Skocz do zawartości
Slizer

Battlefield 3 Ustawki on-line, Co-op

Rekomendowane odpowiedzi

PSN - norbertk85

HS - TAK

WIEK - 27 Lat

Chętnie pogram w multi z rodakami oraz co-op'a . Najlepiej z ludźmi z przedziału wiekowego od 22 do 27 Lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuję kilku osób z którymi mógłym pograć w Battlefield 3 w multiplayer. Narazie zaczynam (30 lvl), ale wychodzi mi to bardzo dobrze (prawie zawsze jestem w pierwszej 5).

PSN - miciukiewicz

Headset - będzie w urodzinki ^^

Wiek - 17 lat (1 lipca - 18 lat)

GG: 9111673

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam ludzi ogarnietych musicie miec headset nik pietrzu1910 potrzebuje do wbica trofeum online co-op nik powtarzam psn id pietrzu1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema chętnie pogram z kimś w BF3

PSN ID: wepek1

Imię: Kacper

Lat: 16

HS: jest

Skype: jest

Back to Karkand: jest

Close Quarters: jest

PREMIUM: jest

wepek1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Również chętnie zagram. Jak coś mój nick matty26_PL. W multika gram od niedawna, ale myślę że jakoś daję radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten temat czesciej odwiedzaja ludzie wiec napisze tutaj.

Klan [POL] zaprasza na dzisiejsza nocke z bfem, start godz. 00:00, browarki, kanapki i headset obowiazkowy.

Konczymy nie wiem o ktorej, ile wlezie, do bialego rana i zgonu przed konsola. ;)

Chetnych zapraszamy, o polnocy wbijamy na naszego serwa Polish Elite Team, tryby beda mieszane (na poczatku conquest, potem jakis szturm, tdm itp, zeby nie bylo nudno)

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko przygotowujemy sie od 5 dniu na meczyk z wami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko bądźcie trzeźwi na nasz mecz ligowy :)

Wczoraj grałem z wami na serwerku na kanałach. Taką nuda wiało że szok we dwóch cały czas gnaliśmy czołgiem że normalnie zasypiałem przed tv :P

ten temat czesciej odwiedzaja ludzie wiec napisze tutaj.

Klan [POL] zaprasza na dzisiejsza nocke z bfem, start godz. 00:00, browarki, kanapki i headset obowiazkowy.

Konczymy nie wiem o ktorej, ile wlezie, do bialego rana i zgonu przed konsola. ;)

Chetnych zapraszamy, o polnocy wbijamy na naszego serwa Polish Elite Team, tryby beda mieszane (na poczatku conquest, potem jakis szturm, tdm itp, zeby nie bylo nudno)

wpadnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem bo kolega ustawil dupna mape (kanaly) i serwer sie nie chcial zapelnic, oraz zebralismy wszystkich do kupy ktorzy grali na innych serwerach. Potem byl bazar wiec 5 min i prawie full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem bo kolega ustawil dupna mape (kanaly) i serwer sie nie chcial zapelnic, oraz zebralismy wszystkich do kupy ktorzy grali na innych serwerach. Potem byl bazar wiec 5 min i prawie full.

yy ja pisałem do deadmau :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a luz niedoczytalem bo u nas tez tak bylo ze siedzilismy w 5vs5 na kanalach i nikt nie wchodzil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam nadzieje że dobry temat znalazłem, chętnie zagrać z kimś WSZYSTKIE misje w co-opie od początku na najtrudniejszym poziomie (jeszcze ani razu nie grałem w te misje ale damy rade ;) Jeśli ktoś jest chętny prosze pisać na PW.

Posiadam HS i to jedyny wymóg z mojej strony, jeśli nie masz HS nie pisz bo i tak będzie wtedy cięzko to przejść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję chętnej osoby do zrobienia trofeów: "Strzał w dziesiątkę" oraz "Ninja" mój nick na PSN to miki0295.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soldiers !

Już dzis odbedzie się pierwszy Event All Ghillied Up który będzie polegał na epickich starciach snajperów na dużych mapach BF3 icon_e_biggrin.gif.

Zasady serwera : 100% ticketów, tryb Hardcore (ze względu na to że pocisk snajperski w rzeczywistości jak już trafi to głównie zabija - oczywiscie się zdarzają wyjątki ale nie u nas icon_e_biggrin.gif, pozatym jak zginiecie nie będziecie wiedzieli gdzie jest przeciwnik co nadaje grze realizmu)

Co do map : będą to duże mapy - Kharg,, Caspian Border etc.

Wymagania sprzętu : Snajperki BOLT SHOT (mogą być DLC), 8x lub 12x celownik, BEZ DODATKÓW dopuszczalny tylko bipod ! Mozna uzywac pistoletu podrecznego i noza.

Na wydarzenie zapraszaja klany All Ghillied Up i Polish Elite Team.

Gra bedzie toczyla sie przy piwku i milej atmosferze , hs mile widziany , czat zespol.

Event rozpocznie sie okolo godziny 22 na serwerze Polish Elite Team. Admini beda dbali o przestrzeganie zasad aby nikt nie zepsol rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej wyjdę na nooba :D ale co to jest bipod to po 1sze, a po drugie BOLT SHOT - co to takiego?? :D z chęcią się przyłącze ale nie wymagajcie ode mnie za wiele :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bipod = dwójnóg, bolt action = powtarzalne snajperki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo panowie wy to macie zajebist* pomysły! Postaram się wpaść ale nie wiem czy się wyrobie, pozdrawiam i miłej gry mimo wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co graliście wczoraj bo sprawdzałem o 23 i pustka była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczelismy o 23:20 bo aby zresetowac serwer na nowych zasadach musi sie zaczac nastepna runda, wiec zaczelismy wywalac kazdego z serwera, serwer pusty, ok wychodzimy do menu, a tam juz 10 osob znowu siedzi, i tak z 3 razy ...

Event ogolnie nie wypalil ze wzgledu na to ze za pozno info dalismy i nie wszyscy przeczytali, lub wiekszosci moglo nie pasowac, i z ziomkiem z klanu przewidujemy powtorke gdzies w srode/czwartek z zasadami, i opisem jak to ma wygladac.

Wczoraj bylo 4 vs 4 max, ale powiem wam, ze zabawa zajebista, gdy ktos w ciebie strzela, nie wiesz skad i trzeba sie przyczaic i obczaic teren zeby go zauwazyc.

Wiec powiem wam jedno, 10 vs 10 na takich zasadach bedzie genialne.

Takze wiecej info wkrotce, oglosze to tutaj i w glownym watku battlefield 3 (ze wzgledu ze tu nie wszyscy zagladaja)

Pozdro

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sniper Event v2

battlefield_3___ru_recon__sniper__by_t0xico-d4r9vdd.jpg

Mam zaszczyt ponownie zapowiedziec Event Snajperski organizowany przez klan [POL], ktory odbedzie sie w piatek o godzinie 22:00 na serwerze kolegi z klanu (nasz wygasl, a narazie nie potrzebujemy, wiec wszystko zostanie zorganizowane na innym serwie, nazwe podam pozniej).

Zasady serwera:

100% ticketów, tryb Hardcore (ze względu na to że pocisk snajperski w rzeczywistości jak już trafi to głównie zabija, pozatym jak zginiecie nie będziecie wiedzieli gdzie jest przeciwnik co nadaje grze realizmu)

Mapy:

Sadze, ze mozemy pograc na Wyspie Chark, bo moim zdaniem ta mapa najbardziej sie do tego nadaje.

Wymagania sprzętu:

Tylko snajperki BOLT SHOT (jednostrzalowe, mogą być z DLC), celownik z zoomem 8x lub 12x , BEZ DODATKÓW dopuszczalny tylko bipod (dwojnog). Pistolety zostaja wycofane z eventu, noze zostaja.

+

Mav (ze wzgledu na szybsze znalezienie przeciwnika)

+

Respawn point

Event bedzie wygladac tak:

Obie druzyny przejmuja punkt D i A, po czym znajduja dogodne miejsce i przeciwnika, bedzie trzeba jeszcze ustalic jakis zakres, gdzie nie mozna biegac, zeby mecz byl ciekawszy i zwawszy.

Pojazdow uzywamy tylko do przemieszczania sie po mapie (np. heli, samolot, jeep), jesli osoba bedzie grac normalnie (czyt. strzelac z czolgu, heli itp) zostanie wyrzucona.

Chetne osoby niech sie wpisza w temacie, wstepnie sie ustali ile bedzie ludzi na evencie (przewiduje te minimum 8vs8). Serwer zostanie juz przygotowany przed 22:00, wiec wbijajcie, ustawcie sobie klase i bron i nakurwiamy! Zachecamy i zapraszamy!

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O poprzednim evencie dowiedziałem się ciut za późno ale teraz zgłaszam gotowość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem chętny i ładuję już snajperkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×