Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście grę kupuję w Euro AGD więc nie bawię się w żadne wysyłki i to najtaniej mi wyjdzie. Patrzyłem, np. na allegro, cena ta sama, a doliczając koszta wysyłki wychodzi drożej niż na miejscu, zresztą z innych sklepów internetowych jest podobnie. Polecam takie rozwiązanie osobą, które nie mają bardzo daleko do sklepu, ponieważ gdyby coś było uszkodzone to można załatwiać to bez kombinowania z odsyłkami, a poza tym taniej ;)

Edytowane przez Mirex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywistą oczywistością jest że ta gra trafi na PC, Xbox One i PS4

Jedyna kwesta kiedy to ogłoszą. (Obstawiam 1-1,5 m-ca po premierze jak już odpowiednio się sprzeda na starą generację)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w empiku w dniu premiery GTA V za 199zł następnego dnia już 249

Dodam tylko że info jest w dzisiejszej gazetce, więc nie jest to żadna plotka od szeregowego pracownika

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w empiku w dniu premiery GTA V za 199zł następnego dnia już 249

O tym nie wiedziałem, dzięki za info. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są nawet wielkie plakaty na szybach...obstawiam niestety że na półki w dzień premiery dadzą mniejsze ilości kopii żeby dużo nie tracić a następnego dnia wystawią wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Jako że nie oglądam trailerów z GTA V (poza pierwszym bez gameplay'u) nie mogę tego zweryfikować ale na forach czytam głosy graczy, że to niemożliwe że gra tak dobrze wygląda na konsolach obecnej generacji. Dziś po plotkach o GTA V na PS4 znów spotkałem się z komentarzami, że to tylko potwierdza, że pokazane gamplaye nie pochodzą z obecnej generacji. I tak naprawdę dostaniemy gorzej wyglądający produk niż widziany na zwiastunach. Jakie jest wasze zdanie, widzieliście pewnie wszystkie i screen'i i gameplay'e. Ja osobiście nie sadzę aby R* tak oszukał wszystkich sprzedając im co innego niż pokazał w trailerach.

 

Co do plotek AMAZONu z wersją na PS4 to wcale nie wątpię, że to prawda. Oni pierwsi mieli preorder(który szybką zninkął) na Mortal Kombat na PC DŁUUUGO przed oficjalną zapowiedzią. I nie kłamali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do screen'ów to nigdy nie wiadomo ponieważ mogą być podrasowywane w photoshopach itp itd. co jest częstą praktyką twórców gier.

 

Po drugie...grafika nie jest najważniejsza więc jak dla mnie to nie musi wyglądać tak jak pokazują, ważne żeby zawartość się zgadzała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym owszem grafika jest ładna ale widać, że to ulepszone GTA4 i RDR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny sa na pewno podrasowane, wystarczy je porownac z gameplay trailerem, co do samego trailera, IGN pisal ze wyglada identycznie za wyjatkiem gorszego AA podczas gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już opłaciłem swój preorder w empiku za 229zł, a teraz wyskakują lamusy z promocją na 199zł... Chyba czas wykonać telefon do obsługi klienta.

 

Edit: Zwracam honor, jednak nie takie lamusy. :)

 

Niedawno pisali jeszcze, że planowana wysyłka z magazynu 18.09, a teraz dostarczenie 17.09 do salonu.... Podnoszą ciśnienie!

 

 

 

Szanowny Kliencie,

Dziękujemy za złożenie zamówienia w naszym sklepie na grę GTA V. Uprzejmie informujemy, że cena gry uległa zmianie i obecnie kosztuje 199,99 zł za 1 sztukę.
W związku z powyższym uległa także zmianie cena w złożonym zamówieniu. Jeżeli opłaciłeś zamówienie z góry różnica zostanie zwrócona zgodnie z regulaminem naszego sklepu.

Gra zostanie dostarczona 17.09.2013.


Życzymy udanej rozgrywki.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu
  
Edytowane przez dext3rr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info Panowie ja twardo nic nie oglądam, żeby mieć mocniejsze uderzenie 17tego. Trochę jednak mnie zmartwiły te komentarze dlatego pytam. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cos mnie strzyknie zaraz w empiku non stop bylo 230 ale ze wczoraj zamowilem za 220 w rtv to musial mi empik obnizyc wtedy cene... Zycie jest nie fair ,oby bylo warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ich wina...dostali od górnie takie coś i tyle...poza tym w najgorszym wypadku oni anulują preorder i powiedzą że można śmiało przychodzić w dzień premiery i wtedy masz 50% szans że dopadniesz gre taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już podjąłem decyzję kupię GTA V na PSN. Liczę, że nie będzie problemów technicznych i pogram 17 już po północy. Raz w życiu mogę przepłacić. Mam ciśnienie na GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera GTA zbliża się dużymi krokami, mi dalej chodzi po głowie że po wydaniu Ps4 wyjdzie GTA na 4-kę. Niby to rożnica tylko w grafice ale...

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy część ludzi obrazi się na R* ponieważ obiecywali że gra nie wyjdzie poza obecną generacje i niektórzy np: odkładali zakup ps4 z powodu GTAV...

 

Zresztą...jak dadzą GTAV na PS4 to ci z PS3 i grą ( 90% ) nie kupią na nową konsolę...no bo po co płacić 2x za to samo ?

 

No chyba że nagle dostaną objawienia i na Ps4 wyjdzie wersja GoTy dopiero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że tym razem mIcro$oft nie będzie miał dodatków na czasową wyłączność... jak przy GTA IV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasowa wyłączność to nie żaden problem...poczekać miesiąc dłużej i ma się to samo. Gorzej jak będą mieli jakieś duże DLC na całkowitą wyłączność...wtedy sprawa jest już inna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasowa wyłączność to nie żaden problem...poczekać miesiąc dłużej i ma się to samo. Gorzej jak będą mieli jakieś duże DLC na całkowitą wyłączność...wtedy sprawa jest już inna...

 

Dokładnie, mam na myśli duże dodatki. BoTG i TLaD. 9 miesięcy chyba było obsuwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to Sony dostaje ekskluzywne rzeczy, szczególnie od Ubisoftu (często kosztem gorszej optymalizacji) ale widzę że Rockstar się już nie bawi w takie rzeczy. MS dostał na rok TBoGT i TLaD bo PS3 w 2008 roku się jeszcze nie rozkręciło. Teraz można obiektywnie powiedzieć że obie konsole odniosły porównywalny sukces, więc mam nadzieję że nie będzie już takich wygłupów.

 

Dziwne by było wydanie piątki na next-geny, ja wiem że to zawsze więcej kasy, ale jakoś mi to tak do Rockstara nie pasuje. Naiwnie myślę że chcą pokazać że nie liczy się hardware, tylko chęci (i budżet :P). Może pomyślą nad konwersją jak się gra nie zwróci, ale to jest mało prawdopodobne.

 

Zresztą i tak bym nie umiał wytrzymać do zapowiedzi nextgenowej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adams1001 - nie wiem czy wiesz, ale podobno R już powiedziało, że zwróciły się koszty za same preordery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą i tak bym nie umiał wytrzymać do zapowiedzi nextgenowej wersji.

 

Gdyby GTA V wychodziło tylko na Next Geny to do 29 listopada nie jest już tak daleko z punktu gdzie jesteśmy. Grafika lepsza niż ten nowoczesny Assassin ... jak mu tam... Watch Dogs. Fanie by wyglądało GTA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×