Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie jest to ogromne miasto, które tętni życiem ?? parę samochodów i kilka osób w samym centrum ? Coś jest chyba nie tak albo to jakieś zabezpieczenia, sam już nie wiem. Tak czy inaczej wszystko się okaże we wtorek.

 

Dajcie spokój dziewczyny. U mnie na osiedlu niedaleko centrum mieszkam i kilka osób przez okno widzę. Samochodów też niewiele. Przecież na filmie wyraźnie widać, że to nagrywane w  niedzielę około 11:45. Część NPC śpi, kto musiał ten do pracy pojechał już wcześniejszej. Reszta w kościele pewnie siedzi. Na moje wprawne oko wszystko w normie...

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zamawiał na muve z paczkomatami, to właśnie dostałem SMS'a o wysyłce od InPostu :)

 

 

Wiadomo że nie zawsze duże natężenie ludzi będzie, na niektórych filmikach jest ich dość dużo, na innych zaś trochę mniej. W takim dużym mieście na pewno nie będzie tłumów na każdym kroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu od HuNteR w ogóle jest mało ludzi i żadnego samochodu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu od HuNteR w ogóle jest mało ludzi i żadnego samochodu.

 

I zniszczeń nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzi w centrum LS nie ma, bo po ulicach biegają zapewne niedźwiedzie polarne znane z RDR. Ot cała tajemnica. Można skończyć narzekanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam: dostałem smsa, że paczka od muve już jedzie do mojego paczkomatu. Czy ktoś się orientuje czy faktycznie można zablokować paczkomat aby nie działał do północy w poniedziałek? :D Bo jeśli to tylko pogróżki muve to...bardzo możliwe, że w niedzielę już będziemy ciupać ]:->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu na tym live nie ma możliwości zmiany protagonisty?

Bo to jest sam początek gry i gameplaye są nagrywane zaraz po odpaleniu (prawie każdy jest z Franklinem). Dopiero w trakcie rozwoju fabuły będzie można przełączać się między bohaterami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś specjalna umowa z paczkomatami, zawsze dostaję od sklep@muve.pl, teraz jest od gta5@inpost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest sam początek gry i gameplaye są nagrywane zaraz po odpaleniu (prawie każdy jest z Franklinem). Dopiero w trakcie rozwoju fabuły będzie można przełączać się między bohaterami.

Może uszanujecie ludzi, którzy nie oglądają i nie chcą wiedzieć absolutnie nic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę oczami wyobraźni te nocne czuwania przy paczkomatach. :) Tylko ciepło mi się ubrać proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay w świetnej jakości.

http://www.youtube.com/watch?v=e9e4-54c0OI

 

Na końcu widać jak wylatuje przez przednią szybę i uderza w latarnie. Piękna śmierć.  :laugh:

 

Grafika bardzo fajna, do ilości pojazdów też nie mam zastrzeżeń (to chyba musi zależeć od pory dnia bo na jednych gameplayach nie widać aut a na innych jest ich całkiem sporo, to samo tyczy się ludzi). Jedynie troche kiepsko wyglada model jazdy, ten z IV mi się bardzo podobał, ale tego nie ma co oceniać póki się samemu nie spróbuje. Dzięki za wstawke w tak dobrej jakości i bez spoilerów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika bardzo fajna, do ilości pojazdów też nie mam zastrzeżeń (to chyba musi zależeć od pory dnia bo na jednych gameplayach nie widać aut a na innych jest ich całkiem sporo, to samo tyczy się ludzi). Jedynie troche kiepsko wyglada model jazdy, ten z IV mi się bardzo podobał, ale tego nie ma co oceniać póki się samemu nie spróbuje. Dzięki za wstawke w tak dobrej jakości i bez spoilerów :)

 Nie ma problemu, staram się uprzedzać jak jest coś związanego z fabułą.

 

Tutaj filmik z misją taksówkarza.

http://www.youtube.com/watch?v=j7RSGebFj6M

 

Oraz ulepszanie pojazdu.

http://www.youtube.com/watch?v=GSDnv9b1TPg

 

 

 

 

Ps. W ciągu godziny na Comedy Central widzę już chyba 5 czy 6 raz reklamę GTA.  :biggrin:

Edytowane przez Grandy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam: dostałem smsa, że paczka od muve już jedzie do mojego paczkomatu. Czy ktoś się orientuje czy faktycznie można zablokować paczkomat aby nie działał do północy w poniedziałek? :biggrin: Bo jeśli to tylko pogróżki muve to...bardzo możliwe, że w niedzielę już będziemy ciupać ]:->

 

A jak otworzysz swoja skrytke ? Wezmiesz lom :) ? Kod dopiero po 24:00 dostaniesz na otwarcie paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby się nie okazało, że to będzie najbardziej w historii przereklamowany badziew, było by bardzo duże zawiedzenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby się nie okazało, że to będzie najbardziej w historii przereklamowany badziew, było by bardzo duże zawiedzenie. 

 

Prawdopodobieństwo na to, jest takie jak to według którego pochodzimy od małpy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak otworzysz swoja skrytke ? Wezmiesz lom :) ? Kod dopiero po 24:00 dostaniesz na otwarcie paczki.

Bansaiku kochany na fejsie muve napisało, że kod dojdzie w momencie włożenia przez kuriera paczki do paczkomatu (podobno od tego nie ma odstępstw). To pewnie dlatego, że kod generowany jest przy włożeniu paczki i trudno byłoby "po czasie" wysyłać je do wszystkich :)

 

 

 

Oby się nie okazało, że to będzie najbardziej w historii przereklamowany badziew, było by bardzo duże zawiedzenie. 

Spoko, zawsze łatwiej jest znieść bycie zrobionym w chu*a razem z milionami innych osób niż samemu :P

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem gameplay z PS3, niestety nagrywany chyba tosterem. 

http://www.youtube.com/watch?v=VbnC9KUOM5M

 

 

Podoba mi się animacja wybuchów.

http://www.youtube.com/watch?v=gEqFA_i5yhE

 

 

Możliwość zwolnienia czasu w samochodzie przez Franklina.

http://www.youtube.com/watch?v=2VWkfVCikLA

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bansaiku kochany na fejsie muve napisało, że kod dojdzie w momencie włożenia przez kuriera paczki do paczkomatu (podobno od tego nie ma odstępstw). To pewnie dlatego, że kod generowany jest przy włożeniu paczki i trudno byłoby "po czasie" wysyłać je do wszystkich :)

Jeżeli tak jest to na 90% dostaniemy kody w poniedziałek po południu :) Wątpie żeby o północy jeżdzili, za dużo by to kosztowało :) Też dostałem smsa, i na stronie jest status że już jedzie. Ogólnie często zamawiałem na paczkomaty, mam nadzieję że będzie taki mini bubel :D

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalnie nie rozumiem narzekania. Polecam: http://www.youtube.com/watch?v=e9e4-54c0OI

Mamy tu rozwiane trochę wątpliwości i brak spojlerów fabularnych

 

Co warte odnotowania:

Gdy koleś jest w downtown, to na ulicach sporo aut. Jest nawet lepiej niż w IV, bo tam sporo aut było tylko w pobliżu gracza, lub na światłach. Gdy wyjechał na obrzeża, zrobiło się pustawo.

Jest autoregeneracja zdrowia, ale tylko do połowy. Gdy mamy dzwona, to schodzi nam zdrowie.

Prowadzenie wygląda na trochę prostsze, ale nie jest to poziom MC:LA. Powiedziałbym, że takie GTA IV z lepszą przyczepnością. Nadal jest bajeczna animacja pracy zawieszenia z czwórki.

Zniszczenia wyglądają lepiej niż w GTA IV. Może są trochą stonowane, ale malutko. Chyba co poniektórzy dawno w czwórkę nie grali.

Grafika jak na sandboxa i obecną generację wymiata.

Jak się bardzo mocno przydzwoni to nadal można wylecieć z auta.

 

Wyluzujcie i spokojnie czekajcie na 17-go. Dostaniemy najlepszy sandbox tej generacji.

 

P.S. Z kodami move, paczkomatami, amazonami, PSStoramii idźcie gdzie indziej, bo i tak tu niezły się bajzel robi. Może wątek "Gdzie kupić i za ile"?

Edytowane przez skaposzczet
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaznie dżimi? Jesli tak to super sprawa, jednak zbyt hucznie zapowiadali godzine 24 aby sobie z tego teraz pokpic. Hmm, zobaczymy, obys mial racje.

A i ludziska, o model zniszczen sie nie martwcie, auta sa troche bardziej wytrzymale niz w 4, ale to dalej ten sam sprawdzony system, z auta mozna ziemniaka zrobic nawet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grandy111 za filmik z misją taksówkarza. Dokładnie na to czekałem i tego brakowało mi w czwórce.

Bujanie się po mieście (pokazana misja nie miała limitu czasowego), poznawanie go i słuchanie radia. Oj sporo czasu spędzę w taksówce :). Jakby jeszcze można było swą taksówkę odpicować.

Edytowane przez skaposzczet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×