Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda to mega zajebiście, ale ja i tak czekam na wersję PC. W oddziale Rockstar Leeds już się coś kręci w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłego czekania, za 2 miesiące będę w to ciupał całymi dniami, a ty może za rok.. może dwa.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłego czekania.

 

Dziękuję, mógłbym kupić na PS3, ale po prostu nie widzę sensu.

 

Rozdzielczość Sub HD, na pewno częste spadki poniżej 25 klatek, tearing, aliasing, skandaliczne tekstury, pole widzenia oraz słabe detale. 

 

Poczekam sobie cierpliwie, ponieważ GTA 4 zakupiłem w dniu premiery na PS3 i zawierało większość z powyższych oraz zawiechy na deser. Piątka jest o wiele bardziej rozbudowana, więc zapewne będzie jeszcze gorzej pod względem technicznym. 

 

Ty "ciupaj" i życzę Ci miłej gry, naprawdę  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam znajde balans miedzy wami. Kupie i pogram na PS3 czekajac na wersje PCowa :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rozdzielczość Sub HD, na pewno częste spadki poniżej 25 klatek, tearing, aliasing, skandaliczne tekstury, pole widzenia oraz słabe detale. 

 

Pierwsza recenzja GTA V tylko na forum PS3Site. 2/10

Skąd w ogóle domysły że ta gra wyjdzie na PC?

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo każde główne GTA wyszło?

 

Ponadto informacja z dzisiaj: http://www.videogamer.com/xbox360/gta5/news/gta_5_and_red_dead_redemption_heading_to_pc_rockstar_job_listing_points_to_pc_ports.html

 

Bansai Tak też można :) 

 

Mnie się PS3 kurzy, trzeba sprzedać.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR co roku wychodzi na PC i wyjść nie może. Póki nie ma oficjalnego potwierdzenia nie ma tematu GTAV na PC.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tego, że każde gta wyszło na pc, sytuacja może być taka sama jak z red dead redemption gdzie mija od premiery juz 3 lata i na pc dalej nie widać i chyba juz nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wersja na PC wyjdzie w przyszłym roku razem z portem na PS4 i X'One :)

 

W każdym razie prędzej spodziewałbym się portów na nową generację, aniżeli na PC, gdzie 90% i tak by ją pobrało z torrenta. 

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli jakimś cudem nie wyjdzie na PC (a wyjdzie na pewno, na PS4 być może też), to się ogra na PS3 - jaki problem? 

 

Po prostu wolałbym zacząć od tej lepszej wersji, bo po co płacić dwa razy za to samo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo można mówić na temat GTA na konsole ale akurat GTA IV które kupiłem na PC w dniu premiery to największy syf w mojej kolekcji gier. Tysiąc dodatkowego badziewia i najgorsza optymalizacja jaką widziałem. Mimo że spełniałem zalecane wymagania gra stała się grywalna po 7 patchu bodaj. Nie wspominam już nawet o posiadaczach kart ATI który jak zawsze mieli niezły hardcore na początek. No i oczywiście brak legalnego multi dzięki MS. Nie mówiąc już o tym że musiałem grać w to co inni ograli już rok wcześniej.

 

Wracając jeszcze do tematu to widać że tereny poza miastem czerpią garściami z RDR. Za to te "miastowe" to 3 klasy wyżej niż to nudne monotonne i słabe kolorystycznie Liberty City z GTA4. Zwłaszcza nocą robi to duże wrażenie. Wierzę że Rockstar opanowało ten silnik od czasów czwórki co już było widać w RDR. Jedyne obawy mam do systemu zmiany bohatera. Nie jestem przekonany czy granie trzeba postaciami będzie dobry rozwiązaniem ale poczekamy zobaczymy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O temacie RDR na PC można zapomnieć. Teraz nie ma już sensu go wydawać. GTA V pewnie wyjdzie pod naciskiem PC-owców tylko nie wiadomo kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo można mówić na temat GTA na konsole ale akurat GTA IV które kupiłem na PC w dniu premiery to największy syf w mojej kolekcji gier. Tysiąc dodatkowego badziewia i najgorsza optymalizacja jaką widziałem. Mimo że spełniałem zalecane wymagania gra stała się grywalna po 7 patchu bodaj. Nie wspominam już nawet o posiadaczach kart ATI który jak zawsze mieli niezły hardcore na początek. No i oczywiście brak legalnego multi dzięki MS. Nie mówiąc już o tym że musiałem grać w to co inni ograli już rok wcześniej.

Szczera prawda, GTA IV na PC na początku było nie grywalne na wielu konfiguracjach sprzętowych, niezależnie od ustawień graficznych...i mam wrażenie, że pod względem płynności gry, GTA IV wypadło gorzej na PC, niż na konsolach :)

 

Byleby platynka była mniej czasochłonna niż w czwórce <troll mode on> :P

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy gra będzie dostępna w ps store ? , czy tylko wersja pudełkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczera prawda, GTA IV na PC na początku było nie grywalne na wielu konfiguracjach sprzętowych, niezależnie od ustawień graficznych...i mam wrażenie, że pod względem płynności gry, GTA IV wypadło gorzej na PC, niż na konsolach :)

 

Oj tam, stare dzieje. Od tego czasu ukazały się Max Payne 3 oraz L.A. Noire i były naprawdę wzorowo zoptymalizowane. Ponadto, zobacz jak świetnie wyglądało GTA 4 po roku dzięki licznym modyfikacjom graficznym. 

 

Zresztą ja właściwie mam to gdzieś, nowego kompa składam niedługo i pakując do środka takiego GTX'a 780 lub Titana, raczej nie będę musiał się przejmować przez jakiś czas płynnością w grach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponadto, zobacz jak świetnie wyglądało GTA 4 po roku dzięki licznym modyfikacjom graficznym. 

Idąc tym tokiem myślenia dopracowanej konwersji na PC można się spodziewać za jakieś dwa lata, a wtedy ten GTX, czy Titan może już nie wyrabiać ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LA Noire wyszlo ze spooooorym opoznieniem, a RDR w ogole, wiec nie zdziwie sie jak i GTA5 nie zawita na blaszakach.

 

 

Ponadto, zobacz jak świetnie wyglądało GTA 4 po roku dzięki licznym modyfikacjom graficznym.

 

A dzisiaj mamy to samo w Watch Dogs ;)

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ponurak najwyzej znow bedzie plakac jaka karte do 3 tysiecy kupic, taki los osoby dla ktorej liczy sie tylko grafika

 

szczeka na podlodze, nawet glupi fakt rowerow, skydivingu.. masakra..

 

a na waszym miejscu nei napalalbym sie na 50 procent kod na muve, poniewaz nastapila zmiana wlasciciela.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, odpadam z tematu o GTA 5 w wersji PC, bo i tak mam rację :P

 

Co do samej gry, to tak jak mówię, zapowiada się fenomenalnie, a zmiana bohaterów w trakcie rozgrywki wygląda świetnie. Ciekawe, czy za każdym razem będą robić coś innego w trakcie przełączania między nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrwało mnie z butów!!! Kapitalnie to wygląda ;-)

Nie wiem jakby gra miała wyglądać żeby ktoś nie zaczął narzekać... a to grafika a to optymalizacja a to coś innego. Jak się jeszcze nie grało to po co gadać takie dyrdymały?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawiajcie o muve w temacie o muve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zwiastunie jestem pewny ze kupie, moze nie na premiere, ale na bank zakupie, to juz pewniak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko, a co się podziało z tekstem "grafika nie jest najważniejsza"? Nawet jak gra będzie co pare minut klatkowała to i tak będę grał z bananem na twarzy bo takiego sandboxa jeszcze nie było. Watch Dogs Watch Dogsem, te gry mają różne klimaty.

 

Przełączenia między postaciami też wyglądają płynnie, bałem się, że jakieś loadingi dadzą czy coś... A strzelaniny miodne, R* sporo się w tym temacie nauczyło po Maksie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie post nic nie wnoszący do tematu ale muszę to z siebie wyrzucić; trailer mnie zjadł wysrał, zjadł jeszcze raz i wypluł :yes: ta gra to będzie coś, poczekam oczywiście na pierwsze wrażenia innych jednak mimo wszystko cholernie mocno zaskoczyli moje sceptycznie nastawione do GTA dupsko :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×