Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy bardziej opłaca się nosić latarkę podpięta pod broń czy też lepiej wyjde stosując laser. Jak to się przekłada na granie i oślepienie wroga? Czy gdy np. na mapie Autostrada do Teheranu, zbiegając ze zbocza z włączoną latarką będą mnie od razu wszyscy widzieli na kilometr? Testował ktoś ?

Latarka na bliki kontakt, a laser na dystans, bo oślepia bez względu na odległość. Ja już się znudziłem tymi pierdółkami i biorę uchwyt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje czy ludzie zapominają odpinać latarki, bo jest mapa w Bazar gdzie jasno jest a kolesie noszą latarki. Albo jest 2 opcja nie umieją grać i chcą przewagę wyrobić, bo jak ktoś ma latarkę to ja mam cały biały ekran...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje czy ludzie zapominają odpinać latarki, bo jest mapa w Bazar gdzie jasno jest a kolesie noszą latarki. Albo jest 2 opcja nie umieją grać i chcą przewagę wyrobić, bo jak ktoś ma latarkę to ja mam cały biały ekran...

Ludzie na caspianie nawet biegaja z latarkami. Gdy jest rozpoczecie rundy to im sie nudzi i oslepiaja cie ...

Trafilem raz na takiego idiote co non stop biegal z ta latara i walil kazdemu specjalnie po oczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latarka na bliki kontakt, a laser na dystans, bo oślepia bez względu na odległość. Ja już się znudziłem tymi pierdółkami i biorę uchwyt :)

Uchwyt nie przeszkadza w noszeniu lasera/latarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale ja mam pecha. Po raz czwarty byłem drugi w tabeli. Chyba w życiu nie zdobędę tych trofeów "It's better than nothing!" i "Most Valuable Player" :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pograłem trochę i na tą chwilę mogę o BF3 powiedzieć że... wymiata. Mówię tylko o multi, bo singla nie tykam póki PSN nie padnie. ;) Początkowo w lekkie zakłopotanie wprowadzał mnie system customizacji żołnierza, ale teraz wszystko jest klarowne i wygodne. Nie mam "input laga", nie wiem czy to zasługa tego, że kilka miesięcy grałem w KZ3, ale steruje mi się postacią wygodnie i nie mam tych objawów, które pokazywaliście na filmikach. Co do grafiki: celowo wstrzymywałem się z tym postem żeby nie rzucić słów na wiatr. Początkowo grałem na telewizorze lcd 32'' (niskobudżetowy LG) na standardowych ustawieniach i gra wyglądała średnio ciekawie. Później przełączyłem się na monitor Asusa 24", dałem preset "theather mode" i gra zmieniła oblicze, szczególnie gdy odkryłem na nowo Noshahr Canals... PIĘKNE! Nie mogę się nawet przyczepić do rozdzielczości, bo wszystko jest wyraźne. Także największa bolączka wyparowała - BF3 wygląda zajebiście! Wykonanie map jest ZA-JE-KURWA-BISTE! Bardzo mi się podobają, są bogate w obiekty, pada deszcz, latają jakieś gówna w powietrzu, nad Sekwaną słychać policję w tle, refleksy w kałużach cieszą oko, słońce na Caspianie tak razi, że aż pieką policzki... długo by wymieniać co mnie urzekło. Brakuje mi jedynie jakiejś mapy zimowej, bo owe kochałem w BC2, ale może dodadzą jakieś w DLC. Przejdźmy do dźwięku: okrzyki w polskiej wersji są zajebiste, czasem wiązka pokrywa się z tym co ja krzyczę do ekranu. thumbsup.gif Nie ma co, ekipa tłumacząca się nie pierdoliła z konwenansami. Ambient i pojazdy też pierwsza klasa ALE! Jest właśnie jeden zonk, z którym wielu z nas ma problem. To jest bug, więc wielce możliwe, że szybko to poprawią, a mianowicie znika czasem zupełnie dźwięk i słychać tylko nasz odgłos strzelania, ale już ambientu i jeżdżących wokół czołgów nie. Kolejne rzeczy do poprawy to "sprężynowanie", czyli cofanie się na Autostradzie (ta mapa to koszmar pod tym względem). Wracając do plusów: server browser. W końcu nie trzeba się modlić przed każdym losowaniem żeby nie trafić do pustej gry. Ogromny plus za to! Mecze prywatne nie istnieją, ale mnie osobiście to nie rusza, bo nie jestem w klanie, trochę szkoda jedynie ustawek forumowych, ale w BC2 z czasem temat umarł (po zajebistym początku, te kilka ustawek ze "starą gwardią"). Idźmy dalej: Battlefeed. Strzał w 10. Facebook dla maniaków BF'a, przydatny bajer. Jest duuużo mniejszych i większych motywów, które mi się spodobały, np. killzonowe melee. Teraz już nie wbiegniesz z kosą w pole żyta, tylko musisz się liczyć z tym, że wystawiasz się przez kilka sekund na ostrzał wroga. Co jeszcze... Te wszystkie bajery do broni, lufy, termowizje, etc. Kosmos! :)

Generalnie przez ten tydzień grania moje zdanie zmieniało się in plus z dnia na dzień. Gra wymaga jeszcze poprawek (lagi, voice chat), ale rzadko kiedy produkcja na początku jest bez wad. Bałem się, że BF3 nie będzie tak dobre jak starszy brat (BC2), ale już się o to nie boję. BC2 zachowam w pamięci jako mile spędzone prawie 2 lata i nie będę już jej odpalać (wylądowała na Allegro). Spoczywaj w pokoju Zła Kompanio, wypełniłaś swoją misję godnie. :)

Tak więc... Niech żyje nowy król multi - BATTLEFIELD 3! wub.gif

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie potrzebuje byc drugi reszte mam pewnie wpadnie z czasem trzeba grac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klepałbym aż by kwiczały! :D

Edytowane przez Rokkyu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klepałbym aż by kwiczały! :D

hehehh dobre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B2K:

Masakra to to jest

TDM wymiata trochę respy do naprawy ale jest git szybka akcja dużo fragow wpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zanikanie dźwięku, to pierwszy raz dzisiaj się spotkałem na Teheranie. Słyszałem swoje kroki i nic więcej, mówię co jest, przecież zawsze jest głośno i wielka rozpierducha w około. Broniąc się na początku w szturmie, rozwalili mcoma A, a tu komunikat, że przejęli bazę. Przez to, że dźwięk zanikł, nie słyszałem, że podłożyli B i go później rozwalili :D

Wracając do rozgrywki, tak samo jak w BFBC2, tak tutaj zacząłem od ganiania na przysłowioną pałe, ale jak już poznałem mapy, to gra się miodzio. W tamtej grze cały czas siedziałem i grałem na conqueście, a tutaj jest wręcz dla mnie nudny, pokochałem rush'a. Zestaw eng: aek(chyba) plus smaw plus miny plus perk z dodatkowym ammo dla enga i obrona z pojazdami staje sie dziecinnie prosta :D I nie wiem czy to tak zrobili, czy po prostu jakiś bug, ale z tym perkiem co napisałem jest do wykorzystania chyba z 6 min. A po każdym twoim zgonie, miny nie znikają i można kolejne 6 rozłożyć :D Nie pamiętam, żeby takie coś było w BC2 ale przez to tutaj eng w takim wyposażeniu staję sie maszynką do czyszczenia wrogich pojazdów.

Ogólnie gra dla mnie zajedwabista, tylko raz mnie wyrzuciło z serwera, przy porannej konserwacji, jaka miała miejsce wczoraj, lub przedwczoraj. Mam neta 6mb, wczoraj ściągałem przez większość wersję "demo" na pc BF3 oraz braciak na drugim laptopie siedział i coś cały czas oglądał na youtube a ja przez tan czas grałem w BF3 bez żadnej przycinki lub dc. Wiem, że niektórzy mają przypadki ostrych lagów, tak jak mój koleszka, który już powoli wyzywa tą grę, bo co nie idzie, to zaraz wraca w to samo miejsce <lol>

Edytowane przez bonieknowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiecie czy da się grac online np:ja mam B3 na ps3 a kumpel na PC i żeby razem zagrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiecie czy da się grac online np:ja mam B3 na ps3 a kumpel na PC i żeby razem zagrac?

Nie da się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiecie czy da się grac online np:ja mam B3 na ps3 a kumpel na PC i żeby razem zagrac?

Da się. Musisz iść z konsolą do kumpla. Albo on przyjść z kompem do Ciebie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się. Musisz iść z konsolą do kumpla. Albo on przyjść z kompem do Ciebie.

hahahahahaha !!!! DOBRE!

swoja drogą wkurza mnie jak czasami moja drużyna przejmuje flagę na to wpadnie wróg i on zaczyna ją przejmować ale kolor przejmowania flagi wcale sie nie zmienia na czerwony dopiero po calkowitym przejęciu.

W BC2 było tez dobre to, że gdy ktoś przejmował ci flagę to widziałeś migającą pozycję A czy tam B a teraz musisz włączyć mapkę żeby widzieć, którą flagę ci podpierdzielają....

Edytowane przez magik1122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od środy gram B3, w 5h i 40min wbiłem 6 lvl i mam ratio 0,58 :( W BBC2 szło mi znacznie lepiej czesto miałem 5 zabić pod rząd (czsami nawet 10), a w B3 mam często 5 zgonów pod rząd,( 3 razy miał killstreak - 6) Od samego początku gram inżynierem, tryb - Podbój

Proszę was bardzo o rady, jak zwiększyć Ratio i jednocześnie zdobywać dużo punktów.

Przestań się napinać, poluźnij zwieracze i zacznij grać dla przyjemności a nie dla ratio, wyniki same podskoczą :thumbsup:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, spójrz na takiego Tomo. :P

Z lagami to już jest lepiej po tej łatce, więc coś się dzieje. Wg mnie też poprawili komunikację, bo wyraźniej słychać co kto mówi. Trzeba czekać na więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lagami to już jest lepiej po tej łatce, więc coś się dzieje. Wg mnie też poprawili komunikację, bo wyraźniej słychać co kto mówi. Trzeba czekać na więcej.

O jakiej łatce mówisz? Ja n ie widzę,żeby coś się pokazało-może czegoś nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakiej łatce mówisz? Ja n ie widzę,żeby coś się pokazało-może czegoś nie wiem?

Aktualizowali serwery nie musiałeś nic ściągać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakiej łatce mówisz? Ja n ie widzę,żeby coś się pokazało-może czegoś nie wiem?

Łatki jako takiej nie było, po prostu poprawili stabilność serwerów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Już długo gram w multika Killzone 3, który na prawdę mi się podoba i wciągnął mnie na kilkadziesiąt godzin. Z czego zazwyczaj udaje mi się bardzo długi czas prowadzić a na końcu być na miejscahc 1,2,3.... Ogólnie dobrze mi idzie :biggrin: Zamierzam kupić BF3 oczywiście dla multi. Jak ono się ma do Killzone 3 (bo myślę, że wiele z was w nie grało). Na pewno grafa w multiku K3 stoi na wysokim poziomie trochę gorzej jest z BF3. O ile w Killzonie walka często jest na bliski dystans to nie wiem jak jest z tym w BF3?

Jeszcze jedno pytanie, na które nie znam odpowiedzi jak oznacza się wrogów? Mają nicki czerwone czy jak? Bo na gameplaych nie moge rozszyfrować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Już długo gram w multika Killzone 3, który na prawdę mi się podoba i wciągnął mnie na kilkadziesiąt godzin. Z czego zazwyczaj udaje mi się bardzo długi czas prowadzić a na końcu być na miejscahc 1,2,3.... Ogólnie dobrze mi idzie :biggrin: Zamierzam kupić BF3 oczywiście dla multi. Jak ono się ma do Killzone 3 (bo myślę, że wiele z was w nie grało). Na pewno grafa w multiku K3 stoi na wysokim poziomie trochę gorzej jest z BF3. O ile w Killzonie walka często jest na bliski dystans to nie wiem jak jest z tym w BF3?

Jeszcze jedno pytanie, na które nie znam odpowiedzi jak oznacza się wrogów? Mają nicki czerwone czy jak? Bo na gameplaych nie moge rozszyfrować...

Celujesz na typa i klikasz select ja tak bynajmniej robie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Już długo gram w multika Killzone 3, który na prawdę mi się podoba i wciągnął mnie na kilkadziesiąt godzin. Z czego zazwyczaj udaje mi się bardzo długi czas prowadzić a na końcu być na miejscahc 1,2,3.... Ogólnie dobrze mi idzie :biggrin: Zamierzam kupić BF3 oczywiście dla multi. Jak ono się ma do Killzone 3 (bo myślę, że wiele z was w nie grało). Na pewno grafa w multiku K3 stoi na wysokim poziomie trochę gorzej jest z BF3. O ile w Killzonie walka często jest na bliski dystans to nie wiem jak jest z tym w BF3?

Jeszcze jedno pytanie, na które nie znam odpowiedzi jak oznacza się wrogów? Mają nicki czerwone czy jak? Bo na gameplaych nie moge rozszyfrować...

Selectem sie zaznacza i jest czerwony nic, ale tylko jesli widzisz typa ten pozostaje zaznaczony. Jak tylko zniknie Ci z oczu zaznaczenie znika. A multi jest inne. Wystarczy obejrzec gamepleye z BF3. Walka na duuuuuuuuuzo wiekszym obszarze niz w kazdej innej grze, przez co celowniki optyczne naprawde sie tutaj przydaja. Sa mapki z CQC a sa tez mapy po ktorych mozna biegac i i biegac i biegac i zabic moze z 5 osob :biggrin: To jest piekno tej gry

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakies info kiedy mniej wiecej wyjdzie patch z private matchami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×