Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Od początku pachnęło TDU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada jak zmodowana 4ka na piecu. Poza tym to auto jakos dziwnie wyglada, blyszczy sie jak psu jajca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada jak zmodowana 4ka na piecu.

Bo to jest zmodowana 4ka na piecu? Beznadziejnie ten mod wygląda, imo są ładniejsze fejki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad wiecie, ze to fake?

gdyby GTAV tak wygladalo, to kupuje w ciemno w dniu premiery, mimo, ze czworke odstawilem po 20 misjach ze wzgledu na doprowadzajaca mnie do szalu grafika i plynnoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fake co ?

No chyba tak, albo jakś build, zreszta nieważne grywalność czegoś takiego jest zerowa, wystarczy zobaczyć jak ciasne są te dróżki w grze tego nie będzie jestem pewny.

Edytowane przez piernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to fake'a nie ma żadnego gameplaya realnego i nie będzie :) Tak jak w przypadku IV ukażą się pare dni przed premierą jak ludzie ze sklepu na lewo pokażą:>

Trzeba czekać na drugi trailer. Przed każdą częścią było pełno fakeów i żaden nie okazał się prawdziwy i teraz jest również tak. ( zresztą te filmiki były omawiane już daaaawno temu i potwierdzone fake'i na stronach o GTA)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten fake i tak został puszczony na stacji roboczej. Przeniesienie tego na Ps3 to samobójstwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież oni się do Października się nie wyrobią z takim gigantem... Nie dawno wypuścili Maxa Payne'a 3... Ja bym stawiał na premierę GTA V razem z premierą GoW: Wstąpienie... (Jeśli ktoś woli to GoW:Ascension).

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko gre robią zdaje się od premiery czwórki czyli w październiku będzie 4,5 roku. Myślę, ze mając podstawy z czwórki i maxa payna to wystarczająca ilość czasu aby zrobić gta 5 jak należy.

Edytowane przez memeczyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w dniu premiery zaczęli tworzyć następną część. Przecież wiadomo, że nad GTA V muszą pracować ponad 5 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszły rok jest juz zawalony premierami, nie wiem gdzie to gta władują

Edytowane przez memeczyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszły rok jest juz zawalony premierami, nie wiem gdzie to gta władują

A co takiego niesamowitego jest zaplanowane na przyszły rok? Coś mnie ominęło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bioshock, tomb raider, the last of us, god of war, beyond two souls, dead space 3, crysis 3, star wars, watch dogs, halo, gears of war itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszły rok jest juz zawalony premierami, nie wiem gdzie to gta władują

Gdzie by nie władowali, nabywców znajdą napewno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bioshock, tomb raider, the last of us, god of war, beyond two souls, dead space 3, crysis 3, star wars, watch dogs, halo, gears of war itd

Heh czyli nic co by mnie interesowało :unsure: GTA V więc biorę w ciemno :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jeśli to gta V i tak większość właśnie kupi w ciemno. Nawet jeśli to by było gówno to i tak każdy to kupi bo to gta. Oni wyrobili sobie markę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i blizz i R* raczej syfu nie wypuszczą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V na pewno nie będzie "gównem". Z prostego powodu - ta gra to marka, która do tej pory nie zawiodła (no może trochę 4). No i to w końcu Rockstar. To nie EA, którzy tylko odgrzewają to samo co roku. Jestem pewien, że jeśli R* miałoby wypuścić shit to woleliby wogóle nic nie wypuszczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar Games to zdecydowanie najlepsze studio tworzące gry. Każda ich gra ma klimat i jest rozbudowana. Jeżeli chcecie złożyć na coś preorder to kupujcie GTA V. Ta gra nie zawiedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co do jakości gier R możemy mieć pewność że to będzie jedna z najlepszych gier w roku =)

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×