Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co ciekawe w BC2 nie spotkałem takich przypadków, zawsze było pełno apteczek, paczek z ammo, ktoś zawsze naprawiał czołg w którym siedziałeś, a w BF3? Jakbym grał w zupełnie inną grę :/

Wczoraj miałem fajną akcję na Seine Crossing, wsiadam do czołgu, jakiś gunner do mnie dołączył, wjechałem na most przy respie amerykanów i żeśmy tam ich zatrzymali we dwóch :D Ja 23-2, a On 16-0 :)

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ciekawe w BC2 nie spotkałem takich przypadków, zawsze było pełno apteczek, paczek z ammo, ktoś zawsze naprawiał czołg w którym siedziałeś, a w BF3? Jakbym grał w zupełnie inną grę :/

Wczoraj miałem fajną akcję na Seine Crossing, wsiadam do czołgu, jakiś gunner do mnie dołączył, wjechałem na most przy respie amerykanów i żeśmy tam ich zatrzymali we dwóch :D Ja 23-2, a On 16-0 :)

BC2 już trochę czasu jest na rynku i ludzie ogarnęli o co w tym biega. BF3 kupiło dużo osób, które nie miały styczności z serią i nie wiedzą z czym to się je. Minie trochę czasu i będzie się grało tak samo przyjemnie jak w BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... BF3 kupiło dużo osób, które nie miały styczności z serią i nie wiedzą z czym to się je ...

Ja bym to podciągnął też pod modę i pogoń za nowinkami, ktoś kupuje PS3 i nie śmie spojrzeć ile wartych ogrania super tytułów było 1-2 lata wstecz, ważne aby to było coś super hiper na czasie, marketing BF3 strzelił trochę po kolanach, casuale biegają po serwerze i sieją spustoszenie; brak ammo, apteczek, nawet nikt nie śmie podnieść leżącego ... z tym czołgiem to tak jak Snosh napisał, aczkolwiek nathrent też miał rację, brak sprawnego voice chatu w FPS'ie to jakiś żart, umówmy się :(

BTW Też gram w BF bo uwielbiam, wiele wybaczam tej grze ale niestety gra mi nie chce nic wybaczyć :( Błędy kosztują np: K/D 0,61 :) LOL Respect ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW Też gram w BF bo uwielbiam, wiele wybaczam tej grze ale niestety gra mi nie chce nic wybaczyć :( Błędy kosztują np: K/D 0,61 :) LOL Respect ...

Nie mozna miec wszystkiego. Bzykacz kosi wszystkich, ja balansuje na granicy "zadowolenia z siebie", a Ty potrafisz robic platyny i przechodzic Dead Space'y na niemozliwych poziomach trudnosci ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po chwili; ziuuum obrywamy rakietą, za chwilę druga, trzecia, wkoło w ch00j inżynierów ale co tam leją na nas

Może akurat inżynierowie nie mieli na wyposażeniu palnika. Ja, przykładowo zazwyczaj (jeśli na mapie są pojazdy) noszę miny przeciwpancerne, podobnie jak Szturmowcem nie zawsze mam przy sobie apteczkę która trace na rzecz mocarnego granatnika.

Wiele ludzi rzuca wyzwiskami na lewo i prawo dla tych którzy Szturmowcem (Medykiem) nie mają apteczek. Nie wiem tylko czy oni zauważyli że broń Szturmowca ma daleki zasięg (Inżynier i Wparcie mają sredni zasieg broni) i może on zarówno leczyć jak i robić chyba największą rozpierduchę w liniach wroga. Więc drogie nerwusy troszkę wyobraźni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica między moim zdaniem a Twoim polega na tym że ja opierałem się na faktach, a ty na hipotezach. Trudno byłoby mi założyć że nagle wszyscy inżynierowie na mapie nie zabierają w plecaku palnika ... cała akcje odbywała się przy jednej jedynej fladze jaką posiadaliśmy więc większość z 12 znajdowała się w promilu kilkunastu kroków od naszego tanka.

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją i po części z Twoją też się zgadzam, nie wiem dlaczego jednak z góry założyłeś naszą złą wolę, nie było jej.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://blog.eu.playstation.com/2011/11/04/upcoming-change-to-playstation-3-and-psp-game-content-on-playstation-network/

Moze lekki offtop, ale czesto padaly tutaj teksty typu: zablokuja mozliwosc grania w bf'a dla tych co kupili wiadomo jak, wiec teraz juz wszystko jasne.... Nikt niczego nie zablokuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu wychodzę z serwera jak przypadkiem trafię na M.

A gdzie można zgłosić takie rzeczy do EA? Kolesie by się zdziwili gdyby im staty wyzerować :D

Kto to jest ten M ?

Slyszalem ze ea blokuje dostep a nie zeruje rangi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich spostrzeżeń wynika że na hardcorze trochę lepiej ta współpraca wygląda bo więcej ogarniętych ludzi jest. aczkolwiek są sytuacje gdzie przez długi czas nie możemy się przebić do m-coma żeby założyć ładunek i np mi jakimś fartem uda się ten ładunek założyć to reszta ekipy zamiast szturmem bronić tego ładunku, walić w niego moździerzem, czym się da to gra sobie dalej w swojej bajce... trochę to wkurw... bo np na metro bardzo ciężko jest w pierwszym etapie jak się w obronie z tymi jebanymi moździerzami ustawią na respie i napieprzają tam gdzie teoretycznie mam jakąś zasłonę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to jest ten M ?

Slyszalem ze ea blokuje dostep a nie zeruje rangi

Ten M nazywa sie podobnie do Ciebie, tylko tam gdzie u Ciebie zaczyna sie T, u niego jest M ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to jest ten M ?

Slyszalem ze ea blokuje dostep a nie zeruje rangi

lepiej nie pytaj bo znowu sie z panem M poklocicie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://blog.eu.plays...tation-network/

Moze lekki offtop, ale czesto padaly tutaj teksty typu: zablokuja mozliwosc grania w bf'a dla tych co kupili wiadomo jak, wiec teraz juz wszystko jasne.... Nikt niczego nie zablokuje.

no tych co juz kupili nie, ale juz wiecej nie kupia w 5. max we 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie masz slot na gadżety u szturmowca, wybierasz granatnik zamiast apteczek.

Elo... Czyli musze miec w dodatkach do broni under slug rail +wybrac granatnik zamiast apteczeki.. wroce do domu to sprawdze ale nie przypomina mi sie zebym mial tam jakis granatnik zamiast apteczeki do wyboru...;( mam nadzieje ze sie myle

Tak po za tym to troche dziwne rozwiazanie ze trzeba z apteczek rezygnowac na rzecz granatnika ... Granatnik to dodatek do broni a apteczki to przeciez wiaza sie klasa medyka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo... Czyli musze miec w dodatkach do broni under slug rail +wybrac granatnik zamiast apteczeki.. wroce do domu to sprawdze ale nie przypomina mi sie zebym mial tam jakis granatnik zamiast apteczeki do wyboru...;( mam nadzieje ze sie myle

Tak po za tym to troche dziwne rozwiazanie ze trzeba z apteczek rezygnowac na rzecz granatnika ... Granatnik to dodatek do broni a apteczki to przeciez wiaza sie klasa medyka ...

Granatnik to osobna broń, jak masz szynę montażową to możesz podczepić pod nią granatnik. Poza tym w BF3 nie ma medyka, więc biorąc granatnik mamy szturmowca jak w BC2 tylko bez skrzynek z ammo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich spostrzeżeń wynika że na hardcorze trochę lepiej ta współpraca wygląda bo więcej ogarniętych ludzi jest. aczkolwiek są sytuacje gdzie przez długi czas nie możemy się przebić do m-coma żeby założyć ładunek i np mi jakimś fartem uda się ten ładunek założyć to reszta ekipy zamiast szturmem bronić tego ładunku, walić w niego moździerzem, czym się da to gra sobie dalej w swojej bajce... trochę to wkurw... bo np na metro bardzo ciężko jest w pierwszym etapie jak się w obronie z tymi jebanymi moździerzami ustawią na respie i napieprzają tam gdzie teoretycznie mam jakąś zasłonę...

i wlasnie jezeli w ekipie przeciwnej jest kolega grajacy wsparciem i posiada mozdzierz ma wtedy baaaardzo latwe cele :)

ja gdy mam mozdzierz w obronie na metro tylko czekam kiedy ujawnia sie przeciwnicy z rozstawionym w/w sprzetem i boooommm :) zmiana pozycji i znow to samo :) radocha przednia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



The History of Battlefield proudly presented to you by the fantastic people over at Gamerspawn!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie natury technicznej: Wam też płyta z BF3 zachowuje się, jakby miała zaraz wylecieć z napędu? Tak długiego i głośnego stukania w czytniku nie słyszałem jeszcze w żadnej grze :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie natury technicznej: Wam też płyta z BF3 zachowuje się, jakby miała zaraz wylecieć z napędu? Tak długiego i głośnego stukania w czytniku nie słyszałem jeszcze w żadnej grze :blink:

U mnie czasami głośniej płyta chodzi, ale nie jest to nic czego nie ma w innych grach, przez większość gry siedzi jednak cicho :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie czasami głośniej płyta chodzi, ale nie jest to nic czego nie ma w innych grach, przez większość gry siedzi jednak cicho :)

U mnie jest dramat z tym, ciągle coś doczytuje i się tłucze. Myślałem, że zbliża się koniec lasera w napędzie, ale przetestowałem parę innych gier i takiego problemu nie było. Ale ważne, że nie ścina gry, czy coś w tym stylu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest dramat z tym, ciągle coś doczytuje i się tłucze. Myślałem, że zbliża się koniec lasera w napędzie, ale przetestowałem parę innych gier i takiego problemu nie było. Ale ważne, że nie ścina gry, czy coś w tym stylu :)

na multi nie, ale w kampanii są czasem zawieszki przy checpointach - ale to wystepuje w wiekszosci gier :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na multi nie, ale w kampanii są czasem zawieszki przy checpointach - ale to wystepuje w wiekszosci gier :(

freezy przy zapisywaniu wystepuja chyba tylko w Battlefieldzie. I tylko na PS3. Na Xboxie gra nie freezuje przy zapisie.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robie przerwe. Dlugo nie gralem,ale nie mam zamiaru grac w cos co mnie wyrzuca z gry w kazdym meczu. Swietnie,ze w innych grach nie mam problemu a tu nawet rundy dokonczyc nie moge bo ciagle widze napis connection lost

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robie przerwe. Dlugo nie gralem,ale nie mam zamiaru grac w cos co mnie wyrzuca z gry w kazdym meczu. Swietnie,ze w innych grach nie mam problemu a tu nawet rundy dokonczyc nie moge bo ciagle widze napis connection lost

Dziwne mnie z serwerów nie wyrzuca wszystko jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×