Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

No to panowie, ktory obrazek jest z ktorej konsoli biggrin.png ?

 

i8pllgcPaLVVJ.png

ibe91CWRdh7hCC.png

iAT1JhQ2c33R8.png

iBMcxTn4W6OJW.png

iB0kdBfi499to.png

irZbOP6ZzLuom.png

 

Wyglada na to ze Rockstar dotrzymal obietnicy i nie zostawil posiadaczy PS3 w tyle ze slabsza wersja.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrachując od powoli choroby psychicznej na punkcie tego tytułu u co po niektórych ;) może skrobnę coś od siebie...

 

Omijając delikatnie temat aby do końca nie zwariować - poogladałem sobie gameplaye trailery czy streamy na spokojnie, zrobiłem to tak naprawdę dopiero wczoraj i dziś jak mi kornick 4 godziny grając w doa5 prał mózg że sie go słuchać nie dało "zdun a wiesz że gta to a gta tamto a to zniszczenia a to trolle i hajp x1000000 na forum" - ;) (pozdro- sie ciebie wczoraj słuchać nie dało :P )...

 

Tytuł oprawowo wygląda genialnie chociaż jakoś w/w oglądanych materiałów nie pozwalał mi się tak zachwycać jakbym zapewne mógł (czy oni to nagrywają nokią 3310?? ;) )... Dźwiękowo bedzie dobrze znając r* gdyz póki co wysztkie streamy tylko drażnia przez tych wykrzykujacych fakami prostaków/streamerów przez co nie słyszałem zbyt wiele... Animacyjnie również mistrzostwo świata ba nigdy tak dobrej w grze nie widziałem... Generalnie juz teraz można stwierdzić że o medal za najlepszą oprawę A/V nowe dzieło r* może się ubiegać... Patrząc na to wszystko na papierze zapowiada się hit i to na wielką skalę... 

 

Nadal omijam niezdrowy i chory hajp jak również niespotykany na dotąd skalę marketing który swoje robi wśród młodych umysłów graczy. Jednak schilllowałbym na waszym miescu gdyż patrząc na ten moment poza oprawą to tak naprawdę nadal to samo gta od bodajże 10 już odsłon (no dobra od 3ki wcześniej grało się zdeczka inaczej). dla osoby stroniacej od sanboxów (sam do nich mieszany stosunek i często wkrada mi się tam straszna monotonia jak również podobają mi się maksymalnie naprawdę nieliczne), owszem zaskakuje ilość opcji przy dłubaniu w swiecie jakieś stroje, dziary, fryzury, psy (zwierzęta nie policja), skóry, dziwki, koks i paweł vip :biggrin: bedzie tego od groma, ale obawiam się że zakonczy się to dla mnie jak każde GTA do tej pory (sprzedażą nudzącej mnie gry i nie dokończeniem jej). Kolejnym moim zdaniem wielkim plusem ogladając gameplaye jest mechanika gry... W koncu ze sztywnego strzelania/biegania/poruszania się p[owstaje coś lepszego ale to zapewne naturalna rewolucja po rdr, la noire oraz mp3... R* zapewne stworzy dla co po niektórych kolejne arcydzieło, niestety znów mam wrażenie jak co premierę kolejnego GTA że nie dla mnie (a rdr i bully kocham ;) ). Cóż zostaje wam życzyć zajebistego funu gry i nie wyladowania przed wtorkiem na jakimś oddziale zamknietym  ;)

 

Sam tytuł zapewne kupie i to chyba nawet na premierę ale bez spiny w dzień premiery jakis empik - nie będzie trudno kupie na 2gi dzień. A i oby wam paczkomaty otworzyło o 0.00 :P . Pozdrawiam i mam nadzieje na czytanie dalej jakiejś lepszej dyskusji o samej grze gdyz od parudziesięciu stron czytania o jakiś kamieniach i "przechodniuff" człowiekowi odechciewa sie tu zaglądać. I nie mówię tylko o hejterach którzy na to psioczą ale o tych "śmiesznych" co wywalają co post adnotacje do tej głupoty przenosząc ja wszędzie i nie wiadomo po co...

 

Do usłyszenia po premierze jak ludzie zaczną coś ogrywać i normalnie się o grze wypowiadać.

ps. bez odbioru w temacie o gtaV ! :)   

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdun czekałem na twoją opinię :) 

Według mnie dobrze to podsumowałeś, sam czekam grę, ale ja należę bardziej do tych zapaleńców/psychopatów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"skóry, dziwki, koks i paweł vip" - zdun you made my day :laugh: BTW Zgadzam się w 100% z Twoja wypowiedzią. Ja się nie jara tylko po prostu czekam na premierę i swój preorder. Zapowiada się super, ale ocenię jak ogram. Czy GOTY to sie opiero okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal omijam niezdrowy i chory hajp jak również niespotykany na dotąd skalę marketing który swoje robi wśród młodych umysłów graczy.

 

4 trailery rozsianie na przestrzeni 2 lat i troche plakatow na miescie to marketing na niespotykana dotychczas skale ? Serio ? Nawet tego nie skomentuje.

 

Cóż zostaje wam rzyczyć zajebistego funu gry i nie wyladowania przed wtorkiem na jakimś oddziale zamknietym ;)

 

"Rzyczyc" zdun :biggrin: ? Rili ?

 

Hype jest "over 9000" ale tak bylo i tak juz zawsze bedzie przy grach z serii Grand Theft Auto, jest to seria ktora mozna kupowac w ciemno (poniewaz marka na przestrzeni lat dobila statusu kultowego) bez obaw o to ze skonczysz zabawe po 5 godzinach idac caly czas korytarzem. Owszem mozna z umiarem podchodzic do premiery, jednak nie mozna tez wytykac ludziom wodoglowia jesli bardzo sie ekscytuja gra ktora zapewni im prawdopodobnie ponad 50h rozrywki i niezapomniane chwile przy konsoli.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad.1. Bansai - newsy na portalach, 1000000 stron po forach, 4 trailery?? raczej 44 :biggrin:, reklamy w telewizji, autobusach, centrach handlowych to chyba sporo i w naszym kraju na niespotykaną dotąd skalę   ;) Pobija nawet popa i cod mw2...

 

Chyba pierwszą w naszej tv było swego czasu ff8 - ale wtedy za dzieciaka sie jarałem :P swoją droga okazał się słabym fajnalem...

 

ad2.2. goń się ja ci nie wywalam że wklejasz co rusz suche obrazki :P a o 1 literówke sie przywalić musiał :P

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suche obrazki i suche teksty po ang :P

Chodzi raczej o hajp samych graczy, bo Rockstar to jedna z "fajniejszych" firm jeśli chodzi o nienachalny marketing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, ze wiekszosc tego "marketingu" produkuja strony z grami i gracze a nie sam Rockstar, jestem pewien ze gdyby na Twitterze Rockstara pojawil sie teraz ciemny obraz i na nim sam napis GTA V to byloby to wszedzie na glownych stronach wielkich portali. Dlaczego ? Bo to kultowa marka i po 5 latach celibatu jest na nia ogromny popyt.

 

PS. Reklamy na autobusach i w TV byly tez w przypadku MP3, tam jakos nikt nie narzekal, a sama gra tez nie odniosla jakiegos wielkiego sukcesu. Takze Twoja teoria jest moim zdaniem troche chybiona. Jesli chodzi o marketing ktory ma na celu zrobic nam lobotomie, to patrz lepiej w strone Activision czy EA, od Rockstara wara :).

 

PPS. Suche ? To ze sam nie umiesz wklejac obrazkow nie znaczy ze musisz teraz zawistnie obrazac :P

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ja napisałem to w formie narzekania?? Dobrze tylko sie cieszyć że nasza pasja jaką jest granie idzie ku lepszemu... Całokształtowo chodziło mi o poziom wypowiedzi ludzi baaaardzo napalonych na grę, dla mnie nie jest to tak znowu arcy kultowa marka ale wiadomo wszystko robija sie o gusta.. GTA od zawsze szanowałem od nigdy nie kumałem aż tak wysokiego przyrostu znacznika "ja pierdziele jaram sie tym, dawać mi to ale już i świat przestaje dla mnie istnieć"... Nie dodaje do jako narzekania teorii hajpowych jedynie stwierdzam fakt że dla niektórych zycie przestało sie liczyc i odliczają minuty do premiery, z epickim płaczem o obsuwie 2 dniowej ściagania gry z psnu nie wspomnę  ;) Ilu fanów gry tyle jegomości a że wylało tu w temacie nowe rodzyny... Na początku były smieszne ze strony na stronę coraz bardziej cebulowe, suche i nie wnoszące nic do tematu...

 

Ostatni raz napiszę - nie wydawca jest odpowiedzialny na niezdrowy i chory hajp a sami gracze..

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina 16:05, pytanie więc czy ruszył download z PSN? Ja w robocie siedzę to nie mam jak sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie zalogowalem i nie, nadal pisze ze data udostepnienia 16.09 jak zwykle scee sie nadaje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na UK PS Store tez nie ma... Moze updatuja o 4, za jakies 10 minut powinno buc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsuwa zdun :P...

 

Jesli chodzi o ten rozgardiasz dotyczacy pre-load'u to jestem w stanie zrozumiec te glosy oburzenia. PSN to bardzo nierowna usluga jesli chodzi o transfer wiec ludzie sie martwia o to czy aby na pewno zdaza pobrac swoja wersje na czas jej premiery. Chyba sam nie raz doswiadczyles ostrego sajgonu kiedy chciales pobrac cos z plusa, teraz sobie pomysl ILE osob bedzie w tym samym czasie probowalo pobrac GTA V ktore wazy ok. 18gb (tak?). Pal licho Europe ktora chyba dzis ma dostac te opcje, gorzej maja burgery (skad pochodzi najwiecej ognia w tym temacie) ktorzy dopiero jutro dostana mozliwosc pobrania gry za ktora juz zaplacili.

 

Oliwy do ognia dodaje jeszcze pewnie fakt ze piraci sobie graja, a Sony jako powod opoznienia podaje obawe przed wyciekiem :laugh:. Czyli wychodzi na to ze pirat sobie gra, a uczciwy John moze zagrac dopiero poznym wieczorem w premiere lub nawet na drugi dzien :).

 

Takze wszystko rozbija sie o to kto jakie ma nastawienie, Ty jako osoba ktorej GTA powiewa moze strzelac facepalm'a, jednak pomysl teraz jakby to dotyczylo gry na ktora Ty jako gracz BARDZO czekasz.

 

 

PS.

Juz prawie wtorek

tumblr_lsemkc0nwt1qetpasam.gif

Edytowane przez Bansai
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać odblokowanie pobierania to straszliwie skomplikowany proces. Może taka opieszałość SONY bierze się z tego, że GTA nie jest jakimś ważnym tytułem więc pewnie w niedzielę jakiś cieć przysnął przy przełączniku ON/OFF...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, amazon.co.uk wysłał!

Ciekawe czy to już ruszyło w drogę czy nadal jest w magazynie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... Pieniedze pobrali a try sciagnac nie mozna... Znowu zawalaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem czy zawalają. Na PSS jest napisane, że pobranie od 16 na stronie www PSS jest ta sama data. Zobaczymy po północy czy uda się pobrać grę.

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde czy było kiedykolwiek takie ciśnienie na grę? Nawet Uncharted, The Last of Us takiego nie miało :)

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pobierzecie gre z PSStore przed premierą to będziecie mogli grać? nie dostaniecie bana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×