granatnik :)

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×