Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

GTA IV działało na PS3 w rzeczywistej rozdzielczości 1152x640, na xboxie360 w 1280x720 (źródło), gdzie z tyłu na pudełku również było '720p 1080i 1080p', to taki chwyt marketingowy, dziecko zobaczy i 'O, ta gra działa w full hd', a to się ma nijak do rzeczywistości - to są tylko obsługiwane rozdziałki. Tak więc rozdzielczość w piątce musi być przynajmniej taka jak w czwórce, ale liczę chociaż na to HD. Rockstar przecież nie będzie się cofać do tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar przecież nie będzie się cofać do tyłu.

 

Może będzie się cofać do przodu. ;)

:biggrin:

 

 

Ciekawe czy jeszcze jakieś newsy odnośnie gry wyciekną. :biggrin:

Edytowane przez KoRnick90
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia to 480p, obejrzałem wszystkie pudełka z grami na ps3 i nigdzie nie wpominają o 480 (zawsze jest 720 lub 720/1080). Czyzby gra była w 480p i tylko upscalowana do 720p? Bardzo bym nie chciał. Trzeba poważnie przemyśleć plan wystartowania o świcie we wtorek do reala(bo będzie za 199zł) po grę. Może warto poczekać na pierwsze opinie tutaj na forum?

 

Zawsze, przy każdej grze warto poczekać na opinię. Szczególnie przy takich, których hype sięga granic :) Uwielbiam serie GTA, nigdy mnie nie zawiodła, (nawet 4) ale to nie znaczy, że teraz też tak będzie. Aktualnie firmy sprzedające gry wyrobiły sobie zdanie u graczy KUP TERAZ! Nie czekaj! INNI JUŻ GRAJĄ !, jak kupisz podczas premiery dostaniesz inny kolor wewnętrznej części ucha bohatera pobocznego (wyolbrzymiając tak to wygląda). Mniej więcej efekt dziecka krzyczącego "chcę,chcę!", któremu się obiecało cukierka. (przepraszam jeżeli kogoś obraziłem, ale niestety aktualne nasze zachowania w stosunku do gier wynikają z naszego dzieciństwa) Dlaczego aktualnie taki proces myślenia się wyrabia u graczy ? Po to aby przy ewentualnych błędach, bugach, nie dociągnięciach, ewentualnej złej opinii czy też lepszych wersjach na innych platformach zyskać duży dochód. Zauważmy, że tuż po premierze po wielkim bum zazwyczaj jest cisza o danym tytule i kolejny hype na kolejną grę. Tak się napędza rynek. Nie przeszedłeś jednej gry a już masz mieć ogromną chęć na kolejną, wielu osobom zalegają pewne tytuły. (także i mi). Jedyna gra którą kupiłem podczas premiery była GTA1, ale dlatego, że wcześniej przed wydaniem gry było demo. (była możliwość testu a także sprzyjał do tego typu działań mój wiek).

 

GTA5 to tytuł szczególny, nie sądzę aby nas zawiódł, ale nie widzę sensu w kupowania gier podczas ich premiery. Czy aż tak trudnym jest akceptacja tego, że ma się coś później niż reszta osób ?

 

Może już zestarzałem się, poznałem jak działa wiele firm, jak pracują ludzie i podchodzę z duża dozą ostrożności. Cierpliwość jest cnotą :)

 

 

Edytowane przez zxcvb
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy wygasa embargo na recenzje?

 

Jak już mówiłem...jak zależy im na kasie to od dnia premiery...a jak nie to wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno oficjalna mapa

http://i.imgur.com/dAyKrXi.jpg

No to pasuje z tym co kiedyś przeciekło.

 

Ale tak patrząc to tereny miejsce za duże nie będą. Ale nadrobią terenami pozamiejskimi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno wersja europejska pudełka:

hRIhXvx.jpg?1

 

Mało co niestety widać chociaż raczej jest samo 720p.

Edytowane przez HuNtEr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w tych zdjęciach jest to, że ci co je robili, to chyba machali ręką przy robieniu zdjęcia ... z emocji ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w tych zdjęciach jest to, że ci co je robili, to chyba machali ręką przy robieniu zdjęcia ... z emocji ? :)

raczej drżała im ze strachu że ktoś zauważy i pomyśli że kradnie :)

 

albo te dwie opcje naraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale ...

 

Na dole mapy GTA, na górze mapy gra w stylu RDR, strzelanie z Max Payne 3 i wieeele nowości.

 

Jak ta gra może nie być genialna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ta gra może nie być genialna ?

Np. poprzez slaba optymalizacje, kiepskie sterowanie, nudne misje, slaba fabule. Im blizej premiery tym wiecej we mnie pesymizmu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. poprzez slaba optymalizacje, kiepskie sterowanie, nudne misje, slaba fabule. Im blizej premiery tym wiecej we mnie pesymizmu;)

 

Serio wierzysz w to co napisałeś ? :D

 

Jedyne według mnie w czym można mieć wątpliwości to optymalizacja, ale z tym raczej też nie będzie problemów na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie wykluczam. Aczkolwiek do tej pory jedyna gra Rockstara, ktora mnie naprawde rozczarowala to GTA IV wiec statystyka przemawia na korzysc gry;)

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Sony sypnęło sporą gotówką żeby gra chodziła tak samo lub lepiej niż na Xboxie. Nie ma strachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie żartuję. :) Okaże się po premierze, ale jak Rockstarowi może się nie udać tak wielka produkcja ... :)

 

To czy GTA IV się podobało, czy nie to już subiektywna opinia. :) Wziąłem to niemal na premierę i dla mnie jest to świetna gra. :)

Zobaczmy:
Sterowanie: wydaje się, że niemal 1:1 wyciągnięte z Max Payne 3. Podobnie jak strzelanie, a te elementy w Max Payne 3 były według mnie bardzo dobre.
Nudne misje: Rockstar pewnie wie gdzie popełnił błąd w GTA IV, w której możliwe, że dużo pracował przy silniku graficznym. Poprawił misje już w dodatkach do GTA IV. Na trailerach widać, że poszczególne urywki są ciekawsze niż 90% misji w GTA IV. :)

Słaba fabuła: Wydaje mi się, że użycie trójki bohaterów ma jakiś cel i nie będzie źle. :)

Multiplayer: podobny do tego z Red Dead Redemption, ale udoskonalony.
 

Przyznam, że sam mam małe obawy z GTA V. Chodzi mi o to, że gry tak naładowanej zawartością to chyba nie było ... Jeśli im się to wszystko uda, a dla kogoś GTA IV czy RDR to gra na 9, 9+ na 10, to przy GTA V mogłoby zabraknąć skali...

 

Po premierze gry będzie można już napisać jak będzie faktycznie z GTA V. :)

Edytowane przez KoRnick90
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w temacie rozdzielczości. Przecież RDR też nie chodziło nawet w 720p na PS3 więc nie wiem skąd to zdziwienie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mapa jest ogromna i zajebista ;) Jedyne co mogę zarzucić, to za dużo terenów wiejskich, a za mało wiejskich... W sumie i tak na pewno będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mogę zarzucić, to za dużo terenów wiejskich, a za mało wiejskich...

 

Podejrzewam, że chodziło o za mało miast :) Trochę może, jednak samo LS jest wielkości LC, co mi w zupełności wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj mamy LC z IV naklejone na Los Santos :)

Ciekaw jestem jak to by miało się do mapki  San Adnreas

 

 

Komuś udało się znaleźć North Yanktown?

Albo MorningWood? :p

Edytowane przez desf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę, przestańcie, bo od tego hype'u jeszcze kupię to GTA V, zamiast poczekać grzecznie na Beyond: Dwie Dusze.  :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×