Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

I oczywiście R* gówno zrobili i na ps3 będzie wyglądać to gorzej bo gdzieżby inaczej;/

a myślałeś, że będzie inaczej?  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuję : ''Powiem tylko tak, optymalizacja jest tragiczna i w porownaniu do x360 na PS3 sa takie framedroppy ze az sie grac nie chce :/

Doladowywanie tekstur podczas jazdy przez miasto wyglada wrecz komicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha czyli ch*j w d**e rockstarowi spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czego się ludzie spodziewali ? Gra ma wyglądać ładniej od GTA IV i chodzić lepiej ? Przecież to jasne że będzie rwało. To nie korytarzowy exclusive ze statyczną kamerą od Santa Monica. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jakieś gamepleye z gta v na ps3?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zaczyna się sranie jak wtedy po filmikach nagrywanych kalkulatorem ...

 

poczekajcie na gameplay z wersji nie pirackiej itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuję : ''Powiem tylko tak, optymalizacja jest tragiczna i w porownaniu do x360 na PS3 sa takie framedroppy ze az sie grac nie chce :/

Doladowywanie tekstur podczas jazdy przez miasto wyglada wrecz komicznie.

skąd to cytat? daj ich więcej, ciekawy jestem co chłop jeszcze napisał ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up No i po co wrzucasz to samo co dwa posty wyżej ? Według mnie to porównanie to z kija wzięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up No i po co wrzucasz to samo co dwa posty wyżej ? Według mnie to porównanie to z kija wzięte.

czego z kija? jak dla mnie obraz z ps3 jest ciut ostrzejszy, ale poza tym wersje wyglądaja identyko ... nie wiem natomiast na której platformie będzie bardziej klatkowac podczas pięciu gwiazdek ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez wiekszych roznic :)

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę większych różnic.

Ja też nie po za tym, że chyba są zupełnie inne pory dnia, czyli ciężko porównać cienie i oświetlenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba dobrze że czekałem z preorderem. Poczekam jeszcze parę dni na pierwsze oficjalne gameplaye z ps3. Jak dla mnie gra wygląda dużo gorzej na ps3, ciemniejszy obraz, mniej detali większe rozmycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie końcówkę filmu w menu. Na PS3 (w prawym górnym rogu) w grze jest godzina 18 a na XBOX jest 15 stąd duża różnica w oświetleniu

Edytowane przez MasterHamster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego, że zamawiałem z konta kolegi, jego w tej chwili nie ma, a jedyne co mi z rana napisał to to, że na koncie ma zajęte te 180zł, ale nie pobrane. Wie ktoś co to może oznaczać?

Mam tak samo, tzn miałem już "dispatching now" ale kuzyn poprosił mnie o zamówienie drugiej kopii dla niego, przez co moja paczka nie została wysłana wczoraj tylko pójdzie pewnie dopiero w poniedziałek, w każdym razie też mam zablokowaną kwotę 189 zł na koncie, w związku z tym opóźnieniem u mnie zapytałem na amazonie jak z tą kasę, żeby przypadkiem nie pobrali mi 3 razy kasy, no i na pytanie o to czy ta jedna kopia jest już opłacona Pan odpisał że "has been successfully authorised" czyli jest zapłacone, a płatność w przypadku drugiej kopii jest jeszcze nie pobrana. Także jak masz zablokowaną kasę to masz już w zasadzie zapłacone, a kasę ściągną tuż przed wysyłką.

"You will be charged just before the dispatch of your orders. You will receive a confirmation e-mail when your orders will be dispatched."

A jeśli pytasz co to może oznaczać w kwestii wysłane/ nie wysłane, to jeśli nie dostaliście maila że paczka poszła, a kasa nie została pobrana to znaczy że nie wysłali ;)

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba dobrze że czekałem z preorderem. Poczekam jeszcze parę dni na pierwsze oficjalne gameplaye z ps3. Jak dla mnie gra wygląda dużo gorzej na ps3, ciemniejszy obraz, mniej detali większe rozmycie.

Nie kupuj, faktycznie jest ciemniejszy obraz, tak samo jak o świcie/wieczorem jest ciemniej niż w południe :P.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna godzina, więc nie ma się czemu dziwić, że cienie inne.
 

:biggrin:

 

youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

 

Nie wchodźcie! Dużo spoilerów z cutscenek!

Edytowane przez KoRnick90
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, naprawdę spodziewaliście się, że GTA V będzie śmigało na naszej antycznej czarnulce w pełnym 720p i stałych 30 klatkach? 5 lat temu GTA IV nie dało rady, 3 lata temu RDR nie dało rady, GTA V - gra większa niż poprzednie dwie razem wzięte - dlaczego ta ma dać radę?

 

Polecam już zawczasu dać sobie na wstrzymanie z narzekaniem, bo to są tandetne streamy i porównania na pirackich kopiach. Ja wiem, że hype jest kosmiczny, ale na stronę sprzętową trzeba spojrzeć trzeźwym okiem.

 

GTA IV nie wyrabiało 30 klatek. Grało się? Grało. RDR działało w sub HD. Grało się? Grało, sam miałem zajebisty fun przez setki godzin i naprawdę mnie to nie obchodziło, bo gra była tak dobra. Dlaczego teraz ma nie być tak samo? Znając życie, różnice będą takie same, jak w większości multiplatform, na PS3 nie będzie doczytywania tekstur (po coś ta instalka 8 GB chyba jest) i screen tearingu, ale wydajność będzie gorsza, na X-pudle gra będzie działała płynniej w zamian za rozlatujące się klatki i doczytujące się wolniej tekstury.

 

R* na pewno nie wypuściłby niegrywalnego bubla. Nawet jeśli będzie wyglądała i działała na PS3 gorzej niż na platformie konkurencji, to gra się obroni, jeśli będzie dobra. A to porównanie jest gówniane, bo nie trzeba być geniuszem, żeby stwierdzić, że wersje wyglądają i działają tak samo podczas stania w miejscu czy spokojnej jazdy. Zobaczymy co będzie w mocniejszych momentach i przede wszystkich, na oryginalnych kopiach.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czym się różni, to czasem nagrywania in-game.

czy tez odnosicie wrazenie, ze zostalo to zrobione celowo? by 'pokazac', ze wersja na ps3 jest 'gorsza'. gdyby to mialo by byc prawdziwe porownanie, to autor materialu by nie dawal filmu z taka roznica oswietlenia wynikajaca z faktu, ze gra w obu wersjach byla rejestrowana o roznych porach. choc kazdy rozgarniety czlowiek domyslilby sie odrazu co jest grane :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba dobrze że czekałem z preorderem. Poczekam jeszcze parę dni na pierwsze oficjalne gameplaye z ps3. Jak dla mnie gra wygląda dużo gorzej na ps3, ciemniejszy obraz, mniej detali większe rozmycie.

lol, ciemniejszy obraz, bo to inna pora dnia, geniuszu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×