Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie najbardziej boli, że to wychodzi we wrześniu. Cholera, ostatni rok w technikum, miałem chodzić na korki, spiąć się jakoś w sobie żeby skończyć egzamin zawodowy, a tu jeb, gta 5. :sad:

Technikum można powtórzyć. Premiera GTA V zdarza się tylko raz w życiu :D Zresztą pograsz do stycznia a potem do nauki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edycje specjalne jak i kolekcjonerskie Grand Theft Auto Vbędą zawierać grono ulepszeń oraz akcesoriów dla wszystkich trzech bohaterów i postaci z Grand Theft Auto Online. Rockstar przedstawił trochę więcej szczegółów na ten temat.

Dodatkowe bronie (edycja specjalna i kolekcjonerska)

Sklep Ammu-Nation będzie zawsze zaopatrzony w specjalne bronie palne wraz z unikalnym dostosowaniem opcji, wyglądu i akcesoriów -.50 Caliber Pistol i Bullpup Shotgun. Również możliwy będzie dostęp do młotka, który jak zapewnia Rockstar, będzie dobrą bronią do walkiwręcz.

Stroje, tatuaże i więcej... (edycja specjalna i kolekcjonerska)

Podczas wizyty w każdym sklepie odzieżowym w Los Santos i hrabstwie Blaine, Michael, Franklin i Trevor otrzymają specjalną zniżkę 20% na specjalne przedmioty. Każda postać otrzyma jeden strój (zdjęcie poniżej), jedną część ubrania (koszula, bluza, kurtka) oraz specjalną fryzurę i tatuaż.

 

ciuchy.jpg

Niestandardowe postacie w Grand Theft Auto Online (tylko edycja kolekcjonerska)

Jako część pakietu edycji kolekcjonerskiej dostępny do wyboru będzieNiko Bellic, a Claude i Misty z Grand Theft Auto III posłużą jako dawcy genów dla naszej postaci. Brzmi kuriozalnie, ale tak przebiegać będzie wyborów postaci w GTA Online. Najpierw musimy określić dziedzictwo, jak i geny pochodzące od rodziców. Nie tylko wygląd się liczy. Jedną z możliwości jest wybór czynności lub zajęć, jakie lubisz praktykować. To będzie mieć duże znaczenie w umiejętnościach bohatera, które oczywiście w trakcie gry będziemy tylko dokształcać.

Szybsze ładowanie umiejętności specjalnych (edycja specjalna i kolekcjonerska)

Michael, Franklin i Trevor mają swoje własne, unikalne zdolności, które mogą być aktywowane, gdy wypełni się pasek odpowiedzialny za nie. Michael jest ekspertem od strzelania, potrafi spowolnić czas w czasie strzelaniny. Franklin jest wykwalifikowanym kierowcą z dobrym refleksem - jego zdolność pozwala mu spowolnić czas podczas prowadzenia wszelkimi pojazdami samochodowymi, pozwalając mu na bezproblemową jazdę na zakrętach przy dużych prędkościach. Trevor, jego specjalną zdolnością jest zadawanie dwukrotnie mocniejszych obrażeń, przy czym sam dostaje ich tyle samo mniej. Edycje specjalne i kolekcjonerskie będą miały możliwość regeneracji całego paska umiejętności o 25% szybciej.

Testy samolotów wyczynowych (edycja specjalna i kolekcjonerska)

Możliwość latania nad Los Santos i hrabstwie Blaine z zawrotną prędkością dzięki testom wyczynowym. W pięciu ekscytujących i wyjątkowych wyzwaniach przemierzając przez góry, pustynie, morza i miasta. Każdy kto nabędzie wersję specjalną lub kolekcjonerską będzie mógł poruszać się w labiryncie punktów kontrolnych. Umieszczone będą tak, by wykorzystywać samolot do granic jego wytrzymałości. Wysokie przeciążenia gwarantowane. Ukończenie każdej z prób poprawi umiejętność pilotowania postaci. Możliwość porównania swojego czasu z przyjaciółmi i walka o pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej to z pewnością dobra zabawa.

carbonrs.jpg

Unikalne pojazdy, nieruchomości i garaże (tylko edycja kolekcjonerska)

Edycja Kolekcjonerska zawiera także ekskluzywny garaż do przechowywania własnych pojazdów, które zaopatrzone będą w sportowy motocykl CarbonRS (zdjęcie powyżej) i Hot rod w stylu lat 30 - Hotknife. W Grand Theft Auto Online posiadacze kolekcjonerki dostaną elektryczną hybrydę, Khamelion (zdjęcie poniżej), którego można zamówić poprzez telefon w trakcie gry.

khamelion.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, zawartość godna dodatkowych 100zł, jak nic! Hahaha...

Boję się, że z GTAV zrobią sobie jeszcze krowę do dojenia z milionem głupkowatych DLC ze "zbroją dla konia" na czele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej boli, że to wychodzi we wrześniu. Cholera, ostatni rok w technikum, miałem chodzić na korki, spiąć się jakoś w sobie żeby skończyć egzamin zawodowy, a tu jeb, gta 5. :sad:

Niektórzy mają magisterkę do napisania... :) Niedługo jednak na wakacje do Los Santos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to nie będzie ten filmik o glinach, co to wyciekł parę dni temu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Czwartek ma pojawic sie kolejny filmik. Info z fejsa ;) :biggrin:

YEEEEEEEEEEEEEE! :biggrin:

 

podniosles moj wskaznik szczescia^^

 

a tu link do info

http://www.gtav.net/news/4570/new-trailer-coming-this-thursday

 

 

 

grand-theft-auto-v-map.png

 

i mapa nawet :P

Edytowane przez retsam94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mają magisterkę do napisania... :) Niedługo jednak na wakacje do Los Santos :)

Niektórzy magisterkę...ja mam do napisania doktorat, a tu widzę co najmniej miesiąc przerwy :P

Edycja specjalna i kolekcjonerska w wersjach cyfrowych nie wnosi absolutnie nic, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, czemu niestety. Jakby dodawała ta edycja coś wartego uwagi, to ludzie zaczęliby płakać, że R bawi się w EA i faworyzuje graczy, którzy dali więcej. A tak jest spoko, przynajmniej dla mnie. : p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to nie będzie ten filmik o glinach, co to wyciekł parę dni temu.

Co prawda nie widzialem tego wycieku, ale jezeli ma to byc 'oficjalny trailer' to filmik powinien objac jak najszersze spekrum zawartosci gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to nie będzie ten filmik o glinach, co to wyciekł parę dni temu. 

 

gameplay to gameplay bedzie pewnie wiele nowych info na temat singla czy tam online. a tamten wyciek to byl po prostu jakiś program który można będzie obejrzeć w tv w grze (tak mi się zdaje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle że to będzie wyglądało tak jak pierwsze 2 trailery, tylko teraz dowiemy sie coś o fabule ;) i zapewne przy okazji tego trailera zostaną odblokowane kolejne działy na oficjalnej stronie GTA V. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy magisterkę...ja mam do napisania doktorat, a tu widzę co najmniej miesiąc przerwy :P

Edycja specjalna i kolekcjonerska w wersjach cyfrowych nie wnosi absolutnie nic, niestety.

Czekamy na podbicie stawki. Ktoś z habilitacją? :) Miesiąc to mało na taką grę. Dla mnie to pół roku minimum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół roku ?:> to na 100 % chcesz zrobić ?:> Ja osobiście czekam na jakiś soczysty gameplay ;) Choć pewno pokażą nowości w stosunku do GTA 4

Edytowane przez Rafcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na podbicie stawki. Ktoś z habilitacją? :) Miesiąc to mało na taką grę. Dla mnie to pół roku minimum :)

Niestety tyle czasu nie mam na żadną grę. Nawet na Dark Souls II ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technikum można powtórzyć. Premiera GTA V zdarza się tylko raz w życiu :biggrin: Zresztą pograsz do stycznia a potem do nauki !

 

Ja w tym roku skończyłem technikum, a gra początkowo miała wyjść wiosną, więc bardzo martwiłem się o swoją maturę. Na szczęście dla mojej edukacji, premiera została przełożona. :biggrin: Teraz wybieram się na studia spory kawałek od domu, więc mam 10 dni od premiery by nacieszyć się GTA w pokojowym zaciszu.... Oczarowałem swoją dziewczynę ostatnio grą Little Big Planet i Singstarem, więc wszystko jest na dobrej drodze, że konsola pojedzie na studia ze mną i spać nie będę przez chyba miesiąc. :biggrin:

Edytowane przez dext3rr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś małe te Los Santos ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczarowałem swoją dziewczynę ostatnio grą Little Big Planet i Singstarem, więc wszystko jest na dobrej drodze, że konsola pojedzie na studia ze mną i spać nie będę przez chyba miesiąc. :biggrin:

To już trzyma cię tak krótko? ;)

Racja, jakąś mała ta mapka, może to jakiś fake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie bo ostatnio miałem mało czasu na sprawdzanie newsów. Czy GTA V wyjdzie tylko na PS3 czy też na 4-kę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie tylko na trójkę. Sony coś ostatnio na twiterze napisało, że gra będzie pięknie wyglądać na PS4, ale zaraz usunęli wpis. Teraz napisali, że przepraszają za literówkę i że chodziło im oczywiście o PS3. Ale kto ich tam wie... : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie bo ostatnio miałem mało czasu na sprawdzanie newsów. Czy GTA V wyjdzie tylko na PS3 czy też na 4-kę?

 

GTA V na ten moment zapowiedziane jest tylko na PS3 i X360

Może wyjdzie na PC'ty, może wyjdzie na PS4, może wyjdzie na XONE. Chociaż z tymi dwoma ostatnimi platformami to raczej mało prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie tylko na trójkę. Sony coś ostatnio na twiterze napisało, że gra będzie pięknie wyglądać na PS4, ale zaraz usunęli wpis. Teraz napisali, że przepraszają za literówkę i że chodziło im oczywiście o PS3. Ale kto ich tam wie... : P

Celowo to robią, ludzie się rzucą na wersję PS3 i później podjarani nextgenem kupią jeszcze jedną kopie na PS4.

GTA V na ten moment zapowiedziane jest tylko na PS3 i X360

Może wyjdzie na PC'ty, może wyjdzie na PS4, może wyjdzie na XONE. Chociaż z tymi dwoma ostatnimi platformami to raczej mało prawdopodobne.

Mi się właśnie wydaje, że wersje na nowe konsole są bardziej prawdopodobne niż to, że w styczniu spadnie śnieg :biggrin:

Edytowane przez krettinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×