Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Płaskie kamienie, mało ludzi. Może jutro po południu będzie post, że mapa jest za duża:)

Ja Wam powiem tak - CHCE JUŻ WTOREK:D

Żona idzie kupić mi Gta i będę sobie z nią pykał na moim plejaczku, żeby było jeszcze fajniej to caaaaały tydzień będę na lekarskim w domu po artroskopii kolana. Więc leżę i gram z żoną (córka w brzuchu też będzie słyszała ja gramy) :biggrin:

 

Oj nie klam juz, wszyscy wiemy ze obecnie lezysz i ...

 

8K8ao2k.jpg

 

Screeny prosto z gry (wersja Xboxowa):

 

ZCFGsPz.jpg

5k90Jlu.jpg

Edytowane przez Bansai
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym spotykaniem ludzi znanych z TV na ulicy może być prawda. Jest w końcu na stronie R* dział o wycieczkach na poszukiwanie celebrytów więc kto wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

More shots:


PS3:


http://i.imgur.com/ohmcTEI.jpg


XBOX360:


http://i.imgur.com/Wgpv4NM.jpg


 


 


THEY ACTUALLY ARE the same, i dont wanna know how much resources rockstar spend to make game look that close.


ps3 screen is little bit lighter, but this is brightness settings.


 


So yeah, dont bother yourself think about versions, does not really matter what platform you have - its very rare when the game look this close.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odbieram preorder we wtorek na ps3, ale nie mogąc wytrzymać ściągnąłem pirata na x360. Planowo miałem jeździć po mieście, zwiedzać i poznać grę... Skończyło się, że kumpel przyszedł o 15, a grę wyłączyłem dopiero przed 20:00 na mecz Barcy, bo gdyby nie on, to konsola by wybuchła pewnie. :D Robiliśmy misje na zmianę i z każdą kolejną mieliśmy coraz większy opad szczęki. Fabuła jest po prostu mistrzowska... Każda misja ma coś w sobie i nawet głupia z pozoru przejażdżka Michael'a z synem na rowerze rozwala system... 

 

Grafika, fizyka, miasto, to wszystko jest przepiękne. Będąc na plaży Los Santos w słoneczny, kolorowy dzień, gdzie ludzie śmigają jachtami, skuterami wodnymi i biegają po plaży sprawia, że sami chcielibyśmy być w takim miejscu. Godzinę temu robiłem sobie licencję pilota i przy wyskoku spadochronowym z samolotu na bardzo dużej wysokości późnym wieczorem widać całą wyspę, na której miasto jest całe oświetlone a w tle majaczą szczyty i pustynie. Ten widok po prostu zwala z nóg. Gra działa niesamowicie płynnie. Dużo lepiej niż GTA IV, a przecież ta produkcja jest kilka razy większa. Wykonałem w sumie około 30 misji, ale we wtorek z przyjemnością je powtórzę na PS3. Jak wyjdą recenzję to ta gra pozamiata wszystko co przed nią stoi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSS pobrał opłatę za preoeder z portfela. :)

Widzę że u mnie też kasa została pobrana czyli jest szansa że to dzisiaj będzie można pobrać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Rockstar jakoś lepiej nie zabezpieczył gry, bo naprawdę mnie wnerwia, że wszyscy dookoła grają za darmo, a normalni ludzie czekają, i jeszcze zepsuto nam poniekąd pierwsze odpalenie gry, bo jednak gameplaye kusiły, i teraz już to nie będzie to samo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest z każdą grą, tacy są piraci niestety... Ja spokojnie czekam, aczkolwiek inni mają grę za darmo a ja płacę 230 zł, to trochę boli... Rekompensatą za brak multi jest wczesne dla nich granie, tak to już jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest z każdą grą, tacy są piraci niestety... Ja spokojnie czekam, aczkolwiek inni mają grę za darmo a ja płacę 230 zł, to trochę boli... Rekompensatą za brak multi jest wczesne dla nich granie, tak to już jest...

Nie mow hop,piraci na multi tez pograja - nawet na xboxie gdy dobrze plyta wypalona graja na xbox live a ms nie banuje,bo straty za duze.Jak czytalem na xboxowym forum to miesiacami na multi graja bez konsekwencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to niestety jest,multi platne i banowanie nie jest oplacalne.Kiedys banowali a teraz nie.Wiem ze to nie sprawiedliwe ale co zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post na forum i mam nadzieje nie ostatni. PS3 kupiłem niedawno ~ miesiąc temu, żeby nieco konsole ogarnąć przez ten czas w oczekiwaniu na GTA V. Ostatnia wersją GTA w jaką grałem to była 2 i mam nadzieję, że dość szybko dźwignę takie cudo jak V. Nie ukrywam, że wiążę z tą grą duże nadzieje, a że nie miałem do czynienia z poprzednimi wersjami to w tej wszystko dla mnie będzie zaskoczeniem i w ogóle wow. Także byle do wtorku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje się, że wersja z płytą może gorzej chodzić ;| ale wsumie te instalowanie 8GB może dużo dać. Ewentualnie sprzedam i kupie cyfrową :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post na forum i mam nadzieje nie ostatni. PS3 kupiłem niedawno ~ miesiąc temu, żeby nieco konsole ogarnąć przez ten czas w oczekiwaniu na GTA V. Ostatnia wersją GTA w jaką grałem to była 2 i mam nadzieję, że dość szybko dźwignę takie cudo jak V. Nie ukrywam, że wiążę z tą grą duże nadzieje, a że nie miałem do czynienia z poprzednimi wersjami to w tej wszystko dla mnie będzie zaskoczeniem i w ogóle wow. Także byle do wtorku:)

Powiem ci jedno i tego się trzymaj, na 100% się nie zawiedziesz, powiem więcej; poczujesz, że to coś więcej niż gra. Na pewno ci się spodoba, i kupno konsoli nawet dla samego GTA wyjdzie ci na dobre. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Witaj Wojtek po takiej przewie w graniu na 100% będziesz zadowolony z GTA V.

 

Jak wspominałem unikam, trailerów i gameplay z GTA V generalnie spoilerów. Niestety wczoraj kiedy rozgorzała dyskusja o modelu zniszczeń w nadchodzącym GTA natknąłem się na pewien materiał (pseudo grę) i po obejrzeniu prawie 10 minut zdałem sobie sprawę, że zrobiłem wielki błąd...

 

Pewnie znacie temat (ja nie znałem bo miałem 7 miesięczną przerwę od gier) film nie zawiera ŻADNYCH spoilerów dotyczących GTA V,.. a jednak może zepsuć zabawę z nadchodzącym killer'em... najgorsze, że nie potrafię przestać oglądać... a niedługo pewnie sobie zakupię.

http://www.youtube.com/watch?v=LSfJfxB_ToU

Edytowane przez Kessarath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Wiesz co by sie dzialo przy takich zniszczeniach w gta?

Kazdy by plakal ze sobie jezdzic nie moze bo przy 1 przywaleniu auto siada..

 

Ale wyglada to swietnie i ja bym nie pogardzil takim modelem zniszczen w V :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pewnie znacie temat (ja nie znałem bo miałem 7 miesięczną przerwę od gier) film nie zawiera ŻADNYCH spoilerów dotyczących GTA V,.. a jednak może zepsuć zabawę z nadchodzącym killer'em... najgorsze, że nie potrafię przestać oglądać...

http://www.youtube.com/watch?v=LSfJfxB_ToU

Nie bardzo wiem o co ci chodzi z tym filmikiem, model zniszczeń z owego materiału w zupełności nie pokrywa się z tym co mamy w GTA V. Takie mam wrażenie przynajmniej, oglądałem jeden filmik jak koleś niszczył auto, wyglądało to średnio (odziwo gorzej jak w GTA IV). Chyba, że słabo tłukł, może trzeba na prawdę mocno przypierzyć żeby takie efekty otrzymać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zostanie otwarty po wlepieniu odpowiedniej ilości warnów i oczyszczeniu go z offtopu :paladin:

 

//EDIT: Proszę pisać przemyślane posty. Wszystkie posty typu: Fajne; skąd masz; mało ludzi; słaba grafika; itd.itp. będą usuwane, a autor odpowiednio nagrodzony.

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapanie idiotów in 3...2...1...

 

Ciekawe ile osób ściągnęło już to ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... nie kontynuujcie rozmowy nad tak idiotycznym torrentem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×