Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem teraz gameplay Watch Dogs i powiem wam że ta gierka może stanowić duże wyzwanie dla GTA V. Grafika, nowe możliwości kontroli nad miastem i płynność animacji z praca kamery rodem z uncharted 3 po prostu powalają. Jeśli tylko zrobią jakąś porządną fabułe to będzie miazga. Nie wszyscy będą za każdym razem sięgali po GTA bo GTA już jest stare, a ludzie chcą czegoś nowego. Będę się zastanawiał między jednym a drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj że ta gre robi ubisoft =) Nie sadze aby zrobili sandboxa na miare gta, z możliwościami/fabuła z deus exa, i grafiką na miare uncharted.. To raczej ponad ich siły, i reszty..

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Ubisoft stać na wszystko ale ich specyficzny klimat i teorie spiskowe serwowane w grach nie każdemu przypadną do gustu. Natomiast GTA cechuje prosta rozwałka - w sam raz dla bezmózgich yankesów. :dry:

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj że ta gre robi ubisoft =) Nie sadze aby zrobili sandboxa na miare gta, z możliwościami/fabuła z deus exa, i grafiką na miare uncharted.. To raczej ponad ich siły, i reszty..

Nie szufladkowałbym odrazu w ten sposób że gre robi ubisoft. Nie pokazali nam przecież trailera w stylu dead island tylko prawdziwy gameplay z gry. GTA V narazie nic nie pokazało więc pożyjemy zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam że Ubisoft jest kiepski (uwielbiam ich za serie AC) lecz nie zdołają zrobić takiego sandboxa, wątpie czy jakiekolwiek inne studio by go zrobiło na ten moment.. Chociaż WD zapowiada się ciekawie, to i tak GTA V biore w dniu premiery. R gniota nam nie sprzeda =)

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolałbym niz gta kolejnego: bully 2 lub rdr 2 (a właściwie red dead 3) :P ale to tylko skromne marzenie człowieka dla którego seria gta to "tylko" dobre gry...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Rockstar nie boi się konkurencji. Max Payna na konsole wypuścili w dniu premiery Diablo, więc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kogo się ma bać ? =D Imo Rockstar to najwyższka liga na ten moment(tak samo jak Crytek - moje ulubionie studio), i nie widze dla nich konkurencji =)

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry Roku:

- 2008 - GTA IV

- 2010 - Red Dead Redemption

Max Payne 3 to również coś więcej niż strzelanka. Rockstar wie jak zrobić grę, która potrafi zainteresować.

GTA V rozwali konkurencję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jednego jestem pewien w tej branzy, to sa to gry Rockstara, na zandej sie nie zawiodlem, i z kazda spedzilem multum godzin. Kazde studio ma jakiegos faila za soba w tej generacji, Rockstar nie ma ani jednego (wrzucilbym tu bardzo chetnie Naughty Dog ale oni klepia tylko uncharted, to za malo niestety dla mnie na takie uznanie jak w przypadku R*). Totez nie ma sie o co martwic, wyjdzie GTA i zgniecie konkurencje jakakolwiek by nie byla i pewnie znowu zdobedzie niejedno GOTY.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zostanie pokazana nowa okładka Gamecornera. Prawdopodobnie będzie to GTA V

Śledzę ten temat od momentu jego startu i z tego, co udało im się ustalić to:

- rzeczywiście, do tej pory na pytania fanów o okładkę z GTA V, zwykle Andy i Andrew odpowiadali przecząco, a teraz tego nie zrobili; napisali jedynie, że naturalnie nie mogą zdradzić co będzie na okładce, jednak będzie ona trochę inna niż zwykle - użyli tutaj sformułowania, że okładka będzie "full frontal" (choć zwykle jest tak, że na okładce jest jedynie artwork z danej gry, może teraz chodzić o to, że czcionka logo również będzie inna, np. coś a la Bioshock: Infinite -> http://media1.gameinformer.com/images/blogs/curtis/covergallery/covers/cov_210_v2_l.jpg)

- Andrew zamieścił ponadto tweet "czekacie na to GTA V, co nie?"; jak wyżej jednak napisałem, standardowe "NO" nie padło (a padało w poprzednich miesiącach); https://twitter.com/Andrew_Reiner/status/218823283435511809

- podobno też jakiś szanowany i znany w Australii gracz, powiązany jednocześnie z Machinimią, przeczytał coś o GTA V, jednak nie może powiedzieć co -> https://twitter.com/ChampChong/status/217297781088460800

Poza tym, rzeczywiście, podnieta jest dosyć duża, tak samo jak nadzieja, że jutrzejsza okładka będzie okładką GTA V ;-)

No nic, przekonamy się jutro ok. 18:00. Choć jak wyczytałem w tym temacie, podobno Vice City tez było na okładce w sierpniowym numerze i wyszlo w październiku. Tak więc wszystko jest możliwe :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buuu, czyli nie będzie już tych świetnych artworków, tylko tak jak w przypadku RDR, czy L.A. Noire? :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo za mało jest przecieków, jak na tak dużą produkcję. Ale oni się tam muszą tajniaczyć w Rockstar. Wygląda na to, że trzeba będzie czekać do Gamescom :/.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to nie R* tajniaczy tylko po prostu większość "przecieków" jest kontrolowanych, bo nie mogę uwierzyć, że niektóre informacje są ujawniane od tak sobie. Jeśli ktoś naprawdę chce zachować coś w tajemnicy to zrobi. Mała garstka informacji wzbudza większe zainteresowanie niż ukazywanie wszystkiego od razu.

Edytowane przez danken000
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ładnie lionel kraść informacje od innych osób z forum psx,oj bardzo nie ładnie kapitanie szprota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ludzie dzisiaj sb oglądam te ss'y z gta 5 i na tym z helikopterem zauważyłem most do san fierro. Jeżdżą po nim pociągi i był on w jednej misji w san andreas u big smoka, ta co się na sanchez;ie jechało za vagosami kojarzycie?? Wydaje mi się że jednak będzie więcej niż tylko los santos:D:D

Most jest troche w dół i na lewo pod helikopterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up; jak się przypatrzeć to za mostem na horyzoncie widać zarys czegoś co wygląda na kolejną wyspę/ miasto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zarys ale swiatelko jakiegos budynku widac hhehe, ciekawe czy to nie jest zmyla zeby lepiej wygladalo to zdjecie.To mogli dorysowac ten most dla lepszego efektu ale mam nadzieje bedzie 2 a moze 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pora roku to wiosna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA IV - 2008

Red Dead Redemption - 2010

Max Payne - 2012

GTA V - 2014.

Mówię wam, że tak będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×